Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyre több helyen olvasom, hogy mekkora steal lehet ez a Bibbs gyerek. A highlightja impresszív, de sokaké az. Nekem. C.J. Anderson tavaly nagyon tetszett, remélem sokat fejlődött egy év alatt, és ő lesz végül Ball backupja, de ha ez a srác úgy veri meg, hogy még nála is jobb lesz, hát ámen. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...StormST
hónap

azért nem mindegyBlack_Adder
😀 Ezt jól elrontottam... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...StormST
hónap

azért nem mindegy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben megszületett az ítélet Matt Russell volt személyzeti főnök ügyében, akit még tavaly kapcsoltak le ittas vezetésért. Hét hónap letöltendőt kapott... izmos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lineup 12 játékost tartalmaz, így base és nickel felállás is benne van. Ezért lett kezdő Roby, és így nem is igazán tudok belekötni, valószínűleg neki van rá a legtöbb esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk nekem Welker jobb, mint Good starter, de ez lehet, hogy csak szőrszálhasogatás... 😊

Remélem, hogy szezon végére Ball jobb lesz, mint average starter, mert szükségünk lenne egy jó futójátékra. Azt meg nem tudom, hogy mennyire gondolják Fox-ék is úgy, hogy Roby lesz a kezdő CB, szerintem ez egy kicsit optimista hozzáállás, még akkor is, ha lehetséges, hogy Harris nem áll majd készen a szezon elejére...

De egyébként nem nagyon lehet okunk panaszra szerintem, meg majd úgyis a pályán dől el minden, papíron jól néz ki a keret, az biztos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ward-nál ez (ha jól tudom) első vétség, így eltiltás nem jár érte, de több ilyen húzása nem nagyon lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
T.J. Ward ügye szerencsére nem tűnik súlyosnak így laikus szemmel, nem hinném, hogy emiatt meccseket kellene kihagynia.burzum
Ilyenekért az NFL nem tilt el. Még Hernandezt sem a liga tiltotta el a gyilkossági vád után, hanem a Pats vágta ki. Wardot is a csapat vágná ki, ha túlmenne a határon. Ez biztosan nem akkora balhé, de ettől még utálom, hogy ahogy megkezdődik az offseason, sorban jönnek az ilyen hírek. A legtöbb játékosnak tényleg tyúkesze van.

Hozzáteszem, Wardnak ez volt az első off-field ügye, egész karrierjében. És azok alapján amiket az esetről írnak, a probléma leginkább az volt, hogy nem jelent meg az idézésre. Ez azért nem egy akkora ügy, hogy aggódni kéne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
Kijött a PFF draft után depth chartja: 2014 Depth Chart: Denver Broncos

Értékelésük szerint a kezdők közül 17 zöld vagy jobb (átlag feletti), 7 sárga (átlagos) és 1 narancs (átlag alatti). Még a cseresorba is jutott zöld játékos. Az egyetlen narancs - átlag alatti - Wolfe lett.... 😀

Nos, ha Wolfe úgy játszana mint a betegsége előtt, és azzal a leggyengébb kezdő lenne a csapatban, azt most azonnal aláírnám. 😉peterk2005
Köszi, nagyon érdekes!

Tényleg nagyon jó osztályzatokat kaptak a játékosok, és a legtöbb esetben indokoltan. Néhol azért túl optimistának érzem (average starter lett pl. Justice és Caldwell, az összes csere TE-ünk és 3 rotációs DT-ünk, "good starter" lenne pl. Malik Jackson).

T.J. Ward ügye szerencsére nem tűnik súlyosnak így laikus szemmel, nem hinném, hogy emiatt meccseket kellene kihagynia.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kijött a PFF draft után depth chartja: 2014 Depth Chart: Denver Broncos

Értékelésük szerint a kezdők közül 17 zöld vagy jobb (átlag feletti), 7 sárga (átlagos) és 1 narancs (átlag alatti). Még a cseresorba is jutott zöld játékos. Az egyetlen narancs - átlag alatti - Wolfe lett.... 😀

Nos, ha Wolfe úgy játszana mint a betegsége előtt, és azzal a leggyengébb kezdő lenne a csapatban, azt most azonnal aláírnám. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
a probléma ott van amit Storm mond
nem a balhéja a cink, hanem hogy az idézésre nem jelent megNegritis
Biztos Von Millert kérdezte, hogy ilyenkor mi a teendő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a probléma ott van amit Storm mond
nem a balhéja a cink, hanem hogy az idézésre nem jelent meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Az a gond, ahogy nézem, hogy nem jelent meg magától, ezért most kőrözik. Miért nem osztanak egy kis eszet is ezeknek? :/StormST
Valami olyasmit olvastam, hogy piat akart becsempeszni a helyre, mivel azt nem arultak ott. Lehet faszsag. A forras MHR commentek a temaban. Ja es persze nem ezert korozik, hanem miutan lebukott megdobott egy pincernot.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az a gond, ahogy nézem, hogy nem jelent meg magától, ezért most kőrözik. Miért nem osztanak egy kis eszet is ezeknek? :/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elkezdődött az offseason meghülyülés: Denver Police issue arrest warrant for T.J. Wardpeterk2005
épp én is akartam írni

remélem több kulcsember nem hülyül meg (Miller)Negritis
A legfrissebb hírek szerint Ő személyesen nem csinált semmit, hivatalos tájékoztató később lesz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Elkezdődött az offseason meghülyülés: Denver Police issue arrest warrant for T.J. Wardpeterk2005
épp én is akartam írni

remélem több kulcsember nem hülyül meg (Miller)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elkezdődött az offseason meghülyülés: Denver Police issue arrest warrant for T.J. Ward


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000352770/Talib-If-healthy-Miller-would-have-been-Top-10 Im Aqib Talib MAAAAN

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Malik Jackson close side DE, Knightonnak szvsz nem alternatívája. Wolfe-nak lehet, 5 technicben jobb nála, pressure-ben jobb nála, viszont egyelőre szűkebb körben bevethető, ráadásul attól, h DE, azon a poszton inkább futás ellen jó játékosra van szükség, a jelenlegi séma szerint (ami persze igazodhat a játékosállományhoz).

Az én "secret super star"om egyébként inkább Irving, de érdemes visszanézni a múltba, csak fejből
2013 Rahim Moore: Egyrészt mitől volt secret 2012 után? Egy nagy hibája miatt sokan rossznak vagy legalábbis rosszabb játékosnak tartják annál, mint ami, de hogy secret lenne. Emellett egyébként kb megismételte a 2012-es solid teljesítményét, nagy áttörés viszont nem jött tőle. Most meg ugye nagyon ilyesztő sérülésből próbál visszatérni...

2012 Chris Harris: Teli találat. Ráadásul őt kb egyedül hypeoltam 2011 után, míg néhányan pont ellenkező véleményen is voltak róla, szóval még Broncos berkeken belül is lehetett mondani secretnek, egyébként is "csak" slot CB volt, egy évvel rá, meg kezdő, slotban meg az egyik legjobb.

