Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Hibáztak a bírók? - igen!
Szándékosan? - szerény véleményem szerint nem.

Annyira felgyorsult a foci, hogy egyszerűen képtelenek ezzel lépést tartani.
Lásd gurulós foci: - évek óta tököltek, hogy kell-e videóbíró, és közben hány meccset eldöntő hiba volt
nemzetközi tornákon is??

A liga a hibás, hogy nem hajlandó reagálni a változásokra (vagy nem elég gyorsan).
A bírókat feddhetetlen kell beállítani, ebből nem engednek, mert ellenkező esetben elszabadulna a pokol, ezért láthatunk hétről-hétre ordas nagy hibákat.
Kedvencem a roughing the passer szabálytalanság: az esetek nagy részében azért
büntetnek valakit mert nem tudja felülírni a fizika törvényeit.... vicc.

Ez van, remélem változik, mert ezt a sportot akarom nézni továbbra is, bosszankodás nélkül.
A Lions egy jó csapat,az biztos. Azt meg, hogy bírón ment-e el a meccs, nem tisztem eldönteni, talán 2-3 újranézés után tudnám.funkyparduc
Tudod mindenhogy ott van az az érzés, ami nagyon ismerős szituációkra egyszerűen előjön, mert 40 éve nézek sportot, és felismerem ha szoros meccsen muszáj a hazai vagy patinásabbnak számító csapatnak nyerni.
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Akkor összefoglalom a mai napon megtudottakat.

Először is, a bírók hülyék, de mindenfelé tévednek, ez előbb-utóbb kiegyenlítődik. Gondolom akkor most sorozatban 3* nyerünk SB-t, mert a 4-0-ás 2008 preseasonben tényleg nekünk fújtak, erre határozottan emlékszem, de másra mondjuk kibaszottul nem, avagy, miért is nyertünk EGY playoff meccset az elmúlt 57 évben a paritás (inkább paródia) jegyében vagy miért csak mellettünk díszeleg a 0-16 (ami 1-15, csak a tetves bírók úgy gondolták, hogy ez vicces lesz).

Másodszor is, köcsög Lions, hogy az offense semmit nem csinált a második felében. Tisztelettel bazmeg, a Boys offense az első félidő 28. percéig mi a gecimet csinált? Ja semmit? Ettől mit érdemelnek meg?

Harmadszor is, ha nem is volt DPI, Dez Bryant akkor is sisak nélkül volt a pályán reklamálni. Ami 15 yd és automatic 1st down. Mi a faszomról beszélünk itt? ez véleményes szabálytalanság? a nagy lófaszt. Befújták? a nagy lófaszt. Befolyásolta a meccset? naná bazmeg. Ezek után itt az észt osztani, hogy a punterünkre mit fújnak, ami egyébként textbook penalty volt és semmi köze a szándékossághoz, minimum bicskanyitogató.

Negyedszer is, majd jövőre. Persze. Suh nyilván itt marad, mikor annyira frusztrált volt a meccs után, hogy mind a 300 fontjával leállt bőgni nagy nyilvánosság előtt. Biztos vagyok benne, hogy azért, mert tudja, hogy nem rajtuk múlott. Hogy finoman fogalmazzak.

Ötödször is, a faszom nézze ezt. Ennél még a WWF is nagyobb sportértékkel bír. További jó Green Bay, Boys, Patriots, Steelers, Giants sikereket kívánok mindenkinek.MacPhisto
Ne add fel, én becsülöm bennetek, hogy kitartotok egy ilyen "elátkozott" csapat mellett. Ezért minden tiszteletem.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Európai fociban előfordul, hogy bírókat felmentenek a munka alól.
Ez az NFLben hogy van? Mikor vezethet legközelebb meccset a brigád?
Van hivatalos értékelés? Van akit kirúgnak vagy elmarasztalnak?!topmodell
már hogyne lenne

Tuesdays are nervy times for the officials. “Our moment of truth,” Steratore says. That’s when the preliminary grades from the games just officiated are emailed to every official, usually by 2 p.m. Eastern Time. The NFL employs a crew of officiating supervisors, usually former officials, to pass judgment on the current guys. In this case former umpire Ed Coukart is the supervisor assigned to the Texans-Cardinals game Steratore’s crew had worked the previous day, and Coukart spends Monday going over each official’s performance on every play. The grades can be appealed by the crew chief, and supervisors conference with league bosses Wednesday to review the grades before they become final late that day.

