Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
@scottaseeley: @TheArrowman_ Hand on the ball, knee down and being touched by the opposing team. Play was dead right there.  twitter.com/scottaseeley/status/1178510259314233345/photo/1
Bazzani
Nem birtokolta. Csalóka a kép. Próbálta elkapni de söpörte csak. Szerintem az a fumbli return jogos volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.
braxa88
Jo, lovagoljunk szavakon. Persze leer a laba. De mondom, nezd meg a felvetelt, megerted. Meg lehetett adni. De amit en kifogasolok, ha akkora nagy osszeeskuves van, miert adtak meg? Majdnem nyert a Lions. Jo xar profi csalas az, ahol hagyjak nyerni akit tilos.
Belemehwtunk ebbe a csalas temaba, de egeszen nyilvanvalo, hogy butasag.

Masik. Nem lehet megadott TDt elvenni? Ezt hogy érted? Akkor megis minek nezik vissza ezeket?
ulpianus
Láttam a felvételt, élőben néztem a meccset. nyíilván vitáznék ha nem láttam..

El lehet venni a megadott a TDt, de itt nincs rá bizonyíték hogy nem ért le a lába, így nem lehet elvenni, Sőt a inkább leért mint nem ért le, így végképp nem lehet elvenni.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus
Miért lépett ki?
Belül húzta először a lábát.
Bazzani
Azért lépett ki, mert valamivel vissza kell vágni. Különben kurvára nem lépett ki.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.
braxa88
Jo, lovagoljunk szavakon. Persze leer a laba. De mondom, nezd meg a felvetelt, megerted. Meg lehetett adni. De amit en kifogasolok, ha akkora nagy osszeeskuves van, miert adtak meg? Majdnem nyert a Lions. Jo xar profi csalas az, ahol hagyjak nyerni akit tilos.
Belemehwtunk ebbe a csalas temaba, de egeszen nyilvanvalo, hogy butasag.

Masik. Nem lehet megadott TDt elvenni? Ezt hogy érted? Akkor megis minek nezik vissza ezeket?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

ej de köcsögök
braxa
Jok a kepek, de nezd meg a felvetelt is. Meg fogsz lepodni, hogy minden mas, ennel jobb kamerallasbol latszik, Hogy kilep. De epphogy. Viszont mivel eredetileg TD, meghagytak.

Egyebkent arra irtam, mekkora Nagy csalasok tortennek. De akkor legyen ugy, ahogy mondjatok. Csalnak a Chiefsnek, valamifele teljesen ertelmetlen liga szintu osszeeskuves keretein belul. Akkor ezt megis mikent nem csaltak el? El kellett volna venniuk.
ulpianus
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL

ej de köcsögök
braxa
Jok a kepek, de nezd meg a felvetelt is. Meg fogsz lepodni, hogy minden mas, ennel jobb kamerallasbol latszik, Hogy kilep. De epphogy. Viszont mivel eredetileg TD, meghagytak.

Egyebkent arra irtam, mekkora Nagy csalasok tortennek. De akkor legyen ugy, ahogy mondjatok. Csalnak a Chiefsnek, valamifele teljesen ertelmetlen liga szintu osszeeskuves keretein belul. Akkor ezt megis mikent nem csaltak el? El kellett volna venniuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus

ej de köcsögök

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Én inkább arról beszélnék hogy Johnson miért olyan hülye hogy akkora tömegben még fél yardért képes előre nyújtani a labdát 1st and goalnál, totál hülyeség volt és nagyon befolyásolta a meccset. Nem hiszem hogy az van tanítva neki hogy ilyen szituban nyújtsd előre úgy is hogy nem is látod hova, ha ez egy 3rd and goalnál van azt mondom próbálja meg a td miatt de még talán akkor is felesleges kockázat döntetlennél szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@scottaseeley: @TheArrowman_ Hand on the ball, knee down and being touched by the opposing team. Play was dead right there.  twitter.com/scottaseeley/status/1178510259314233345/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus
Miért lépett ki?
Belül húzta először a lábát.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Ezt csak így itt hagyom:

@WorldofIsaac: Listen, the Chiefs were probably going to score but this is a hold like 99% of the time and pushes them back to the 11.

(thanks to @AdamRuffPhoto)  twitter.com/WorldofIsaac/status/1178410386879594497/photo/1
Bazzani
 twitter.com/erikschlitt/status/1178433015904641024/photo/1

Egy másik nézet. Ez is csak ellenünk szabályos.
Bazzani
Majdnem kimurat csinált az állával a detroiti. Szerencséje, hogy nem állították ki.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt csak így itt hagyom:

@WorldofIsaac: Listen, the Chiefs were probably going to score but this is a hold like 99% of the time and pushes them back to the 11.

