NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bellről van valami hír? (ha jól rémlik ő nem kapott Rfa tendert)

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathis FA.
Szerintem nem marad.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suh új szerződésével T.J.Ward-nak csináljuk a helyet állítólag.
Nem mellesleg komoly érdeklődést mutatunk az exTitans CB Verner iránt is.
A kettő együtt nem hinném, hogy beférne a cap alá.Bazzani
Uche érkezéséről még nincs hír? 😀 És tényleg, mi lesz Mathissel? Marad itt?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh új szerződésével T.J.Ward-nak csináljuk a helyet állítólag.
Nem mellesleg komoly érdeklődést mutatunk az exTitans CB Verner iránt is.
A kettő együtt nem hinném, hogy beférne a cap alá.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Martin 😀 lijonkinger


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem szakértek, de ahogy olvasom Watkins simán top5 !
Melyik az a csapat az első 5-ben aki elcserélné a választását velünk?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Corey Graham nevét emlegetik.

Nektek mi a véleményetek?Bazzani
A Chicago Bears drukkerek nevében mondhatom, hogy támogatjuk az ötletet. 😀.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem, én egyáltalán nem bánkódnék a feltrade miatt, persze ahhoz, jöjjön CB FAról. Sőt én kifejezettem örülnék ha Pettigrew maradna. Bízom benne hogy az edzők általi környezet változás segít a dropppokon amik nem csak nála volta jellemzők, csak nála a 2011-es teljesítményt akartuk viszont látni. Mintahogy Bazza írta ( ha az emlékezetem nem csal) negyedik számú elkapónak Durham jó lesz ezen felül ő Stafford " kis játék szere".

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvan Suh új........... ügynöke.
😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


El tudnám viselni nagyduzzogva. 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még csak most vágták ki Moore-t de az újságírók fantáziája már beindult:
 www.detroitnews.com/article/20140307/SPORTS0101/303070079

Biztos kezű slot elkapót keresünk, én meg lennék elégedve vele.
Mögötte meg gyógyulgathatna Broyles.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Caldwell középen és Mayhew a tegnapi Clemson Pro Day-en.

Volt olyan szakértő aki egyenesen minden idők legjobb Pro Day produktumának (WRek között) nevezte Watkins tegnapi teljesítményét.
Sokat agyaltam rajta megérné e nekünk feltradelni érte és arra jutottam, hogy igen.
Nézzük miként jutottam erre a következtetésre.
Milyen komoly needjeink vannak?
Kellene egy slot WR, amit alighanem megoldunk a szabadügynök piacon. Legnagyobb esélyes a Lombardi által jól ismert Lance Moore lehet akit most cutolt (cutolni fog) a Saints.
Kell egy TE. Erre két opció van. A valószínűbb, hogy Pettigrew marad. Ha mégsem akkor Fauria sokkal nagyobb szerepet kap és Williams oldja majd meg a blokkoló szerepkört. Én ide semmiképpen nem hoznék draftról embert, inkább költsük el a Pettigrewra szánt pénzt a piacon.
Ezzel a támadósor kész is van.

A védelembe kicsit több kell.
Kell egy DE, ha Willie Young visszatér akkor az sem max egy kiegészítő ember a rotációba. Kell egy negyedik számú DT ami jöhet a draftról is a hátsó körökben vagy Fluellen megoldja. Sok helyen írnak nekünk needként LB-t, ezt se nagyon értem. Tulloch és Levy ok, Palmer meg arra hogy a snap-ek 25%ánál fenn legyen valaki bőven jó.
Corner érkezni fog, sztem egy olyan arc akit Austin ismer. Magas, fizikális cornert keresnek. Corey Graham nevét emlegetik.
Ahol baj van és kell egy meghatározó játékos az a FS poszt. Ide vagy visszajön olcsóbban Delmas (bár nála nagyon emlegetik a Miamit) vagy hoznak egy tapasztalt játékost például Clemonst.
Kell egy kicker de ez nem oszt-szoroz a Watkins ügyletben.

Magyarán nincs olyan needünk a WR-en kívül amit feltétlenül meg kellene oldanunk a második körben tehát az a pick feláldozható.
Nézzük mire lenne elég a két pick.
A trade value chart (  www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php ) alapján néztem mert más támpont nem nagyon van.
1/10 (1300) + 2/13 (450) = 1750 ami nagyjából az 1/5
Ami pont annak az Raidersnek a pickje aki a másik nagy esélyes arra, hogy kihúzza Watkinst.

Ha valaki véletlenül nem tudná, hogy kiről regélek:
 www.youtube.com/watch?v=VOAtpALKLXs
 www.youtube.com/watch?v=LkNvLP-WI5g

Én nem lennék szomorú a feltrade miatt.
Nektek mi a véleményetek?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég komolyan érdeklődünk Watkins iránt:
 www.rotoworld.com/player/nfl/9388/sammy-watkins

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Caldwell ma személyesen jelent meg a Clemson pro day-én, Watkinst figyelte.
Állítólag slot WR-t a szabadügynökpiacon keresünk (Avant?) míg mélységi elkapót a draftról.
A védelembe szánt elsőszámú célpont Chris Clemons SS aki tavaly a Dolphins játékosa volt, de elég sokat olvasni Corey Graham CB nevét is.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
NFL.com-on van egy cikk a top25 FA DB-ről.
Azért a WR poszt mellett ez lehet a legérdekesebb szamumunkra...
Bocs hogy nem linkelek, de remélem mindenki könnyen megtalálja)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ez komoly hogy megpróbálják SUH szerződését ügynök nélkül összehozni?
(Kiváncsi leszek erre)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leroy Harris cut.
Látnok vagyok. 😊

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm!
Meg a privát üzenetet is !
Sajnos a telefonról használva a fórumot, a privát üzenetet csak akkor veszem észre ha valaki külön felhívja rá a figyelmem!
(Csak azért írtam le hátha valamelyik admin programozó guru, javít ezen)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis Titus Young:
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/01/titus-young-begins-clearing-up-his-legal-docket/

Nem is tudtam, hogy ilyen cuccokat is lehet kapni:
 lionblood.com/

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
As it stands right now, the Detroit Lions have around $10.7 million in cap room, according to Over the Cap. Their cap limit is actually $134.47 million thanks to a small carryover from last year, so they can go beyond the $133 million number.

Jelenleg ez az állás.
Mivel lehet még játszani?
Suh szerződésén lehet variálni cirka 10 millát, hisz jelenleg 22,412,500 $-t foglal a capből. Egy Leroy Harris cut-al lehetne még csinálni 2milla space-t. Ez ugye mindösszesen 20-22 milla.
Ebből 5 milla megy el a drafton, marad 15-17 milla.
Pettigrew 4-5millió/év, Willie Young 3-4 milla, Hill vagy egy másik veterán QB 1-2 milla ez összesen 8-9 millió.
Bell, Durham és Ross elvisz 3 millát tutira.
Persze lehet csinálni backloaded szerződéseket ami alig visz el az idei capből valamit.
Mi kell még biztosan? Egy jó WR, egy kezdő FS, szerintem jön egy CB is.
Idonije helyére egy 4.-5. DE a rotáció miatt, bár itt hatalmas szerencse, hogy bevált Taylor.
Fox szerződése is lejár bár szerintem őt viszonylag kis pénzért vissza lehet hozni.
Nem vagyunk rossz helyzetben de jó lenne ha Suh hosszabbítása (állítólag még mindig nincs ügynöke) nagyon kellene és jó lenne hosszabbítani a Young-Pettigrew kettőssel a FA kezdete (márc. 11) előtt.

Szerintem a drafton mindenképpen jön egy WR, egy FS, egy C és egy K.
De ilyenkor még marha nehéz tippelni.

(
topmodell
amúgy küldtem egy privát üzenetet itt az oldalon, olvasd el!)

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ti hogy látjátok a plusz 10milla capben hogyan hathat a csapatra illetve a csoportra? Mire lehet elég? Hány használható FA fér majd a büdzsébe?
Illetve mennyi most a cap hely? És mennyit javíthat rajta még a Suh szerződés hosszabitas?
Előre is köszi ha megosztjátok vélményeteket velem!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi a válaszokat!
Megnéztem az NFL.COM-os listát is, hát ott is vannak (számomra) érdekes dolgok.
Willie Young jobb helyen van a listán mint Pettigrew? Sokat szidtuk Pgrew-t, de remek futásblokkoló és elkapónak sem rossz csak végre normális edző kellene a dropproblémák kezelésére.
Young egy gyengébb falban sehol sem lenne, szinte mindent annak köszönhet, hogy a társaira sokkal nagyobb figyelem irányul.

Visszakanyarodva a Sanders dologhoz, nekünk egy olyan ember kell Megatron mellé (mint Titus Young volt) aki sebességből megveri az emberét és a mélységi passzoknál jeleskedik leginkább. Alighanem jön egy WR a szabadügynökpiacról és egy a draftról. Minél többet nézem Mike Evans játékát annál jobban érzem azt, hogy ő a mi emberünk.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sanders valóban ennyire lenn van a szabadügynök WR-ek listáján (  walterfootball.com/freeagents2014WR.php ) vagy jobb ő ennél és valóban jó megoldás lenne Megatron mellé?
Bár ahogy nézem az egész lista vicces, nem is tudom Hester mit keres rajta (főleg ilyen elöl).Bazzani
Ennél én jobbnak érzem valamivel, de a walterfootball listái közel sem mérvadóak, az nfl.com-nál 52. overall FA például. Osztom DoM véleményét, nálatok sztem is jó lenne Johnson mellé.
A dink-and-dunkban összehozta az elvárt számokat, sőt, karrier legjobb 67 elkapással zárt, de látszott, hogy erősen korlátok közé szorította a playbook, hiszen a 2012-es 14,2 után 11-re esett yard/catch-ben .
Pedig tavaly a mély route-okat nagyon jól futotta Sanders, a végsebessége is remek (meglepő, de jobb, mint Browné), szóval sztem többet is ki lehet hozni belőle, mint amit nálunk sikerült. A Pats is sztem vonal mellé, mély route-okon is használható elkapónak szánta volna (Thompkins szerepére), de simán bemozgatható slotba is.

(egyébként nem kaptam értesítést, hiába idéztél 😐 )


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sanders valóban ennyire lenn van a szabadügynök WR-ek listáján (  walterfootball.com/freeagents2014WR.php ) vagy jobb ő ennél és valóban jó megoldás lenne Megatron mellé?
Bár ahogy nézem az egész lista vicces, nem is tudom Hester mit keres rajta (főleg ilyen elöl).Bazzani
Hester és McCluster is a special teams szerepe miatt van ennyire "magasan" értékelve (vitatható, hogy nem is elkapók, inkább KR only). Őket kivéve a maradék top10 akár tetszőleges sorrendben állítható (Decker első helyét leszámítva), nincs nagy különbség a játékosok között, amit azért a csillag szám itt is jelez az értékelésnél. Britt és Nicks kivételével nincs olyan játékos az FA-k között, akivel no.1 elkapóként lehetne számolni a csapatoknak ideális helyzetben, de sérülés és rendőrségi ügyek miatt egyikőjük sem jelent komolyabb értéket.

Sanders legjobb esetben is erős no.2 célpont. Megatron mellett képes lehet a hatékony játékra, de nagy pénzt biztosan nem kap.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2014 Team Needs: Detroit Lions
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/28/2014-team-needs-detroit-lions/

Érdekes cikk, bár nálam mondjuk a S nagyobb need mint a CB.

Robilluma
Sanders valóban ennyire lenn van a szabadügynök WR-ek listáján (  walterfootball.com/freeagents2014WR.php ) vagy jobb ő ennél és valóban jó megoldás lenne Megatron mellé?
Bár ahogy nézem az egész lista vicces, nem is tudom Hester mit keres rajta (főleg ilyen elöl).