Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
esetleg akkor ha PM nélkül hozza azt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
én értem h fasza lehet a srác, de a tradet nem értem leginkábbNegritis
Majd ha jövőre (2015) 1000+ yardot 10+ TD-s szezont csinál, már lesz*rod, hogy mibe került. 😀

Ez a viszonylagosan komplett roster előnye. Tényleg oda húzhat Elway ahova a leginkább jónak látja. Márpedig ha másban nem, egy elkapó megítélésében szerintem nem kell jobb, mint egy Elway. (Plusz a háttérben Manning, mert azért nyilván őt is megkérdezték.)

Közben megvan a 3. pick. OL depth-et erősítjük, az MLB-t úgy látszik lesz*rjuk. Amúgy a srác neve - Michael Schofield - tetszik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
én értem h fasza lehet a srác, de a tradet nem értem leginkább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Latimer szélső elkapó, nem slotba való. Oda inkább Caldwell vagy Sanders kerülhet.

Amúgy a videók alapján egyetértek Dokival, ennek a Latimernek jobb a keze, mint Deckeré volt, ragad hozzá a labda. Szegény Colts-os Austin Collie-nak volt ilyen remek keze - meg most Hiltonnak, szökőévente dropolnak/dropoltak passzokat. És ránézésre kimondottan jól blokkol, amit egy szélső WR-nél nem szokás emlegetni, de a denveri playbookban sok az olyan slant játék ahol a szélső elkapók blokkolnak. Hasznos lehet még ez a srác.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy vmi ESPN-es okos annyit írt, hogy lehet h most 4. számú de ki tudja mennyi van még WWnek hátraNegritis
Hosszabbítani tuti h nem fogunk vele, látva az idei FA stratégiánkat. A folyamatos agyrázkódások nála (sajnos) fokozottan fennállnak, ezzel a pickkel pedig (papíron) nem gyengülnénk annyit a kiesésekor, mint tavaly hasonló esetben (Sanders -> Slot).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
amúgy vmi ESPN-es okos annyit írt, hogy lehet h most 4. számú de ki tudja mennyi van még WWnek hátra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tavaly 119-szer vették célba,ebből össz-vissz egy dropja volt, ez azért elég impresszív.

De egyetértek h ez a pick a következő szezonnak szól, nem a mostaninak, ez pedig "enyhe" luxus a második körben (azonban azt is hozzáteszem h Ealy is csak depth lett volna, az MLB posztot tényleg elég látványosan lesz.rjuk, máshova pedig szintén nem tudtunk volna kezdőt húzni...).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Holnap őt már nem húztuk volna, úgyhogy vagy ő vagy más valaki és ma MLB. Kíváncsi vagyok 3. körben milyen poszt jön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ha holnap húzzuk azt mondom rendben
így Sanders miatt fenntartásaim vannak a dologgal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A srác tetszik, a pozíció és a miért pont most, miért ennyiért, az kérdőjeles - nekem MLB lett volna a következő -, de Elway-ék tudják. A reach-nem reach-re nem adok. Amikor az 1/5-ös Blackmon másodévesen éppen kiissza magát az NFL-ből, miközben az ugyanazon a drafton 3/28-as T.Y Hilton meg post season rekordot kap el, akkor ezek a dolgok nem érdekelnek, csak az, hogy a gyerek jó legyen végül. 😊peterk2005
Reachnek nem reach, az utolsó mockok közt már az első kör végén is lehetett látni a nevét (előzetesen a sebessége volt kérdéses, a combineon lábtörés?-ből épülgetett és még nem tudott futni, de a pro dayén elégg impresszív volt /4.45 6'3-hoz átlag feletti).
Ami engem inkább zavar, az a 2015-ös pick+ h voltak még bent hasolnló értékű DE-k, valamint a papíron harmadik legjobb MLB, Borland is...