2011 dobpergés: Joe Mays. Hát igen, ez mondhatni nem jött be nekik... Bár pont a 2011-es szezonja után kapott egy az addiginál nagyobb szerződést, de azt már akkor se értettük, és előkelő helyet foglal el az Elway éra - szerencsére meglehőtésen rövid - baklövések listáján.
| Nálam top vagy bottom 3, ahogy nézzük: Doom cut, Colquitt megadeal, Mays hosszabbítás. De ennél nem is sokkal hosszabb, sorrend nélkül ilyen Gaffney <-> Jarmon cserére emlékszem, ahol azért nem vesztettünk oylan sokat Gaffneyval, a Blake pick (a Hillman pick egyelőre nem írható le), a Siliga <-> Moffit trade, de most már nagyon erőltetem az agyselyteimet... Idén persze minden eddiginél több játékost engedtünk el, szóval nem bitzos, h Dumervil marad az egyetlen aki hiánya megbosszulja magát, és nagyobb szerződéseket is adtunk az FA-knak, mint korábban, PM-et leszámítva, de ez még nem jelenti azt h bővül a lista. Bunkley elengedése is simán belefért, a Peyton dealt is simán újra megkötnénk, szóval nem csak ilyen 1 year prove it szerződésekkel lehet jól kijönni (sőt pl DRCnél utólag okosként köthettünk volna akár hosszabbat is) |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik az Knighton.Black_Adder
Épp most került fel a PFF-re egy új cikk, Secret Superstars 2014: Broncos (Malik Jackson)

Sylvester és Wolfe mellett ő is ott nyomul. Mondjuk én annyira nem voltam tőle elájulva, mint a cikk sugallja (szinte all-pro-t csinál belőle), de kétségtelen, hogy ő is jelentőset fejlődött tavaly. Szóval elképzelhető, hogy nem is lesz Pot Roast-ra szükség. Igaz, Pot roast kicsivel méretesebb fizikum. 😊 Majd idén kiderül.

Irving pótlását én sem látom akkora problémának. Sőt, lehet, hogy már az idei rookie-k villantani fognak, mert van egy-kettő amelyik coverben már idén jobb lehet, nekünk meg elsősorban erre van szükségünk, mert a run stopot bőven megoldja a front7 nélküle is. És még ott van Ward is, aki szintén egy tackle gyár. Sőt, még akár ő is bemehet időnként középre mlb/dime back hibridként. A volt csapatában nem is egyszer előfordult ez.

Franklin nehéz ügy lesz. Legalábbis ebben a pillanatban annak látszik. Aztán majd meglátjuk, hogy mi történik az idényben. Mert sokminden történhet még. Még az is, hogy Clady esik vissza a sérülése(i) után, és ő lesz teljesítmény-arányosan túl drága és akkor vagy a Doom féle paycut, vagy megy vissza baloldalra Clark, jobbra meg Franklin. Ezek csak vad tippelgetések persze, nem is valószínű, de az biztos, hogy a helyzet itt nem olyan világos, mint DT esetén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Újabb Bronco-k az NFL top100-ban
Talib: 79
Miller: 76
Welker: 73

szerk:
Malik Jackson pedig a PFFnél a csapat titkos Szupersztárja. Hogy kinek mennyire "titkos", az jó kérdés :p 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Számolgattam egyébként már én is, hogy mi lehet jövőre ...peterk2005
Úgy nagyjából pontról pontra egyetértek, de jövőre megint várhatóan 7 milával nő a cap, szóval még jobban elszabadulnak majd az fizetések. Thomas esetében ezek után egyáltalán nem lesz mérvadó Gronk szerződése,

Egyébként ha nem megy a megállapodás, még mindig ott a franchise / transition tag. Van akinél még akár olcsóbb is lenne, mint az évi átlag fizetése hosszabbítás esetén...

Akit én nagyon megtartanék, de látok veszélyt a távozására, az Orlando Franklin. Vagy nem válik be annyira G-ként, és ezért elengedjük, vagy nyom egy Pro Bowl szezont és nem tudjuk megtartani, Schofieldet így első ránézésre kb pont a helyére hoztuk. Persze ő sokkal előrébb tart a fejlődésben és hosszas esszét lehetne írni, h miért tartsuk meg, de a pénz beszél...

