Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?
Wyatt
Oke, de hagyjuk most ezt, egy csapat sem jatszik tokeletesen. Lehet mondani, hogy "miert nem jatszottak jobban", de azert ez a ket fals flag...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?
Wyatt
Mert a futás még annyira sem ment.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
JayB
a bírókat nem kell védeni, mert védhetetlen a helyzet.
ha azt a konkrét esetet nézte a bíró, amire a zászlót dobta, akkor látnia kellett ELŐTTE a Bakhtiari facemask-et, és arra kellett volna zászlót dobni....
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy a DPI, OPI, RTP flageknel meg ra lehet huzni, hogy beneztek a birok, de azert 4. negyedben 2 ilyen flaget dobni illeagel use of handsre a falban, az mar onmagaban eleg gyanus. Ha meg hozzavesszuk, hogy a Lions a szenvedo fel, ugy meg meginkabb.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Franchise-defining meccs jön.

Ennek megfelelően kiszopunk 🤡
MacPhisto
Rossz volt nézni. (Mondjuk nem tudom mi a repedt faszt csináltak Staffordék is a meccs 3/4-ében, de ettől még botrányos volt a bíráskodás.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami még fájó, hogy TJ Hock eddig egy kihypozott Eric Ebronnak tűnik kicsit jobb blokkoló skillel.

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Sajnálom srácok, ez durva volt. Lions, Browns, Bills mind hendikeppel indulunk, nálunk is Landry blindside block...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát mondjuk, ha ő üti oda a sisakrácsára Bakhtiari kezét, akkor ne lepődjön meg az illegális kézhasználaton:
 streamable.com/i4ww2?fbclid=IwAR3PEqYcnSC_YJvT9eCMF3G_pWCjJHrXbeig5N2H9mhFVTLzqzNak7IpXM8
Matthew99
 twitter.com/24shrek24/status/1183950211074400256/photo/1

Közben a túloldalon.....

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Hát mondjuk, ha ő üti oda a sisakrácsára Bakhtiari kezét, akkor ne lepődjön meg az illegális kézhasználaton:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LionsMemes/status/1183966483791208448/photo/1

😊

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kitartást!
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Gratula nektek! Eros ellenfel a Lions es latszik,hogy egy jol osszerakott csapatrol beszelhetunk. Sajnalom,hogy igy lett W a W,de remeljuk a Ford Fielden egy tisztabb osszecsapason izgulhatunk!
derneikristof
Köszönjük, felírom a többi ilyen bírói hibákat elismerő nagylelkű győztes gratuláció mellé, csak már nincs hely

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Franchise-defining meccs jön.


MacPhisto
az volt
braxa88
Nem akartam előre bírózni, de borítékolható volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Franchise-defining meccs jön.


MacPhisto
az volt
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Gratula nektek! Eros ellenfel a Lions es latszik,hogy egy jol osszerakott csapatrol beszelhetunk. Sajnalom,hogy igy lett W a W,de remeljuk a Ford Fielden egy tisztabb osszecsapason izgulhatunk!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ez százszor jobban az edzőkön ment el mint a bírókon.
Mi a faszom volt a terv?
Dobunk két hosszút az elején aztán kivédekezzük?

A többi részét tudjuk/megszoktuk.
Bazzani
A rutin 🙏👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez százszor jobban az edzőkön ment el mint a bírókon.
Mi a faszom volt a terv?
Dobunk két hosszút az elején aztán kivédekezzük?

A többi részét tudjuk/megszoktuk.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).
ulpianus
Mivel magyaráznád Edwards visszafújt 40 yardos futását Holding miatt? Csak egy példa. Vagy a Roughing the Passer befújását? Vagy a Lions meccs elleni 1-2 furcsa ítéletet?

Mindenki elismeri a Kansas City Chiefs-t, mindenki én is. Mahomes a liga egyik legjobbaként lesz HOF majd a jövőben. De vannak olyan esetek, mint az NBA-ban amikor egy James félének befújják azt amit Jayson Tatum-nak nem. Dinasztia építés zajlik, egy kis NFL részrehajlással. Kellenek a számok a győzelmek a rekordok hogy felhúzz egy szobrot akinek a nevével eltudod adni a ligát. Mahomes ilyen , csak szar amikor a másik oldalt vagy és kapod a hülye ítéleteket.
KeyG
ha ez igaz lenne szerintem is elvették volna inkább a vezető tdjét a lionsnak és kész, kár ilyet belelátni sztem. Mivel itt a HC-ok felől minden bíró manipulálva van így becsúsznak érdekes dolgok ez tagadhatatlan, de az hogy konzisztensen direkt csapatokat akarnak felemelni illetve a mélyben tartani azt elképzelhetetlennek tartom.
davemayer
Persze, elképzelhetetlen.

 twitter.com/kenkaldrw/status/1178418475687174144?s=21

Beraknám ide a fantom facemaskot Rodgers ellen, de minek.
MacPhisto
De hogy fordította meg/fordult meg Rodgers saját magán a facemasket zuhanás közben?
Bocs a nem témához/csapathoz nem illő közbevetésért.
Gergőbácsi
Várunk pár év múlva hogy majd ezt is megmagyarázd.

Mióta én nézem ezt a szart, nem volt olyan franchise-defining meccsünk, ahol a bírók kiengedtek volna a vesztes szerepköréből.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Erre tényleg nincsenek szavak. Egyet benézni ok, de ugyanazt másodjára....

több mint 4 éve
oleewear Detroit Lions 225
Franchise-defining meccs jön.

Ennek megfelelően kiszopunk 🤡
MacPhisto
beáraztak a bírók ismét...
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Franchise-defining meccs jön.

Ennek megfelelően kiszopunk 🤡

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).
ulpianus
Mivel magyaráznád Edwards visszafújt 40 yardos futását Holding miatt? Csak egy példa. Vagy a Roughing the Passer befújását? Vagy a Lions meccs elleni 1-2 furcsa ítéletet?

Mindenki elismeri a Kansas City Chiefs-t, mindenki én is. Mahomes a liga egyik legjobbaként lesz HOF majd a jövőben. De vannak olyan esetek, mint az NBA-ban amikor egy James félének befújják azt amit Jayson Tatum-nak nem. Dinasztia építés zajlik, egy kis NFL részrehajlással. Kellenek a számok a győzelmek a rekordok hogy felhúzz egy szobrot akinek a nevével eltudod adni a ligát. Mahomes ilyen , csak szar amikor a másik oldalt vagy és kapod a hülye ítéleteket.
KeyG
ha ez igaz lenne szerintem is elvették volna inkább a vezető tdjét a lionsnak és kész, kár ilyet belelátni sztem. Mivel itt a HC-ok felől minden bíró manipulálva van így becsúsznak érdekes dolgok ez tagadhatatlan, de az hogy konzisztensen direkt csapatokat akarnak felemelni illetve a mélyben tartani azt elképzelhetetlennek tartom.
davemayer
Persze, elképzelhetetlen.

 twitter.com/kenkaldrw/status/1178418475687174144?s=21

Beraknám ide a fantom facemaskot Rodgers ellen, de minek.
MacPhisto
De hogy fordította meg/fordult meg Rodgers saját magán a facemasket zuhanás közben?
Bocs a nem témához/csapathoz nem illő közbevetésért.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Persze, elképzelhetetlen.
Beraknám ide a fantom facemaskot Rodgers ellen, de minek.
MacPhisto
Masrol beszelunk. Nem azt mondja senki, hogy nem tevedtek a Lions ellen. Tevedtek. Ahogy minden mas csapat ellen is.

Azt mondjuk, nincs olyan osszeeskuves, miszerint barmelyik csapatot a birok elore megbeszelt modon folyamatosan hatranyba hoznak. A ketto mas allitas.
Ahogy azt is mondjuk, hogy nincs olyan sem, hogy egy adott csapatot a birok szandekosan elonyben reszesitenek, mert van valamifele ligamarketing erdek all mogotte.

Mivel konnyen belathato modon ez egyreszt senkinek nem hozna profitot. Ellenben oriasit lehetne bukni vele, minden ertelemben. Masreszt annyira bonyolult lenne megszervezni, hogy a sok resztvevobol legalabb egy, egyszer tuti valami okbol kitalalna. Illetve eleve a fogadoirodak profik, vagy oket is beveszik, vagy ok mennek a dolgok utan. De oket kifizetni mar akkora osszeg, hogy ertelmetlen lenne belekezdeni akkor is ha mar onmagaban a liganak megerne. Bar en mar ezt is ketlem, erosen.


Állat vagyok, ami enni kér...