Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Macik CUtler nélkül hasonló cumi sorozatra készülhetnek mint mi.
A WIldCardra nem régiben meg a Bears
És mi pályáztunk. Most meg tisztán látszik hogy egyikünknek sem lesz helye 😕

Az meg tényleg külön csemege, hogy kétszer annyi időnk lesz készülni a saintsre és meg is nagyon nagy cumi lesz a meccs 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az milyen szép lesz, hogy nekünk 10 nap van a két meccs között, Saintsnek 5 és még így is ropira fognak minket ütni.

Bazzani?MacPhisto
Ő majd csak 2050-ben tér vissza, amikor SB-t játszik a csapat, azt mondta 😀
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Az milyen szép lesz, hogy nekünk 10 nap van a két meccs között, Saintsnek 5 és még így is ropira fognak minket ütni.

Bazzani?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Jason Hanson-portré: http://www.nytimes.com/2011/11/23/sports/football/lions-hanson-remains-effective-kicker-after-20-seasons.html?_r=1&scp=2&sq=Bigelow&st=cse

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Legalább brumiék is cidáztak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Houstonnal mi lett?Nem látom hogy sérült lenne

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hát baaszus Bears elleni első félidő óta nem láttam a csapatot.
Nem áll jól a szénánk, hullanak a futóink Stafford olyan pontos kb mint én....
Nem tudom mi lesz idén de ennél sokkal jobb játék kell. Mindenkitől.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Jahvid Best, RB --> IRDeny
:-/
Smith is megsérült mike LeShoure mar a training camp alatt.
Tényleg RB temető vagyunk.topmodell
még ott az agydaganat is...

találó volt az a HSZ a Brown trade idején, hogy felétek géppuskázzák meg kínozzák-e a futókat....

4 futó 11 hét alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jahvid Best, RB --> IRDeny
:-/
Smith is megsérült mike LeShoure mar a training camp alatt.
Tényleg RB temető vagyunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jahvid Best, RB --> IR
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8246eec7/article/lions-dt-suh-says-thirdquarter-ejection-was-unwarranted?module=HP11_headline_stack
hááááát....érdekes magyarázat 😀MarioAna
Bullshit. Az idegeire akartak menni - érdemes megnézni mit csinál vele Dietrich - ő meg bekajálta ahogy kell és behisztizett. Kapjon csak pár meccset, hátha megtanulja, bár az szerintem igaz, hogy nem akart sérülést okozni. Ha akart volna, kb. már
nem élne a másik csávó...MacPhisto
Ez az idegeire akartak menni elég vszinű...ez a pár mondat nekem legalábbis eléggé árulkodó,persze ez megszokott dolog,Suh a hülye tlg,ehhez hozzá kell szoknia.
TJ Lang:"He's been getting dumb penalties all year. That's something we talked about all week: They were probably going to do something stupid along the way. They’ve done it in almost every game."

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8246eec7/article/lions-dt-suh-says-thirdquarter-ejection-was-unwarranted?module=HP11_headline_stack
hááááát....érdekes magyarázat 😀MarioAna
Bullshit. Az idegeire akartak menni - érdemes megnézni mit csinál vele Dietrich - ő meg bekajálta ahogy kell és behisztizett. Kapjon csak pár meccset, hátha megtanulja, bár az szerintem igaz, hogy nem akart sérülést okozni. Ha akart volna, kb. már nem élne a másik csávó...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8246eec7/article/lions-dt-suh-says-thirdquarter-ejection-was-unwarranted?module=HP11_headline_stack
hááááát....érdekes magyarázat 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nézd végig, nagyon egyoldalúak voltak, nem csoda, hogy felment a pumpa mindenkiben.
MacPhisto
köszi, ennyire voltam kíváncsi 😊

és jobbulást a sérülteknek, ez tényleg nagyon para
(OFF: amúgy WR-ként játszottam már DB-t én is, szóval nagyon drukkoltam Davisnek, és továbbra is fogok, ha játszik még ott 😊)Szobi22
A legszebb az volt, amikor KVBt lezászlózták late hitért. Kb. 0,1mp telt el a dobás és a hit között. Előtte Clay nekiment Staffordnak nagyobb késéssel, semmit nem fújtak.MacPhisto
pont kajáltam akkor, de egyetértek szabával, tényleg vicc, amit ezen a téren művelnek a bírók idén

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nézd végig, nagyon egyoldalúak voltak, nem csoda, hogy felment a pumpa mindenkiben.
MacPhisto
köszi, ennyire voltam kíváncsi 😊

