Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Első csapat vagyunk ami 5 elvesztett SB-lal "büszkélkedhet".
az első play meghatározta az egész meccset, lábon lőttük saját magunkat. A második félidő első játéka pedig el is döntötte a meccset kb...
Nem az a baj, h kikaptunk, ennyi sérülttel nagy bravúr lett volna a győzelem, hanem ahogy... Mert így nem lehet semmilyen körülmények között.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az előző kommentem törölték...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
PM a király.JC6
hihetetlen h nem tudsz örülni a hox topicban, helyette itt kell fikáznod a broncost...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
PM a király.
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Kellemes off-seasont mindenkinek.
...
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Hajrá!

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
ha sikerül nyerni, senki ne menjen át a Seattle topikjába gratulálni a 2. helyhez, garantálom, hogy a világon senki sem kíváncsi ráHöri
Pedig én csak annyit írnék ki:
U Mad Bro?? 😀 (csak viccelek)Montana
aki nem Broncos drukker, annak szabad a pálya 😕)Höri
és a nem Seattle fanok jöhetnek majd ebbe a topikba gratulálni a 2. helyhez? ^ ^

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem szoktam meccs után átjárni, így most se fogom megtenni, bár akármi lesz, megérdemel minden dícséretet ez a Seahawks ezért a szezonért, ahogy a mieink is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha sikerül nyerni, senki ne menjen át a Seattle topikjába gratulálni a 2. helyhez, garantálom, hogy a világon senki sem kíváncsi ráHöri
Pedig én csak annyit írnék ki:
U Mad Bro?? 😀 (csak viccelek)Montana
aki nem Broncos drukker, annak szabad a pálya 😕)

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valahogy minden sportban úgy vagyok, hogy, ha látok valamilyen viszonylag semleges csapatot, utána szorítok nekik. Két éve amikor láttam élőben a Broncost, találkoztam tök jó fej szurkolóival


utána picit más szemmel néztem a csapatotokat. És ma eljött a nagy napotok. Használjátok ki! Mindent bele,a bandwagonra felugrottam és


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ha sikerül nyerni, senki ne menjen át a Seattle topikjába gratulálni a 2. helyhez, garantálom, hogy a világon senki sem kíváncsi ráHöri
Pedig én csak annyit írnék ki:
U Mad Bro?? 😀 (csak viccelek)
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ha sikerül nyerni, senki ne menjen át a Seattle topikjába gratulálni a 2. helyhez, garantálom, hogy a világon senki sem kíváncsi ráHöri
Pedig az olyan Sherman-es lenne. 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha sikerül nyerni, senki ne menjen át a Seattle topikjába gratulálni a 2. helyhez, garantálom, hogy a világon senki sem kíváncsi rá

több mint 10 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
"Oly sokáig voltunk lenn, Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."
Hát most már tudjuk milyen fent, bármi is legyen az éjszaka. Iszonyat feszültség van bennem. Tt idejében voltak ehhez hasonlók ennyivel a meccs előtt. De még csend is van bennem. Amikor elkezdtem a Broncosnak szurkolni, annyira lent voltunk, hogy arra is gondoltam, talán sosem érem meg, hogy Super Bowlt játszik a csapat. Olyan konkurencia van, olyan nehéz az út, hogy akik ide eljutnak, azt csodaként élhetik meg a szurkolóik. Mi most itt vagyunk. Remek érzés. Egyébként örülök, hogy úgy érzem, kicsit csendesebben készültünk az estére az elmúlt két hétben mint odaát. A tiszteletreméltó legjobb CB tett róla. Ez a fórumunkon is látszott. Majdnem elkezdődött a ki-hova-mennyiért jövőre, de én csak a jelent akartam és akarom élvezni. Megmondom őszintén az sem érdekel, ha jövőre 52 teljesen más játékos alkotja a keretet. Ismételni tudom magam, a csapatba, címerbe vagyok szerelmes, nem játékosokba. Manning persze marad! Csak az érdekel, hogy ma este nyerjünk és olyan teljesítménnyel, amellyel mindenki elismerését kivívjuk. És fair körülmények között. Bárhogy alakul, jövőre másik csapatunk lesz. Minden változik, ez a természet és a foci törvénye. Szeretném, ha ma este minden hazai Broncos szurkoló félretenné a tizennégy évig máshol hűséges "zsoldosunk" iránt érzett ellenszenvét és a többiekért szurkolna, és értünk, mert mindenkire szükség lesz. Egyébként idény előtt azt mondtam, igazából az előttünk álló év lesz az, amikor valós esélyünk lesz a SB-ra. Hiába Manning, ha a falunk olyan lyukas volt az idény előtt papíron, mint egy városligeti perec. Aggódtam Manning egybenmaradásáért. Mára az egyik legjobbak Clady nélkül is. Nem éreztem elég erőt a futókban, és a védelem is inkább gyengült. Aztán a sérülések tovább gyengítették a defense-t. Nincs Von, Wolfe, Chris Harris, Moore, Vick, öt kristálytiszta kezdő (és idevehetjük Doomot is), nem játszott szinte soha együtt az elképzelt secondary. Mi sem voltunk sokkal kevésbé kórház csapat mint a Pats. Mégis itt vagyunk és a play offban domináns csapatrész a védelem is. Most már azt mondom, ne építsük tovább jövőre a csapatot. Foglaljuk el most a helyünket a liga élén, jövőre pedig lesz aminek lennie kell. Egy biztos, a motiváció megmarad. Nagyon okosnak tartom az edzői stábunkat. Anno fanyalogtunk Fox miatt is, de mára látni kell, a legjobb döntés volt akkor ez a konzervatív pali, akinek viszont csupa szíve van. Aggódtunk amiatt a szív miatt is az évben. Volt bajunk elég, de most készen állunk, azt érzem. Elway előtt le a kalappal. Szinte minde döntése igazolja őt később. Ő a kulcs. De most már ő is csak annyit tehet mint mi. Dió méretű gyomorral felül a páholyba, és nézi amit megalkotott és ami következni fog... Bár otthon egymagamban nézem a Bowlt Gamepasson, maximálisan a történésekre szerenék koncentrálni, de veletek vagyok, gondolok rátok, szorítok értetek és a közös örömünkért. Harcra fel a harmadikért.
Hívetek!!!
GB2

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 10 éve
Gilette Denver Broncos 9
A másik "oldalra" is bedobtam, innen se hagyom ki akkor már... 😀

Tavaly bejött, 3 kutyi ment a Ravensre. 😛Matrica
Itt is nyertünk! Csak kár, hogy nem frissítették a csapatokat :S..

szaba
több mint 10 éve
Gilette Denver Broncos 9
Halihó! Asszony kiebrudalt otthonról, így ha lehet akkor jó barátommal együtt Denver szurkolók környezetében szeretném megnézni a meccset... Tudtok ajánlani valami Budapesti (inkább Pesti) beülős helyet ahol biztosan a bronkók és a Manning mezesek lesznek többségben?! Az egészségem érdekében kerülném a "bradyazisten" és a "ShermanistheBestCornerintheNFL" véleményen lévő embereket.Gilette
nem.
de válóperes ügyvédet lehet tudok.Amadeus91
Na ez tökéletes lecsapás... Amúgy Lehet szükség lesz rá, mert a Hootersben nézzük végül! 😀
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
ez kegyetlen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
PM lett az Air Player of the Year, az Offensive Player of the Year és az MVP. Az MVP szavazást egyébként 49-1 arányban nyerte. Az 1 szavazatot Brady kapta.

(Szegény Brady ... ha hallotta az eredményt, akkor most valószínűleg vörös a feje a méregtől. Beleolvasva az NFL.com kommentekbe, máris a döntő többség röhög az eseten. Remélem kiderül, hogy valami ismert Brady hater volt, különben Brady-n fog csattanni a dolog, ami tök méltatlan lenne.

Szerk.: Állítólag Jim Miller volt az, volt lifetime NFL backup QB, aki Brady cseréjeként nyert egy bajnoki gyűrűt 2004-ben. A marha....)peterk2005
Grat PM-nek, nem fért hozzá kétség,hogy jogosan kapja meg. Reméljük beéri ennyivel, és a gyűrűt meghagyja nekünk 😛
Amúgy Miller milyen titulusban szavazhatott?

Ezt nézzétek, nemrég találtam cbs-en 😀 A Simpson család már 2005-ben megjósolta a meccset 😀

több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Na, reggeli megvolt, most felvételről visszanézem a Colts-Bears döntőt -bár ez itt sokaknak nem jelent semmit, nekem és peterknek valószínűleg "mindent" 😊 -, aztán még egy alvás...
Valamiért nagyon jók a megérzéseim mára, persze ez csak egyre rosszabb lesz, ahogy haladunk előre az időben... 😊 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM lett az Air Player of the Year, az Offensive Player of the Year és az MVP. Az MVP szavazást egyébként 49-1 arányban nyerte. Az 1 szavazatot Brady kapta.

(Szegény Brady ... ha hallotta az eredményt, akkor most valószínűleg vörös a feje a méregtől. Beleolvasva az NFL.com kommentekbe, máris a döntő többség röhög az eseten. Remélem kiderül, hogy valami ismert Brady hater volt, különben Brady-n fog csattanni a dolog, ami tök méltatlan lenne.

Szerk.: Állítólag Jim Miller volt az, volt lifetime NFL backup QB, aki Brady cseréjeként nyert egy bajnoki gyűrűt 2004-ben. A marha....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peyton Manning lett az idei Offensive Player of the Year(meg gondolom majd az MVP is).
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nos, én nem jósolok sem eredményt, sem győztest a meccsre. Azt már jóval a playoff előtt elmondtam, hogy idénre volt/van egy megérzésem, úgyhogy lehet tippelni, hogy mit tippelek. 😊 De ki nem mondom, mert nem akarom eljinxelni. 😊

Mindenesetre szerintem a Denver most van olyan jó, hogy a saját kezébe vegye a sorsát. Ezért én most is ugyanazért a két dologért szurkolok, amiért egész idényben. Az első és legfontosabb, hogy ne csináljunk turnovereket. A második, hogy ne engedjük magunkat megverni mély passzokkal. Ha ezeket sikerülne megoldani, akkor a Denver saját maga dönthetne a sorsáról. Enélkül is lehet nyerni, de ahhoz már a Seattle segítségére is szükség lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, hát természetes, hogy megy az osztás, de nem kell komolyan venni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A másik "oldalra" is bedobtam, innen se hagyom ki akkor már... 😀

Matrica
Tavaly bejött, 3 kutyi ment a Ravensre. 😛
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Srácok ez a "duck" téma mi volt? Azt olvastam,hogy semmi komoly, de mire értették? Rosszul fogja meg PM a labdát snap után?

Amúgy egy tippben benne lennétek? Kb meghatározhatatlan,hogy ki nyer, kíváncsi lennék ki merre felé látja billenni a mérleg nyelvét, és legfőképpen mennyivel. Én 27-24-es Hawks sikert várok.undisputedly
Ezen én is gondolkoztam, aztán googliztam kicsit. Szerintem a duck az a lézer ellentéte. Szóval nincs benne normális zip. PM szokott ilyeneket dobni mikor siettetik és nincs idő beleállni rendesen. Bár más irányítók is szoktak persze.

 www.wikihow.com/Throw-a-Football

UI: A tippem 28-24 idePM_the_sheriff
A világ legjobb CB-je fikázta Manningetl:" His arm, however, is another story. His passes will be accurate and on time, but he throws ducks."
Manning erre:"“I believe it to be true,.......... I've thrown a lot of yards and touchdowns 'ducks.' I am actually quite proud of it.”

De a kérdésre a választ szerintem Demaryius Thomas adja meg amikor erről kérdezték: "...it probably wasn't the prettiest ball but it was always in the right spot and it was easy to catch. I've never had a quarterback like that, so I enjoyed it.....It's like catching tissue paper. It's so easy to catch, it really doesn't matter if it's a spiral or wobbly." Szóval ez a duck ezek alapján a wobbly ball, bizonytalan, kacsázó, igazándiból, amit sheriff is írt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P