Mind1, Elwayék dolga, Ő pedig szokás szerint elégedett volt a pickkel.
Én remélem h beválik, nagy nyomás idén még nem lesz rajta, egy elit offenseben fejlődhet, a többi rajta múlik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A srác tetszik, a pozíció és a miért pont most, miért ennyiért, az kérdőjeles - nekem MLB lett volna a következő -, de Elway-ék tudják. A reach-nem reach-re nem adok. Amikor az 1/5-ös Blackmon másodévesen éppen kiissza magát az NFL-ből, miközben az ugyanazon a drafton 3/28-as T.Y Hilton meg post season rekordot kap el, akkor ezek a dolgok nem érdekelnek, csak az, hogy a gyerek jó legyen végül. 😊

Apropó. Valaki írta, hogy returnernek hoztuk. Nos, szerintem annak biztosan nem, a srác pont nem egy returner alkat. Inkább Deckerre hajaz. Igaz Decker 2 return TD-t is futhatott volna, ha a fű nem gáncsolja el, úgyhogy ezek alapján ki tudja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
az utóbbi 1-2 évben, agyfaszt kapok a 2. napos pickjeinktől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A walterfootballon A minuszos a pick, sztük kiváló érték és szükségünk is volt rá.
Legyen így 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
szerk.: amikor trade-eltünk, azt hittem, Hyde vagy Borland leszburzum
Én azt h Ealy, vagy Crichton.
Nem is annyira a pick bánt egyébként, nyilván feltérképezték, de sztem nagyon drága trade volt ez...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hát-hát-hát. Az igazat megvallva ezt nemigazán értem.
Cody Latimer WR (Indiana), egy feltrade árán az 56 pickként, amiért a második és az ötödik körünk mellett odaadtuk a 2015-ös negyedik körünket is, cserébe még kaptunk egy hetedik kört...
Úgy h bent van Ealy, Crichton, Moncrief, Landry, Borland...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Feltrade, Cody Latimer, WR. Erős, jó méretekkel, jó kezekkel, alacsony sebességgel. Nem világos, hogy miért kellett feltrade-elni érte, egyes helyeken 4-5. körösnek írják...
Természetesen értékelni majd 4-5 év múlva lehet, de most nem tűnik a legjobb húzásnak.

szerk.: amikor trade-eltünk, azt hittem, Hyde vagy Borland lesz
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Megpróbáltunk feljönni 15,16,17 helyre is CJ Mosleyért. Fuller is érdekelt volna minket /*ami érdekes annak fényében h Roby volt a no1 guy :p*/, de ő már 14ben kiment.

Nem kizárt h ma 15ös picket is beáldozunk, h extra pickünk legyen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a prospecteket nem ismerem, úgyhogy csak poszt alapján ítélve tetszik a pick. A minőséget meg majd meglátjuk. Én úgy vagyok vele, akárki akármit is mond, ha a sok pénzért foglalkoztatott NFL scouting guruk is ilyen tömegben lőnek bakot, mint amit évről évre látunk, mi itt úgyis csak a sötétben tapogatózunk, úgyhogy a CB poszt need-es volt, akkor is jó volt oda húzn, ha korábban is költöttünk a posztra. Remélem a második napon kezdünk valamit az MLB poszttal is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ebből a második napos névsroból Richburgön kívül mindenkinek örülnék, de egyáltalán nem biztos, h bárki is lecsúszik hozzánk...

elway nyilatkozata tömény bullshit. Persze h ő volt a legelején a boardnak, melyik rookie ne szeretné ezt hallani bátorításnak. Sosem hallottam még savanyú nyilatkozatot draftpick után GMtől
Az öltözői hangulat meg /*ami ugye milyen jót tett Von MIllernek pl*/ lehet h változik kicsit Bailey és Woody távozásával, úgy h "helyettük" Talib és Roby jön. Nem azt mondom h balhé lesz, meg tényleg nem tartanak tőle annyira Elway&co ha egyszer kiválasztották, de ez egy nagyon sablon szöveg...

