NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egyértelmű csalódás. Még úgyis, hogy ben vártán sokat az idei cap helyzet miatt.
De ez több mint kevés.
Nem erzem hogy erősíteni sikerult volna. SŐT!
Talán az egyetlen jó hír hogy a csoport riválisaink sem erősítettek sokat. Igaz tavaly is jobbak voltak.
Szoval miben bízunk?
Abban hogy ez egy nagyon tehetséges csapat csak mindent Schwartzi barátunk rontott el?! Vagy estleg abba hogy iden nem csak a csoport riválisok irányítói és futói, de a komplett támadó és védőfalai valamint edzői is lesérülnek?!?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk a FA érdemi része végetért.
Nagyon befolyásolta a helyzetet, hogy Suh hosszabbítása továbbra sem halad sehova, így nem tervezhettek az ott felszabaduló pénzzel.
Mi várható még?
Egy S mindenképpen jön, Ihedigbo vagy Clemons még szabad.
Kell egy csere QB, Hill állítólag hajlik a visszatérésre.
FB posztra sincs még ember, nem lepődnék meg ha a napokban érkezne valaki.
OT csere poszt is üres, talán Fox marad olcsón.
Game over, nagy nevek nincsenek már a piacon.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért én nagyon vártam volna hogy egy értelmes cornert hozunk még a piacról.
De szép lassan kimegy mindenki :-/
Suh szerződésében ám előre lépés? Vagy legalább valami kósza hîr esetleg sejtés ?!?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sem állítom, hogy Pettigrew hatalmas király de jelenleg ő volt a legjobb opció mert a draftcetlik másra kellenek (mélységi elkapó, safety, CB, csereQB, kicker, LB depth, DE depth).
Azért ez a Pgrew, Fauria, Williams hármas megfelelő, nem elit de elég.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy hamár itt vagy!
Mondtam, hogy Pettigrew megkapja ezt a 4milla körüli pénzt! Nem hittél nekem.Bazzani
Főleg, hogy 30 éves (mi a fene?) lesz, és azért ez a TE draft class jó. De elég komoly pénzeket szórtak ki - ismét - az ablakon, szóval nem vagyok annyira meglepődve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy hamár itt vagy!
Mondtam, hogy Pettigrew megkapja ezt a 4milla körüli pénzt! Nem hittél nekem.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sok ilyet szeretnék tőle látni (és a Bears védelemtől is 😀 ):

Golden Tate a Bears ellen.Bazzani
Hány szerelést tudott lerázni: ez csak egynek számít! A gyűrűk urában van egy ilyen mondat, azt akartam belinkelni, de nem találtam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Darryl Tapp's deal is $635K against the cap; $920K cash. $855K base (per NFLPA records) & $65K signing bonus.

Na mondjuk ennyiért elfér. Amúgy Tapp és Rob Sims nagyon jó barátok, mondhatni "best friends". 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sok ilyet szeretnék tőle látni (és a Bears védelemtől is 😀 ):

Golden Tate a Bears ellen.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Walterfootball értékelés a Pettigrew igazoláshoz:
Lions re-signed TE Brandon Pettigrew (4 years, $16M; $8M guaranteed): D Grade
What? Eight million guaranteed for Brandon Pettigrew? Why? What did he do to deserve this? Pettigrew is a completely unreliable player. If he's not dropping a key pass in the fourth quarter, he's running the wrong route. If he's not doing that, he's missing a blocking assignment. If that's not the case, he's fumbling the ball away, though he was better in that regard in 2013 - perhaps because he was in a contract year. This is a terrible contract for a pedestrian tight end who will hit 30 in 11 months.

Szerintem messze nem ilyen rossz a helyzet.
Ha az új stáb kezelni tudja a dropjait akkor nem lesz vele gond.
Én emlékszek még arra az évre amikor PO-ba jutottunk.
Pettigrew volt a csapat egyik legjobbja és Matt egyik legbiztosabb célpontja.


Egyébként az igazság kicsit máshol van:
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2013/
Pettigrew 3 dropped pass.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ihedigbo érdekes eset.
Ha a szmokat nézzük tavaly jobb eve volt mint delmasnak az elmúlt 3 évben bármikor.
Sőt tavaly egesz jó eve volt a ravensben. Igaz hogy előtte a patsben meg nagyon fogalmatlan volt 😊)topmodell
Ihedigbo tényleg érdekes eset.
A Pats egyértelműen ST-playának hozta, de aztán kényszerűségből játszott (kezdett) S-ként is. Annyira nem volt fogalmatlan, futás ellen kifejezetten jó volt, jól szerel, cover-ben viszont meg lehet szopatni. Szerintem nagyjából NFL átlagot súroló S lett belőle.
Azt már Ti tudjátok, hogy ez upgrade-e a Lions-nak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Teljesen jó deal.
Egy need poszt kilőve.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, ha erre tudsz nekem egy értelmes választ mondani, akkor ma valami újat tanultam, amit mindig megköszönök (tényleg). De amikor valaki kap 30 millát, aztán hirtelen előkerülnek mindenféle statisztikák, az nálam azt jelenti, hogy a pályán senki nem látta, miért kéne neki ennyi lóvét adni. Még a saját edzői sem.füligjimmy
Látom valamilyen oknál fogva nagyon a begyedben van Tate, szóval nem akarok nagyon belefolyni a vitába, ha ez a véleményed, megértem, mindenkinek lehet 😊

Harvin azért élvezi az FO kegyeit, mert PC még amikor a USC-nél volt, akarta rekrutálni, ugyanis oda és vissza volt tőle. Úgy gondolta,hogy Ő az egész USA legjobb játékosa a rekrutálhatóak közül, mert kb beleszeretett a dinamizmusába, a gyorsaságába.

