Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ha rosteren marad március 15-ig, akkor 1,5M garantálttá válik a fizetéséből, arra rá kellett volna még valamennyit kínálni. Annyit meg már nem ért meg Elwayéknek.

Majd miután befejezi a pályafutását adunk neki egy 1 napos szerződést, h tőlünk vonuljon vissza, edzősködést senki nem kezdi rögtön NFL szinten, bár Kubi elég hamar visszakerült a csapathoz QB coachként, Elway pedig minden hasonló tapasztalat nélkül lett de facto GM, persze első évére meg is lett tartva Xanders mellé....

Többet érdemelt volna az biztos. Az én szememben a cspaat történelmének valaha volt 2. legjobb védője, de azt hiszem mindenkinél top5...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát azért a veterán minimumnál többet érdemel és fog is többet kapni máshol, de szerintem 3-4 misiért már maradt volna, ha játszhat, bár persze ez csak tipp...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"It sucks"
Egy veterán minimum ajánlatot tényleg megért volna, annyit hozzá tudott volna tenni a roosterhez, mint tavaly Jammer, ha elutasítja, akkor meg lehetett volna mondani h már megkopott és többet nem ér.

Mindenesetre én alapnak vettem h nálunk fejezi be, utána meg az edzői stábban kap vmilyen szerepet...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Jah, üzlet az üzlet, de azért az, hogy nem is kérdezzük meg, hogy akar-e paycut-ot, csak simán kirakjuk, az azért szerintem nem egy jó üzenet, se feléje és mások felé se...

Én értem, hogy Elway a nagy mágus, meg ikon, meg minden, de azért tudni kell, hogy hogyan kezeljék a veteránokat, mert később ez visszaüthet...

PM-et azért rakták ki a Colts-ból, mert megvolt az utódja és egyáltalán nem volt garantált, hogy hozni tudja a számait, ha marad. A CB poszt azért teljesen más, mint a QB, nem lehet összehasonlítani a helyzetet, egy veterán CB-t meg lehet tartani, hogy kevesebb snap-el, de játsszon és közben tanítsa a fiatalokat, egy QB-t nem, ha még játékra alkalmasnak tartja magát...

Champ a csapat ikonja és húzó neve volt évekig, nem ezt a bánásmódot érdemelte volna szerintem, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Payton NO-ban van, Ha Peytonra gondolsz pontosabban Tebow-ra, ő mindössze 2 évet töltött itt, Baiely 10-et, future HOF játékkal. Tebow-t elttrade-eltük, h tovább hajszolhassa az álmát, Baielyt cutoljuk, mert már nem lesz hasznára a csapatnak...
A 2-t ne hasonlítsuk egymáshoz....

sry. PM Indianapolisból való távozására gondolsz, nem szóltam.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Welker cut pletykának szerencsére semmi valóságalapja, egyébként teljesen hülyeség a felvetés is.

Baiely pedig nem "nem ment bele a paycutba", hanem fel se ajánlottuk neki.. Szerintem hasznára lett volna a csapatnak alacsonyabb snapszámmal is, de az biztos, h megérdemelt volna legalább egy ajánlatot, ezt az egészet valahogy nem így kellett volna... Tudom h business meg minden, de azért mégis, 10 évet ajándékozott nekünk... Most sokkal jobban fáj, h nem sikerült a Super Bowl. Jövőre ugyanúgy meg lesz minden esélyünk, de sok számomra nagyon szimpatikus játékos, már nem lehet részese...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
És elengedjük Baileyt Rapoport szerint. Paycutba nem ment bele, és játszani szeretne. Fájó lesz, de a sebessége nagyon megkopott már...

több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nemrég olvastam Decker nyilatkozatát, mely szerint Bay Bay más szintet képvisel mint ő, szerinte Demaryius top 5-ös elkapó. Azonban mielőtt felcsillant volna a remény a szememben, közölte h kész a következő fejezetre az életében, valamint kész tesztelni a piacot, ahol 8-9 millát vár fizunak. Nem zárta ki a visszatérést sem, valamint megemlítette h tiszteli Elwayt és a véleményét a helyzetéről.
Nem tudom mennyi ebből az igaz és mennyi az újságírói halucináció, érzésem szerint 8-9 milla reális az elmúlt évek teljesítményének a fényében, csak nem nekünk 😕

