Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ott lehet peldaul megfogni Mahomest, hogy Eric Fisher serult. Nemtom, jatszik-e? Mindenesetre a varjuk ellen, a csereje, Erving, borzalmasan jatekon kivul volt mindig, ketto lepes utan.
ulpianus
Fisher nem játszik.
Szerintem Kelcere megy 2 ember folyamatosan cornerek meg 1az1ben. Ha nem lesz ideje Mahomesnak akkor talán lehet pici keresnivalónk.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
 www.espn.com/nfl/story/_/id/27715414/detroit-lions-list-matthew-stafford-questionable-face-kansas-city-chiefs?device=featurephone
ulpianus
Driskel megoldja.
Amúgy szerintem Matt úgyis játszik. Legkevésbé sem amiatt aggódok, hogy mit tud az offense-ünk. Mahomest nem látom hogy lehet limitálni. Majdnem azt írtam, hogy megállítani de az képtelenség.
Szerencsére Hand is felépült. Daniels viszont nagyon hiányozni fog a védőfal közepén így Flowers és Hand sokat lesz középen.
Slay sem edzett szinte semmit a héten, Ford játszhat helyette.
Bazzani
Nem kéne erőltetni ezt a meccset, úgyis kikapunk. Jön a bye, gyógyuljon mindenki

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Valahol mélyen tisztelem Megatront, hogy ki mert lépni abból az életből, hátrahagyva a lóvét is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ott lehet peldaul megfogni Mahomest, hogy Eric Fisher serult. Nemtom, jatszik-e? Mindenesetre a varjuk ellen, a csereje, Erving, borzalmasan jatekon kivul volt mindig, ketto lepes utan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.espn.com/nfl/story/_/id/27715414/detroit-lions-list-matthew-stafford-questionable-face-kansas-city-chiefs?device=featurephone
ulpianus
Driskel megoldja.
Amúgy szerintem Matt úgyis játszik. Legkevésbé sem amiatt aggódok, hogy mit tud az offense-ünk. Mahomest nem látom hogy lehet limitálni. Majdnem azt írtam, hogy megállítani de az képtelenség.
Szerencsére Hand is felépült. Daniels viszont nagyon hiányozni fog a védőfal közepén így Flowers és Hand sokat lesz középen.
Slay sem edzett szinte semmit a héten, Ford játszhat helyette.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0522%2Fr546532_1296x729_16-9.jpg
Stafford a surprise questionable on injury report
A source told ESPN's Dan Graziano that Matthew Stafford's issue is actually with his back, and while the QB probably will play Sunday, the Lions plan to continue to monitor him over the weekend.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Sobri Jóska
 twitter.com/MichiganRisen/status/1177641987740229632/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amendola bordasérülése nem gyógyul. Ezért felhoztuk a gyakorlócsapatból Tom Kennedy slot elkapót akinek ez lehet a bemutatkozó meccse.
Semmit nem tudok róla csak hogy remek játékos, lacrosse-ban.
Bazzani
Akkor ő a ti Hoganetek 😊)
Wyatt
Szerintem csak Patricia túl sokat hallotta Bill papától, hogy a lacrosse jó dolog.

Amúgy azt írják róla, hogy remekül játszott az előszezon meccseken.
Én nem láttam mert a 2.félidőket nem igazán néztem.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amendola bordasérülése nem gyógyul. Ezért felhoztuk a gyakorlócsapatból Tom Kennedy slot elkapót akinek ez lehet a bemutatkozó meccse.
Semmit nem tudok róla csak hogy remek játékos, lacrosse-ban.
Bazzani
Akkor ő a ti Hoganetek 😊)

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amendola bordasérülése nem gyógyul. Ezért felhoztuk a gyakorlócsapatból Tom Kennedy slot elkapót akinek ez lehet a bemutatkozó meccse.
Semmit nem tudok róla csak hogy remek játékos, lacrosse-ban.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....

Sobri Jóska
Eagles fanokat még odaszerkeszthetted volna 😛 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LLamorandier/status/1177431660431908865/photo/1

Élvezzük a pillanatot.
Lehet idén először és utoljára.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/DETmotorcity/status/1176902794139373569/photo/1

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bár már múlt heti adat, de a második hét után a hét csapatába 2(!) Lions támadófalember is bekerült.
Ragnow mind C és Glasgow mint RG!

Néha azért bele találnak itt is 1-1 módosítással a dolgokba. A két játékos posztcseréje eddig egész jól sül el.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1175946071513751553
dande
Eltelt másfél év de egyszerűen nem tudom megszokni Patricia hangját. Nem komolyanvehető egy ekkora ember ilyen kisegér hanggal. 😊
Bazzani
Ennyi idősen a hideg sör + cigi kombó már nem sokat tud javítani rajta, deal with it. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1175946071513751553
dande
Eltelt másfél év de egyszerűen nem tudom megszokni Patricia hangját. Nem komolyanvehető egy ekkora ember ilyen kisegér hanggal. 😊
Bazzani
 youtu.be/3eEbXeSyvHc

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1175946071513751553
dande
Eltelt másfél év de egyszerűen nem tudom megszokni Patricia hangját. Nem komolyanvehető egy ekkora ember ilyen kisegér hanggal. 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1175946071513751553
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AlmightyFeniks: @DetroitLionsPro  twitter.com/AlmightyFeniks/status/1175865955076980738/photo/1

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy győztünk, hogy semmi nem működött igazán.
Jövő héten Mahomes beáraz majd minket de tőle nem sajnálom.
Bazzani
Az ilyen győzelmek a legfontosabbak...

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy győztünk, hogy semmi nem működött igazán.
Jövő héten Mahomes beáraz majd minket de tőle nem sajnálom.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula!!!! Bazzának kijárt 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Lions 3 meccs után is veretlen. Ahogy mindenki várta.