Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most néztem meg a meccset, ami tök jó is volt... a végéig. Nekem 8,ki nyer, de így nem az.
Kapják be a bírók. Ezeket nem tiltják el meccsekre? Már lassan minden visszanézhető, de így is tudnak ilyet művelni. Mondjuk NY is volt, hogy egyértelmű esetet "nem látott".
A szörnyű az, hogy ez simán POba kerülhet a Lionsnak.
Chargers LT
Ezt mondom en is. Egy dolog, ha eloben nem lat valamit a birau. De mikor visszanezik, akkor semmi mast nem kell, es nem is nezhet. Egy adott dolgot kell nezzenek. A vilag latja egyfelekeppen, nincs vita. Es akkor bejelntik, hosszas nezelodes utan, hogy nem ugy van. Ez hogy? Ez nekem erthetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most néztem meg a meccset, ami tök jó is volt... a végéig. Nekem 8,ki nyer, de így nem az.
Kapják be a bírók. Ezeket nem tiltják el meccsekre? Már lassan minden visszanézhető, de így is tudnak ilyet művelni. Mondjuk NY is volt, hogy egyértelmű esetet "nem látott".
A szörnyű az, hogy ez simán POba kerülhet a Lionsnak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Türelem.
A második 100 év végére simán.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Bocs a fázis késés miatt, most tudtam visszanézni a meccset, és szabályosan undorodom. Sajnálom emberek, komolyan! Az ilyen dolgok elveszik a kedvem az egész NFL-től, de tényleg. Lehet sorakoztatni az érveket pro és kontra, meg hogy nem azon a két döntésen múlt... De. Azon múlt. Ezt a meccset elvették a Lionstól.
Remélem, bármi lesz is az eredmény vasárnap, nem a bírókról fogunk beszélni! Bár pillanatnyilag nem is igazán érdekel, lehet meg se nézem. Buzi csaló banda!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De annal az elkapasnal allitolag azert nem volt faktor a terd, mert hogy nem ertek hozza az elkapas kozben/utan.

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Azt egyebként miért nem nézték vissza? Én már élőben nézve is azt éreztem h lent volt Lazard térde mielőtt beért.
Matthew99
Tokre latszott,hogy lent volt.
Nagy csalas volt az egesz.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Azt egyebként miért nem nézték vissza? Én már élőben nézve is azt éreztem h lent volt Lazard térde mielőtt beért.
Matthew99
Jól godolom, hogy ez nem is "cselendzselhető" mert automatikusan viszzanézik?
Bazzani
Jól gondolod.
Mondanám hogy volt idő, amikor ha bedobtátok volna rá a challenget, akkor csakazértse nézték volna vissza és még el is vesztetek egy challenget meg egy időkérést, de ezt úgy érzem ti is tudjátok valahonnan......
Black_Adder
Hálaadás napja volt.
Az ellenfél a Texans.
A futó Justin Forsett.
Feküdt a földön, térde könyöke minden lennt. A bírók szerint nem.
Az edzőnk Jim Schwartz.
Mr.Automatic Hanson kihagyott egy meccsnyerő FG-t.

Nem, már alig emlékszem.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Azt egyebként miért nem nézték vissza? Én már élőben nézve is azt éreztem h lent volt Lazard térde mielőtt beért.
Matthew99
Jól godolom, hogy ez nem is "cselendzselhető" mert automatikusan viszzanézik?
Bazzani
Jól gondolod.
Mondanám hogy volt idő, amikor ha bedobtátok volna rá a challenget, akkor csakazértse nézték volna vissza és még el is vesztetek egy challenget meg egy időkérést, de ezt úgy érzem ti is tudjátok valahonnan......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Azt egyebként miért nem nézték vissza? Én már élőben nézve is azt éreztem h lent volt Lazard térde mielőtt beért.
Matthew99
Jól godolom, hogy ez nem is "cselendzselhető" mert automatikusan viszzanézik?

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Azt egyebként miért nem nézték vissza? Én már élőben nézve is azt éreztem h lent volt Lazard térde mielőtt beért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
és akkor egyébként 4 ítéletről beszélhetünk:
volt ugye amikor túlzott keménységért kapott a detroit 15yard büntit
aztán volt egy dpi, amire nem jött zászló, mondjuk azt particica cselendzselhette volna (úgyis sztend lett vón)
meg ez a két bullshit
gedam
Meg Hockenson TD-je amit nem adtak meg

Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent
MacPhisto
Valójában a meg nem adott elkapás (amit az elkapó elejtett és kigurult oldalt) is elkapás volt, mivel nem csak kontrollálta, hanem még megtörve a labda mozgásának útját át is rakta a jobb kezébe, ahonnan kicsúszott. És közben haladt vagy 4 lépést.

Tényleg sok ilyen van, egész meccset nézve szembetűnő, de attól még én mindig a matek rovására írom, mintsem, hogy egy összeesküvésére.
De az tény, hogy ahol az embert ennyit szopatják, onnan el kell menni. CFL? XFL? Vagy amíg így is jó üzlet, addig maradtok, és Detroitban 95 százalékos támogatás van a Xanaxon?

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem egyebkent nem is azokkal van a legnagyobb bajom, mikor nem latja. Azzal is van. Viszont mikor visszanezik, vagy ugyi a VAR nezi, es a teljesen nyilvanvalora azt mondja, nincs ott semmi. Az hogy? Ezt felfogni nem birom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
és akkor egyébként 4 ítéletről beszélhetünk:
volt ugye amikor túlzott keménységért kapott a detroit 15yard büntit
aztán volt egy dpi, amire nem jött zászló, mondjuk azt particica cselendzselhette volna (úgyis sztend lett vón)
meg ez a két bullshit
gedam
Meg Hockenson TD-je amit nem adtak meg

Meg a GB TD amit viszont úgy adtak meg, hogy gecire nem volt bent

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
gedam 5 701
de legyünk igazságosak és soroljuk frl azokat is, amiket a green bay kárára néztek be:
több mint 4 éve
gedam 5 701
és akkor egyébként 4 ítéletről beszélhetünk:
volt ugye amikor túlzott keménységért kapott a detroit 15yard büntit
aztán volt egy dpi, amire nem jött zászló, mondjuk azt particica cselendzselhette volna (úgyis sztend lett vón)
meg ez a két bullshit
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Helmut!
Ha olvasod mond már el, hogy a terv volt szar vagy a kivitelezés?

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Csalnak a Packersnek? *Surprised pikachu face*

Perception is reality.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
 fuzovelkifele.com/2019/10/flowers-nem-tudtam-hogy-a-hands-to-the-chest-is-buntetes/?fbclid=IwAR3X5E_3IuINMYimi9y66UGBarbgXb2RYAlTgd89QATdYdfzaFAUiU_uVc0

kiábrándító. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem latok ilyen felhaborodasokat olyan csapatoknal ahol pl. Rodgers, Mahomes az iranyito. Vajon miert?
KeyG
Pedig fel vagyok haborodva. Csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
JayB
a bírókat nem kell védeni, mert védhetetlen a helyzet.
ha azt a konkrét esetet nézte a bíró, amire a zászlót dobta, akkor látnia kellett ELŐTTE a Bakhtiari facemask-et, és arra kellett volna zászlót dobni....
rva
A második flag előtt konkrétan ott all az esettel szemben a fő bíró, meg a highlights visszajatszasban is mutatják hátulról, ahogy egy az egybe nézi az esetet.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sajnálatos hogy ilyen mémeknek kell születnie. Mondjuk ez akkor is vicces pedig nem az...

 mobile.twitter.com/shbates2009/status/1183971907550568448

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/chriscovent/status/1183948635723071490

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 124
Ahol el tudjak adni a QB-val a ligat , oda fujni is fogjak az ilyen “szabalytalansagokat”. Vicc fele kezd menni a liga , ami mar kezd unalmas lenni...
Nem latok ilyen felhaborodasokat olyan csapatoknal ahol pl. Rodgers, Mahomes az iranyito. Vajon miert?
Szanalmas.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers