NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meghalt William Clay Ford a csapat tulajdonosa.Bazzani
Kegyeleti okokból nem mondok semmit.
Reméljük jobb idők jönnek.MacPhisto
Kivàlóan fogalmaztad meg!

Isten nyugosztalja!

Biztos sokat próbált tenni a LIONSért...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mathis FA.
Szerintem nem marad.Bazzani
Ha jól tudom, nem volt olyan rossz itt tavaly. És nem hiszem, hogy sokat kérne. Igaz már igencsak régi bútordarabnak számít.iktriad
Szerintem a szezon elso felében nagyon gyenge volt. A második felében már biztatóan játszott. (Lagalabbis én így éreztem)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csendesen de reményteljesen zártuk a napot. A tavalyi forgatókönyv szerint mennek a dolgok. Első nap tárgyalás, második nap igazolás.
Nem akarok elkiabálni semmit, de a hírek szerint holnap jön aláírni Golden Tate WR aki az írások alapján remek fit Megatron mellé.
Tárgyaltunk még Phil Costa centerrel és a Bills TE-je Scott Chandler is járt nálunk.
S posztra továbbra is Clemons (Miami) a jelölt.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Lions continue to mine the TE market, are discussing a possible visit with Bills TE Scott Chandler


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Willie Young jön a Jagshez vizitre 24 órán belül. Furcsa lesz, ha végre mi gazolunk valakit tőletek. Még Gerald Alexander is trade formájában került hozzánk. 😀😀
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Remélem lesz komolyabb igazolásunk is. 😊Bazzani
DE,CB, slot WR ilyen igazolásokkal kiegyeznék

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem lesz komolyabb igazolásunk is. 😊

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ogletree marad egy évig vet minért ha minden igaz.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyesmi deal-re számítottam, talán picit kevesebbre. Mondjuk nálam Bell>Bush úgyhogy elégedett vagyok.
Most egy kezdő S-t és egy második számú WR-t kérek, meg egy 9,5-10 milla körüli Suh szerződést.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bellel meg is van a szerződés, 3 évre 9m, 4,3 a garantált. Elvileg többet keres mint Bush.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira nem tudok semmit Sanders-ről, hogy örülni sem merek. A Jones pletyka is áll még.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ollie Connolly ‏@OllieUKEZ 3 p

The Lions are the favourites to land FA WR Emmanuel Sanders. Hoping to complete a deal today
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CsalóForsett nem jön.
Van itt 4 jobb RB nála.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
James Jones exGB WR és TJ Ward exBrowns S a legesélyesebb arra, hogy a FA első napján oroszlán legyen.

Pettigrew és Young teszteli a piacot. J.Bell 2.körös tendert kapott de hamarosan aláírják a hosszútávút.Bazzani
Még jó hogy Bell aláír, mert ma kiraktuk nagy "kedvencedet", Justin Fortsettet, és ugye tudjuk, általában hol szoktak kikötni, akik nekünk már nem kellenek... 😀😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
James Jones exGB WR és TJ Ward exBrowns S a legesélyesebb arra, hogy a FA első napján oroszlán legyen.

Pettigrew és Young teszteli a piacot. J.Bell 2.körös tendert kapott de hamarosan aláírják a hosszútávút.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Meghalt William Clay Ford a csapat tulajdonosa.Bazzani
R.I.P.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Meghalt William Clay Ford a csapat tulajdonosa.Bazzani
Kegyeleti okokból nem mondok semmit.
Reméljük jobb idők jönnek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meghalt William Clay Ford a csapat tulajdonosa.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000332055/article/lions-inquire-about-safety-tj-ward?campaign=Twitter_atl_patra

Nem élem bele magam egyelőre a Ward dologba, de Quin-el nagyon jó páros lehetnének.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem szakértek, de ahogy olvasom Watkins simán top5 !
Melyik az a csapat az első 5-ben aki elcserélné a választását velünk?!topmodell
Raiders want to trade back in 1st Round

Scout Inc.'s Todd McShay believes the Raiders would like to trade back in the first round.
McShay thinks Oakland would snap up UFC's Blake Bortles or Louisville's Teddy Bridgewater if either fell to No. 5. If neither does, they'll begin to work the phones in an effort to plug multiple roster holes, according to the analyst, who mentions WR Mike Evans, CB Justin Gilbert or OT Zack Martin as possible targets if they're able to consummate a swap. "If the Raiders are stuck here, I think they'll take the best player available, and in this scenario that would be either Greg Robinson or Watkins," McShay wrote. "I'll go with Watkins, who would bring big-play ability and an elite skill set at the receiver position."

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Corey Graham nevét emlegetik.

Nektek mi a véleményetek?Bazzani
A Chicago Bears drukkerek nevében mondhatom, hogy támogatjuk az ötletet. 😀.tüsi91
Sok helyen olvastam, hogy fényévekkel jobb a chicagói önmagánál. Austin volt ott a DB edző, nyilván ismeri eléggé.Bazzani
Jó hát Bowmant nem tudta nálunk kiszorítani. Szóval alacsonyan volt a mérce.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Corey Graham nevét emlegetik.

Nektek mi a véleményetek?Bazzani
A Chicago Bears drukkerek nevében mondhatom, hogy támogatjuk az ötletet. 😀.tüsi91
Sok helyen olvastam, hogy fényévekkel jobb a chicagói önmagánál. Austin volt ott a DB edző, nyilván ismeri eléggé.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathis FA.
Szerintem nem marad.Bazzani
Ha jól tudom, nem volt olyan rossz itt tavaly. És nem hiszem, hogy sokat kérne. Igaz már igencsak régi bútordarabnak számít.iktriad
Mivel új a DC így én is csak találgatok. Szerintem fiatalabb és magasabb cornerekben gondolkoznak.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bellről van valami hír? (ha jól rémlik ő nem kapott Rfa tendert)valakis
Ha jól tudom akkor még nem járt le az RFA tenderek határideje. Caldwell azt mondta, hogy Bell mindenképpen marad.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 316 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis FA.
Szerintem nem marad.Bazzani
Ha jól tudom, nem volt olyan rossz itt tavaly. És nem hiszem, hogy sokat kérne. Igaz már igencsak régi bútordarabnak számít.