Elway helyében egy 6-7 millás szerződéssel azért megkínálnám, remélvén h a következő fejezet alatt a babáját érti és a Bay Bayes nyilatkozat arra utal h elfogadja a top 2-es fizut. Bár sanszos h ezek csak az én hiú reményeim 😀

Ha már WR kérdés. Olvastam olyan pletykákat h cuttoljuk Welkert és a helyére hozzuk Edelmant. Welker szerződésének a felbontása ha jól tudom 2 millás dead moneyval járna, így nemigen látom ennek az értelmét (max 1-2 millát lehetne ezzel spórolni). Maga Elway annyival zárta le a kérdést h Welker szerződés alatt van.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Idén is felreppentek hírek melyek egy mondatban emlegetik a Broncost és Revist. Tavaly nagyon ellene voltam, az idei szezon azonban sok mindent megváltoztatott, Baileyt utólérte a kor és a sérülések, visszább esett a passrush és vele összefüggésben a DBk teljesítménye is, szóval hatalmas szükség volt DRC-re. Akinél Revis jobb.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/01/pats-broncos-could-be-trying-to-shake-revis-free-from-tampa/
 www.nydailynews.com/sports/football/myers-musical-revis-contenders-trade-article-1.1707512

Revis szerződése $16 millió. Bailey $10millió lenne jelen állás szerint, DRC-re a franchise tag kb 12 millió. Mindkettőnél jobban megéri Revis. Én a magam részéről biztos vagyok benne, h nem fog nálunk 10 milliót keresni Bailey, és DRC se fog nálunk 12 milliót, a Revis 16 elsőre nagyon soknak hangzik, kíváncsi vagyok mit és hogy számolnak majd az okosok...Black_Adder
Én személy szerint nagyon örülnék neki. Sajnos nem érzem, hogy túl nagy realitása lenne, de én mindenképpen rámozdulnék. Nincs miért tartalékolni a jövőre, addig kell ütni a vasat, amíg PM (és talán Bailey nyugdíjjas fizetéssel) itt van. Szép és jó dolog a fiatalság, de látható volt, hogy jobb képességű pass O#-ek, hogy szétkapták ezt a DB állományt. Lehet így is játszani, folyamatosan nyelni a yardokat, de akkor sokkal inkább kellene kockáztatni, és átállni ballhawk üzemmódra.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Próbáljuk orvosolni az MLB needet minél hamarabb.
Múltkör volt nálunk D'Qwell Jackson, most Tatupu. Előbbi szerintem jó játékos, bár jobban utána nézve kicsit leszálló pályán van úgy tűnik.
Tatupu se nem fiatal, se nem jó, de legalább injury prone.

Míg a legtöbb posztra megfelelő veteránt hozunk, és draftolunk is mögéjük future starternek vélt játékosokat, addig az MLB poszton, Brookinggal és Lenonnal próbálkozunk, indokolatlanul nagy szerződést adunk olyan egysíkú játékosnak mint Mays. az eddigi egyetlen előzetesen értelmesnek tűnt húzás, az Woody átképzése volt, ami kezdetben úgy is tűnt h működik, aztán visszaesett és visszaléptettük abba a posztba, ahol addig játszott, amíg DJ volt a kezdő WLB. Ha vele ez a hosszú távú terv, akkor őt is bukjuk. Ha adunk neki még egy dobást akkor Tatupunál mindenképp jobbnak tűnik, D'Qwell Jacksonnál se rosszabbnak, de biztosabbnak. Bár a Brownsban szvsz a legtöbben jobb játékosok annál, mint amit ott ki tudnak hozni magukból, de az az igazság, h Woodyra ÉS Jacksonra nincs szükség. Az Egyikre van, vagy egy hozzájuk hasonló veteránra, és egy 1. körös MLB-re, akár feltrade-del is, 5. körtől lefele bátran dobálhatjuk őket most, mert egy-két impact játékos kell, nem minél több jómunkás ember. Volt olyan idő amikor 5-7 körben is tudtunk hasznos játékosokat húzni, de az az idő elmúlt, tavaly is pazarlásnak tűnt a letrade, és Kinget már el is vesztettük, mert rosterhez kevés volt. A mostani bagázs könnyen erre a sorsra juthatna, ugyanakkor van, akinek annyit nem számít, h 1/20 vagy 1/30, van annyi needje, h hasonló value-t tud húzni később is, csak más posztra, de az az extra pickeket meg nagyon hasznosan tudná felhasználni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bocsoff, StormST, PM

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Manning átment a nyakvizsgálaton. //nem kell meglepődni

Állítólag 4 csapat is érdeklődött Oswi iránt, de mindet lepattintottuk. Mivel Manning utódjának szánjuk, és nem befektetésnek így nem meglepő, de arra azért lehet következtetni, h tényleg elégedettek vele, amit edzésen látnak, különben most kihasználták volna a lehetőséget és elpattintják...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A 40 yardját én csak videón láttam, ott 4.34-et írtak nem hivatalosan, a hivatalos ahogy látom már 4.5, hogy lehet ekkora difi?
Az irányváltásai pedig szédületesek, főleg a visszahordásoknál, kb 3:05-től:
 www.youtube.com/watch?v=RZ_eIM9EV0IÁltalános Doktor
Kézzel nyomkodja vki a stoppert az unofficial timingnál az a titok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
hol vagy jogon?Amadeus91
Pázmány, ha minden jól megy, akkor már csak pár hónapig 😀

A pontosság kedvéért: csak 36 az a 40 méter... 😉
Amúgy üdv a fórumon!Lecsó
Valóban, 40 yard s nem méter, ez rookie hiba volt 😀

De'Anthony Thomast az egyetlen Név amire reagálni szeretnék. Black_Adder
A 40 yardját én csak videón láttam, ott 4.34-et írtak nem hivatalosan, a hivatalos ahogy látom már 4.5, hogy lehet ekkora difi?
Az irányváltásai pedig szédületesek, főleg a visszahordásoknál, kb 3:05-től:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 982
Elsőre ennyi, szívesen venném a kritikai hozzászólásaitokat.Általános Doktor
A pontosság kedvéért: csak 36 az a 40 méter... 😉
Amúgy üdv a fórumon!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Sziasztok, engedjétek meg h bemutatkozzak: 22 éves végzős joghallgató vagyok, Általános Doktor
hol vagy jogon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
üdv, én csak olvasom az értekezéseket mert nem értek annyira hozzá 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Idén is felreppentek hírek melyek egy mondatban emlegetik a Broncost és Revist. Tavaly nagyon ellene voltam, az idei szezon azonban sok mindent megváltoztatott, Baileyt utólérte a kor és a sérülések, visszább esett a passrush és vele összefüggésben a DBk teljesítménye is, szóval hatalmas szükség volt DRC-re. Akinél Revis jobb.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/01/pats-broncos-could-be-trying-to-shake-revis-free-from-tampa/
 www.nydailynews.com/sports/football/myers-musical-revis-contenders-trade-article-1.1707512

Revis szerződése $16 millió. Bailey $10millió lenne jelen állás szerint, DRC-re a franchise tag kb 12 millió. Mindkettőnél jobban megéri Revis. Én a magam részéről biztos vagyok benne, h nem fog nálunk 10 milliót keresni Bailey, és DRC se fog nálunk 12 milliót, a Revis 16 elsőre nagyon soknak hangzik, kíváncsi vagyok mit és hogy számolnak majd az okosok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Üdv köztünk.

Szép mock, védehtő posztok, védhető elgondolás.

Sok függ attól, h milyen irányt vesz a csapat. 3. nap hozni MLB-t kezdő FA mögé, jó elgondolás, de kérdés, h ki az a kezdő MLB, hány éves, every down, vagy csak futásokhoz jó, vagy csak passzokhoz, ez nagyban befolyásolja, h mikor és milyen MLB-t húznék.

Az h QSmith beválik-e jövőre, nem fog kiderülni a draft előtt. Azzal h IR-re tettük, PSben sem edzhetett, nincs elég információ szvsz a csapat birtokában sem. Viszont a sérülése nem volt olyan súlyos, h ne tudjon játszani, azért tettük IR-re mert nem fért volna be. Persze nem volt 100%, 100%osan lehet h sikerült volna neki, de nem mindenki lesz újra 100%os egy szalag szakadás után... Shaun Phillipsnek 2-3 misinél többet nem adnék base salarynek, aztán sackszám függvényében növekedhetne ahogy idén is, ha annyiért marad, akkor ő a kezdő, ha nem, akkor vagy más, vagy korai DE pick. Egyébként McCray-jel hasonló a helyzet, ő ráadásul sérülése előtt impresszív volt. Jelenlétük számomra azt jelenti, h középső körös edge rushert nem nagyon hoznék, merth olyan már van, vagy 1. körös immediate impactet, vagy FA-n kezdőt, mindkettő működhet, egy újabb 4-5 körös viszont könnyen PSben végezhetné, vagy kényszerből IR-en.

De'Anthony Thomast az egyetlen Név amire reagálni szeretnék. Jómagam egyelőre az egyik nagy sleepernek tartom. Amilyen pocsék 40 yardot futott, még az is lehet h tényleg ott lesz a 5-ben, de én a 4. körben se tartanám reachnek. Életveszélyes returner lehet, és az offenseben is széles körben használható. Bár én nem szeretem annyira, ha egy gyakran használt RB, CB vagy WR a visszahordó, de szegény Holliday nem valami jó passzban fejezte be a szezont.. És egy harmadik Thomas nem kicsit zavarná össze az ellenfelek védelmét :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok, engedjétek meg h bemutatkozzak: 22 éves végzős joghallgató vagyok, vidéki fejjel angyalföldön van albérletem. Kicsit több, mint 2 éve vagyok amerikai foci szurkoló, kezdetektől a Broncosnak szurkoltam, ezt főleg öcsémnek köszönhetem, hisz Ő már jóval régebben követi a csapatot. Az első meccs, amit végignéztem az a hosszabbításos Tebow csoda volt. Az első manninges év nagyrészét már láttam, idén pedig az összes meccset élőben sikerült végigizgulnom. Az SB-os sokkot követően már igyekszem szurkolói szemmel a jövőbe tekinteni és a fő needjeink draft prospectjeit tanulmányozgatni.

Készítettem is egy mock draftot a fanspeak generátorában, engedjétek meg h megosszam Veletek.
Előzetesen azt vettem alapnak h a fő FA-ink közül DRC-t megtartjuk, szerzünk egy kezdő ILB-t, valamint a O falat késznek gondoltam (akár Beadles megtartásával, akár Franklin Guardá transzformálásával).
Morenot én semmiképpen sem tartanám meg, mert bár szeretem, sztem Ball hozni fogja a számait.
Decker a kedvenc játékosom és borzasztóan örülnék, ha maradna, de racionálisan nézve nem éri meg itt tartani.
A DE poszt kérdéses még ügye, S. Phillips ugyan sackekben (és főleg futás ellen) hozzta magát, de a nyomás nagyon hiányzott arról az oldalról. + Sokan elfelejtik h tavaly draftoltunk egy az utolsó évében 12.5 sacket gyártó (ráadásul az uccsó pár meccsról hiányzó) Q. Smith-t, sok múlhat az ő jó teljesítményén.

Jöjjön akkor a mock draftom:

31 DE KONY EALY
MISSOURI
Sokan húzzák be hozzánk, Clowney utáni top pass rushernként. Negatívumnak szokták emlegetni h egyetemi évei alatt ritkán duplázták, ezáltal csak második erőként lehet vele számolni. Én erre annyit mondok h nálunk mintha játszana egy Von Miller.

63 CB BRADLEY ROBY
OHIO STATE
A friss mockokban már első körbe rakják, így muszálynak éreztem behúzni itt.
A kedvenc CB prospectem egyébként Jason Verrett, akár egy első köröst is megér a szememben (már ha bent lesz 31-nél), ő a kis mérete miatt csúszhat, de félelmetes sebessége van és a vertikális emelkedése is lenyűgöző, az én laikus szememben ezzel már kompenzálta méreteit, így ha Quanterus Smith képes nyomásgyakorló DE-ként működni jövőre, akkor megnyílhat az út egy elsőkörös Verrett előtt.

95 WR DONTE MONCRIEF
MISSISSIPPI
A friss jelentések szerint 19,4 milla van a sapka alatt, ezzel és egy kis tisztogatással itt lehet tartani Deckert, de ha nem így döntenének Elwayék, akkor ki kell használni az idei mély WR classt.
Moncrief elképesztő fizikai adottságai miatt került kiválsztásra. 6'2-es magassága mellett 39.5 inches súlypontemelkedés, mindezek mellé 4.40-es 40 méter. A kinti oldalak a route futása és a kezei miatt sorolják hátrébb, mindenesetre nem valószínű h a 3. kör végén még bent lesz.

127 ILB LAMIN BARROW
LSU
Idén mindkét LB-nk FA és könnyen elképzelhető h nem igazoljuk újra őket. Ha valami csoda folytán C.J. Mosley lecsúszna hozzánk, akkor nem haboznék, de ő inkább top 15-ös picknek néz ki, így én az FA-ről foltoznám be a lyukat és egy középkörös pickkel adnák mélységet a posztnak.
Barrow alulméretezett linbacker, mint kb mindenki nálunk, kintiek szerint a play-actionokkal vannak gondjai, de egyébként inteligens játékos és vezérként viselkedik a pályán.

159 RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
A fekete mamba, Öcsém kedvenc egyetemi futója. Az oregoni támadójáték és sérülései miatt nehéz a futási képességeiről mit mondani. Az biztos h alulméretezett, de cserébe veszett gyors és nagyon jók a kezei is. Többször állt fel slot receiverként is, valamint gyors irányváltásai és testcselei miatt visszahordóként is alkamazták (4 alkalommal TD-ig vitte a disznóbőrt). Valszeg nem lesz már bent az ötödik körben, de én az előző pick helyett is el tudom képzelni a negyedikben. Második számó RB-ként és visszahordó konkurenciaként sztem használható lenne, ráadásul színesítené a támadóvariációkat, akár a Percy Harvintól megszokott, WR-ként felállva, majd szélről átmozgós futásokkal.

191 CB AARON COLVIN
OKLAHOMA
A senior bowl edzésein szenvedett ACL szakadást és emiatt fog csúszni, a kérdés az h meddig, ugyanis nagyon pozitív visszajelzések jöttek róla sérüléséig. Saját magát elsőkörös picknek tartja, a sérüléséig pedig kb. 2 körösnek várták a szakértők. A hatodikban nyílván nem lesz már bent, de az ötödik végén még lehet reménykedni. Elway tavaly is hasonlót húzott abban a körben, remélem idén is meg merjük ezt lépni.

223 DT KERRY HYDER
TEXAS TECH
A hetedik körös játékosokat nem ismerem, így egy DT-t húztam, azon a poszton sose árt a jó depth.

Elsőre ennyi, szívesen venném a kritikai hozzászólásaitokat.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Állítólag komolyan fontolgatja a csapat, h OF menjen LG-nek, Chris Clark RT-nek. Ezzel megspórolnánk Beadles szerződtetését, pontosabban cserefizuval kínálhatnák meg, aztán vagy elfogadja vagy nem. Elég nagy az érdeklődés iránta, szóval valószínűleg nem.
Beadles messze a legrosszabb grade-et kapta az 5 kezdő OL ember közül, annak ellenére, h Ramirez és Clark csak idén lett kezdő.

A védelemnél sokat beszélek a koncepcióról, megnézve az OL méretét, egyértelmű növekedés látszik, ha jön új kezdő az OL-be az nagyobb a réginél. Mára Beadles a legkisebb. Ami Beadles itteni pályafutását illeti, felejthető rookie év után kifejezetten gyenge második év, majd pro bowl 3. év, viszont most megint visszaesés. rookieként még kerestük a helyét az OL-ben, volt pl RT is, ami kapásból hülyeség volt, 2. éve Tebow-val, akkor még Clady is gyengének tűnt, 10mp-ig tartani a nyomást egyszerűen lehetetlen. 2012-ben viszont az egész OL-lel együtt kifejezetten könnyű dolga volt Manninggel, jött is az áttörés, h az idei visszaesés mögött mi van azt nem tudom. De ha szigorúan nézem egyetlen jó év a 4ből. a fal egységét egyáltalán nem féltem, idén 2 új ember gond nélkül beépült, jövőre egy újank kéne, vagy a helycserés támadással 0-nak, de 2 ember más poszotn játszana. Ugyanakkor OF-ről már az elején is találgatták, h a OG jobban feküdne neki, Chris Clarknak meg a frontside feküdne jobban, ergó bizakodhatunk h még jobbak is leszünk Beadles néklül. Emellett FA-n és drafton lehet készülni arra, ha mégse. Summa summárum, Beadles nincs abban a helyzetben h sok pénzt kérjen tőlünk, és ha sokat fog, bármibe fogadom, h nem adjuk meg neki.

Ugyanakkor ami működik azt ne javítsd meg. OF nagyon jó kis RT, amióta csak itt van (leszámítva azt a néhány meccset, amikor hirtelen a blindside-on találta magát egy nem épp a döntéshozatal és dobómozdulat sebességéről híres QB előtt). Szóval ha nem muszáj nem nagyon mozgatnám. Chris Clark pedig eleddig egyetlen évben bizonyított (ahogy Ramirez is), ráadásul elsősorban az alacsony elvárásokhoz képest felelt meg. 2 meccseen volt számottevő passrush ellenünk, Colts, Hox, mindkettőn gyengén játszott. Más dolog persze a frontside-on, de azért nem kéne most mindent feltenni arra, h Clark kezdő RT. Kipróbálni ki lehet h működik-e, de kell mindenképp egy biztos LG. A korai pickeket inkább a védelemre vagy WR-re költeném, késői pickkel felelőtlenség kezdőbe húzni, szóval akkor marad az FA. De akkor miért ne Beadles? Ismeri a rendszert, tudjuk mit várhatunk tőle. Most senki nem tűnik akkora dobásnak, mint tavaly Vasquez, és nincs is annyi pénzünk mint tavaly | /*de cserébe miénk a legdrágább punter egy rúgásra jutó pénz tekintetében*/ | , szóval pl Schwartzra már nem biztos, h telik (pedig de szép is lenne).

ezek után viszont, ha mégsem sikerül megegyezni Beadles-szel, mert túlfizetni őt se tudjuk | /*azt már megtettük mással tavaly*/ | , könnyen előtérbe kerülhet a korai OG pick. Ekkor viszont FA-ról kell WR, MLB de tán még DB is. És MLBnél ezúttal kipróbálhatunk valakit aki nem a 37-40 éves korosztályt erősíti, hanem minket...

Ezt mostanában találtam, itt eljátszadozhat mindenki a cap managelésével. Holliday és Unrein státusza biztosan rosszul van előbbi ERFA utóbbi RFA, Carternél nehezen hihető h ERFA, de azt nem tudom biztosra, viszont nagyon jó, bárkit cutolhatsz, tagelhetsz, hosszabbíthatsz, és látod hogy van hely a sapka alatt.
 overthecap.com/calculator/?Team=Broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Wolfe 26 órát volt eszméletlen
 denver.cbslocal.com/2014/02/26/derek-wolfe-cleared-speaks-publically-for-first-time-since-seizure/

valószínűleg a Seahawks elleni brutális preseason sérüléssel van összefüggésben, de biztosat nem tudni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azt látom, hogy megy a szavak kiforgatása azért neked is... 😛

Mellesleg amikor azt a szerződést kapta, akkor épp egy olyan szezon után volt, ahol 3. (!) helyen végzett nettó átlagban az egész ligát tekintve, ez alapján szerintem messze nem érthetetlen, hogy miért kapott olyan szerződést, amilyet kapott...

Egy fontos játékos keresett túl sokat (ha tudtuk volna akkor, hogy Von kiesik 6 meccsre, akkor szerintem nem is lett volna tárgyalás Doom-al), bele is egyezett, hogy maradjon kevesebbért, aztán elcsesződött a dolog, hoztunk más játékosokat, kb. nem hagytunk hiányposztot, viszont miénk volt a liga 3. legjobb nettó átlagot rúgó P-e és úgy gondoltuk, hogy érdemes lenne megtartani, amikor még szerződés alatt van, főleg mert épp elkezdtek a csapatok nagy szerződéseket adni a P-eknek (pl. a bátyjának), szerintem elég logikus döntés volt a hosszabbítás akkor...

A megbízhatóság nem ott kezdődik, hogy 45 helyett 35-ös punt-ot rúg, hanem ha konstans túlrúgja sokkal a coverage-t, vagy 10-15-ös punt-okat rúg, na ezeket nem látni Colquitt-től...

De mindegy, zárjuk le, ebben nagyon nem leszünk egy véleményen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!