A másik az Knighton. A baromi drága lesz. Könnyen úgy járhatunk mint Bunkley-val, csak ő még Bunkleynál is jobb. Viszont JDR miatt jött ide, ha JDR marad a DC, akkor elvileg a kedv meglehet nála a folytatáshoz, ami akár a fizetési igényben is meglátszódhat. Idén mondta, h nem holdoutol majd. Ez burkoltan azt is jelenti, amellett h jófej vagyok, h azért úgy érzem többet érdemlek annál, mint amennyit kapok, azon kívül egyfajta "szivesség" is lehet, amit majd a következő szerződésében szeretne viszonozva látni...

Moore, Green, Ihenacho és Irving igazából relatíve könnyen pótolhatók. Ihenacho-nak most nem nézek utána, de szvsz RFA lesz, annak meg nobrainer, Moore és Green egyelőre annyira nem drágák, ezért meg tudjuk őket tartani szvsz, ez persze idén változhat. Nagyobb szerződést szvsz semmi esetre se fogunk nekik adni. Irving meg szinte biztos megy valahova ahol befér a kezdőbe, kivéve, ha most MLBként megkapja a lehetőséget. Ha igen, akkor is könnyen elveszthetjük, mert 4 milliónál többet nem fogunk a posztra áldozni, vagy a cap növekedéssel esetleg 5 lehet ez a határ...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hadd írjak pár szót a rookie minicamp egy érdekes figurájáról. Biztos mindenki tudja, hogy John Boyett (safety) az elmúlt évet a Broncos practice squad-ban töltötte, de nem biztos, hogy mindenki ismeri a srác történetét.

A srác az Oregon-ról érkezett a tavalyi drafton, és miközben az egyetemen remek teljesítményt nyújtott, a sérülések az ő draft értékét is nagy mértékben befolyásolták. Egy meccs kivételével a teljes senior évét ki kellett hagynia térdműtét miatt, ráadásul mindkét térdét műteni kellett már. Ennek ellenére a Colts tavaly látott fantáziát benne, és a hatodik körben ledraftolta. Nem sokkal később, az első training campek idején Boyett úgy érezte meg kell ünnepelnie, hogy végül az NFL-be került, és elment ünnepelni egy indianapolisi diszkóba. Az ünneplés olyan jól sikerült, hogy a végén letartóztatták, és hogy ez ne legyen elég, tök részegen elkezdett üvöltözni az őt letartóztató rendőrrel, mondván, hogy ő NFL játékos a Coltsban, és őt nem lehet csak úgy letartóztatni. 😀

Nos, le lehetett. Sőt, a Coltsnál ezzel be is fejezte a pályafutását, a csapat azonnal utcára tette. A srác utána kéztördelve kért bocsánatot mindenkitől, de már késő volt a bánat. Aztán bő két hónappal később, már a szezonban lesérült Denverben Moore, és Elway pótlást keresett. Két játékost hozott pótlásként, az egyik Michael Huff, aki aktív rosterre is került, a másik pedig Boyett, akit a practice squadba küldtek. A srác az egész évet ott is töltötte, főként rehabon a térsérüléséből épülgetve, illetve a rehab után tanulgatva a broncos védelmét. Most a rookie minicampen mutatkozott be először a csapatban.

És itt jön a másik érdekesség. Boyett az egyetemen nem másnak volt a backupja, mint egy bizonyos T.J. Ward-nak. Amikor Ward a senior évében lesérült, akkor freshmanként Boyett állt be a helyére, és mindössze hat meccsen összehozott 90 tacklet, és 3 interception-t, amivel a csapat legeredményesebbje lett mindkét statban. Wardot ledraftolták, Boyett lett a kezdő, és a következő két évben 78 ill. 108 tacklet csinált, hat interceptiont kapott el, kicket blokkolt, ésatöbbi, miközben sérülések miatt nem is tudta végigjátszani minden meccsét. A senior évében pedig jött a térdsérülés, és a gyakorlatilag teljes szezon kihagyása.

