Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jó lett ez a draft. Lehet kissé hurrá optimista Vipera uram elemzése, ez normális. Most ért véget a draft. Visszafogottabb, mint sokan.

Viszont sokkal fontosabb, hogy ez is beleillik Elway szokásos óvatosabb, átgondolt, higgadt építkezésébe. Semmi extra, nem akar ő lenni a nagy zseni, aki váratlan húzásaival mindenkit meglep. Egyértelműen a SB a célja, de túl sokat nem áldoz fel, mégis reálisan elérheti. Ezért tartom őt az egyik legjobbnak.
(Ha anno őt nevezik ki JMD helyett valami értelmes edzővel, ... ezért nem mindegy kik vannak ott, csoda QB ide vagy oda.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ez egy erősen optimistan draft értékelésre sikerült, de így is kell. 😊 Ahogy írtad is, ilyenkor még úgyis csak a semmit ragozzuk, akkor meg tegyük pozitívan. 😀peterk2005
mondtam, nem a projekciók és big boardok alapján nézem. A játékosok nagyon jól illeszkednek a sémánkba, huh ezt Robynál talán nem is írtam, de ő is, van bennük bőven potenciál, és ahol kell ott már idén is impact lesz CB, nickel LB
ha ez jelent valamit én mindig megpróbáltam pesszimistán állni a dolgokhoz, most nem sikerült 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként elolvasva a belinkelt cikket, az utolsó, legrosszabb grading a Sporting News-tól jött, ezzel a kommentárral:
"Their draft didn't really fit their offseason theme of going all in to win Peyton Manning a Super Bowl. Roby and Latimer are depth players, when they could have used a top offensive lineman earlier instead of Schofield. In addition to not going quick impact, they didn't stockpile, either, like other contenders did."

No comment... Illetve annyi, hogy durva, hogy ilyen színvonalat még ott kint a sportág hazájában is el lehet sütni pénzért...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egy erősen optimistan draft értékelésre sikerült, de így is kell. 😊 Ahogy írtad is, ilyenkor még úgyis csak a semmit ragozzuk, akkor meg tegyük pozitívan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Draftgrade-ek
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Evaluating-the-Draft/3993c7fc-289c-4338-b965-b813e9bbf1f4
Egyik kevésbé tetszik mint a másik. Úgyhogy itt az enyém.

Ilyenkor grade-elni a draftot, annyit jelent, h hozzáveted a draftelőtt prospect listádhoz, amit tévedhetetlennek gondolsz, és minden tőle eltérőt elfogadhatatlannak, és ez alapján dobálózól stíl és rícs kifejezeésekkel.
Én ezzel ellenben a játékos felé támasztott remények, és a csapatban remélhetőleg betöltendő szerep alapján értékeltem.

1/31 Bradley Roby CB Ohaio State
fontos posztra a legjobb bent lévő ember, aki akár még néhány nála korábban kiment CBnél is jobb lehet. Nem kész játékos, rookie CB egyébként is a legritkább esetben instatn kezdő. Nálunk alapból nickelben jön majd be, vélhetően szélre. Sebessége és csípője nagyon jó, ami hibája az gondos odafigyeléssel javítható. 2 ügye nem komoly. igazából a barfightba belekeveredett nem ő kereste a bajt, a másik meg talán csak annyi h elaludt vezetésközben. Ezeknek nem néztem most pontosan utána. BPA, needre
2/56 Cody Latimer WR Indiana:
Nagyon jó WR, aki olyan hiányosságok miatt "csúszott", amik könnyen orvosolhatók, és van is rá idő. Decker se tuott route-ot futni PM előtt, majd megtanulja Latimer is. Magassága és sebessége viszont ideális. Ráadásul nagyon jól blokkol, ami a támadósémánk alapját képző pickplayeknél nagyon fontos, fontosabb mint szinte minden más előny amit normális esetben a scoutok fontosabbnak tartanak, de nálunk nem az. Nem instant needre jött, de 2 lejáró szerződésű WR mögé, szóval nem pozícióvak BPA ez se... A feltrade drága volt, de vitte volna a Dolphins, akik így aztán jóval olcsóbban letrade-eltek a 9ers-szel, akik így most nagyon smartnak tűnnek, a Phins meg néhány helyen jobbnak jelzett WR-t húzott, de a mi rendszerünkbe tényleg Latimer kellett.
3/95 Michael Schofield OT Michigan:
Több helyen bevethető OL ember. Nagy darab elég magas, kb mint OF. Kezdő RT posztért küzdhet nem is reménytelenül, bár a hasonló méretekkel megáldott és már bizonyított Clark a favorit. Ahogy OFnél is rögtön felmerült, ő is bevethető LGként, annyira h játszott is már LG-t, további rugalmasságot biztosítva. Ezen kívül, ahogy OFnél is kézzel fogható volt a fejlődés, úgy benne is van potenciál bőven. Mivel baromi erős OL-be jött, fontos need nélküli csapatba, így a potenciál a lényeg, nem az nfl readység. Volt olyan értékelés is, ami nem volt tisztában, azzal h OF már LG...
5/156 Lamin Barrow LB LSU:
A legjobb pickünk. Pár sorral feljebbírtam, h fontos need nélkül, ami a nickel LB-re nem áll, de az egy olcsó poszt.
Everydown MLB-ből, Shaziernek ésvagy Mosleynak lett volna értelme, mert ők tökéletesek lettek volna nickelben, és még futás ellen is jók lettek volna, megis próbáltunk felmenni értük, de elélrhetetlenek voltunk. Barrow simán jobb mint egy futás ellen is kicsit jó, passz ellen is kicsit jó allaround jó mlb, mert ő coverageben nagyon jó lehet, futás ellen meg nem kell h az legyen, emiatt hadd csússzon csak. Futás ellen elős 2 downban Irving lesz, ez egyre biztosabb, eddig nem próbáltuk őt mlb-nek, de Millert helyettesítve elég jól játszott, főleg a futás ellen.
Az h majd biztos Trevathan megy középre ő meg gyengeoldalra nonszensz. Akkor már inkább ő menne középre h ne bolygassuk, de egyszerűen őt nem kezdőbe hoztuk, mégegy értékelés, ami a jelenlegi kerettel és sémával sincs tisztában...
Ilyen hátsó körben azt szoktam mondani, elvárni már semmit nem lehet maxreménykedni, de ez Barrowra nem igaz. Anno Trevathan is már rookieként is impact volt a nickel package-ben úgy a sok hasonlóságot mutató Barrow-tól is hasonlóra számítok.
6/207 Matt Paradis C, Boise State
Volt nálunk workouton. Elvileg testsúlyhiánymiatt (is) csúszott, de annak pótlásában máris jól halad. Valszeg PS-be megy, de idővel jó depth lehet, annál többet egyelőre nem látok benne. Egy 6. körösbe nagyon ritkán lehet ennél többet látni TC előtt, de nem is kell minden játékostól ennél többet várni. Valakitől talán többet várunk és semmit nem nyújt, ő meg hozza a backup C posztot, akkor már jól jártunk vele.
7/242 Corey Nelson LB Oklahoma
Hetedik körben olyan játékosokat szeretek, akik valami olyan miatt csúsznak, ami idővel a múltté lehet. Sérülés vagy egyszerűen nincs kiaknázva a benne rejlő potenciál. Nelsonra mindkettő igaz, ha csak az egyik lenne kevesebbet csúszik, szóval ha felépül a sérüléséből akkor egy nagyon atletikus LB magas potenciállal, amit bőven van időnk kivárni