és jobbulást a sérülteknek, ez tényleg nagyon para
(OFF: amúgy WR-ként játszottam már DB-t én is, szóval nagyon drukkoltam Davisnek, és továbbra is fogok, ha játszik még ott 😊)Szobi22
A legszebb az volt, amikor KVBt lezászlózták late hitért. Kb. 0,1mp telt el a dobás és a hit között. Előtte Clay nekiment Staffordnak nagyobb késéssel, semmit nem fújtak.MacPhisto
A DPI meg a RTP a két legkényesebb fújási pont az NFL-ben, vicc, amit művelnek a bírók. Vmit ki kéne találni.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
csak mert tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből:

Szobi22
Nézd végig, nagyon egyoldalúak voltak, nem csoda, hogy felment a pumpa mindenkiben.
MacPhisto
köszi, ennyire voltam kíváncsi 😊

és jobbulást a sérülteknek, ez tényleg nagyon para
(OFF: amúgy WR-ként játszottam már DB-t én is, szóval nagyon drukkoltam Davisnek, és továbbra is fogok, ha játszik még ott 😊)Szobi22
A legszebb az volt, amikor KVBt lezászlózták late hitért. Kb. 0,1mp telt el a dobás és a hit között. Előtte Clay nekiment Staffordnak nagyobb késéssel, semmit nem fújtak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Suh-t valahogy át kéne szervezni a Bucsba, és összeállna az "álom" DT pár! 😊 Suh - Big Al
Vagy ide Albertet, mert az talán könnyebben kivitelezhető!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak mert tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből:

második negyedet nem láttam végig, szóval ott lehet, hogy voltak vad döntések, de az durva holdingokat (meg egy facemasknél fogva visszaráncigálást) fújtak le, ha jól emlékszem. de komolyan javíts ki, ha nem így volt, mert nem akarok magamban beszélgetni 😊Szobi22
Szobi22
Nézd végig, nagyon egyoldalúak voltak, nem csoda, hogy felment a pumpa mindenkiben.
MacPhisto
köszi, ennyire voltam kíváncsi 😊

és jobbulást a sérülteknek, ez tényleg nagyon para
(OFF: amúgy WR-ként játszottam már DB-t én is, szóval nagyon drukkoltam Davisnek, és továbbra is fogok, ha játszik még ott 😊)

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Megtudnám szokni, hogy 4 naponta játszunk 😊
Persze cserébe a pulyka meccs után hosszú lesz a böjt.
De ha nyerünk parádés hangulat lesz a fórumban.
Én esélytelennek látom. De bízom Mac optimizmusaban.
Az általam predesztinalt forgatókönyv a Pats elleni pulyka meccshez hasonló.
A meccs első félidejében leszünk nagyon jók (kivételesen) és a végére fogalmi el.
Kényelmes nagyon a fel hetes meccs kezdés.
Most hány órával a meccs elott kezdik közvetítéseiket a külföldi csatornák ?!topmodell
Én csak annyit kérek, hogy ne aludjunk be az elején, ne legyen turnoverparádénk és ne 20+ ponttal szopjunk a meccs bármelyik szakaszában. Ha ki is kapunk (ami ugye vastagon benne van), akkor is legyen szoros és izgalmas.MacPhisto
Nem sikerült. Köszönöm mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy ismét síkideg legyek hálaadáskor.

Suh takarodj.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na Kesztyűs Matt ezt is elintézte.
Fél csapat lesérült.
Ennél rosszabbul nem jöhettünk volna ki a meccsből.

Mivel a modiknak szúrjuk a szemét ezért nem írok egy darabig.
Sziasztok.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
csak mert tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből:

Nem csoda. Ha én lennék a pályán már az első negyedben felpofoztam volna a kibaszott bírókat.MacPhisto
második negyedet nem láttam végig, szóval ott lehet, hogy voltak vad döntések, de az durva holdingokat (meg egy facemasknél fogva visszaráncigálást) fújtak le, ha jól emlékszem. de komolyan javíts ki, ha nem így volt, mert nem akarok magamban beszélgetni 😊Szobi22
Szobi22
Nézd végig, nagyon egyoldalúak voltak, nem csoda, hogy felment a pumpa mindenkiben.

7-4

Lássuk kit lehet a 15. hely körül draftolni, ki sérül meg majd a következő edzőtábor 2. napján egy évre.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak mert tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből:

Nem csoda. Ha én lennék a pályán már az első negyedben felpofoztam volna a kibaszott bírókat.MacPhisto
második negyedet nem láttam végig, szóval ott lehet, hogy voltak vad döntések, de az durva holdingokat (meg egy facemasknél fogva visszaráncigálást) fújtak le, ha jól emlékszem. de komolyan javíts ki, ha nem így volt, mert nem akarok magamban beszélgetni 😊Szobi22

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ma pezsgőzhetnek az öregek!

nehéz lesz de össze fog jönni

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Megatron fog játszani?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaja,ne legyünk halálra szopatva.
Ha már kicsit meleg a pite a sajtosoknak,akkor nem leszek csalódott.
Tippem -10.