A srácot egyébként nagyon sokan Polamalu-hoz hasonlítják. A fizikai adottságai nem olyan jók, de kivételes érzéke van a poszthoz. Elemzők szerint a tehetsége szerint nem csak kezdő szintig vihetné, de elit NFL játékos is könnyen lehet belőle. Most már teljesen egészséges, így itt az alkalom John fiú, lehet bizonyítani!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reméljük jó szezont zár. (Ami valószínűleg sajnos az utolsó is lesz bronco-ként, látva a corner szerződések "star wars" számait.)peterk2005
Azért szerintem nem úgy lesz, h senkivel se hosszabbítunk és FA jön helyette.Black_Adder
Ebben én is biztos vagyok, nem is írtam ilyent. 😊

Számolgattam egyébként már én is, hogy mi lehet jövőre, és hasonlókra jutottam, mint te. Szerintem is DT lesz az elsődleges prioritás, ő akármennyibe is fog kerülni, biztos vagyok benne, hogy itt tartjuk. Mellette viszont ott van még Julius Thomas, Harris, Terrence Knighton, Moore, Orlando Franklin, Virgil Green, Ihenacho, Irving, stb.

Én azt számolgattam, hogy feltéve, hogy Welker jövőre elmegy (ebben gyak. biztos vagyok), akkor az ő idei cap terhéből felszabadult 8 millióból megoldható DT és Von Miller. DT cap terhelése jelenleg 5 millió, Von-é pedig 6.6 millió. Von ötödik évének az összegét már tudjuk, kb. 9.5 millió lesz. DT-vel meg szerintem valahol egy évi átlagos 11-12 milliós szerződést reálisan alá lehetne iratni, aminek az első éve kb. 10 millió lenne (vagy kevesebb). Ez kb. éppen annyi, mint a Welker pénz.

Julius Thomas, ha folytatja a fejlődést, és elit TE-vé válik, akkor az egy évi 6-7 milliós szerződést jelent számára. (Gronk és Hernandez szerződéseiből kiindulva.) Hozzátéve, hogy Gronk azért sokkal komplettebb játékos, mint Julius (elsősorban blokkolásban), de a Hörni szerződés alapján ez az összegben nem feltétlenül jelenik meg, úgyhogy inkább számolok a fenti összeggel. Mivel Tamme és Dreesen még mindketten a rosteren vannak, és fejenként 3.-3.5 milliót kóstálnak, az ő elküldésükkel Julius itt tartható lenne még mindig úgy, hogy a mostanihoz képest nem növekedne a cap terhelés.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy az FO így is költené el a pénzt, hiszen akárhogy elköltheti, nem feltétlenül rájuk. De nézve az utóbbi évek draftjait, illetve az FA igazolásokat, számomra úgy tűnik, hogy az FO az ő megtartásukkal számol, és a többiek helyett próbált helyetteseket hozni. Két CB-t is draftoltunk, méghozzá korai körökben, ezek alapján nem tűnik valószínűnek, hogy Talib 10 milliója mellé a másik oldalra is egy veterán, minimum 8 milliót kereső CB-t szánna Elway középtávon. (Ha Harris egészséges lesz, látva a mostani CB árakat, szerintem minimum 8 milliót fog kóstálni.)

A defensive line-ba is hoztunk új embereket folyamatosan, miközben Vickerson és Knighton szerződése is lejár. Vickersonban szinte biztos vagyok, hogy nem fog maradni. Pot roast maradásának örülnék, de nem tudom mit fog kérni, ha idén is lenyom egy kiváló idényt. Az biztos, hogy jóval többet, mint az idei 2.5 milliója. Lehet, hogy itt is el fog jönni Sylvester Williams-ék ideje.

És akkor Franklin, Irving és a többiek. Franklin megtartása sem lesz olcsó... Franklinen kívül a többiek már könnyebben pótolhatóak akár draftról, akár FA-ról, ha esetleg egy kiváló szezon miatt megugrana az áruk. És nem is hinném, hogy különösebben megugrana.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)