(thanks to @AdamRuffPhoto)  twitter.com/WorldofIsaac/status/1178410386879594497/photo/1
Bazzani
 twitter.com/erikschlitt/status/1178433015904641024/photo/1

Egy másik nézet. Ez is csak ellenünk szabályos.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@KenKalDRW: Two plays before Fumble/TD return. How is this not Pass Interference or even a face mask?  twitter.com/KenKalDRW/status/1178418475687174144/video/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a szimpatikus vesztes mindig kapna egy fél győzelmet már SB-t nyertünk volna.
Ha nem nyerünk akkor lószart sem ér, hogy milyen játékkal kaptál ki.
A ligának meg Mahomesok meg sztárok kellenek. Már ha értitek mire gondolok.
Bazzani
Dynasty építés zajlik. Ém tudom miről beszélsz, elmúlt 1 évben kétszer adtak meccset a Chiefs-nek ellenünk.
KeyG
Engem az zavar leginkább, hogy náluk nem létezik holding.
Mahomes már 2 perce rohangál a zsebben és semmi szabálytalanság.

Volt olyan játék ahol már ő is ránézett futás közben a bíróra mert olyan egyértelmű volt a bünti a falban. De semmi.

@IanFromMichigan: Chiefs OL better learn the lesson TJ Lang did when he came from GB to Detroit: When you're blocking for a QB the league is promoting, you're allowed to hold in pass pro. You're on a team with the officials, you're all trying to keep the golden goose healthy. Don't leave KC, guys.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Ha a szimpatikus vesztes mindig kapna egy fél győzelmet már SB-t nyertünk volna.
Ha nem nyerünk akkor lószart sem ér, hogy milyen játékkal kaptál ki.
A ligának meg Mahomesok meg sztárok kellenek. Már ha értitek mire gondolok.
Bazzani
Dynasty építés zajlik. Ém tudom miről beszélsz, elmúlt 1 évben kétszer adtak meccset a Chiefs-nek ellenünk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt csak így itt hagyom:

@WorldofIsaac: Listen, the Chiefs were probably going to score but this is a hold like 99% of the time and pushes them back to the 11.

(thanks to @AdamRuffPhoto)  twitter.com/WorldofIsaac/status/1178410386879594497/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a szimpatikus vesztes mindig kapna egy fél győzelmet már SB-t nyertünk volna.
Ha nem nyerünk akkor lószart sem ér, hogy milyen játékkal kaptál ki.
A ligának meg Mahomesok meg sztárok kellenek. Már ha értitek mire gondolok.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Gyógyuljunk.

Addig meg kiverem arra a TD-re amit Stafford négy védő között lőtt be Golladaynek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kitűztük a fehér zászlót.

 twitter.com/Lions/status/1178331230145830913/photo/1

Stafford játszik de nagyobb Chiefs előnynél szerintem jön Driskel.
Bazzani
 twitter.com/HaroldRKuntz3/status/1178331951318614019/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kitűztük a fehér zászlót.

 twitter.com/Lions/status/1178331230145830913/photo/1

Stafford játszik de nagyobb Chiefs előnynél szerintem jön Driskel.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 093 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sobri Jóska
10 napja fosom a pozitív hsz-eket a Jags topikba, az már smafu? 😊 😊 😊
iktriad
nem, csak kb 10 év után ez csak pár  www.youtube.com/watch?v=SODd9ezH5h8
JSanyo
Naaaaa, nem volt ez mindig így. 😊 Emlékszem pl. a Gene Smith időszak első felében kb. én voltam egyedül lelkes a borzalmas pickekért. 😉
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1

Sobri Jóska
10 napja fosom a pozitív hsz-eket a Jags topikba, az már smafu? 😊 😊 😊
iktriad
nem, csak kb 10 év után ez csak pár

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 093 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sobri Jóska
10 napja fosom a pozitív hsz-eket a Jags topikba, az már smafu? 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ott lehet peldaul megfogni Mahomest, hogy Eric Fisher serult. Nemtom, jatszik-e? Mindenesetre a varjuk ellen, a csereje, Erving, borzalmasan jatekon kivul volt mindig, ketto lepes utan.
ulpianus
Fisher nem játszik.
Szerintem Kelcere megy 2 ember folyamatosan cornerek meg 1az1ben. Ha nem lesz ideje Mahomesnak akkor talán lehet pici keresnivalónk.