Melegében eddig egy draftot se éreztem ilyen jónak. Hogy ez mit jelent, hát először is nagyot fogok pofára esni... 😊 másodszor nem sokat. A 2011-es draft impactje nehezen überelhető, 3 pickkel az első két körben, köztük egy 1/2-vel és egy nagyon bejövő kockáztatással Thomasnál. Most jóval nehezebb dolgunk volt, jóval erősebb a csapat jóval nehezebb erősíteni rajta. Tavaly érezhető volt h Kingtől lefelé elveszthetjük az embereket. King ment is, paintert sikerült megtartani, de lehet idén is meg kell birkózni ezzel a feladattal, Dysert meg 3rd QB, az jelenleg a kabalaállat vagy valamelyik cheerleader is lehetne akár. Webster rícsnek tűnt, de még Sly is megosztotta kicsit a népet. egy évvel korábban, impact játékosk helyett jött Oswi, akinél annak kell szurkolni h ne kerüljön pályára, és Hillman aki azóta se igazolta drafthelyét, hogy blake ekkora bust lesz, vagy Malik Jackson ilyen jól beváli nem sejtettem Trevathan pick nagyon tetszett, de nem vártam tőle többet mind idén Barrowtól. Idén az OL embereket leszámítva idővel mindenkitől impactet várok. Nem biztos h idén, de akár már jövőre. Az OL depthre meg ráfért az erősítés, és volt rá két "felesleges" pickünk. Szóval az Elway érában a legpozitívabb elsőreakcióim. JMD érát meg inkább felejtsük is el, (köszönjük neki meg Thomast és Deckert és itt véget is ér a sor.) A shanny-féle draftokig most nem ásnék vissza, nekem az anynira A+ (emlékeztető: a reményem, nem a számításom) amennyire értelmetlennek tartom osztályozni NFLben még sosem játszó játékosokat...


PS: Grat Általános doktornak aki ezelőtt 2 hónappal kihúzta Roby-t is és Barrow-t is a fanspeaken, és Robyt a mockdraft game-ben is. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az usákok nem a mi értelmezésünkben használják a veterán szót, náluk mindenki "veteran", aki már nem a rookie contractja alatt játszik. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
nfl pr-en (nincs jelentőssége) 3. a csapat , 1et csúsztunk vissza

"The defending AFC champs drop slightly, but only because the 49ers drafted about 659 players to retool their roster. I'm not in love with Denver's selection of cornerback Bradley Roby (first round) or receiver Cody Latimer (second). Still, the latter could learn a lot from Peyton Manning.

In other news, I'm looking for veteran safety Rahim Moore to have a nice year with the Broncos. I got a Facebook friend request from him last week. Let's hope none of my random posts sail over his head. "
nekem elég furán hangzik h Moore már "veterán" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kiosztották az újoncok mezszámait is:

Bradley Roby - 29
Cody Latimer - 14
Michael Schofield - 79
Lamin Barrow - 57
Matt Paradis - 61
Corey Nelson - 47

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elway szólott:
MLB pozícióról:
"Az esetek 65%-ban nickel és csak 35%-ban base formációban álltunk fel. Az elmúlt két évben két idősebb úriemberrel oldottuk meg az MLB posztot a first és a second down szituknál és mást csináltunk third downnál, ezért gondolom h Nate Irving sikerrel fogja venni az akadályt"
Von Millerről:
"A dolgok szépen haladnak nála, keményen dolgozik a térdén és az offseason programon is. (...) a felépülése a tervezettek szerint, vagy talán még annál is jobbban halad."

Sok újat nem mondott, de unatkozok, szal gondoltam megosztom 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha a legjobb WR esik ki, akkor feltűnhet, h a 2. legjobb az most messzebb van tőle, viszont ahogy a 2. WR-ből első lesz a 3.-ból második a 4.ből meg harmadik, akkor itt a végén még jobbak is vagyunk mint tavaly
az első kettő között lehet nagyobb idén a különbség mint tavaly a 3. és 4. között, de még DT nélkül is nagyon erős lenne ez a WR állomány szvsz. A különbséget igazából csak a tavalyihoz lehet mérni, mert továbbra is kevés offense-e ér fel a miénkkel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem feledkezem meg róla, csak jeleztem, hogy a WR poszttól félek idén, ennyi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért Julius Thomasról ne feledkezz meg. 😊 És ha nagy a kaki, nyomhatunk mi is 2TE-s felállást is akár, mert Tamme se egy fakezű gyerek. DT kiesése persze nagy érvágás lenne, de az tavaly is az lett volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom, lehet csak én vagyok a túl parázós, de én a WR poszt miatt nagyon aggódom. Kb. 1+1 WR-ünk van Bay-Bay és Welker személyében. Welker miatt kevésbé aggódom, de ha Bay-Bay-nek valami gondja lesz, akkor kb. kapálhatunk a szezonnak, de így is nehezebb lesz, mert túl nagy a talent-gap mögötte, ami meccs közben is kb. kiveheti őt a játékból, sérülés esetén pedig nagyon nehéz helyzetbe hozhatja a csapatot. Kb. a snap-ek 100%-ban fent kell majd lennie, ami azért az ő sérülékenységét ismerve elég aggasztó nekem...

Persze lehet az is, hogy majd nagyon jók lesznek, meg tudom-tudom, PM bárkiből jó elkapót csinál, de azért én nyugodtabb voltam tavaly sokkal, amikor Bay-Bay mellett/mögött Decker volt, aki, bár gyengébb, de nem annyival, mint a mostani WR sor, érzésem szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Decker mondjuk Manning előtt kb úgy futotta a route-okat, mint most Latimer, nem is kérdőjelezem meg a választását, sőt hosszú távon valóban akár jobb is lehet Deckernél, de én most csak 2014-ről alkottam véleményt. Nagyon jó elkapó sorunk lesz, jövőre akár mégjobb lehet, de idén szerintem - és ez csak egy szubjektív vélemény - a tavalyitól elmarad majd.

A futójáték megint olyan, h Moreno távozása hosszútávon nem hagy nyomot a csapat teljesítményén, de jövőre még fog ő hiányozni bizonyos szituációkban. Mondjuk vicces ilyet írni, h mi hiányozhat ebből az offense-ből, mintha 600 pont alatt szerezni hirtelen olyan ciki lenne 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A dallasiak azt mondják, Ware sérülése inkább a "nagging" kategória, muszáj volt játszania nem teljesen egészségesen is, ezért voltak állandó nyűgjei. Remélhetőleg igaz mindez, és akkor most majd kipiheni az offseason-ban, és lesz még benne 2-3 nagyon jó év. Talibot én is kockázatnak érzem, még most is úgy érzem, jobb lett volna ha DRC itt marad. Viszont azzal a visszavonulós dumájával számomra ő is risky játékos lett, ki tudja meddig marad még motivált? Talibnál meg a sérülékenység faktor jelent kockázatot. Meg, hát az off-field dolgai, bár remélhetőleg Belichickék ezt rendbe rakták. Miller amúgy is sajnos egy ketyegő bomba, nem kéne még egy meghatározó játékos akinél állandóan ott lebeg az eltiltás veszély.

Szóval amennyi lehetőség van ebben a csapatrészben annyi a kockázat is. Nagyon össze is állhat, de másik végletként össze is omolhat legroszabb esetben.

Offense-ben szerintem Decker nem fog hiányozni az idény második felétől. Az az érzésem, Sanders ugyan szélen fog kezdeni, de egyre inkább Welker fokozatos tehermentesítése és végül kiváltása lesz a feladata. Latimer egy dologban van nagyon messze Decker szintjétől: Decker kiváló route runner, Latimer pedig nagyon zöld. Viszont én végignéztem Manning karrierjét, és minden egyes újonc WR-t, ahogy a Colts-ba beépültek, Wayne-től Gonzales-en, Collie-n át Garcon-ig, és ha valamit bizton állíthatok, az az, hogy Manning keze alatt pont ebben fejlődnek nagyon gyorsan az újoncok. Adottságaiban viszont szerintem Latimerben több van, mint Deckerben. Lényegesen(!) jobb a keze (egész más a "touch"-a, karból kapja el a lasztit, nem felsőtestből), jobban blokkol, és jobb a "második sebességi fokozata" is. Azaz mélységben jobban le tudja rázni a védőjét. Plusz Deckernek gondjai voltak a nyomással, ha a nyakán voltak, meccsekre el tudott tűnni. Latimert a videók alapján kevésbé zavarja a nyomás, harcosabb. Én nagyon szerettem Deckert, és ma sem bánnám, ha maradt volna, de látva ezt a srácot, szerintem van rá esély, hogy egy még jobbal pótoljuk.

A futásra kíváncsi leszek. Ball az idény végére kezdett belejönni, de bevallom, én azért kicsit tartok attól, hogy mire megyünk vele, mint első számú futóval. Andersonban bízom, tavaly nagyon megtetszett a preseason működése, remélem fejlődött annyit, hogy minőségi backup legyen. Majd meglátjuk, de futásban én picit rövidnek érzem magunkat. Még, ha a yardok talán meg is lesznek, nem tudom mennyire fognak hiányozni Moreno elkapásai, és a jobb blokkolási képessége.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem a D# tavaly is jobb volt mint amit láttunk tőlük, idén akár jobb lehet a 2012-es top5 D#nél is, viszont azért egy fokkal több HA sorakozik. Harrist mondjuk nem mondanám sérülékenynek 1 sérülés után, de Ware és Talib komoly kérdőjel ilyen szempontból.
Az mlb poszt gyengeségét elrejti a séma, de egy no huddle csapat - archrival pecc - könnyedén kihasználhatja ha Irving bent ragad passz szituációkban, vagy az 5. körös újonc futó szituációkban front6-tal..
Von Miller nem tudom mikorra nyeri vissza a sebességét, Rahim Moore nem tudom h valaha lesz-e 100%-os, Harris week1-en lehet h még nem is lesz bevethető.
Nevek alapján nagyon jó a védelem, de az amortizáció máris látszik rajta. Top10-nél rosszabb védelem esetén már csalódott lennék, de annál szerintem jobb is lesz, viszont így májusban egyelőre csak nevek alapján tűnik annyira nagyon jónak...
Elvileg minden poszton erősebbek vagyunk mint tavaly /*bár tavaly ilyenkor is hasonlóan jónak tűnt pl a CB poszt*/, viszont midnenhol egy kicsit nagyobb a kérdőjel mint tavaly. Ha létezik karma, akkor a tavalyi szezon után, idén sérülés nélkül kéne letudnunk egy szezont, akkor sokkal-sokkal erősebb ez a védelem, mint tavaly

Az offense szerintem gyengült. Sem Sanders sem Latimer nem olyan jó mint Decker volt. Nem arról van szó, h ne lennének jók, csak a nagy Broncos hype-ban, hogy még upgrade-ek is Deckerhez képest, abban nincs sok igazság. Persze ha 4 WR-t nézünk 4-hez, akkor még erősebbek vagyunk, de szerintem kb egy kezünkön meg tudjuk számolni hányszor használtunk spreadet tavaly. Adhatunk egy kicsit több pihenőt Thomasnak és Welkernek, ami nagyon jó, talán meg is éri feladni mondjuk 21 pontot a 600+ból érte (csak hasamra ütöttem), de ettől az offense nem jobb lett.
Ball futott yardokban könynen felülmúlhatja idén Moreno-t, akár AY/Cben is, ettől függetlenül kisebb visszaesésre számítok, mert Ball nem olyan sok oldalú futó. Elkapásoknál és pass protectionben kizártnak tartom h hozza Moreno teljesítményét. Emellett őt nem Ball hanem Hillman fogja tehermentesíteni. Hillman kezdi átvenni a feketebárányszerepet itt a fórumon, úgyh ezt enyhítendő igyekszem nem sok rosszat írni róla. Még mindig nagyon fiatal, még mindig megtanulhatja ezt a játékot, de ebben max a tC után lehet reménykedni, és még akkor se biztos, h nem korai. Rajtuk kívül csupa udfa futók sorakoznak. Elwayéknek nem nagyon tetszett az ide rb class ezért nem húztak, nincs ezzel gond, a fekte mambának a Seastrunknak lett volna értelme, de ha előbbi jön, akkor vélhetően lemaradunk Barrowról. Nem rosszak az udfa-k akiket hoztunk, 4. RB-nek odaférhet valaki, de annak elhanyagolható szerepe lesz az offense-ben
Az OL-be jött a legnagyobb erősítés: Ryan Clady. Sportszerűtlenség lenne azt mondani, h vele tavaly is meg lett volna a SB, ha viszont nincs így, akkor nélküle is kihoztuk a maximumot a szezonból, és közben felfedeztük Clarkot. A depth meg erősebb mint valaha.
TE poszton egyelőre ugyanúgy állunk, viszont Thomas és Green még fejlődési szakaszban van. Nem azt mondom h Thomas jó lesz blokkolásban is, de valamivel többet várok tőle ilyen téren (is) mint tavaly.

Összességében szvsz
WR 2014 < WR 2013 //11 és 12 personelben, ergo az esetek >80%ában.
RB 2014 < RB 2013 //és egyelőre a tartalékok is sekélyebbnek tűnnek, de ez szvsz nem fog feltűnni, sőt maga a reláció se a futójátékban fog megmutatkozni, hanem a passzjátékban (aminek azért vannak tartalékai bőven)
OL 2014 >> OL 2013
TE 2014 > TE 2013
Összességében szerintem kicsit gyengültünk tavalyhoz képest. Még mindig messez a többiek előtt állunk emberi számítások szerint, ha kihasználjuk a 4 WR-t is, akkor esetleg erősebbek is lehetünk
Újabb pontrekordra nem számítok, de az az NFCWest miatt van

Most még nehéz átlátni az erővsizonyokat, mi jól erősítettünk így nevek alapján, de pl a ugyanezt a Pats is elmondhatja magáról, meg majd biztos lesz egy-két csapat ami meglepetést okoz, de az biztos, h idén is az AFC esélyesei között leszünk

Unbowed, Unbent, Unbroken

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Reméljük minden rendben lesz vele, brutál D-line lenne egy csúcsformában lévő Ware-Knighton-Sly-Wolfe kvartettelÁltalános Doktor
Nem csak a d line, de az egész front 7 igencsak jól néz ki, még az MLB mizéria ellenére is. Egy ilyen négyes mögött a Von Miller + akárki + Trevathan LB corp igen csak jól hangzik, megspékelve Ward-al SS-ben. Ha egészséges maradna a társaság, akkor nem nagyon futkároznának ellenünk, az szent. És igazából még a Harris+Talib CB duó is nagyon ütős. Ha Webster vagy Roby fel tudna hozzájuk nőni, akkor akárki akármit is mond, ismét lehetne akár egy top5-ös védelem is itt. Persze a sérülések mindig ott vannak, és azért CB-ben pl. nagyon nem állunk jól depthben. A dline rotáció viszont kimondottan pofás a fenti négyes mögött is.peterk2005
Igen, jelenleg a nevek alapján esélyes h a D is horzsolni fog.
A CB corppal is egyetértünk, két elit, de sérülékeny kezdőnk mögött van egy tavaly néha meg-meg villanó másodéves és egy nagy reményű első körös + Carter, akinek volt már pár jó meccse, de azért az ember kicsit jobban feszeng ha ő van a pályán.
Ezért sem értem h az UDFA-k közül mért nem zsákoltuk be vmelyik Florida CB-t, főleg h nekem Roberson az egyik kedvenc középkörös prospectem volt (tegyük hozzá h még mindig UDFA - ebből is látszik h mennyire értek hozzá 😀).