és ezeken az osztályzatokon múlik, hogy mely crew az, aki egyáltalán esélyes AFC/NFC döntőre vagy a fő célra, a Super Bowlrabaggio
Értem. És olyan aki kiesik a pixisből?
Tehát jövőre nem vezethet meccset alapszakaszban sem?!
Olyan van?
(Bocsi, de nem vágom)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Európai fociban előfordul, hogy bírókat felmentenek a munka alól.
Ez az NFLben hogy van? Mikor vezethet legközelebb meccset a brigád?
Van hivatalos értékelés? Van akit kirúgnak vagy elmarasztalnak?!topmodell
már hogyne lenne

Tuesdays are nervy times for the officials. “Our moment of truth,” Steratore says. That’s when the preliminary grades from the games just officiated are emailed to every official, usually by 2 p.m. Eastern Time. The NFL employs a crew of officiating supervisors, usually former officials, to pass judgment on the current guys. In this case former umpire Ed Coukart is the supervisor assigned to the Texans-Cardinals game Steratore’s crew had worked the previous day, and Coukart spends Monday going over each official’s performance on every play. The grades can be appealed by the crew chief, and supervisors conference with league bosses Wednesday to review the grades before they become final late that day.

és ezeken az osztályzatokon múlik, hogy mely crew az, aki egyáltalán esélyes AFC/NFC döntőre vagy a fő célra, a Super Bowlra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ötödször is, a faszom nézze ezt. Ennél még a WWF is nagyobb sportértékkel bír. További jó Green Bay, Boys, Patriots, Steelers, Giants sikereket kívánok mindenkinek.MacPhisto
Ugyan erre gondoltam én is, hogy ezentúl pankrációt nézek! Az is kiszámíthatlanabb ennél 😉 KEvésbé van megrendezve.

A legkeményebb hogy megjelennek a Boys drukkerek és megmagyarázzák.
Az elmúlt 10-12 évben minden kibaszott Lions snap-et láttam (bár csak ne tettem volna).
Aki elhiszi a kiegyenlített fújást az valamelyik "darling" csapatnak szurkol valamint vak, hülye és naiv.
DE még mindig kevésbé ártalmas típús mint a trollkodó aki ahelyett hogy örülne a győzelmének idejön megmagyarázni.

Meg csípem azt a véleményt is ettől még lehetett volna nyerni.... Persze de egy bírói döntéssel is lehet befolyásolni egy 6-7 pont különbségű meccset. Nem állítom, hogy mi vagyunk a legjobb csapat. De úgy érzem érdemtelenül fosztottak meg minket egy győzelemtől.
10 meccsből 8szor valószínűleg simán győzött volna a Dallas, de tegnap nyerhettünk volna.
Azt éreztem a meccsen, hogy mindegy mit csinálunk itt most egyhangú pontozással ki kell hozni a Boyst.
Csak ez nem pontozásos sportág. Arra ott van szinkronúszás!

Nem az én dollárjaimon fog múlni az NFL bevétele. De a faszom fog GamePasst venni, mezt, meg meccs jegyet Londonba.

Európai fociban előfordul, hogy bírókat felmentenek a munka alól.
Ez az NFLben hogy van? Mikor vezethet legközelebb meccset a brigád?
Van hivatalos értékelés? Van akit kirúgnak vagy elmarasztalnak?!