A csípőjével voltak gondok , egész évben emiatt nem játszott, de megműtötték, eltávolítottak valamit ami egész életében ott volt, és zavarta, de eddig nem nyúltak hozzá. Emiatt megváltozott kicsit a mozgástartománya, a jó irányba, saját bevallása szerint is sokkal "szabadabban" tud irányt váltani, ami eddig is amúgy erősségei közé tartozott.
Az agyrázkódás bárkinek bejöhet, főleg úgy,hogy direkt fejre ütöttek nála.

Baldwin még olcsón marad nálunk, Harvin mellé pedig már nem kell más, csak nagyobb testű elkapó, amit már hoztunk is Kanadából, és még hozunk is a draftról.
A GM-ünk elmondása szerint kb tudtuk,hogy nem tudjuk megtartani, mert a picai reális értéke akkora,hogy nem tudjuk neki megadni.
Majd ha lesz nálatok is egy RW-Sherm-E.T. hármas saját draftról akit vissza kell hozni szerződés alá, talán megérted,hogy a sapka nagy úr 😛

Én már mindent elmondtam a magam részéről, a többi Hawks szurkolóval együtt nagyon sajnálom,hogy elment, mert megtestesítette azt a kemény és hatékony játékot amire épít a csapat. Újból beteszem ide a 2014-es legszebb jeleneteit-nem a karrier, ez csak a 2014-es-, és habár ebből nem látszik, hogy mennyire clutch szituációkban hozta a legfontosabb elkapásokat és visszahordásokat, de még így is lenyűgöző:

több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
16m$ ebből 8m$ garantált…

ha összekapja magát, jó lesz ez😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pettigrew marad 4évre.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cornert honnan akarunk szerezni?!
Vagy mi az elképzelés?topmodell
Állítólag nagy a bizalom a Houston-Slay páros irányba.
Én nem vagyok ilyen nyugodt.
Drafton érkezik szerintem valaki, én adnék Finnegan-nek egy egyéves szerződést hátha van még benne kakaó.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Cornert honnan akarunk szerezni?!
Vagy mi az elképzelés?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ihedigbo érdekes eset.
Ha a szmokat nézzük tavaly jobb eve volt mint delmasnak az elmúlt 3 évben bármikor.
Sőt tavaly egesz jó eve volt a ravensben. Igaz hogy előtte a patsben meg nagyon fogalmatlan volt 😊)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bills resign Scott Chandler TE
(Csak mert felmerült itt is mint név)
Peti Grú AKA lyukas kezű pedig a következő csapatok közül dönt:
LIONS
Raiders
Jets

Azert az utóbbi ket csapat iden mindenkire rámegy.
Azt hittem nagy neveket akarnak hívni nem
Kukabuvàrkodnak.
En szeretem pettigrewt. Jol blokkol, de kétségtelen drop király.
Azert biztató hogy megpróbálják olyan csapatok felverni az árát akiknek 60 Milla helyük ám a capben :-/
Mondjuk sírni ne fogok erte, de Fauria alkalmatlan elso szamu TE-nek!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az is elég biztatónak tűnik hogy Tate 2011 óta 149 elkapható labdából 144-et elkapott.valakis
A 2012-13. szezonban egy elkapó volt csak a Ligában aki sohasem droppolt.
Na kitaláljátok hogy ki az?
.
.
.
.
.
Bizony Tate volt az. Jól fogtok vele járni.BigBaltazar
Nem az a drop király akikhez mi vagyunk szokva másod harmad opcioban a cspatnál.
Remek mérce lehet:
Ha ő is elkezd droppolni akkor megmutatja végre hogy Stafford 'gyönyörű' fektetett dobó mozdulata miatt van a sok drop vagy a lyukas kezek miatt.
Mert Tate nem lyukas kezű az biztos!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hynoski már másodszor járt a csapatnál, szerződés még nincs.Bazzani
végül maradt a giantsnél

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hm, Golden Tate...

Mondtam már, hogy utálom a Notre Damet? xDMacPhisto
Szeresd meg, mert a többi igazolásunk paródia.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Hm, Golden Tate...

Mondtam már, hogy utálom a Notre Damet? xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ihedigbo még nem írta alá a szerződését, hazament a családjához megbeszélni.
A felesége éppen terhes az első gyermekükkel.

Darryl Tapp lesz az új 4.DE Young távozása után. Devin Taylor került előrébb a rosteren.

Hynoski már másodszor járt a csapatnál, szerződés még nincs.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Willie Young agreed to a 3-year, $9M deal with #Bears that included a $2M signing bonus and $3.95M total guaranteed.