Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ugyanez Peyton Manning megítélésére is. egész szezonban jól játszott, pont a Super Bowlon szarul. Nélküle hol lennénk? Ember fel nem tudja mérni mennyit köszönhet neki a csapat. Legacy? Elismerem sokat jelent a Super Bowlok száma, de Manningnek így is ugyanannyi van, mint Mondjuk Favre-nak, Steve Youngnak (kezdőként), Warnernek vagy Namath-nek ha már ővé volt a cointtoss, több mint Marino-nak, Tarkentonnak vagy Fouts-nak. Rajtuk utólag mégse röhög a világ, miért pont Manningen kell?
Egy skálán nem is tudnám hova tenni azt a kicsinyességet, h valaki minden egyes Broncos vereség után eljön ide osztani az észt, h mekkroa egy szar ez a Manning, nem is a legyőző csapat jó, csak Manning és a Broncos szar. Fontosabb belerúgni a haldoklóba, mint örülni saját új csapata győzelmének, az igen. pesze a győzelmek alatt, amikor dőltek a rekordok és jól játszott a csapat, akkor a hallgatás, de minden egyes vereségre rá kell ugrani...

...

Köszönet minden látogatónak, akivel ez a vereség nem feledtette azt a csapatot, amelyik idáig eljutott és aki nem azzal a szándékkal jött, h forgassa a kardot a sebben...Black_Adder
Ejj, látszik, hogy nem mozogsz ki túl gyakran a topicotokból 😊
Csak megsúgom, hogy ami itt van egy ilyen meccs után belerugdosás címén, az lófasz 😀
Nálunk konkrétan az „alázós” szezonunk utáni vereséget követően jött minden kéretlen verni a faszát, hogy na a csalógecibanda végre kikapott. Azt a szintű undorító szövegelést, amit ott akkoriban lement a kárörvendő megmondóembereknek hála... Szoknotok kell még ezt, tök simán megúsztátok 😊
Btw, nálunk Gronkowski sérülése is a karma miatt volt, mert gecimódon aláztuk az ellenfelet azzal, hogy pontokat mertünk szerezni, egy már eldőltnek látszó meccsen
PM-et sem fikázzák, bár most már volt pár mém, de hát az is semmi a két, pláne a hat szezonnal ezelőttihez képest.
Át tudom érezni, milyen szar lehet már csak a vereség ténye is egy ilyen szezon után, pláne egy ilyen meccs után, pont ezért még véletlenül sem akartam itt utána baszogatni senkit, elég baj ez önmagában. Úgy látszik, hogy fejlődnek az itteni emberek és képesek normálisabban is lereagálni ezeket a dolgokat (vagy inkább csak egy bizonyos csapatnál jön elő ez az ingerük, amiben nem PM játszik), mert ez a mostani szerintem azért még bőven a tolerálható kategória
(Tebow jó forma, nem kell bántani a személyiségét 😊 )Wyatt
Mondjuk a Pats topik rá is szolgált a savra, az arcokat tekintve😊 BB se tette éppen szimpatikussá a csapatot. Amúgy tisztelet a kivételnek. A káröröm szívből jön, és nincs benne irigység😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chip Kelly féle Philly pl olyan jelrendszert használ, ami szerintem teljesen tökéletes az NFLbe... Kézjeleket, képeket mutogatnak a pálya széléről... Ez zseniális megoldás szerintem, offense és defense oldalon is. Pl felmutatnak egy rocky képet, meg a 3 segítő elkezd mutogatni más más dolgokat, vagy épp ugyanazokat... de a lényeg... senki nem tudja hogy éppen kinek mutogatnak, és mit. Az egyik ember lehet, hogy a secondary-nek mutogat, a másik csak a LB-knek...a harmadik a DL-nek...de lehet teljesen más is a sztori... szerintem ez a jövő... egyszerűen lenyomozhatatlan, és totál mindegy, hogy van-e hangzavar...sevarafa
Láttál már NCAA meccset? Ott szinte minden meccsen láthatsz ilyent. 😊 Kelly nem a spanyol viaszt találta fel, hanem egyszerűen frissen jön az egyetemi futballból, és hozta magával a stábját meg a szokásaikat.

Az NFL-ben erre nincs szükség, mert nagyon más a playbook és a támadósorok működése, mint az egyetemi futballban. Még a kevésbé elit QB-val felálló csapatoknál is úgy megy, hogy a huddle-ben a QB megkapja és bemondja a playt - de inkább playeket -, aztán utána mindenki tudja a dolgát, nincs szükség az oldalvonalra többet. Több play esetén is egy mozdulattal hívja át a QB a play-t, mindenki tudja, hogy mi a dolga az áthívott playben. A védelem hívását pedig a rádiós védő mondja/mutatja be, és azt is minden védő azonnal leveszi. (Ritka kivételektől eltekintve, amikor elrontják és jön a timeout vagy az elváltott védekezés. 😊)

Az egyetemen viszont azért hókuszpókuszolnak annyit az oldalvonalon, mert sem a QB, sem a védelem vezére nem képes önmaga play-t választani, áthívni, stb, a többi játékos meg főleg nem tud több playt játszani egy hívásra. Az olyan egyetemi játékosból, mint Luck volt Stanfordban (akit kvázi profi QB-ként használtak, egyszerre több playt hívva, amiből ő választott, ill. LOS-on áthívott, stb.), olyanból tíz évenként van egy. Egyébként Kelly az ősz folyamán el is mondta valamelyik interjújában, hogy azért kell nekik annyit mutogatni, mert annyira új az a rendszer amit csinál, hogy a játékosok élesben tanulják még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanez Peyton Manning megítélésére is. egész szezonban jól játszott, pont a Super Bowlon szarul. Nélküle hol lennénk? Ember fel nem tudja mérni mennyit köszönhet neki a csapat. Legacy? Elismerem sokat jelent a Super Bowlok száma, de Manningnek így is ugyanannyi van, mint Mondjuk Favre-nak, Steve Youngnak (kezdőként), Warnernek vagy Namath-nek ha már ővé volt a cointtoss, több mint Marino-nak, Tarkentonnak vagy Fouts-nak. Rajtuk utólag mégse röhög a világ, miért pont Manningen kell?
Egy skálán nem is tudnám hova tenni azt a kicsinyességet, h valaki minden egyes Broncos vereség után eljön ide osztani az észt, h mekkroa egy szar ez a Manning, nem is a legyőző csapat jó, csak Manning és a Broncos szar. Fontosabb belerúgni a haldoklóba, mint örülni saját új csapata győzelmének, az igen. pesze a győzelmek alatt, amikor dőltek a rekordok és jól játszott a csapat, akkor a hallgatás, de minden egyes vereségre rá kell ugrani...

...

Köszönet minden látogatónak, akivel ez a vereség nem feledtette azt a csapatot, amelyik idáig eljutott és aki nem azzal a szándékkal jött, h forgassa a kardot a sebben...Black_Adder
Ejj, látszik, hogy nem mozogsz ki túl gyakran a topicotokból 😊
Csak megsúgom, hogy ami itt van egy ilyen meccs után belerugdosás címén, az lófasz 😀
Nálunk konkrétan az „alázós” szezonunk utáni vereséget követően jött minden kéretlen verni a faszát, hogy na a csalógecibanda végre kikapott. Azt a szintű undorító szövegelést, amit ott akkoriban lement a kárörvendő megmondóembereknek hála... Szoknotok kell még ezt, tök simán megúsztátok 😊
Btw, nálunk Gronkowski sérülése is a karma miatt volt, mert gecimódon aláztuk az ellenfelet azzal, hogy pontokat mertünk szerezni, egy már eldőltnek látszó meccsen
PM-et sem fikázzák, bár most már volt pár mém, de hát az is semmi a két, pláne a hat szezonnal ezelőttihez képest.
Át tudom érezni, milyen szar lehet már csak a vereség ténye is egy ilyen szezon után, pláne egy ilyen meccs után, pont ezért még véletlenül sem akartam itt utána baszogatni senkit, elég baj ez önmagában. Úgy látszik, hogy fejlődnek az itteni emberek és képesek normálisabban is lereagálni ezeket a dolgokat (vagy inkább csak egy bizonyos csapatnál jön elő ez az ingerük, amiben nem PM játszik), mert ez a mostani szerintem azért még bőven a tolerálható kategória
(Tebow jó forma, nem kell bántani a személyiségét 😊 )

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ugyan már srácok, fel van ez fújva. Nyilatkozik mindenki minden félét, ráadásul sokszor a média fél mondatokat ragad ki belőlük. Nem olvastam/láttam Welker nyilatkozatát teljességében, de igen meglepne, ha tényleg így, ilyen formában, mint ahogy a média tálalta, így mondta volna.peterk2005
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w7ytjbaln525djltvxma
Broncos' Wes Welker: We didn't prepare well for noise
Wide receiver Wes Welker said his Denver Broncos teammates weren't ready for the crowd noise at the start of their Super Bowl XLVIII matchup against the Seattle Seahawks.


"That's the way the start of any Super Bowl is: It's going to be loud," Welker said, per TheMMQB.com. "The fans are going to be yelling. They don't really know why they're yelling -- it's just the start of the Super Bowl. We didn't prepare very well for that, and it showed."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyan már srácok, fel van ez fújva. Nyilatkozik mindenki minden félét, ráadásul sokszor a média fél mondatokat ragad ki belőlük. Nem olvastam/láttam Welker nyilatkozatát teljességében, de igen meglepne, ha tényleg így, ilyen formában, mint ahogy a média tálalta, így mondta volna. Ne vicceljünk már, a Chiefs stadionja százszor hangosabb annál ami az SB-n volt, és ott nyoma sem volt semmiféle snapcount problémának. Ennél azért Manning és Ramirez is sokkal többet látott már. Amúgy a nyitó snapen kívül nem is nagyon volt több hiba, és az se tűnt fel, hogy az elkapók, futók tömegével futkároztak volna rossz route-okat, playeket.

Minden csapatrész rossz napot fogott ki, és ráadásnak még a labda is a Seattle felé pattogott, amiből lehetett abból ők jöttek ki jobban, mindig a legtökéletesebb pillanatban. Amikor kicsit megindultunk volna, azonnal jött egy INT, egy fumble ami újra és újra rúgott egyet a morálon. Félidőben összeszedhettük volna magunkat, erre kijöttünk, próbáltunk egy rövidebb kickoffot, hátha azzal end-zone tájra szoríthatjuk a Seattle-t, és mi lett? Visszafutottak belőle. Eljutottunk a red zone-ba, és mi lett? DT fumble. Úgy, ahogy egyébként szvsz életében még nem fumblizott el labdát. Ez egy ilyen nap volt. Én még a morált sem tudom számon kérni Foxon. Nincs az a csapat amelyiket ne viselné meg, ha a meccs három negyedében hol saját hibából, hol a labda úgy pattanása miatt folyamatosan a legrosszabb pillanatokban szed be megrendítő erejű pofonokat. Ilyenből aznap nem lehet felállni. Egy hét múlva igen, az más történet, de azt a meccset meszelték.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Igazad van teljesen. Chip Kelly féle Philly pl olyan jelrendszert használ, ami szerintem teljesen tökéletes az NFLbe... sevarafa
Manningnél szerintem inkább a presnap előtti utasításokba kavar be a zaj. Amikor pl a WR-ek már kint vannak szélen, mindenki felállt, de te még kitalálsz valamit, végighaknizod vele a támadósort, aztán vagy megértik, vagy nem.
Mivel a play-ek legalább felében reagál valamit a defensre, ez nagy fegyver lehet, de ha nem értik meg a támadók, akkor viszont jönnek a homály játékok.
Vasárnap az első snapp kivételével én nem emlékszem rossz snapp-re, szóval nem hiszem, hogy itt volt a probléma. Amire Welker utalhatott, az inkább az áthívás. De lehet hogy nincs igazam.Lecsó
Hát erre a meccsre szerintem ez azért nem lehet igaz, mert a Sea konkrétan 2 védekezi formációt játszik, és azt a kettőt variálja olyanokkal, hogy néha van press néha nincs... Hasselback a meccs előtt mondta is, hogy a SEA ellen azért lesz nehéz a denvernek, mert a SEA pont azt veszi el Manningtől, amiben a legjobb. A pre snap áthívásokban... Ez azért lehet, mert a SEA nem variálja a játékokat, nyílt titok melyik 2 védekezést variálják folyamatosan.
hátha valaki még nem olvasta :  www.sbnation.com/nfl/2014/1/29/5355360/super-bowl-xlviii-seahawks-defense-richard-sherman-earl-thomas-covering-peyton-manning
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Igazad van teljesen. Chip Kelly féle Philly pl olyan jelrendszert használ, ami szerintem teljesen tökéletes az NFLbe... sevarafa
Manningnél szerintem inkább a presnap előtti utasításokba kavar be a zaj. Amikor pl a WR-ek már kint vannak szélen, mindenki felállt, de te még kitalálsz valamit, végighaknizod vele a támadósort, aztán vagy megértik, vagy nem.
Mivel a play-ek legalább felében reagál valamit a defensre, ez nagy fegyver lehet, de ha nem értik meg a támadók, akkor viszont jönnek a homály játékok.
Vasárnap az első snapp kivételével én nem emlékszem rossz snapp-re, szóval nem hiszem, hogy itt volt a probléma. Amire Welker utalhatott, az inkább az áthívás. De lehet hogy nincs igazam.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Itt a hangszimuláció csak annyit jelentett volna, hogy megbeszélik a silent count-ot erre a meccsre is, ahogy meg szokták idegenben minden meccsre, de ezt közben is helyre lehetett volna tenni, szóval a magyarázat eléggé sántít...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Igazad van, kifogásokat nem kell keresni, viszont tanulni csak úgy lehet belőle, ha a vereség valódi okait megpróbálod kideríteni. Ha az egyik a zaj volt, akkor az egyrészt egy baki, másrészt meg megoldást kell rá találni, mert jövőre sem lesz kisebb.
Én a hangszimulációt se nagyon értem. Oké hogy csinálnak kurva nagy zajt az edzésen, hogy na fiúk, ez kb ilyen lesz. De abból mi tanulsz meg? Hogy hangosabban kell ordibálni? Igen, és? Mindenki volt már hangos meccsen, nem ez lenne az első. Én inkább valami másfajta jelrendszerben vagy kommunikációban látnám a megoldást, nem a hangosabb ordibálásban. Vagy akkor kevesebb áthívás, merevebb játék, de az legalább meg van beszélve...Lecsó
Igazad van teljesen. Chip Kelly féle Philly pl olyan jelrendszert használ, ami szerintem teljesen tökéletes az NFLbe... Kézjeleket, képeket mutogatnak a pálya széléről... Ez zseniális megoldás szerintem, offense és defense oldalon is. Pl felmutatnak egy rocky képet, meg a 3 segítő elkezd mutogatni más más dolgokat, vagy épp ugyanazokat... de a lényeg... senki nem tudja hogy éppen kinek mutogatnak, és mit. Az egyik ember lehet, hogy a secondary-nek mutogat, a másik csak a LB-knek...a harmadik a DL-nek...de lehet teljesen más is a sztori... szerintem ez a jövő... egyszerűen lenyomozhatatlan, és totál mindegy, hogy van-e hangzavar...
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Igazad van, kifogásokat nem kell keresni, viszont tanulni csak úgy lehet belőle, ha a vereség valódi okait megpróbálod kideríteni. Ha az egyik a zaj volt, akkor az egyrészt egy baki, másrészt meg megoldást kell rá találni, mert jövőre sem lesz kisebb.
Én a hangszimulációt se nagyon értem. Oké hogy csinálnak kurva nagy zajt az edzésen, hogy na fiúk, ez kb ilyen lesz. De abból mi tanulsz meg? Hogy hangosabban kell ordibálni? Igen, és? Mindenki volt már hangos meccsen, nem ez lenne az első. Én inkább valami másfajta jelrendszerben vagy kommunikációban látnám a megoldást, nem a hangosabb ordibálásban. Vagy akkor kevesebb áthívás, merevebb játék, de az legalább meg van beszélve...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.undisputedly

Welker, persze a végén kiderül a labda formája miatt vesztettek... Bakker be kell ismerni hogy hawksnak nem lehetett ellenfele senki azon az estén, abból a meccsből tanulni kell és nem fa..gokal kifogást keresni. Mit gondoltak a Superbowlt süket-némák nézik kint a stadionba? Ugyan már....ParadSEC
Szerintem is nagyon rossz duma amit Welker próbál beadni... Tegyük fel, hogy zavarta őket, hogy hangzavar volt... és? A denver csapatából minden egyes ember játszott már hangzavarban meccset... értem én, hogy a snap count-ot nehezíti a hangzavar. De a SEA támadásánál is hangzavar volt... Ez csak rossz duma... persze kell valamit mondani egy vereség után. De szerintem nem szégyen kikapni egy ilyen Seattle-től... aznap senki sem vette volna fel velük a versenyt...
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.undisputedly

Welker, persze a végén kiderül a labda formája miatt vesztettek... Bakker be kell ismerni hogy hawksnak nem lehetett ellenfele senki azon az estén, abból a meccsből tanulni kell és nem fa..gokal kifogást keresni. Mit gondoltak a Superbowlt süket-némák nézik kint a stadionba? Ugyan már....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Én nem hibáztatom Ramirezt, de Manninget sem, mert ez a meccs valahol rendszer szintem ment el. Ez látszott abból, hogy semmi sem működött. Lehet a zaj, a felkészülés, költözés vagy bármi más. Most már mindegy.
Azon a rossz snapp-en túl kellett volna lépni pillanatok alatt, köszönetet mondani, hogy csak mezőnygól lett belőle, és menni tovább. És szerintem nem is azon múlt a dolog. De még az első TO-n sem...
Mindenki hibázott egyet-egyet, vagy csak 80 százalékban volt ott fejben, és nem volt senki, aki a 120 százalékával ezt ellensúlyozni tudta volna.

A SB-n meg zaj van, tökmindegy, hol játszák. Az emberek fele csak azért ordít, mert ott van, a másik fele meg azért, mert szurkol valamelyik csapatnak. Erre nem is értem, miért nem lehet felkészülni.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.undisputedly
Hát ez elég nagy hiba, főleg mert nem játszottunk idegenben december vége óta, így a srácok még jobban elszokhattak a zajtól...

Tanulópénznek ez egy kicsit sok lett, de hát már nincs mit tenni, Foxy talán legközelebb már okosabb lesz, mikor SB-ban kell játszani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...StormST
Én Ramirezt védeném.Volt egy snap jelzés. Csak aztán Peyton meggondolta magát és előreindult. Vagy azt hitte, Ramirez nem hallotta az inditószót (néma snapjelzés volt, dobbantott) nem fog snapelni (elvben adhat ő kamuból bármennyit, amíg nincs "omaha" ), vagy azt nem indításnak szánta, csak nekem és Ramireznek tűnt úgy. Nem tudom ki hibázott, de mikor ismételték, direkt néztem, és szvsz volt jel. Végül is mindegy, egész meccsen ilyenek (fura peches esetek) történtek, nem ezen az egyen múlott az tény.ulpianus
Valszeg ott volt a félre-nem-értés, hogy PM szerint az a dobbantás még nem az a bizonyos dobbantás volt, lehet, hogy a snap-count-ot felejtette el valamelyikük vagy az előtte lévő jelzést. PM úgy emlékszem nem egyenesen előre indult, így kétlem, hogy Ramirez-nek akart szólni, ebből gondolom, hogy ő értette félre a dolgot vagy felejtett el valamit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...StormST
Én Ramirezt védeném.Volt egy snap jelzés. Csak aztán Peyton meggondolta magát és előreindult. Vagy azt hitte, Ramirez nem hallotta az inditószót (néma snapjelzés volt, dobbantott) nem fog snapelni (elvben adhat ő kamuból bármennyit, amíg nincs "omaha" ), vagy azt nem indításnak szánta, csak nekem és Ramireznek tűnt úgy. Nem tudom ki hibázott, de mikor ismételték, direkt néztem, és szvsz volt jel. Végül is mindegy, egész meccsen ilyenek (fura peches esetek) történtek, nem ezen az egyen múlott az tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Sziasztok!
Kipihentem magam, és azóta újra néztem a meccset is, na nem azért mert mazochista vagyok, hanem mert vasárnap egy nagyobb baráti társasággal néztem, és nem igazán tudtam odafigyelni. Meg kicsit bíztam is benne, hogy más lesz az eredmény. :-/

Olyan érzésem volt, mintha ez a meccs meg lett volna bundázva.
Még mielőtt bárki felhördülne, hangsúlyozom, hogy ezt csak a hangulata miatt mondom, tudom és hiszem, hogy nem történt ilyen.
De nem tudom máshogy érzékeltetni azt, mint amikor előre el van döntve a meccs. Legalább is a fejekben, és nem is az első percben (vagy a 12. másodpercben...) de kb az első negyed végénél.
Nem tudom, mi történt annál a safety-nél, de nem hiszem, hogy ezen ne tudna túllépni egy profi csapat. Vagy az első TO-en. Ráadásul a sors még elég kegyes is volt hozzánk, mert lehetett volna nagyobb baj is ezekből. Azt hittem, a 8-0 felébreszti őket, itt a lehetőség, még nem 21-0, csak 8...
Sajnos nem történt meg.

Ez a Seattle aznap este sokkal jobb volt. Talán nem is hittük el, hogy ennyire jók.
Mindig ott voltak Manning arcában, az egész alapszakaszban nem mozgott ki ennyit a zsebből. Ráadásul legtöbbször 4 emberrel mindössze. Ebből nyilván egyenesen következik a jó coverage hátul. Az elkapók a catch után már kapták is az ütést, nem tudom hány yardot tettünk meg elkapások után, de érzésem szerint mélyen átlag alatti a szám. Nyilván hülyeség Manning nyakába varrni az egészet, aki ezt teszi, az nem tudom hogy magyarázza a 34 sikeres átadást, ami SB rekord. Hogy nem haladtunk vele eleget, az megint a védelmet dicséri. Mindenki betlizett kicsit, és ez sajnos ide vezetett.

Gratulálok a Seattle-nek, és minden fannak, teljesem megérdemelt az örömük.
Nekünk meg kitartást az offseason-re, jövőre újra megpróbáljuk.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kearse TD-jénél Carter védekezésére van valami magyarázat? Fáj a jobbkeze?
Először elengedi, másodszor meg nem üti meg. Addigra már feladta?Atari
Sajnálom a Denvert, nekik drukkoltam, de sajnos csak árnyékuk voltak önmaguknak. Valahogy nem volt bennük hit. Arra azért kiváncsi lennék a hibás snap után mit mondott Manning a centernek.Eligor
Bailey vissza akar térni jövőre, és nem zárkózik el az elől se, h safety legyen
 www.denverpost.com/broncos/ci_25049292/champ-bailey-no-champwill-return-broncos
Igazából az a szomorú tény, h idei idénye alapján aligha számolunk vele kezdőként. Én úgy gondolom, h egy paycutba belemenne, ő már nem a pénzért játszik, de az kérdés, h mennyire motiválja, h csereként játsszon, mégha a gyűrűért is. Nagyon remélem h maradBlack_Adder
meglepődtem hogy feldobta ezt, de ha van benne tűz és ezek szerint maradt, akkor ez a position transfer még jól jöhet ki nektek. persze ha ez nem azt jelenti hogy automatikusan 1 számú safety legyen.. érdekes lesz a training camp nálatok

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az utolsó 2 TD volt az igazi bemutatója annak, hogy mennyire nem jött össze semmi, mindkétszer meglett volna kétszer is a tackle, de mindig jött egy másik védő, aki "leütötte" a másik védőt a labdás emberről...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kearse TD-jénél Carter védekezésére van valami magyarázat? Fáj a jobbkeze?
Először elengedi, másodszor meg nem üti meg. Addigra már feladta?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Sikerult egy kicsit magamhoz terni a meccs utan, meg semmi cikket nem sikerult elolvasnom www.milehighreport.com-on kivul.

Eloszor is nagyon szomoru vagyok tovabbra is a meccs miatt, tovabba azert, mert latom, hogy paran idejonnek belerugni egyet meg a foldon levo emberbe. Szegeny broncoknak nincs eleg bajuk most. Es ezzel kicsit parhuzamba tudom allitani magam, marmint JC6 allaspontjaba. Mint a nicknevembol kitalalhato annno Manningnel pattantam fel a bandwagonra. Manning jatekat termeszetesen a Coltsban szerettem meg. Miatta valasztottam a Coltsot, igazabol nem is tudom miert, a mai napig nem tudom. Es anno miuatan megmutottek ott voltam a csapattal a 2-14es szezonban es vartam, hogy visszaterjen. De ugye mindenki tudja mi lett a sztori vege. Es itt jon a parhuzam, nekem ettol nincs semmi bajom a Coltstal. Pedig ok azert nem akarkit tettek ki, lehet itt capre fogni, meg a nyakmutetekre, meg ha bizonytalan is volt a helyzet, amit nem gondolok, szinte biztos vagyok benne, hogy ezt joval az alapszakasz elott tudtak az orvosok, marmint hogy vissza fog terni. Es elkuldtek, 14 ev utan, mert Irsaynek a gyuru kell. Es nekem ezzel semmi bajom, ez az ut amit jarnak, tiszteleben tartom. Pedig meg lehet nezni PM-et hogy tolta egesz evben es Luck draftolasa ota eltelt meg egy draft es jon meg egy es lehet lesz meg par amig PM ilyen magas szinten tud jatszani. De Ok Luckot valasztottak, azota is kovetem fel szemmel a Coltsot, szoritok is nekik kicsit, de sosem lesz szamomra ugyanaz a csapat, de ettol nem jarok minden vesztes meccs utan oda es szitom a feszultseget, keltem a feszkot.

Es most itt vagyok, ket ev alatt beleszerettem a csapatba es ennyire meg sosem szerettem a focit mint iden. Ev elejen regeltem be a forumra, mert az os broncokok mint Black Adder, StormST es az uj arcok mint Peterk(aki hasonlo cipoben jarhat mint en) irasai nagyon tetszettek es orultem, hogy kulturalt hangveteluek, neha szorakosztatoak, neha szakmai jelleguek. Sokat tudtam meg a focirol, a Broncosrol rajtuk keresztul. Es ehhez a temahoz ennyit szeretnek meg hosszafuzni (milehighreport):

Was this game simply too big for the Broncos? It sure seemed that way to me. The Broncos got their asses handed to them in every way possible. Don't believe me? Here, lets count the ways shall we?
Safety on the first play of the game. Check
Pick six: Check
Rushing touchdown: Check
Passing touchdown: Check
Kick return touchdown: Check

About the only thing missing from that is a fumble return for a touchdown, but hey, the game only had 60 minutes or I'm sure we would have gotten around to that too!

I'm sure the big national networks will say how Peyton crumbled and choked yet again in the playoffs, and who's to blame them? The only solace I can take away from that is knowing that it wasn't just Manning who fell apart, it was the whole damn team!

Where was Champ Bailey? Oh yeah, there he was, getting beat yet again for a long score.
Where was Tony Carter? Yep, giving up pass interference plays in the end zone (I don't really blame this on him though).
Where were our safeties and linebackers?
Where was our pass protection?
Where was our running game?
Where was our passing game?
Where was the plethora of riches on offense, because they sure as hell weren't on the field!

Es ha ez alapjan nem vilagos, hogy a meccset csapat jatsza es nem egy jatekos, attol fuggetlenul, hogy mindenki kihegyezi nalunk PM-re akkor sajnalom.

Nekem az offseasonhoz meg semmmi kedvem igazabol, majd jon aminek jonni kell. De offensere nem koltenek egy dodot sem a falon kivul, de csak azert hogy a defensere maradjon. Egyedul az RB poszt ami erdekel, mert Ball szerintem nagy kiraly lesz, de egy only Hillman backuppal nem mennek neki a szezonnak. Defenseben meg rendet kell rakni, renegeteg volt iden a serult nem is tudtuk meg egesz szezon alatt, hogy milyen lett volna az igazi vedelem, ha nincs folyamatosan tobb kulcsjatekos IR-en.

Meg annyit az offseasonhoz, hogy egy ilyen hihetetlen szezon utan lesz mit nezni nyari esteken egy sor mellett ha hianyzik a foci, hiaba nem lett meg az SB, ezt a szezont nem veszi el tolunk senki. Es van egy olyan erzesem, hogy a rekordokat sem mostanaban.

Go Broncos!

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
What’s next for Denver Broncos?
 nfl.si.com/2014/02/03/denver-broncos-offseason-outlook-2014/?eref=sihp