Mert ha egy vétlen pirosat kiosztana Puhl Sanyi a Messi-nek akkor fél évig tuti nem kellene nemzetközit vezetnie 😉
Pedig ha valahol a gurulós fociban működik, hogy előre eldöntenek eredményeket (csak ott a fogadóirodák nyomják)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
kajki Detroit Lions 16
Tízből nyolc ember azonnal bírózott, ebből hat ember mondjuk Dallas-hater volt, de az mellékes. 😀) Viszont aki meg egy kicsit is meg tudott feledkezni a folytonos sírásról és összeesküvésekről, azonnal belátta, hogy ez a meccs nem ott ment el, hogy a Lions nem kapott meg egy DPI/Def holdingot, hanem ott, hogy ennél a bizonyos szabálytalanságnál kb. 23 perce szerzett három pontot a csapat.
Stez
Az igaz hogy nem ott ment el hogy nem kapott meg a Detroit egy két szabálytalanságot.
Ott ment el hogy a sok sárga zászló miatt (a 4. negyed végén) 6 perc helyett 1,5 perce maradt a Lionsnak visszajönni.
Jobb lett volna ha előbb megadják a TD-t, de a bírók esélyt sem akartak adni a Detroitnak (nehogy legyen idő nyugodtan támadást vezetni) direkt húzták az időt, előbb-utóbb úgyis meglesz a Cowboynak a 6pontos.

Ezen akadtam ki nagyon.Adirotor
Szerintem pedig ott, hogy a Detroit neve mellett már rég 30+ pontnak kellett volna állnia az eredményjelzőn, amikor ezt a TD-t kapta. Lombardi says hello.Stez
Ez igaz, de ez a tegnapi meccsen nem segít. 20 (23) ponttal is lehetett volna esetleg nyerni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tízből nyolc ember azonnal bírózott, ebből hat ember mondjuk Dallas-hater volt, de az mellékes. 😀) Viszont aki meg egy kicsit is meg tudott feledkezni a folytonos sírásról és összeesküvésekről, azonnal belátta, hogy ez a meccs nem ott ment el, hogy a Lions nem kapott meg egy DPI/Def holdingot, hanem ott, hogy ennél a bizonyos szabálytalanságnál kb. 23 perce szerzett három pontot a csapat.
Stez
Az igaz hogy nem ott ment el hogy nem kapott meg a Detroit egy két szabálytalanságot.
Ott ment el hogy a sok sárga zászló miatt (a 4. negyed végén) 6 perc helyett 1,5 perce maradt a Lionsnak visszajönni.
Jobb lett volna ha előbb megadják a TD-t, de a bírók esélyt sem akartak adni a Detroitnak (nehogy legyen idő nyugodtan támadást vezetni) direkt húzták az időt, előbb-utóbb úgyis meglesz a Cowboynak a 6pontos.

Ezen akadtam ki nagyon.Adirotor
Szerintem pedig ott, hogy a Detroit neve mellett már rég 30+ pontnak kellett volna állnia az eredményjelzőn, amikor ezt a TD-t kapta. Lombardi says hello.

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Akkor összefoglalom a mai napon megtudottakat.

Először is, a bírók hülyék, de mindenfelé tévednek, ez előbb-utóbb kiegyenlítődik. Gondolom akkor most sorozatban 3* nyerünk SB-t, mert a 4-0-ás 2008 preseasonben tényleg nekünk fújtak, erre határozottan emlékszem, de másra mondjuk kibaszottul nem, avagy, miért is nyertünk EGY playoff meccset az elmúlt 57 évben a paritás (inkább paródia) jegyében vagy miért csak mellettünk díszeleg a 0-16 (ami 1-15, csak a tetves bírók úgy gondolták, hogy ez vicces lesz).

Másodszor is, köcsög Lions, hogy az offense semmit nem csinált a második felében. Tisztelettel bazmeg, a Boys offense az első félidő 28. percéig mi a gecimet csinált? Ja semmit? Ettől mit érdemelnek meg?

