Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én nem hiszek az összeesküvés elméletekben. De amit a bírók ebben a ligában művelnek, az egy vicc.

Idén nem sokszor fújtak ellenünk a bírók. NEm mondhatom most sem, hogy csaltak. De tény, hogy a játékvezetés sokszor megkérdőjelezhető. Én sokszor éreztem úgy az NFL nem is próbál tenni ez ellen. Sőt az ismétlésekből összefoglalókból is kihagyja ezeket az nfl.com illetve a sportcsatornák. Nem értem, hogy miért nem foglalkoznak ezzel. Gamepassem van. Az nfl network a 4 órás felvezető műsoraiban, majd a napokig tartó "levezető" műsorokban órákat elemez. Az utolsó fűszállal is foglalkozik. Nem mondom hogy téves ítéletről nem beszélnek soha, de nagyon ritka. Erről szeretnek tudomást sem venni, mintha nem is lenne.

Óriási csalódás a vereség. Az AHOGY kikaptunk. De ez a csapat mindig csalódás.
Természetesen többet kellett volna megtennie a csapatnak is, de unalmas ez a sok véleményes dolog.
Hiteltelen tőle az egész liga.
Nagyon bízom benne, hogy egy életre kiábrándulok. A saját csapatom szeretem. De elképzelhetetlennek tartom, hogy megnézzek még egy meccset ebből a rájátszásból.topmodell
4 éve nézem az NFL-t, idén minden magyar tévén leadott meccset láttam. 3 csapattal szimpatizálok, mind3-at elkapták a bírók úgy ahogy azt gurulós fociban is "kell": csak a döntő szituációkban lógott ki a lóláb, amúgy statisztikaiiag fújtak szabálytolanságokat ide is, oda is. És ennek így nekem nincs értelme, ezért hagytam abba a gurulós foci nézését is. Szóval a legutolsó bekezdéseddel teljesen szívemből szóltál.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az tény, hogy a Lions O szinte semmit sem csinált a meccs második felében, de ez a bíráskodás tényleg felháborító volt. Az, hogy nem fújnak be holdingot, az sok meccsen előfordul, de úgy gondolom, hogy a visszavont pass interferrence az meccsdöntő és nfl-hez nem méltó hiba volt. Komolyan botrányos volt. És akkor ne legyen az az érzése az embernek, hogy a cowboys továbbjutása kötelező jellegű dolog volt tegnap...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ez nem holding (kép jobb oldala):


Ez sem az:


És természetesen ez sem:



Ez nem defensive hold, mert a lábával nem tartja vissza, csak a két kezével:


Ez semmi:



Csak Suh tapos:



Dez pedig tisztán láthatóan sisakban ment fel a pályára reklamálni, amikor a defense van fent:



Aki valaha nézett NFL-t tudja, hogy vannak bizonyos irányítók akit jobban védenek. És hogy néha segítenek csapatokat a bírók.
Én nem hiszek az összeesküvés elméletekben. De amit a bírók ebben a ligában művelnek, az egy vicc.

Idén nem sokszor fújtak ellenünk a bírók. NEm mondhatom most sem, hogy csaltak. De tény, hogy a játékvezetés sokszor megkérdőjelezhető. Én sokszor éreztem úgy az NFL nem is próbál tenni ez ellen. Sőt az ismétlésekből összefoglalókból is kihagyja ezeket az nfl.com illetve a sportcsatornák. Nem értem, hogy miért nem foglalkoznak ezzel. Gamepassem van. Az nfl network a 4 órás felvezető műsoraiban, majd a napokig tartó "levezető" műsorokban órákat elemez. Az utolsó fűszállal is foglalkozik. Nem mondom hogy téves ítéletről nem beszélnek soha, de nagyon ritka. Erről szeretnek tudomást sem venni, mintha nem is lenne.

Óriási csalódás a vereség. Az AHOGY kikaptunk. De ez a csapat mindig csalódás.
Természetesen többet kellett volna megtennie a csapatnak is, de unalmas ez a sok véleményes dolog.
Hiteltelen tőle az egész liga.
Nagyon bízom benne, hogy egy életre kiábrándulok. A saját csapatom szeretem. De elképzelhetetlennek tartom, hogy megnézzek még egy meccset ebből a rájátszásból.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tényleg ez a hivatalos report?

 twitter.com/jkatzenstein/status/551931251720867840/photo/1

 www.prideofdetroit.com/2015/1/4/7492489/referee-pete-morelli-explains-botched-pass-interference-call

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕 😕 😕
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dolognak örülök, hogy azokon a dolgokon ment el a meccs amiket szajkózunk itt hónapok óta:
-botrányos ST játék (10 yardos punt????????)
-Reggie "mindenharmadikdownnekemvandobva" Bush
-Tate és Megatron után nulla WR depth
-OL
-Vaughn és a további CB depth
-nulla TE játék

Lombardi egy vicc, csak magunkat okolhatjuk. 3pont egy félidőben? HÁROM???????????

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ja igen persze. Jövőre.
Hogyne. 1957 óta minden évben az a duma hogy jövőre!topmodell
Jövőre nem playoffolunk. Ha Suh-nak van kis esze, elmegy vmelyik NFL darling csapathoz nyerni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Írd ismét egy rekord. Zsinórban 8 vereség a POban. (Holtversenyben a Chiefs-szel)

Idegenben zsinórban 10 vereség.

Vereségben mi vagyunk a császárok!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
De nem simán felvették a zászlót, mert ilyenre azért volt már példa, hanem a referee be is mondta az ítéletet...



Arról nem is beszélve, hogy Dez reklamálása is önmagában megért volna egy büntetést, erre még hatásosnak is bizonyult, szégyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ja igen persze. Jövőre.
Hogyne. 1957 óta minden évben az a duma hogy jövőre!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
1-2 érdekes flag.

 www.prideofdetroit.com/2015/1/4/7492057/lions-cowboys-refs-flag-pass-interference

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Én idén már biztos nem nézek NFL-t. De remélem megállom jövőre is és egy éltre kiszeretek ebből a sportágból.
Mennyi időt baszok el erre hogy még fel is idegesítsem magam.

Szétestünk a végére teljesen!

Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.
Az utolsó Dallas driveban olyan érzésem volt, hogy addig nem nyugszanak a zebrák még abból nem lesz TD.

Gratulálok a Dallasnak.topmodell
Ez egyébként érdekes szituáció. Perreira is azt mondta rá hogy DPI, viszont a labda megjátszhatatlan volt, hiszen hátba / válon dobta az embert. Igen nem nézett oda, de ha odanéz / ha nem a labda a hátába csapódott, ott nincs az az ember aki rajta keresztül megfogja. (Holdingot viszont be lehetett volna dobni, arra mondjuk túl sokat nem tudnak mondani mert annak köze nincs a végkifejlethez, szerintem ez lett volna a helyes döntés).
Holding vagy inkább a hand to the face már érdekesebb szabálytalanság volt és nyilván ez fog megmaradni a végén, de az első félidőben meg inkább felétek fújtak. Pl. ha Dallasra fújták a Running to kickert akkor rátok is lehetett volna dobni. Összeségében lejtett egy picit a pálya hazafele viszont.
3 és 1-re mért nem az FD-re mentek +3nál egy futással ami még az időt is öli? Döntő driveban meg a fal gyakorlatilag összeesett.
Dallas megadta az esélyt 7 pontot kellett volna egy OT-hoz felrakni a második félidőben, ha ezt egy csapat nem tudja megcsinálni hiába 1-2 érdekes flag, nem érdemel továbbjutást.
Ha Lombardit kibasszátok jövőre kurvára nagy esélyesek lehettek szerintem.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mike Pereira ‏@MikePereira 12 p12 perccel ezelőtt

I am out of here. Biggest call was the DPI pickup. It was DPI and it was defensive holding as well. Not good. Flying back to Sac tonight.
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Azért Linehan nem nagyon nevetett. Austin jól meccselt.
Suht meg kell tartani iszonyat mekkora impact középen.
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Amúgy komolyan bírózás ide vagy oda, Lombardi mi az istent képzelt? És akármekkora antitalentum tuti, hogy nem rúgják ki jövőre. Basszus Linehan nevetett a markába a másik oldalon.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Bíráskodás vicces volt nagyon...semlegesként mondom , sőt nekünk talán jobb lett volna ha ti nyertek.
Viszont a második félidős O is, botrányos hívások..olyan csapatnál ahol ilyen támadó potenciál van, baszki ez a Po faszt is kellet volna növeszteni a hívásokhoz...

Gratt a szezonhoz , meg ahhoz h nagy szerepetek volt abban h legyen végre egy jó meccs is a hétvégén..

Jövőre bitang erős lesz az Nfc North.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.topmodell
Látták mi a szitu, dobták ösztönösen, DPI.
De aztán kapcsoltak, hogy "baszki, ez a Lions", és már sztornózták is.

Majd biztos rosszul működik a zebraszabadkőművesdetroitellenes-összeesküvés.

Így már érthető, ugyi. 😉Sobri Jóska
Mekkora vicc.
Kár hogy nem az.
Mondjuk Bostonból ez nem látszik.MacPhisto
Dehogynem!
Nálunk ugyanezek az összeesküvők kiégették Bradyt.Sobri Jóska
Ki is égett ő, csak még altat, a SB-ban akarja bejelenteni.

Kár a meccsért, drukkoltam az Oroszlánoknak. Egyszerűen csak több játékos van akit szeretek Detoitban mint Dallasban.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én idén már biztos nem nézek NFL-t. De remélem megállom jövőre is és egy éltre kiszeretek ebből a sportágból.
Mennyi időt baszok el erre hogy még fel is idegesítsem magam.

Szétestünk a végére teljesen!

Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.
Az utolsó Dallas driveban olyan érzésem volt, hogy addig nem nyugszanak a zebrák még abból nem lesz TD.

Gratulálok a Dallasnak.topmodell
Biztos jó lehet kiválasztott franchise rajongójának lenni. Próbálj meg szurkolni a Green Baynek, velük nem kúrnak ki minden második héten.MacPhisto
Én arra sajnos nem vagyok képes!
Akkor
Inkább nem nézem és kész.
Nem veszek jegyet a meccsre és nem fizetem ki a 130 dodót a Gamepass-re.
Nem fogja megérezni ezt az NFL az egyértelmű.
De én nem adok nekik több pénzt 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.topmodell
Látták mi a szitu, dobták ösztönösen, DPI.
De aztán kapcsoltak, hogy "baszki, ez a Lions", és már sztornózták is.

Majd biztos rosszul működik a zebraszabadkőművesdetroitellenes-összeesküvés.

Így már érthető, ugyi. 😉Sobri Jóska
Mekkora vicc.
Kár hogy nem az.
Mondjuk Bostonból ez nem látszik.MacPhisto
Dehogynem!
Nálunk ugyanezek az összeesküvők kiégették Bradyt.

több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Az a vitatott play is egy 3&1 volt. Miert nem FD-ra mentunk?
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.topmodell
Látták mi a szitu, dobták ösztönösen, DPI.
De aztán kapcsoltak, hogy "baszki, ez a Lions", és már sztornózták is.

Majd biztos rosszul működik a zebraszabadkőművesdetroitellenes-összeesküvés.

Így már érthető, ugyi. 😉Sobri Jóska
Mekkora vicc.
Kár hogy nem az.
Mondjuk Bostonból ez nem látszik.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.topmodell
Látták mi a szitu, dobták ösztönösen, DPI.
De aztán kapcsoltak, hogy "baszki, ez a Lions", és már sztornózták is.

Majd biztos rosszul működik a zebraszabadkőművesdetroitellenes-összeesküvés... be is baszna.

Így már érthető, ugyi. 😉

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Én idén már biztos nem nézek NFL-t. De remélem megállom jövőre is és egy éltre kiszeretek ebből a sportágból.
Mennyi időt baszok el erre hogy még fel is idegesítsem magam.

Szétestünk a végére teljesen!

Azt meg hogy bedobnak egy zászlót utána meg meggondolják magukat azt nem értem.
Az utolsó Dallas driveban olyan érzésem volt, hogy addig nem nyugszanak a zebrák még abból nem lesz TD.

Gratulálok a Dallasnak.topmodell
Biztos jó lehet kiválasztott franchise rajongójának lenni. Próbálj meg szurkolni a Green Baynek, velük nem kúrnak ki minden második héten.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM