Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ennyi erővel hozzunk 10misiért FB-et is, és ne hibáztassuk, mert nem ő tehet róla, h nem használunk FB-t...
Itt midnen millió számít, és Colquitt közel 4et keres belőle, mindezt úgy h semmi szükség a játékára, és még csak nem is játszik jól, mert egyáltalán nem játszik jól, egyetlen jó éve volt 2011-ben, 2012-ben nem volt rossz, csak már akkor se volt rá szükség, tavaly rossz volt, és szükség se volt rá.

Egy nagyon fontos poszotn, egy nagoyn jó játékoson megakartunk spórolni 4 milliót, ezért elvesztettük, aztán párhónapra rá, egy szerencsétlen puntert fejbe dobunk azzal a zsák pénzzel amire így tettünk szert. Na ez a LOL szerintem.

Nem jönne punter olcsón? Sorban állnak h bekerüljenek a ligába, ráadásul 8 meccs milehighon, ahol + nettó 5 yarddal lehet számolni... Nem lenne megbízható? Mit vesztenénk vele? Nem mintha Colquitt megbízható lenne, akkor nem lettek volna szar meccsei.
i20% jogos, %osan kell nézni, bár ez esetben az is jelzés értékű, h egyáltalán nem nagyon puntolunk, de tartjuk a 4 milliós puntert, mindenesetre ha úgy számolok, h ő a 17. legjobb punter, amitől egyébként nagyon messze van, akkor se ér ennyit, felét se. És ha érne is ennyit, akkor is szélnek eresztettem volna és egy fontosabb posztra tartottam volna jobb játékost. Nem tehetjük meg, h 4 misit fieztünk egy punternek, míg fiatal és túlteljesítő játékosokkal kell hosszabbítani évről-évre...

Egyébként nem azt mondom h rakjuk ki, mert a caphit miatt nem érné meg. Azt modnom, óriási és jóvátehetetlen hiba volt ebbe a csapatba egy ilyen drága puntert tartani, s csak a hab a tortán, h egyáltalán nem is jó.

PM szerződése eléggé bebiztosított, ha most nem megy át az orvosin 0 cap hit lesz utána. És érte azért kellett licitálni bőven, és QB-t nem is találni minden bokorban, ellentétben a punterrel... Manning a liga legjobb játékosa, MVP lett mostanában, és tavaly is kurvajól jászott, ha ennyit kellett adni érte, h idejöjjön, akkor ez van, megéri minden centjét a szerződésének... És a nyaksérülésére még be is biztosítottuk magunkat. Az új FO legjobb döntése volt őt ilyen módon megszerezni és a legrosszabb döntése Colquittal hosszabbítani....

Na mindegy, én nem értem ezt a Colquitt fétist, szerintem egy rossz értételemben vett közepes punter (tavaly rossz volt nem közepes, de egész karrierjét tekintve közepes), annyit keres mint egy ligaelit punter (konkrétan a legtöbbet átlagba), szerintem egy közepes punter pont megtenné, pl Colquitt annyiért amennyit ér, ami 1 millió környékén van, de Broncos topicban Broncos játékost igyekszem nem szidni, amíg van akinek a szívecsücske (negatív felhang nélkül, nekem is van ilyen). bár azt nem ígérem, h majd amikor jobb és fontosabb játékosok kevesebbért mennek el más csapatba ne törne újra felszínre az, h egy hasztalan és rosszközepes játékosnak megtudtuk adni ugyanazt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért abban a top 25-ös listában páran többet keresnek 2014-ben és később is, mint Colquitt, csak neki nincs első éves light rész a szerződésében, de tény, hogy ott van az elejében, ezt szerintem én se vitattam. De azért a megbízhatóság is van ám annyira fontos, mint a csilli-villi statok, azt is meg kell fizetni...

Doom-ot egy rendes fax-al is meg lehetett volna tartani, nehogy már az is Colquitt hibája legyen, vagy talán ő fizette le az ügynököt, hogy hibázzon? LOL

Egyébként a fax fiaskó márciusban volt, Doom májusra már Baltimore-ban volt, Colquitt-al meg augusztusban hosszabbítottunk, szóval ez eléggé sántít így, főleg mert ő RFA szerződéssel maradt volna egyébként is 2013-ra, így vele már csak akkor kezdtünk komolyabban tárgyalni, amikor kiderült, hogy maradt rá pénz...

(((((Szerintem nagyobb hiba a megtartható játékosok elmaradásában az, hogy PM szerződésében minden cap hit, azt a szerződést kellett volna rendesen megcsinálni, nem Colquitt-ét, az kis falat az asztalon ahhoz képest...))))

In20: 35,38 %-ban rúg IN20-t, ezzel 17. helyen van.

Az ellenfél térfeléről 14-ből 11 punt-ja lett IN20, de a 20-nál előrébbről egyszer se jöttek (2 TB, 1 a 20-on), saját 40-50 közt indítva 17-ből 11 IN20, 2 TB, 1 a 20-on, 1 a 22-n, 1 a 28-on, 1 a 6->40 visszahordva. Saját 30-40 közt indítva 9-ből 2 IN20, 1 a 20-on, 1 a 24-en, a többi visszahordva, de csak 1 jutott a 36-on túlra. Saját 30-on belülről már messze nem elvárás az IN20 szerintem (50+ yard a 20-as vonal), 21 punt-ot rúgott a 20-30 közül, ebből a visszahordottakkal együtt 5 maradt a 30-on belül, 11 a 40-en belül, 3 az 50-en belül és 2 jutott át a félpályán. A saját 20-on belülről 7 punt-ja volt, 1 az ellenfél 29-én, 1 a 30-on, 1 a 41-en, 1 a 44-en, 1 a 43-on és kettő a saját térfelünkön állt meg, a 43-on és a 45-ön.

A Pats meccshez: 1 punt-ja ment a 30-on túlra, az is csak a 33-ig, ott lett egy 20 yard-os return (ebből egy FG lett), meg egy másik ment a 24->35 (ebből egy TD, de azért a 43 yard-os beszopott passzról szerintem nem ő tehet), a többi mind a 25-ön belül maradt, 4 IN20-vel, ha ezekkel vesztettük el a field position battle-t, akkor OK, biztos így van...

Szemben vele az UDFA punter rúgott a saját 48-ról egy TB-et (nettó 32), a saját 43-ról 27 yard-ot, a saját 41-ről 44-et, amit Holliday elejtett, saját 21-ről 50-et, ami 38 lett a visszahordással, a saját 37-ről egy IN20-t (nettó 50 yard), meg a saját 43-ról azt, ami Carter-re pattant 42 yard után. Geci jó volt, tényleg... 😛

Sokat keres? Igen, ez biztos.
Bármikor találnánk ilyet sokkal olcsóbban? Szerintem ez ennyire nem biztos.
Ő tehet róla, hogy keveset használjuk? Biztosan nem. Mellesleg pont emiatt nem jönne ide jó punter olcsón, a rookiek meg csak lutrik, be is jöhetnek persze, de ha nem, akkor nagy kárt okozhat egy rossz punter.
Vesztettünk rajta meccset? Szerintem nem.

De most komolyan, kb. 8 év után (fogyókúrás Sauerbrun) találtunk egy rendes P-t, aki nem hibázik nagyokat, adtunk neki egy rendes szerződést, hogy végre ezzel a poszttal ne kelljen évről-évre szopni és most kiraknánk, mert volt egy kissé halványabb, de messze nem rossz szezonja? Szerintem ez vicc hozzáállás és kétlem, hogy Elway-ék ezt akarnák tenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyszerre van a bottom10ben net avg-ben és I20-ban is, ha a net azért rossz mert az ellenfél térfeléről kell puntolni, akkor az i20ban legyen elől, ha abban azért van hátul mert messziről puntol, akkor net avg-ben legyen elől.

Net avg-ben 24. I20-ban 23. Nálam ez bottom 10
Emellé övé a LEGMAGASABB átlagfizetés
 www.spotrac.com/rankings/nfl/average/punter/limit-25/

Szép lebontás meccsenként, csak sajnos számomra az alábbi dolgok jönnek le:
Egy egyébként is teljesen értéktelen poszt nálunk még értéktelenebb tekintettel arra, h nagyon ritkán puntolunk
Voltak közepes és rossz meccsei, inkább rosszak.
Amikor field positon battlebe szaladtunk, rendre alulmaradtunk, miatta nem más miatt.
A bostoni szélről csak annyit, h pont a punterrel nyerte meg a Pats a meccset. Egy idei udfa punter, egyáltalán nem zavarta a szél, sőt előnyt kovácsolt magának belőle. Colquitt értékelhetetlen volt
Összességében egyáltalán nem volt jó az alapszakaszban, a PO-ban pedig egyenesen minősíthetetlen volt a játéka.

Annyit keres, amiből itt lehetne tartani egy abow avg játékost egy fontos poszton. Ennyiből itt lehtett volna tartani Doomot tavaly, most meg majd megvárom, ki kire fog hiányozni ez a közel 4 millió és utálni fogom miatta Colquittot ezt előre megmondom.

Alapvetően 4 gondom van a szerződésével
1.) ennyit egyetlen punter se ér. Egy punter nem tud ennyit hozzátenni a csapat játékához, és elvenni se tud belőle ennyit.
2.) Colquitt messze nem ér ennyit. Ha a többi punter minden puntját is végig elemeznéd, találnál 15-20 jobbat és mind kevesebbet keresne mint ő
3.) Nem is lenne szükségünk ennyit érő punterre. De most komolyan, 60 egynéhány punt? A rájátszásban összesen 3 a komoly PO csapatok ellen? És 4 millióért melegíti a padot. Nem hiszem h ezt magyaráznom kell, pedig ezelőtt is kellett.
4.) Brámikor bárhol találunk ilyen kvalitású játékost. Olcsón.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért a statisztikák elég csalósak ám, ahogy mindenhol máshol is, a puntereknél is...

Pl. egy ellenfél 48-ról 16-ra szálló punt csak 32 yard, de azért messze nem nevezném rossznak és neki ilyeneket kellett rúgnia elég sokat. Ja, persze, tudom, azt illene a 10-en belülre tenni biztos... 😛

Kigyűjtöttem Colquitt összes punt-ját és meccsenként összesítettem, ha valaki kéri, szívesen odaadom...

Az összesített statisztikák:
vs. Ravens (W 49-27): 7 punt, 1 TB, 4 FC, 1 downed, 1 return (13 yard), 6 IN20, átlag 45,57 yard, nettó átlag 40,86
Átlagos punt hely: kb. saját 42
Ellenfél indulási helye: 15,43
7 punt-ból 6 IN20

@Giants (W 41-23): 5 punt, 3 FC, 2 return (összesen 13 yard), 2 IN20, átlag 42 yard, nettó átlag 39,4
Átlagos punt hely: saját 30
Ellenfél indulási helye: kb. a 31
Volt egy saját 8-ról rúgott, az húzta le kicsit a statisztikát, meg egy 32 yard-os, ami a 48-ról a 16-ig ment

vs. Raiders (W 37-21): 1 punt, 1 FC, 1 IN20, átlag 37 yard, nettó átlag 37 yard
Átlagos punt hely: ellenfél 46
Ellenfél indulási helye: 9
Gyenge meccs, csak 37 yard-os átlaggal... 😛

vs. Eagles (W 52-20):2 punt, 1 FC, 1 return (21 yard), 1 IN20, átlag 46 yard, nettó átlag 35,5
Átlagos punt hely: saját 41
Ellenfél indulási helye: 23,5
60 yard-os punt, 21-es visszahordás, túlrúgta a coverage-t, ezért nem kell feltétlen hosszút rúgni

@Cowboys (W 51-48): 0 punt

vs. Jaguars (W 35-19): 3 punt, 1 downed, 2 return (összesen 2 yard), 0 IN20, átlag 43 yard, nettó átlag 42,3
Átlagos punt hely: saját 24
Ellenfél indulási helye: 33,67
Szerintem ez se volt rossz...

@Colts (L 39-33): 7 punt, 3 FC, 1 downed, 3 return (összesen 35 yard), átlag 47,29 yard, nettó átlag 42,29
Átlagos punt hely: saját 23,14
Ellenfél indulási helye: 34,57
Statisztikailag az egyik legjobb meccse, a valóságban meg pont fordítva, két elég gyenge punt-ja is volt, csak a többi felhúzta az átlagot, egyébként egy kivételével a saját 21 vagy hátrébbról rúgott

vs. Redskins (W 45-21): 3 punt, 1 downed, 2 return (összesen 36 yard), 0 IN20, átlag 49 yard, nettó átlag 37
Átlagos punt hely: saját 40
Ellenfél indulási helye: 23
2 nagyon jó punt és egy, ami után a 34 yard-os visszahordás lehúzta a statisztikát

@Chargers (W 28-20): 5 punt, 3 FC, 1 downed, 1 TB, 0 IN20, átlag 46,6 yard, nettó átlag 42,6
Átlagos punt hely: saját 27,4
Ellenfél indulási helye: 30
Ez se rossz különösebben

vs. Chiefs (W 27-17): 6 punt, 1 FC, 5 return (összesen 33 yard), 1 IN20, átlag 45,83 yard, nettó átlag 40,33
Átlagos punt hely: saját 31,17
Ellenfél indulási helye: 28,5
Egy 13 yard-os visszahordás, de így se kezdtek a 37-nél előrébbről, pedig ő meg nem rúgott a saját 40-én előrébbről

@Patriots (L 34-31): 8 punt, 4 FC, 1 OOB, 3 visszahordás (összesen 39 yard), 4 IN20, átlag 40,63 yard, nettó átlag 35,75
Átlagos punt hely: saját 41
Ellenfél indulási helye: 23,25
Abban a szélben, nem rajta ment el a meccs, az átlagot végül egy 20 yard-os return tolta el, meg egy Pats 42->20 punt

@Chiefs (W 35-28): 3 punt, 1 FC, 1 downed, 1 return (0 yard), 2 IN20, átlag 44 yard, nettó átlag 44 yard
Átlagos punt hely: saját 45,33
Ellenfél indulási helye: 10,67
Azt hiszem ehhez sok komment nem kell

vs. Titans (W 51-28):
- ellenfél 45-ről, 36 yard a 9-ig, FC, nettó 36 yard
- ellenfél 40-ről, 29 yard a 11-ig, FC, nettó 29 yard
2 punt, 2 FC, 2 IN20, átlag 32,5 yard, nettó átlag 32,5 yard
Átlagos punt hely: ellenfél 42,5
Ellenfél indulási helye: 10
Ezt kifejtve tettem be, hogy látszódjon, mennyit is ér a statisztika

vs. Chargers (L 20-27): 4 punt, 1 FC, 1 downed, 2 return (összesen 11 yard), 1 IN20, átlag 46,5 yard, nettó átlag 43,75
Átlagos punt hely: saját 23
Ellenfél indulási helye: 29,25
Ez se volt rossz, közte egy Chargers 46->1, igaz egy saját 2->43 is

@Texans (W 37-13): 6 punt, 1 downed, 5 return (összesen 81 yard), 1 IN20, átlag 48,67, nettó átlag 37
Átlagos punt hely: saját 28,67
Ellenfél indulási helye: 34,33
A leggyengébb meccse talán, egy 51 yard-os visszahordás húzta le főleg

@Raiders (W 34-14): 4 punt,1 blokkolva, 1 FC, 1 TB, 1 return (1 yard), 1 IN20, átlag 40 yard, nettó átlag 21, 67
Átlagos punt hely: saját 49
Ellenfél indulási helye: 18
Itt a blokkolt punt húzta le a statisztikát, a másik 3 eléggé rendben volt egyébként

vs. Chargers (W 24-17): 0 punt

vs. Patriots (W 26-16): 1 punt, 1 TB, 0 IN20, átlag 48 yard, nettó átlag 28
Átlagos punt hely: ellenfél 48
Ellenfél indulási helye: 20

vs. Seahawks (L 43-8): 2 punt, 2 FC, 1 IN20, átlag 30 yard, nettó átlag 30 yard
Átlagos punt hely: ellenfél 48
Ellenfél indulási helye: 19
Hát ez se rajta ment el, igaz azt se lehet mondani, hogy csillogott, de akkor kb. senki se csillogott

Jó böngészést, szerintem messze nem bottom 10-es punter-ünk van, de persze lehet, hogy tévedek... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Neked nagyon vesszőparipád Colquitt, de az az 1 misi, ami nem lenne dead money, az annyira nem vészesen magas összeg, hogy érdemes legyen miatta kockáztatni szerintem...

 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/britton-colquitt/StormST
Nem azt modnom, h cutoljuk, mert pontosan emiatt nem érné meg. Pontosan ezért volt óriási és jóvátehetetlen hiba ilyen drágán hosszabbítani vele. Ezt megmondtam akkor is, most meg issza a levét a csapat.

Egyébként mi a kockázat a liga egyik legrosszabbul teljesítő punterét lecserélni (i20 és netavg alapján), egy olyan csapatban ami alig-alig puntol, amikor sokszor a legjobb punterek is UDFA-k lesznek. Szerintem semmi, de sajnos az Elway éra messze legrosszabb szerződése miatt (beleértve Mayst is pl) cutolni se lehet büntetlenül, helyette összeszorult torokkal nézhetjük, hogyan megy el Moreno és Decker, és izgulunk, h még ki más... És olyan emberről beszélünk, aki összesen 70× nem volt pályán, ha nem nézzük azt, h holder is, amit Romon kívül bárki tud csinálni.

Vesszőparipám vagy sem, a csapatban betöltött szerepéhez képest indokolatlanul sokat keres. A tavaly mutatott teljesítménye alapján indokolatlanul sokkal többet keres, mint amit érdemel, és most vesszük számba h ki mindenkit kell elveszteni, és miatta eggyel több embert. Közben más csapatok hoztak UDFA putnereket, akik jobban teljesítettek mint ő, két tábla csokiért ami a bért illeti... Prater is sokat keres, de ő legalább nagyon jól játszott egész évben és rajta múlhat meccs, Colquitton nem.

RDE poszotn spóroljuk a punterünk árát, LOL.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elway azt mondta, hogy Clady lábfejéből kivettek már minden vasat és jól halad a felépülése, ahogy Von-é is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Neked nagyon vesszőparipád Colquitt, de az az 1 misi, ami nem lenne dead money, az annyira nem vészesen magas összeg, hogy érdemes legyen miatta kockáztatni szerintem...

 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/britton-colquitt/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A kék az elit, a sötét zöld a high quality. Szerintem egyáltalán nem túlértékelt, inkább aulértékelteket tudnék mondani, de nem mondok, mert elfogult vagyok.
Harris eddig is kiment szélre, amikor csak 2 CB volt. (sőt tavaly gyakorlatilag végig szélen játszott)
A draft ugye nem olyan h szeretnénk egy jó mlb-t akkor azt húzunk. 1/31-ben lehet h nincs olyan aki ér is annyit, viszont WR-ből lehet olyan, aki már addig is csúszik. (idén nagyon erős a WR class), ez esetben nagyon is lenne benne ráció, feltéve, h Decker megy. alapból az első két körben én is, mlb-t cb-t s-t vagy de-t szeretnék inkább látni, annak függvényében h ki lesz bent, de míg a QB, OT, TE, OLB pickek teljesen faszságok lennének, addig egy WR-t éppenséggel lehet húzni, h az a BPA...

Beadles-nél állítólag jobbat akar a csapat. Btw ő lenne az egyetlen nem zöld árnyalatú játékos a PFF szerint.
Szerintem nem fog beférni, denem is akkora tragédia, mindenesetre egy év távlatából visszanézni Colquitt top3 fizetésért nyújtott bottom10 teljesítményét, hát na ha Decker, Moreno vagy DRC nem is ezen múlik majd talán, egy Beadles, Ayers vagy Woody már lehet h pont egy alig használt és gyengén teljesítő punter (a poszt ahova bármikor lehet hozni elfogadható udfa-t) miatt lesz kénytelen szedni a sátorfáját... csak h ne mindig csak pozitívakat írjak az FO kapcsán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Fox és Elway is tartott sajtótájékoztatót a Combine-on az elmúlt napokban, ezek alapján úgy tűnik, hogy Welker maradni fog, nem fogják bántani a szerződését, Decker-t viszont engedjük kimenni a piacra...

A képhez és a színekhez:
- Knighton sötétzöld? WTF? 😛 Nem mondom, tényleg jó lett a szezon végére, de azért én elitnek még nem nevezném...
- Ha Carter lenne a RCB, akkor inkább menjen ki Harris és legyen más a slot CB, Carter-en nagyobbat szophatunk kint, mint egy gyengébb slot CB-n...
- Ihenacho nálam is jobb osztályzatot kapna, OK, szezon végére visszaesett, de azért nagy hibái akkor se voltak, csak nem volt már annyira látványos, de én azzal a játékkal is kiegyeznék jövőre, kell egy kis stabilitás a S posztokon...

Én 2. kör előtt nem húznék WR-t és Caldwell-t mindenképpen megtartanám, akkor nagy baj nem lehet a jelenlegi elkapókkal. Első körben CB vagy MLB kell, bár nem tudom mennyire mély a class ezekből, de a két posztból 1-et meg kéne próbálni hosszú távra megoldani az idei drafton szerintem. Ha Champ és/vagy DRC marad, akkor lesz idő kinevelni a CB-t és lehet egy projektet is húzni, ha egyik se, akkor kell az első körös CB, mert top FA-re nincs pénzünk jelenleg...

Ha Woody marad, akkor is kell MLB pick, a szezon végén láthattuk, hogy nincs egészen már az ő egészsége se rendben és Al Wilson óta meg azt is tudjuk, hogy kell legyen jó, bevethető MLB a csapatban, ami most nincs Woody mögött igazán, Irving se az sajnos, pedig én bíztam benne sokáig...

Beadles pedig nálam az első számú prioritás, nem szabad engedni, hogy ez az OL szétessen!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Projected Linuppunk:

Csak azok akiknek van érvényes szerződésük 2014-re.

Haladjunk sorjában.
Offense:
- Én inkább 11 personelt rajzoltam volna, ahol nem tudom Welker milyen színű lenne, de szerintem zöld.
A színekkel itt nagyjából egyetértek, más kérdés, h Kupert és Hollidayt egészen biztosan nem látjuk a kezdőben. Kuper egyébként is cap casuality lesz szegény, Holliday pedig nem opció WR-ként. OK h jelenleg más nincs, de előbb kéne Greg Ortont vagy Gerrell Robinsont odarakni akár pirosan akár szürkén. A színekkel nagyjából egyetértek.

Védelem:
- Nate Irving nem MLB, sosem lesz az. Ilyen Breadleyket próbáltunk, Maysszel szenvedtünk, amíg ő a padon ült. Különös h sárga lett, nálam inkább narancssárga... Ez ráadásul a needeket is borítja. Jelenleg egyáltalán nincs MLB-nk, ezért ez a legnagyobb need.
- Wolfenak nem feladata h sackeljen, ez meggyőződésem. Tőlem értékeljék őt le, de nagyon hiányzott a védelemből.
Hátul sajnos Bailey zöld színe halványulóban van, Harris blue chipből lett sötét zöld, Tony Carter is visszafejlődött, szerintem eleve inkább Webstert kéne narancssárgával vagy szürkével. Btw Moore is volt már magasabban a színskálán.
- Szomorú, h Ihenacho még csak sárga keretet se kap, azok után h hogy kezdte a szezont...

Az én előrevetítéseim.
Offense: Moreno out. Decker out. RB poszton megvagyunk, jön egy átlagos WR. Egy átalgos OG érkezése, vagy Beadles megtartása. Összességében olcsón kijöünk. Alternatív megoldás, korai WR pick, nagyon erős a WR class, könnyen lehet h valami nagy szerelmünk csúszik emiatt és akkor lecsapunk rá. Nem lenne ez se hülyeség, de az idei szezon után én a védelmet erősíteném/mélyíteném. PM 2 elkapóval is megoldja.

Defense: MLB a legnagyobb prioritás, Woody megtartása mellett is, aztán DB. Hozunk egy átlagos biztonságos veterán SS-t (pl Delmas, de csakis alulfizetve), mellette draftolunk is egyet a középső körökben. De Ha se Bailey paycut (ellenkező esetben cut 😕 ) se DRC nem jön össze, akkor az lesz a top prioritás, első körös pick. Most mondanm, h vagy drágább FA, de akkor az miért ne lenne Bailey vagy DRC?

DE: Wolfe-t egészen bizotsan nem cseréljük le,de egy edge rusher persze kéne. Mondjuk egyrészt inkább a másik oldalra, ahol Jackson világos zöld, Wolfe feladata az, h 1 az 1ben maradhasson Von MIller minál többször. Ez megoldható még egy elit rusherrel, aki Wolfe a rotációba szorulna, de a futás elleni védelmünk nem lenne olyan jó, nem csak az esetleges minőségvesztés miatt, hanem mert kevesebb ember maradna rá. Nem azt mondom, h ez az egyetlen működő koncepció, de mivel maradt JDR nem valószínű, h Wolfe helyén látnánk needet. Harmadrészt pedig, hoztunk tavaly edge rushert, csak IRen volt (pont emiatt csúszott). Persze Wolfe szerepkörére is lehetne upgrade, de az nem akkora need, mint az ábrán látszik, hisz azt is lehúznák, mert DE és nem csinálna sok pressure-t, mert Miller csinálja azt. Ugyanakkor én sok sacket szeretek látni, szóval örülnék egy Doomnak ott a másik oldalon, Malik Jacksonra pedig egyelőre inkább a Valuable Role Playerként hasznosabb lehet mint solid starterként.

A TC-re csak Wolfe és Ihenacho lesz below avg játékos, Woflenál elfogadom a pff nézőpontját, de mivel a focit nem vákumban játszák, ezért annyira nem aggódom, Ihenachoban én még bízok, h visszaszerzi a lendületét, de várok erősítést is. Jelenleg szerintem jól állunk a kerettel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Delmas nem lenne rossz, ha jó az ár, ami a cinkes része lehet a dolognak, de ha aközött kell választani, hogy ő vagy DRC/Decker, akkor nem nagyon lehet kérdés az én szememben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Az biztos hogy a secondarynek bármilyen segítség jól jön, mostanában sokat gondolkoztam a védelmen. Még most is összeszorul a gyomrom meg kiszárad a torkom kb. ha visszagondolok az idei teljesítményre. Ami azért nagyon kétélű dolog a folytonos sérülések végett. Nem igazán kaptunk vagyis NEM kaptunk hiteles képet a védelemről. Sokat nézegetem a milehighreportot és sok szó esik passrusher needről. Most elővették a linebacker needet is. Szerintem Woody ott van a szeren bár a szezon második felében nem igazán értem a limitált snapcountot. Beszélnek DE needről is, elővették Jared Allent megint. Plussz CB-Ben sem vagyunk valami nagyon eleresztve. Namost itt felsoroltam 3 posztot ahova érkezhetne erősítés plussz ott a safety is amiről írtál is. Ez így szép és jó is lehet dobálózni nevekkel hogy Allent, Orakpot, Talibot, Delmast ide. De megis kire lenne pénz ? A draft, szerződések és ujraszerzodesek utan maradhat kb 5-6-7 milla kb a cap alatt? Ez szerintetek mire kire elég ? Plussz még az RB posztot nem is beszéltük ahol jó lenne ha az öreg Knowshon maradna.

Érdeklődünk Delmas iránt.
Biztosan elférne a csapatba, Rahim Moore komoly sérülésből próbál visszajönni, Mike Adams UFA, Ihenacho többnyire jól, de azért inkonzisztensen játszott, Bruton és Bolden nem ütik meg a kezdő szintet, Quinton Cartert pedig szvsz elfelejthetjük zsinórban 2 év az IR-en az óbudai álmoskönyv szerint nem sok jót ígér...
Pittsburgh és Atlanta a vetélytársaink, sok pénzt nem tudunk neki adni, egy 1 year prove it deal néz ki neki, mint kb minden összeguberált FA-nknak, btw, ehhez a guberáláshoz elég jó szeme van valakinek a csapatnál...Black_Adder

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Érdeklődünk Delmas iránt.
Biztosan elférne a csapatba, Rahim Moore komoly sérülésből próbál visszajönni, Mike Adams UFA, Ihenacho többnyire jól, de azért inkonzisztensen játszott, Bruton és Bolden nem ütik meg a kezdő szintet, Quinton Cartert pedig szvsz elfelejthetjük zsinórban 2 év az IR-en az óbudai álmoskönyv szerint nem sok jót ígér...
Pittsburgh és Atlanta a vetélytársaink, sok pénzt nem tudunk neki adni, egy 1 year prove it deal néz ki neki, mint kb minden összeguberált FA-nknak, btw, ehhez a guberáláshoz elég jó szeme van valakinek a csapatnál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
ncoren fent van a 98as és 99es döntő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
free agent duel: Decker vs DRC
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/06/free-agent-duel-decker-vs-rodgers-cromartie/

Decker
+ Számai
+ Egy rekorddöntő offense kulcsszereplóje
+ Sokoldalú, lásd mennyi különböző route-ból hozott össze értékelhető mennyiségű yardot. Bárhol bevethető a pályán
+ Még csak 27 éves
- PM faktor

DRC
+4. legmagasabb coverage grade
+ egyetlen TD a 4. héttől, és 0db hosszú passz
+ Bailey már nem lehet shotdown CBként számítani
- a múltban hosszú távon nem volt konzisztensen jó
- Itt van Harris is.

Megmondom őszintén, nem azért linkeltem be, mert minőségi cikknek tartanám. Maga a téma megéri a figyelmet a topicban, de:

Decker Contra
- Ugyan mi a fenét számít nekünk, h csak Manninggel jó vagy nélküle is? Egyrészt Manningel képzeljük el a jövőt, másrészt Decker rookieként PR volt, aztán meg Tebow éve volt, route-ot pl azóta tanult meg futni.
- Helyette mondjuk lehetett volna írni, h talán a legkönnyebben pótolható láncszem jelenleg. a PM faktornak köszönhetően egy kevésbé jó WR-rel is bőven működhetne az offense, akár Caldwellel is, de lehet draftolni megint valakit a 2. 3. körben oszt csá. FA-n óccsó veterán.

DRC Pro:
- Nem szoptunk róla hosszú passzt? Naja, amíg van más akiről sikerül, mindek dobjanak rá. Ez mondjuk még akkor is érdeme DRC-nek, de szeirntem cserébe volt néhány hosszú DPI-je

DRC kontra
- Mi a fenét számít, h korábban más csapatban teljesen más rendszerben milyen volt? De most komolyan. Phillyben zónáztak, abban szar, mi emberezünk abban jó. Azért ne tartsuk meg, mert egy olyan rendszerben amit nem használunk, korábban nem volt jó? Ha áttérünk zónázni, akkor menjen Isten hírével emiatt, de ne térjünk át zónázásra és ne emiatt ne tartsuk meg, ha nem tartjuk meg.
- Ott van Harris is? De a pályának még mindig 2 oldala van. És általában nickelben játszunk 3 darab CB-vel. Nem eggyel. És erősen kérdéses, h Harris mikor lesz bevethető, és sajnos az se triviális, h ugyanolyan jó lesz mint előtte, bár ebben tényleg lehet bízni, és ő is RFA. 1 év múlva ki tudja, lehet h nem tudjuk megtartani. És akkor máris elvesztjük a 3 legjobb CB-nket?
- Ellenben hogy is van most ez a visszavonulás téma. A meccs előtt meglebegtette. Az most az eredmény miatt aktualitását vesztette, de és ha jövőre meg megnyerjük, akkor visszavonul vagy sem? Mert ha igen, nem olyan nagy üzlet hosszabb és nagyobb szerződést adni neki, hiába h még nem annyira öreg...

Emellett egyáltalán nem érzem ki-ki kérdésnek. Egyáltalán nem biztos, h kettejük közül csak az egyiket tartjuk meg, lehet h mindkettőt, lehet h egyiket se. És sorsuk nincs jobban összefonódva, mint bármelyik 2 kulcsjátékosunknak, aki FA lesz. Decker-Moreno és DRC-Phillips akár érdekesebb is lehetne bár elfogadható álláspont, h ők ketten a 2 legjobb FA-nk, és akkor ezért róluk megy a pro és contra, persze a megállapítások többnyire függetlenek attól, h ki a másik játékos a cikkben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Black Adder!
Mit lehet tudni Jim Bob Cooter-ről és miért írják, hogy nagy veszteség az elvesztése a Broncosnak?
A Lions QB edzője lett ugyebár.Bazzani
Sajnos nem sokat.
Korábban Jim Caldwellel dolgozott együtt Indyben (2009-11 között), elsősorban ez lehet igazolása mögött.

A Broncos-zal ez volt az első éve, offensive assistant szerepet töltött be, feladatai között volt elvileg
- game plan kidolgozása
- ellenfél védelmének scoutolása
- matchuppok felderítése

Kérdés h mekkora szerepe volt abban, amilyen volt az offense. Alapjában véve szerintem most senkinek nem rossz ajánlólevél, akinek bármi köze is volt /*ez nem triviális a PM faktor miatt*/, és azt mondják vannak saját ötletei is, meg future playcallernek mondják. De engem annyira nem rázott meg az elvesztése, ha január elején igazoljátok le, szerintem hír se lett volna belőle Broncos háza tályán, most kell egy kis dráma. Nálatok fontosabb szerepet fog betölteni, és biztos vagyok benne, h maga a munkája is fontosabb lesz.

 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/5017/broncos-lose-key-offensive-assistant
Jeff Legwold írta. Igazából nem is tudtam, h DP-n kívül máshova is publikál, mindenesetre azzal elvileg tisztában lehet, h milyen szerepet töltött be a Broncos edzői stábban, viszont arról az emberről beszélünk, aki pár éve úgy szakértett a drafthoz, h nem tudta hány pickje van a Broncosnak /*Denver Post egyik fő szerkesztője*/, a játékkal kapcsolatos észrevételei általában tévesek, pontatlanok vagy olyan dolgok amit egy óvodás kislány is tud. Ezzel nem azt akarom mondani, h nem igaz ami ebben a cikkben áll, de a szerző múltjára való tekintettel készpénznek se kell venni. Cooter nálunk betöltött szerepéről okosabbat / jobbat nem tudok mondani, szerintem el lehet fogadni igazságnak, a veszteség méretéről viszont ne nagyon tartsd relevánsnak a véleményét.

Ti viszont szerintem nem jártok rosszul vele. Közhely vagy sem, de PMtől az edzők is sokat tanulnak, látott egy jól működő támadó sort, sokat el tud majd mondani, h mitől is működött. Játékosokat nem visz magával, de új szemléletet lehet. Saját munkahelyi példa, jött másik cégtől új programozó, azért jött el, mert ott sok mindent szarul csináltak, de néhány dolgot nálunk jobban, és azokat pillanatok alatt át is vettük jóvoltából. Elvileg ez lehet az egyike a kevés pozitívumnak Caldwellben, h már volt HC ismer sok alacsonyabb szerepkörben működő, de ettől még jó edzőt, és egy előléptetéssel oda tudja vinni. Nálunk Fox semmivel se csinál többet mint amit kell neki, nem térdel oda a védők közé magyarázni, mint Belichick, hanem kiváló szakemberekkel veszi körbe magát, és hagyja őket is érvényesülni. Elway és Fox miatt könnyebb volt megfelelő embereket találni ezekre a posztokra, sőt most a megfelelő edzők miatt könnyebb FA-kat is igazolni. Újonc HC-ról is lehetne jókat írni, de a kipróbáltnak is meg vannak a maga előnyei, akkor is, ha esetleg egy 2-14-es szezon után kényszerült felállni a padról.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Jeff Legwold írása az ESPNen

 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/5017/broncos-lose-key-offensive-assistant

Lényeges rész a cikkből:
"Cooter had just completed his first season with the Broncos in 2013, but he was a key part of the offense’s gameplanning infrastructure given his work in preparing scouting reports on opposing defenses, his ability to spot trends and potential matchups on gameday and his day-to-day work with Manning. Those who know Cooter from the Broncos’ and the other staffs he’s worked for, including the Colts and Kansas City Chiefs, say Cooter was able to contribute new ideas into the offense and that he is considered a future playcaller as well.

Given his time with the Colts, Cooter also had the most day-to-day experience with Manning of anyone on the Broncos’ coaching staff. Many with the team believed Cooter was ready to coach a position full-time, but the Broncos’ run to the Super Bowl kept their assistants off the market for the most part until this past week."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cooter-t Caldwell hozta az NFL-be - Indianapolisba - offensive assistantnak. Mondjuk Tennessee-ből - ahol QB coach is volt -, szóval nem lepne meg, ha akkor Manningnek is lett volna köze hozzá (bár korban fiatal ahhoz, hogy Manning-el közvetlenül is dolgozhatott volna ott).

Mindenesetre a nagy veszteséget nem értem. Olyan veszett nagy karrier nincs mögötte, és különösebb sikerek sem. Tavaly (a 2012-es idényben) pl. Chiefs-nél volt ugyancsak az offense-ben munkálkodott, ami a tavalyi Chiefs offense-et nézve nem egy hűde nagy ajánlólevél. 😊

Mivel Caldwell hozta az NFL-be is, nem meglepetés, hogy elvitte QB coachnak. Biztos jóban vannak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Black Adder!
Mit lehet tudni Jim Bob Cooter-ről és miért írják, hogy nagy veszteség az elvesztése a Broncosnak?
A Lions QB edzője lett ugyebár.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/02/08/broncos-have-decision-to-make-about-welker/

Last year, the Broncos signed receiver Wes Welker to a two-year, $12 million deal. Cap accounting kept the 2013 charge at $4 million. The application of math too simple for even me to screw up indicates that Welker costs $8 million against the cap in 2014.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
"Ezeket azért mondom nektek, hogy békességetek legyen énbennem. A világon nyomorúságotok van, de bízzatok: én legyőztem a világot."

John 16:33


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én még nem tudom örüljek-e vagy sem. 😊 Mindenesetre ez volt a logikus lépés, nála jobbat most nem nagyon lehetne találni. Úgy általában véve jó munkát is végez, szóval meg is érdemli. De én ettől még nem tudom "prove it first"-nél jobban megkedvelni egyelőre. Van 2 dolog amit állandó problémának látok nála. Az egyik az in-game adjustmentbeli hiányosságok, a másik pedig a mély passzokkal szembeni "kiszolgáltatottság". Úgy értem, amint valami nem ideális - cserélni kell, nincs a legjobb személyzet a pályán, akkor pont ott sérülünk, ahol a legnagyobb pofonokat lehet beszedni. Sokkal jobban szeretném azt látni, hogy ilyenkor inkább felpuhul a védelem, inkább könnyebb ellenük haladni, és a saját 20-ason belül, szűkebb területen állítják meg a támadásokat (limitálva a pontszerzést), mint megmaradni ugyanolyan agresszívnek a LOS környékén, de folyamatosan szopni a nagy játékokat. Ebből a szempontból sokkal jobban tetszik amit a Saints játszik pl., vagy a Patriots. (Direkt két olyan csapatot mondtam, amelyik védelme szintén mindenféle gondokkal - sérülések, szedett-vedettség, rebuild közbeni állapot, stb. - küzd.)

(Megjegyzem, a Colts védelme is ilyen felemás. Vannak nagyon jó meccsek, aztán teljesen szét is tud esni. Indy-ben még a futás elleni védekezés is. Pedig ugyanúgy ahogy itt Fox, Indy-ben is egy védekező guru a HC, azaz a DC mellett még a HC is hozzá tud szólni. És mégis.)

De mindegy, edző kérdésen sokat nem szoktam lovagolni, ha JDR, akkor JDR. Jövőre még jobb lesz és el van rendezve. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
én is örülök hogy marad, nem ő tehet arról hogy a védelem ennyi sérült mellett nem volt top1
bár azért a konszisztencia fontos faktor lenne
reméljük a Secondary és a Passrush gondjait sikerül orvosolni idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 982
Egyetértek, lesz elég változás amúgy is, ahol nem kell, ott ne erőltessük.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem jó ötlet volt a hosszabbítás, kell nagyon az állandóság a DC poszton (tudjuk, hogy mi ment itt elég sokáig), végre valakit meg tudtunk tartani két évig, ráadásul jól is dolgozik, meg kellett tartani, ameddig ő is maradni akar!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!