Harmadszor is, ha nem is volt DPI, Dez Bryant akkor is sisak nélkül volt a pályán reklamálni. Ami 15 yd és automatic 1st down. Mi a faszomról beszélünk itt? ez véleményes szabálytalanság? a nagy lófaszt. Befújták? a nagy lófaszt. Befolyásolta a meccset? naná bazmeg. Ezek után itt az észt osztani, hogy a punterünkre mit fújnak, ami egyébként textbook penalty volt és semmi köze a szándékossághoz, minimum bicskanyitogató.

Negyedszer is, majd jövőre. Persze. Suh nyilván itt marad, mikor annyira frusztrált volt a meccs után, hogy mind a 300 fontjával leállt bőgni nagy nyilvánosság előtt. Biztos vagyok benne, hogy azért, mert tudja, hogy nem rajtuk múlott. Hogy finoman fogalmazzak.

Ötödször is, a faszom nézze ezt. Ennél még a WWF is nagyobb sportértékkel bír. További jó Green Bay, Boys, Patriots, Steelers, Giants sikereket kívánok mindenkinek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Tízből nyolc ember azonnal bírózott, ebből hat ember mondjuk Dallas-hater volt, de az mellékes. 😀) Viszont aki meg egy kicsit is meg tudott feledkezni a folytonos sírásról és összeesküvésekről, azonnal belátta, hogy ez a meccs nem ott ment el, hogy a Lions nem kapott meg egy DPI/Def holdingot, hanem ott, hogy ennél a bizonyos szabálytalanságnál kb. 23 perce szerzett három pontot a csapat.
Stez
Az igaz hogy nem ott ment el hogy nem kapott meg a Detroit egy két szabálytalanságot.
Ott ment el hogy a sok sárga zászló miatt (a 4. negyed végén) 6 perc helyett 1,5 perce maradt a Lionsnak visszajönni.
Jobb lett volna ha előbb megadják a TD-t, de a bírók esélyt sem akartak adni a Detroitnak (nehogy legyen idő nyugodtan támadást vezetni) direkt húzták az időt, előbb-utóbb úgyis meglesz a Cowboynak a 6pontos.

Ezen akadtam ki nagyon.Adirotor
Mivan? Milyen TD-t nem adtak meg? Kezdünk átmenni egy alternatív valóságba 😀
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tízből nyolc ember azonnal bírózott, ebből hat ember mondjuk Dallas-hater volt, de az mellékes. 😀) Viszont aki meg egy kicsit is meg tudott feledkezni a folytonos sírásról és összeesküvésekről, azonnal belátta, hogy ez a meccs nem ott ment el, hogy a Lions nem kapott meg egy DPI/Def holdingot, hanem ott, hogy ennél a bizonyos szabálytalanságnál kb. 23 perce szerzett három pontot a csapat.
Stez
Az igaz hogy nem ott ment el hogy nem kapott meg a Detroit egy két szabálytalanságot.
Ott ment el hogy a sok sárga zászló miatt (a 4. negyed végén) 6 perc helyett 1,5 perce maradt a Lionsnak visszajönni.
Jobb lett volna ha előbb megadják a TD-t, de a bírók esélyt sem akartak adni a Detroitnak (nehogy legyen idő nyugodtan támadást vezetni) direkt húzták az időt, előbb-utóbb úgyis meglesz a Cowboynak a 6pontos.