A csapatriválisok tényleg jól draftoltak. Mack BPA volt needre, A Chiefstől WR-t vártam volna, de igazából a végére az offense állt össze, és a védelem fogyott el. +1 passrusherrel sok minden megváltozhat, Verrettől meg ugyanúgy el lennénk ájulva mint Robyról, sőt biztos vagyok benne, h ha az SD Robyt választja, akkor mi Verretet, és most róla mondanánk h top 15 pick, nálunk meg az első volt. De nincs ezzel semmi baj. És nem kizárt h tényleg Roby volt a kedvenc. A 3 legjobb nálam Fuller, Dennard, Roby volt

2. körben szvsz WR jön. A második napos lista nagyon szép, de a védők mind kimennek, C-t meg nem húznék ilyen magasan. Reménykedni persze egészen más forgatókönyben reménykedek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na hátha most jobban sikerült összeszedni a gondolataimat.
Roby-t inkább talent guy-nak írják, aki sokra viheti, de még nincs teljesen kész az NFL-re.

Rob Rang elemzése Roby-ról
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1759561/bradley-roby

egyébként pont ezt a gondolatot akartam beleszőni az első reakciómba
"Roby's combination of world-class speed and overly aggressive style remind some of the former eighth overall pick. Undersized, Roby's rare speed and physicality could convince scouts that he has the tools to compensate." 😉

1/2-re tudunk tökéletes prospectet húzni 1/31-re nem. Ilyenkor jó választás a potenciál, van időnk kivárni, míg belenő. Olyan hátrányokat kell nézni, amik coacholhatók, mondjuk h undersized az pont nem ilyen, ezért is lenne jobb egy nagy darab, de a többi hátránya ez alapján, mind olyan amit kinőhet. Cserébe az előnyei nagytöbbsége releváns a saját posztján. Mondjuk felőlem lehetne rosszabb blitzer, nem használhatatlan képesség, de azt elcserélném pár inchre a magasság rublikában.

DeAngelo Hallhoz hasonlítják, de az előnyei alapján Bailey-t is lehetne emlegetni. Csúcsformájában ő is csípőből és sebességből szedte a pickeket, és tényező volt a futójáték ellen is. Ettől még Robynak nem lesz köze se Hallhoz, se Baileyhez, de nem rosszak ezek a kezdeti paraméterek.

Pályán kívüli ügyeiről majd akkor beszéljünk, ha nálunk is lesz neki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Megnéztem/hallgattam Elway nyilatkozatát, ami megmardt bennem:
- a "tremendous" és a "thrilled" jelző többszöt hangzott el, mint bármi más 😀
- ő volt a legmagassabban rangsorolt prospectünk (a pickünknél)*szerk
- top 15-ös játékosnak tartjuk
- jobb csapat vagyunk vele
- "hiányposztra" jött
- lenyűgözőek a fizikai adottságai és az upsideja
- tud kint és bent is játszani, kezdésnek kint próbáljuk ki
- a combineon néztük meg és beszéltünk vele, majd lecsekkoltuk a múltját és úgy itéltük meg h -az öltözői hangulat miatt is- nem követi el majd a fiatalkori hibáit
- kiemelte h a támadó oldalon mélyebb a draft, ezért is húztunk most védőt (plusz utcahosszal ő vezette a boardot)
- továbbra is BPA módban leszünk (azért látszott rajta h erősen a "needjeink" alapján van felállítva ez a BPA)
- megdicsérte a többi csoportriválisunkat is

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Életem első draftja, ahol tisztában voltam a teljes mezőnnyel, jó kis élmény, bár kezdhetnék korábban 😀

Magáról a draftról:
Elég sz.rul alakult számunkra az eleje, ahogy Black is mondta a top 20-ban kimentek azok, akikékért akár fel is mentünk volna a pletykák alapján. Ebben a helyzetben több, mint üdvözítő a Roby pick.
Maga a játékos a pályán kívüli problémái és a 2013-as gyengébb éve miatt csúszott.
Azt azonban hozzá kell tenni h tavaly nem épp ideális módon használták, ami miatt sérült az értéke:
 www.landgrantholyland.com/2013/10/10/4817588/ohio-state-football-taking-a-closer-look-at-bradley-roby
A zónázás nem ízlik ugyanis neki annyira, de mi főleg emberezünk, így sztem ez nem para. A fizikális képességei pedig elitek (akár a sebesség, akár az emelkedés, akár a csípőmozgás), így utólag én elégedett vagyok vele.

Nagyon kiváncsi vagyok ugyanakkor a második napra, főleg h tradelünk é felfelé, vagy maradunk a fenekünkön és ott húzzuk ki a BPA-t.
A pletykák alapján Ra’shede Hageman (DL), Kyle Van Noy (OLB), Demarcus Lawrence (DE), Donte Moncrief (WR), Jarvis Landry (WR), Chris Borland (LB), Weston Richburg (C) és Scott Crichton (DE) azok, akik iránt érdeklődünk/érdeklődtünk a második napra várt játékosok közül, a többségért fel kellene majd menni.
Érdekes egy nap lesz az biztos 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hogy magáról a pickről is, hát egyáltalán nem alakult jól a draft első köre, a Raiders, kihúzta Macket, ami igazságtalanul jó pick tőlük. Aztán sorra kezdtek kimenni a kedvenc prospecteim, Fuller 14-ben, Shazier 15-ben, Dee Ford 23-ban, ráadásul KC-be, Dennard 24-ben, Verrett 25-ben ráadásul SD-be. Még Easley (legnagyobb kedvenc) is kiment, akiért a 2. körben jöttem volna fel, ráadásul a Patsbe. Ezek után marad Su'a-Filo és Roby.
...
Black_Adder
OFF

Black! Lehet, hogy hülye kérés, de írnál Easly-ról a Pats topikba egy pár sort, hogy miért volt ő a legnagyobb kedvenced?( Mindenki ki van akadva a sérülései miatt.)

ONHanSolo
hát egelőre csak röviden 2. körben szerettem volna én is, nem az első végén, de ha nincsenek a sérülései, akkor kb Aaron Donald. A felépülése meg állítólag jól halad, és ha kiválasztottátak akkor erről vélhetően meg is győződtetek...Black_Adder
Köszi.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ahogy nézem amiket írnak róla, neki pont a nagydarab WR-ekkel voltak gondjai, de talán ezt még "kinőheti". Kár, hogy pont most ment el Champ, akitől tanulhatott volna... 😛StormST
Voltak gyengébb meccsei, emiatt (is) csúszott. De a tehetsége alapján írták a class legjobb CB-jének is, bár ez kb 5-6 emberről elmondható. De az az 5-6 előtte kiment, számunkra kérdés nélkül ő volt a legjobb
Hogy magáról a pickről is, hát egyáltalán nem alakult jól a draft első köre, a Raiders, kihúzta Macket, ami igazságtalanul jó pick tőlük. Aztán sorra kezdtek kimenni a kedvenc prospecteim, Fuller 14-ben, Shazier 15-ben, Dee Ford 23-ban, ráadásul KC-be, Dennard 24-ben, Verrett 25-ben ráadásul SD-be. Még Easley (legnagyobb kedvenc) is kiment, akiért a 2. körben jöttem volna fel, ráadásul a Patsbe. Ezek után marad Su'a-Filo és Roby.
...
Black_Adder
OFF

Black! Lehet, hogy hülye kérés, de írnál Easly-ról a Pats topikba egy pár sort, hogy miért volt ő a legnagyobb kedvenced?( Mindenki ki van akadva a sérülései miatt.)

ONHanSolo
hát egelőre csak röviden 2. körben szerettem volna én is, nem az első végén, de ha nincsenek a sérülései, akkor kb Aaron Donald. A felépülése meg állítólag jól halad, és ha kiválasztottátak akkor erről vélhetően meg is győződtetek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hogy magáról a pickről is, hát egyáltalán nem alakult jól a draft első köre, a Raiders, kihúzta Macket, ami igazságtalanul jó pick tőlük. Aztán sorra kezdtek kimenni a kedvenc prospecteim, Fuller 14-ben, Shazier 15-ben, Dee Ford 23-ban, ráadásul KC-be, Dennard 24-ben, Verrett 25-ben ráadásul SD-be. Még Easley (legnagyobb kedvenc) is kiment, akiért a 2. körben jöttem volna fel, ráadásul a Patsbe. Ezek után marad Su'a-Filo és Roby.
...
Black_Adder
OFF

Black! Lehet, hogy hülye kérés, de írnál Easly-ról a Pats topikba egy pár sort, hogy miért volt ő a legnagyobb kedvenced?( Mindenki ki van akadva a sérülései miatt.)

ON