Nagyon kiváncsi leszek az O-linera is, ha bevállik OF guardba mozgatása, akkor sztem még jobbak is lehetünk, mint tavaly.
RB poszton sztem Ball még upgrade is lesz Morenohoz képest, a depth lehet csak kérdés, de az UDFA Bibbsről is jókat olvastam és a tavalyi draftolatlan CJ Anderson se vallott szégyent, amikor a pályán volt.
Decker pótlása is megoldottnak tűnik, mind rövid, mind hosszútávon, bár azért még mindig sajnálom h el kellett mennie...
Egy szó, mint száz az ligaelit Offenseünk sem tűnik úgy h gyengült volna, így már tényleg csak a sérüléseket kéne megúszni egy SB runhoz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reméljük minden rendben lesz vele, brutál D-line lenne egy csúcsformában lévő Ware-Knighton-Sly-Wolfe kvartettelÁltalános Doktor
Nem csak a d line, de az egész front 7 igencsak jól néz ki, még az MLB mizéria ellenére is. Egy ilyen négyes mögött a Von Miller + akárki + Trevathan LB corp jól hangzik, tudva, hogy a denveri sémában MLB-ben tulajdonképpen elég egy korrekt cover teljesítmény is.

Mindez megspékelve Ward-al SS-ben. Ha egészséges marad a társaság, akkor nem nagyon fognak itt futkározni ellenünk, az elég biztos. És igazából még a Harris+Talib CB duó is ütős. Ha Webster vagy Roby fel tudna hozzájuk nőni, akkor akárki akármit is mond, ismét lehetne akár egy top5-ös védelem is itt. Persze a sérülések mindig ott vannak, és azért CB-ben pl. nagyon nem állunk jól depthben. A dline rotáció viszont kimondottan pofás a fenti négyes mögött is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdekes, hosszú cikk, érdemes elolvasni. Részletesen leírja az egész betegség sztorit. Olvasni is elég ijesztő... Szerencsére úgy néz ki, minden rendben. Úgyhogy hajrá, legyen idén jobb, mint valaha. 😊peterk2005
Reméljük minden rendben lesz vele, brutál D-line lenne egy csúcsformában lévő Ware-Knighton-Sly-Wolfe kvartettel

+A Von Milleres rész is megható 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár napja Manning Letterman show vendége volt. itt az egész 18 perces interjú:



"Belichick brings his own mic" LOL 😀

Ja, és ha már ott volt, a riport előtt dobtak néhányat a NY-i taxikra célba. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Wolfe-al minden rendben, állítása szerint jobban érzi magát, mint valaha: Derek Wolfe good to go again for Broncos with scary ordeal over.

Érdekes, hosszú cikk, érdemes elolvasni. Részletesen leírja az egész betegség sztorit. Olvasni is elég ijesztő... Szerencsére úgy néz ki, minden rendben. Úgyhogy hajrá, legyen idén jobb, mint valaha. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
D-Ware rácsodálkozott a denveri tavaszra:
 twitter.com/DeMarcusWare/status/465862658177368064/photo/1
😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
waive-eltük Charles Mitchel S-t. Most januárban a keretfeltöltés keretében költöztette át szélyhelyét hozzánk, de kerek 15 udfa igazolással átléptük a kilencvenes rosterlimitet. Mégvalakit le kell dobnunk a szikláshegységből a mai nap folyamán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eközben Vasquez a 97. a TOP100 player listán 😊akike
TJ Ward pedig a PFF top 101-es listáján a 100.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/12/pffs-top-101-of-2013-101-to-91/Black_Adder
Remélem a jövő évi listán még előrébb lesz. 😊

(Van egy olyan érzésem, hogy ő lesz az offseason legnagyobb húzása nálunk. A secondary tavalyi időszakos gyengélkedésének okát én abban láttam, hogy bár a CB sor egyéni kvalitásban jó, és a safety-k sem rosszak egyénileg, de nincs összhang. Valahogy azt érzem, hogy Ward-al ez az összhang lesz meg idén.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Eközben Vasquez a 97. a TOP100 player listán 😊akike
TJ Ward pedig a PFF top 101-es listáján a 100.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/12/pffs-top-101-of-2013-101-to-91/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear