Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Azt is fűzd hozzá, hogy Peyton Manning is kiégett, és itt zárjuk is le a Tebow témát.ulpianus
Nem gondolom így, és én se szoktalak arra bíztatni, hogy mit mondj, mit ne mondj.
A Tebow témát lezárhatjuk, ha 1(egy) darab hsz. egy beszélgetésben ennyire kedvedet szegi.
Brady az, aki kiégett, szerintem vele kevered, de ez meg nem ennek a topicnak a témája.
Manning-ot a tegnapi meccsből kb. zseniálisan kihagyták, odáig MVP szinten nyomta.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tragédia, kb. nálam ez az egy szó leírja az egész meccset...

Sajnálom, hogy így lett vége, kár a szezonért és a csapatért...

Az első play és főleg PM utána látható arckifejezése után már látható volt, hogy baj van, még egyszer se láttam ilyennek, tényleg mintha feladta volna egy kicsit már akkor...

Sajnos tényleg nem éreztem, hogy rendesen felkészültünk volna és fejben se éreztem ott a csapatot, nem volt tűz senkiben, de ezt csak a safety nem magyarázhatja, itt mélyebb volt a baj...

Most kell pár nap emészteni a dolgokat, hosszú és nehéz offseason lesz, az már biztos...StormST
Hmm. Én már a meccs előtt is érdekesnek láttam az arcokat. Elég beszédesek voltak. Wilson nyugodtnak tűnt, fiatal, magabiztos, erőtől teli. Mondjuk a közvetlen a meccs előtt láttam aszemén a majrét azért rendesen - akár Big Benen az XL-en -.
PM ehhez képest kifejezetten öregnek tűnt, a korához képest is. Számomra az jött le az arcáról, mint aki 2 napja nem alszik valami miatt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
PM a király.JC6
Azt még értem, hogy egy játékos miatt elhagysz egy csapatot, és másikat keresel. Jómagam is tapasztaltam magamon, hogy millió-féleképpen lehet szeretni a focit, néha úgy is, amire az ember előtte nem is számít. A lelkiállapotodat viszont nem értem, és őszintén szólva ezt nem is bánom. Kire is haragszol tulajdonképpen? Feltételezem nem azokra a szurkolókra, akiknek az összes "bűne" annyi, hogy továbbra is szurkolnak annak a csapatnak, amelyiket megkedveltek. Így azt sem értem igazán, hogy kin is akartál rúgni ezzel a posttal egyet. De ha ez kellett ahhoz, hogy végre kifújd a levegőt, ám legyen.peterk2005
"
Én is tudom, hogy ezt a tegnapi meccset Tebow simán hozta volna"Sobri Jóska
😀😀😀😀😀😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azt is fűzd hozzá, hogy Peyton Manning is kiégett, és itt zárjuk is le a Tebow témát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
PM a király.JC6
Azt még értem, hogy egy játékos miatt elhagysz egy csapatot, és másikat keresel. Jómagam is tapasztaltam magamon, hogy millió-féleképpen lehet szeretni a focit, néha úgy is, amire az ember előtte nem is számít. A lelkiállapotodat viszont nem értem, és őszintén szólva ezt nem is bánom. Kire is haragszol tulajdonképpen? Feltételezem nem azokra a szurkolókra, akiknek az összes "bűne" annyi, hogy továbbra is szurkolnak annak a csapatnak, amelyiket megkedveltek. Így azt sem értem igazán, hogy kin is akartál rúgni ezzel a posttal egyet. De ha ez kellett ahhoz, hogy végre kifújd a levegőt, ám legyen.peterk2005
A képet árnyalja az a tény, hogy JC6 PM ellenessége azzal kezdődött (és kb. ezzel a valós érvei véget is érnek), hogy Tebow-t elküldte Elway.
Ha Brady jön, vagy egy rookie, azt ugyanannyira sérelmezné, az ő nézőpontjából jogosan.
Én Tebow-fanként szintén bántam, hogy nem maradhatott kezdőirányítónak legalább egy évre, ahol ő az első QB offseasonnal, rendes playbookkal, érezhető bizalommal, stb., de nem voltam elötte Denver drukker, így nem érintett ennyire mélyen a denveri vezetőség ezen döntése, mely ma hajnalban ismét nem igazolódott be.
Én is sajnálom Tebow-t, hogy itt a Broncosnál így pórul járt, de ilyen a business, ráadásul PM a jelenlegi legjobb aktív irányító(k egyike), érthető Elway-ék akkori döntése is.
Arról meg a legkevésbé PM tehet, hogy a 'hawks D ennyire brutális, és megtörhetetlen.
Én is tudom, hogy ezt a tegnapi meccset Tebow simán hozta volna, dehát neki mások az erényei, mint PM-nek, aki az alapszakaszt MVP-ként nyomta, tehát badarság a nyakába varrni a tegnapi verséget.
A kérdésedre válaszolva JC6 szíve szerint Elwayéken rúgna egyet, és mivel ezt fizikailag nem tudja megtenni, a megfelelő topicban tette verbálisan.
(Bár lehet többet érne, ha magának Elway-nek írna egy emailt "Tebow-al sikerült volna" címmel.)