Ezen akadtam ki nagyon.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)kajki
Sokadik meccs ahol azt látom, szoros meccsen második félidőben a red zone-ban addig hajigálják a sárgát amíg a hazai csapatnak nincs meg a TD. Főleg a kivédekezett 3. kísérletekre dobják be, az a fura már, ha nem. És ezzel teljesen kicsinálják morálisan a vendgécsapatot, utána láthatóan másképp játszanak, önbizalom nélkül.harras
Egyetlen kivédekezett 3rd downra dobták be amikor Levy tök egyértelműen leütközte Dunbart, úgy hogy még Romonál volt a labda. Azért azzal nehezen lehetne vitatkozni.Toca
Az teljesen jogos volt, csak az olben egy fejletésépést néztek el, azt is szimplán újra kellett volna játszani.valakis
Ezzel is egyetértünk, már eredménykövetőben is mondtam csak nem emlékeztem, hogy ennél vagy a Carey-s esetnél volt ez.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)kajki
Sokadik meccs ahol azt látom, szoros meccsen második félidőben a red zone-ban addig hajigálják a sárgát amíg a hazai csapatnak nincs meg a TD. Főleg a kivédekezett 3. kísérletekre dobják be, az a fura már, ha nem. És ezzel teljesen kicsinálják morálisan a vendgécsapatot, utána láthatóan másképp játszanak, önbizalom nélkül.harras
Egyetlen kivédekezett 3rd downra dobták be amikor Levy tök egyértelműen leütközte Dunbart, úgy hogy még Romonál volt a labda. Azért azzal nehezen lehetne vitatkozni.Toca
Az teljesen jogos volt, csak az olben egy fejletésépést néztek el, azt is szimplán újra kellett volna játszani.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
De végülis mi volt a hivatalos indok a visszavonásra? Annyi hogy nem volt fault ?

Archer: Can you talk about the decision to overturn the call and why you overturned the call.
Morelli: The back judge threw his flag for defensive pass interference. We got other information from a different angle that thought the contact was minimal and didn’t warrant pass interference. He thought it was face-guarding.

Archer: Which official?
Morelli: The head linesman.

Archer: What did you see?
Morelli: It’s not my responsibility. I’m a hundred miles away.

Archer: Face-guarding is not a foul?
Morelli: Face-guarding is not a foul. It is a penalty in college but not in professional football.vittore
Köszi. Mondjuk ha látta, hogy face-guarding akkor mért nem látta a sisakrács húzást. Érdekes.

Számomra egyébként az az érdekes, hogy van 2 db 1000 yardos WR. Mindkettő képes bravúr elkapásokra és alig voltak megjátszva.

Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)kajki
Sokadik meccs ahol azt látom, szoros meccsen második félidőben a red zone-ban addig hajigálják a sárgát amíg a hazai csapatnak nincs meg a TD. Főleg a kivédekezett 3. kísérletekre dobják be, az a fura már, ha nem. És ezzel teljesen kicsinálják morálisan a vendgécsapatot, utána láthatóan másképp játszanak, önbizalom nélkül.harras
Egyetlen kivédekezett 3rd downra dobták be amikor Levy tök egyértelműen leütközte Dunbart, úgy hogy még Romonál volt a labda. Azért azzal nehezen lehetne vitatkozni.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Archer: Face-guarding is not a foul?
Morelli: Face-guarding is not a foul. It is a penalty in college but not in professional football.vittore
a Patriots-nak csak a Super Bowlja múlt ezen 2007-ben, tessék megnyugodni Lions fanok 😊baggio
Már akkor is csak a college-ban volt szabálytalan?vittore
yep, egy nappal a meccs után:

"There is no such thing as face-guarding," Greg Aiello, the NFL's vice president of communications e-mailed yesterday. "There must be contact to have a foul."

---

The next time you hear a TV analyst say, ‘he wasn’t playing the ball,’ think of the Hobbs play, then turn down the sound.”

Márk ugyanezt mondta xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Archer: Face-guarding is not a foul?
Morelli: Face-guarding is not a foul. It is a penalty in college but not in professional football.vittore
a Patriots-nak csak a Super Bowlja múlt ezen 2007-ben, tessék megnyugodni Lions fanok 😊baggio
Már akkor is csak a college-ban volt szabálytalan?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Archer: Face-guarding is not a foul?
Morelli: Face-guarding is not a foul. It is a penalty in college but not in professional football.vittore
a Patriots-nak csak a Super Bowlja múlt ezen 2007-ben, tessék megnyugodni Lions fanok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)kajki
Sokadik meccs ahol azt látom, szoros meccsen második félidőben a red zone-ban addig hajigálják a sárgát amíg a hazai csapatnak nincs meg a TD. Főleg a kivédekezett 3. kísérletekre dobják be, az a fura már, ha nem. És ezzel teljesen kicsinálják morálisan a vendégcsapatot, utána láthatóan másképp játszanak, önbizalom nélkül és összezavarva.harras
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)kajki
Sokadik meccs ahol azt látom, szoros meccsen második félidőben a red zone-ban addig hajigálják a sárgát amíg a hazai csapatnak nincs meg a TD. Főleg a kivédekezett 3. kísérletekre dobják be, az a fura már, ha nem. És ezzel teljesen kicsinálják morálisan a vendgécsapatot, utána láthatóan másképp játszanak, önbizalom nélkül.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
anélkül, hogy állást foglalnék a "DPI volt vagy facemask ügyben", azt vegyük észre, hogy a bíráskodásra kijelölés gyakorlata szerint az alapszakaszban játszó (összeszokott) bírói 'csapatokat' szétcincálják, és kiemelik közülük a 'legjobbakat'. Majd ezeket az embereket ránézésre teljesen random csoportokba osztják bíráskodni.
itt egy angol nyelvű link:  www.football-refs.com/200901/how-do-they-choose-the-officials-for-the-nfl-playoffs/
véleményem szerint néhol az alapszakasz szintjét sem érte el a bíráskodás, és ez rosszat tesz a sportnak.
korábban valaki írta, hogy a gurulós focit is emiatt hagyta abba, és az NBA-ben is nagyon sok probléma volt korábban.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
De végülis mi volt a hivatalos indok a visszavonásra? Annyi hogy nem volt fault ?

Archer: Can you talk about the decision to overturn the call and why you overturned the call.
Morelli: The back judge threw his flag for defensive pass interference. We got other information from a different angle that thought the contact was minimal and didn’t warrant pass interference. He thought it was face-guarding.

Archer: Which official?
Morelli: The head linesman.

Archer: What did you see?
Morelli: It’s not my responsibility. I’m a hundred miles away.

Archer: Face-guarding is not a foul?
Morelli: Face-guarding is not a foul. It is a penalty in college but not in professional football.
több mint 9 éve
kajki Detroit Lions 16
Ja, és a wild card csapatok közül ez a kettő megérdemelte volna a továbbjutást. Tölük rosszabb csapatok elődöntőt játszanak!
több mint 9 éve
kajki Detroit Lions 16
Tényleg szar volt az offence a második félidőben, de azért bíztam benne, hogy a védelem megnyeri a meccset. Még az ominózus DPI-nél is nyugodt voltam. De a győztes drive-nál már nem. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy a bírók is akarták a TD-t. Azóta nem néztem meg még-egyszer, de úgy emlékszem mikor már majdnem kivédekeztük, repült a sárga zászló, a dallasiak meg azt csináltak amit akartak, velük elnézőek voltak. (Ez meg az én szubjektív véleményem)
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem neked címeztem az egészet peterk2005, csak nem volt kedvem 15 idézetbe írogatni. 😉 Na de most csakazértis. 😀

De ez nyilván csak a saját szubjektív véleményem, amivel nyilván senki sem ért majd egyet.Stez
De ettől még az az ítélet borzasztó rossz volt.peterk2005
Ezzel nem értek egyet.
De elvitázhatunk reggelig, nem fogjuk tudni meggyőzni egymást. Én személy szerint simán találok olyan indokot, ami a Dallast védi, de olyat is, ami pedig a Detroitot. Hogy ha nem veszed tudomásul a facemasket például a dallasin, akkor igazad van. De ha észreveszed, márpedig azért bőven megadható kategória lett volna, akkor meg nincs. Ezért mondom azt, hogy kár belemenni szvsz.Stez
jó, de nem offset lett, hanem incomplete passz és 4th down, ráadásul kibaszott hülye körülmények között.. szóval azért ne essünk már át a ló túloldalára seSzesze
Na ja, csak itt jön be az, ha mondjuk mindkettő öli egymást, akkor esetleg úgy döntenek, hogy nem akarnak egyik oldalra sem ítélni, így hagyják a játékot. Ez nem a ló túloldala. Hogy most mondjuk ezzel hibáztak, hát sajnos így alakult. Alapból nem ezen múlt. Neki kellett volna menni a 4&1-nek, na meg mondjuk az előző 23 percben el kellett volna dönteni a meccset. Lombardi. Nem bírók, hanem Lombardi. (Caldwellt nyilván a 4&1-nél beszarinak véltem, de ezen kívül őt nem tudom megszólni, mert ez felfogásfüggő, ő igazából nem hibázott, ráadásul kurva jó csapatot rakott össze.)Stez
de bedobták a zászlót és bemondták az ítéletet, ergo nem hagyták, épp ezaz.. itt a Lions szempontjából minimum(!) újra kellett volna játszani a playt szóval mindenképp nagyon el lett baszva és kulcs szituban ráadásul. De mint mondtam ettől még teljesen megérdemelt volt a Dallas győzelme.
több mint 9 éve
kajki Detroit Lions 16
De ez nyilván csak a saját szubjektív véleményem, amivel nyilván senki sem ért majd egyet.Stez
Mi van? 😊

Az említett játékot NEM elkaphatatlanság miatt ítélték szabályosnak a bírók. Az elkaphatatlanság csak azért jött szóba, mert valaki itt felemlegette, hogy azt a labdát úgyse tudta volna elkapni. Erre linkeltem pár példát, hogy de, van amikor sikerül.

A maradékot meg miért nekem címezted? Direkt kihangsúlyoztam, hogy csak magáról az adott playről beszélek. és erre írsz egy kisregényt tuggya fene ezer felé elkalandozva. Ahogy 2 éve a game winning interception-nél, most is maga a bírói hívás verte ki nálam a biztosítékot. Ennyi. Amúgy totál érdektelen számomra mindkét csapat. Sőt, ha megnyúznál, hogy muszáj mondanom valamelyiket, amelyik nemtecc, akkor Caldwell miatt inkább a Detroitot mondanám. De ettől még az az ítélet borzasztó rossz volt.peterk2005
De végülis mi volt a hivatalos indok a visszavonásra? Annyi hogy nem volt fault ?Toca
Egy másik bíró más szögből úgy látta, hogy nem volt szabálytalanságot érő kontakt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem neked címeztem az egészet peterk2005, csak nem volt kedvem 15 idézetbe írogatni. 😉 Na de most csakazértis. 😀

De ez nyilván csak a saját szubjektív véleményem, amivel nyilván senki sem ért majd egyet.Stez
De ettől még az az ítélet borzasztó rossz volt.peterk2005
Ezzel nem értek egyet.
De elvitázhatunk reggelig, nem fogjuk tudni meggyőzni egymást. Én személy szerint simán találok olyan indokot, ami a Dallast védi, de olyat is, ami pedig a Detroitot. Hogy ha nem veszed tudomásul a facemasket például a dallasin, akkor igazad van. De ha észreveszed, márpedig azért bőven megadható kategória lett volna, akkor meg nincs. Ezért mondom azt, hogy kár belemenni szvsz.Stez
jó, de nem offset lett, hanem incomplete passz és 4th down, ráadásul kibaszott hülye körülmények között.. szóval azért ne essünk már át a ló túloldalára seSzesze
Na ja, csak itt jön be az, ha mondjuk mindkettő öli egymást, akkor esetleg úgy döntenek, hogy nem akarnak egyik oldalra sem ítélni, így hagyják a játékot. Ez nem a ló túloldala. Hogy most mondjuk ezzel hibáztak, hát sajnos így alakult. Alapból nem ezen múlt. Neki kellett volna menni a 4&1-nek, na meg mondjuk az előző 23 percben el kellett volna dönteni a meccset. Lombardi. Nem bírók, hanem Lombardi. (Caldwellt nyilván a 4&1-nél beszarinak véltem, de ezen kívül őt nem tudom megszólni, mert ez felfogásfüggő, ő igazából nem hibázott, ráadásul kurva jó csapatot rakott össze.)