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az futott végig az agyamon h azért komoly párhuzam van az idei Denver és a 2007-es Pats között, egy rekordokat döntögető offense bemasíroz a döntőbe, ahol az ellenfél 4 man rush-sal tönkrevágja az előzetesen elég jónak tartott OL-t.empty taxi
Hát azért ez a Denver nem volt (akkora) favorit, mint anno a Pats ellenünk.. én eleve a Seattle-t tartottam esélyesebbnek most, de ez a meccs vmi extrém irreálisan pocsékul alakult a Denver számára és ez rohadt szar érzés, pláne h SB volt 😕
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az futott végig az agyamon h azért komoly párhuzam van az idei Denver és a 2007-es Pats között, egy rekordokat döntögető offense bemasíroz a döntőbe, ahol az ellenfél 4 man rush-sal tönkrevágja az előzetesen elég jónak tartott OL-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fel a fejjel srácok, ma egyszerűen semmi nem jött össze, a Seattle-nek pedig minden. Ettől a fantasztikus szezont már senki nem veheti el tőletek. Az idényhez így is grat nektekWyatt
Affenét. Ugyanúgy dominálták őket, ahogy minket dominált minden szempontból a Broncos a főcsoportdöntőn. Offense, defense, ST - minden jobb volt. Ez egy sokkal jobb csapat, mint a Denver.

Elnézve a Frisco elleni meccsüket, nem sok jót lehet jósolni az AFC-nek a következő években. A Frisco sem gyengébb csapat mint a Seahawks.Burkus
Azért ezzel még várjunk...elég egy offseason (drafttal, free agency-vel), meg egy sérüléshullám, aztán az NFC Westből sem jutnak tovább.BCS
A mi csoportunkban simán benne van... a Rams is csak egy irányítóra van a PO-tól, Mi ott állunk a küszöbén, úgyhogy bármi lehet.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Fel a fejjel srácok, ma egyszerűen semmi nem jött össze, a Seattle-nek pedig minden. Ettől a fantasztikus szezont már senki nem veheti el tőletek. Az idényhez így is grat nektekWyatt
Affenét. Ugyanúgy dominálták őket, ahogy minket dominált minden szempontból a Broncos a főcsoportdöntőn. Offense, defense, ST - minden jobb volt. Ez egy sokkal jobb csapat, mint a Denver.

Elnézve a Frisco elleni meccsüket, nem sok jót lehet jósolni az AFC-nek a következő években. A Frisco sem gyengébb csapat mint a Seahawks.Burkus
Azért ezzel még várjunk...elég egy offseason (drafttal, free agency-vel), meg egy sérüléshullám, aztán az NFC Westből sem jutnak tovább.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Sajnos ma nem a számomra kedvesebb csapat nyert...azért gratula az idényetekhez. A Hox edzői fronton is több klasszissal volt ma a Broncos fölött. Remélem jövőre Peyton visszajön és megmutatja. Qrvára idegesített az amerikai sajtó ezzel a legacy dologgal egész héten...mintha ettől függne vmi. is.
Ha nem mi nyerünk akkor GO Broncos a következő szezonra!!!
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Persze nagyon örülök, hogy a Seahawks nyert, végre. De nem mehetek el szó nélkül a Broncos teljesítménye mellett. Nagyszerű szezon volt, jók voltak a playoffban, és nagyon tartottam a Superbowl-tól, Broncostól. Minden tekintetben jobb volt a Seahawks, de ennyire azért nem magaslik ki a mezőnyből, mint a Superbowl-on tűnt. Sőt! Totális brutális összeomlás..... és a lehető legrosszabbkor, a Superbowl-on. Egy elbaltázott play (safety) nem ok rá. A Seahawks is egy elbaltázott play-jel kezdte a Frisco ellen. De ez benne van a játékban. Manningnek jó volt ez a szezonja és ha nem ellenünk játszik még drukkoltam is volna Neki a második gyűrű megnyeréséhez.
Ha ebből fel tud állni és miért ne tudna? akkor még összejöhet. Fel a fejjel, a Broncos attól a gyalázatos játéktól sokkal jobb, mint amit most mutatott.Attilahawks
Egyetértek. Ennyivel nem jobb a Seattle, a Denver egy katasztrófa volt ma, minden szinten.
több mint 10 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Persze nagyon örülök, hogy a Seahawks nyert, végre. De nem mehetek el szó nélkül a Broncos teljesítménye mellett. Nagyszerű szezon volt, jók voltak a playoffban, és nagyon tartottam a Superbowl-tól, Broncostól. Minden tekintetben jobb volt a Seahawks, de ennyire azért nem magaslik ki a mezőnyből, mint a Superbowl-on tűnt. Sőt! Totális brutális összeomlás..... és a lehető legrosszabbkor, a Superbowl-on. Egy elbaltázott play (safety) nem ok rá. A Seahawks is egy elbaltázott play-jel kezdte a Frisco ellen. De ez benne van a játékban. Manningnek jó volt ez a szezonja és ha nem ellenünk játszik még drukkoltam is volna Neki a második gyűrű megnyeréséhez.
Ha ebből fel tud állni és miért ne tudna? akkor még összejöhet. Fel a fejjel, a Broncos attól a gyalázatos játéktól sokkal jobb, mint amit most mutatott.
több mint 10 éve
Hypofx 310
Nem vigasz de remek éve volt a Broncosnak, visszanéztem az összes meccset. Persze nagy nyomás is volt Manningtol várták a nagy csodát, én akkor is az egyik legnagyobb QB nek tartom. Úgy látszik a Manning név és New York nem szerencsés párositás ebben az évben ( mondom ezt mint Giants szurkoló

több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Előzetesen azt gondoltam, hogy hiába folyik a médiából a DEN O vs. SEA D párharc, a meccset a másik, a DEN D vs. SEA O összecsapás fogja eldönteni.

Tévedtem, ezt a meccset leginkább az O vesztette el a részünkről.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Tragédia, kb. nálam ez az egy szó leírja az egész meccset...

Sajnálom, hogy így lett vége, kár a szezonért és a csapatért...

Az első play és főleg PM utána látható arckifejezése után már látható volt, hogy baj van, még egyszer se láttam ilyennek, tényleg mintha feladta volna egy kicsit már akkor...

Sajnos tényleg nem éreztem, hogy rendesen felkészültünk volna és fejben se éreztem ott a csapatot, nem volt tűz senkiben, de ezt csak a safety nem magyarázhatja, itt mélyebb volt a baj...

Most kell pár nap emészteni a dolgokat, hosszú és nehéz offseason lesz, az már biztos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 258 — The Mathematician
grat a Seahawksnak, ezen kívül egy darabig nincs kedvem mit írni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
PM a király.JC6
Olyan szinten vagy mint a Seahawks drukkerek akik megdobalták Bowmant mikor hordágyon vitték le.

Meccsről, szépen ledomináltátok az AFC-t ezzel az offense-zel de ez ide kevés volt.
Ezalatt azt értem, hogy a legjobb CB-tek a kezdő safety sorotok és a liga top 3-as pass rushere sérült. Így nehéz momentumot csinálnia a Dnek amikor Baileyt is már körbefutkossák. De ez csak egy csata volt ebben az O-ban megvan ugyanez jövőre is a D-t és az Ofalat lehet erősíteni mélyíteni és jövőre ismét top favorit AFC finalisták lesztek.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Még szurkoltam is nektek (egy kicsit), de ezt a színvonalat kb. 20 csapat hozta volna a ligába...
Ez a meccs kritikán aluli volt. Óriási csalódás... 😒
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM a király.JC6
Azt még értem, hogy egy játékos miatt elhagysz egy csapatot, és másikat keresel. Jómagam is tapasztaltam magamon, hogy millió-féleképpen lehet szeretni a focit, néha úgy is, amire az ember előtte nem is számít. A lelkiállapotodat viszont nem értem, és őszintén szólva ezt nem is bánom. Kire is haragszol tulajdonképpen? Feltételezem nem azokra a szurkolókra, akiknek az összes "bűne" annyi, hogy továbbra is szurkolnak annak a csapatnak, amelyiket megkedveltek. Így azt sem értem igazán, hogy kin is akartál rúgni ezzel a posttal egyet. De ha ez kellett ahhoz, hogy végre kifújd a levegőt, ám legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja persze, véletlenül sem azt akartam mondani, hogy a Seahawks nem megérdemelten nyert, sokkal jobb volt, de emellett még az 50-50-es helyzetekből is végig jobban jött ki.

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Fel a fejjel srácok, ma egyszerűen semmi nem jött össze, a Seattle-nek pedig minden. Ettől a fantasztikus szezont már senki nem veheti el tőletek. Az idényhez így is grat nektekWyatt
Affenét. Ugyanúgy dominálták őket, ahogy minket dominált minden szempontból a Broncos a főcsoportdöntőn. Offense, defense, ST - minden jobb volt. Ez egy sokkal jobb csapat, mint a Denver.

Elnézve a Frisco elleni meccsüket, nem sok jót lehet jósolni az AFC-nek a következő években. A Frisco sem gyengébb csapat mint a Seahawks.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi Wyatt, a mai nap a búslakodásé, de holnaptól már majd mindenki a szépre fog emlékezni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fel a fejjel srácok, ma egyszerűen semmi nem jött össze, a Seattle-nek pedig minden. Ettől a fantasztikus szezont már senki nem veheti el tőletek. Az idényhez így is grat nektek

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát itt mese nem volt, ahol lehetett ott mindenütt jött a hiba. Ez nem lábon lövés, ez fejlövés volt, semmi sem jött ma össze. De ezt majd megbeszéljük később, megérdemli a bajnok, hogy ma ne a mi hibáinkról szóljon a történet, hanem az ő győzelmükről. Lesz elég idő az offseason-ban kielemezni a történteket úgy is. Már, ha lehet ezen mit elemezni. 😊

A szezon így is bravúros volt, SB-t játszott a csapat, majdnem sikerült. Ricsivel ellentétben szerintem semmi nincs veszve, ez a Broncos jövőre is nagyon erős lesz, meglesz az esélye, hogy jövőre megnyerje. A legnagyobb baj, hogy addig lesz 7 hónap futballra nélkül. 😊 Mert bár érdekes az offseason, azért ahhoz semmi nem mérhető, amikor a labdáé a főszerep.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
De sajnálom, hogy így lett vége ennek a hihetetlen szezonnak. Nagyon szomorú vagyok miatta. Igazából a meccs előtt úgy voltam vele, hogy eljutottunk ide, ez egy örömjáték kell hogy legyen. A meccsel foglalkozni kár is, annyi negatívum volt, hogy nehéz lenne megmondani, hogy min ment el, elemezni is teljesen felesleges. Tényleg az zavar a legjobban, ahogy hozzáálltunk a meccshez. Egyszerűen minden csapatrész kritikán alul teljesített, volt picksix, visszahordott TD és offense TD is. Az első safetyvel beindult a lavina. Bár akkor sem kellett volna úgy tekinteni a meccsre, hogy ez ennyi volt, mert sikerült FG-n tartani őket utána. Úgy festett a csapat, mintha fel sem készültünk volna a meccsre offense részről teljesen homály attól még hogy első drivera nem csináltunk TD-t nem kellene összeesni. Jó ez hawks D de volt rá ellenszer, voltak szép driveok. Sajnálom Champet nagyon, volt egy képkocka az arcáról a harmadik negyed végefele, azt biztos nem fogom elfelejteni. Meg igazából mindenkit aki ennek a részese volt a pályán, tele vagyunk fiatal játékosokkal akik ezt nem hamar fogják kiheverni. Hát nincs más hátra mint előre. Tavaly a Baltimore elleni meccs után nem győztem várni az új szezont, nem tudom de most egy kicsit jobb foci nélkül. De azért:


You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning