Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
NFC North,én így szeretlek😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Érdekes módon egyesek értik miről beszélek, mások meg nem. Akkor ezek szerint mégse én vagyok a full idióta, aki egy párhuzamos világegyetemben él a kifacsart gondolkodásával. Csak nehéz elfogadni a tényeket, de az persze ne legyen az én hibám. Béke veletek!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Nincs olyan csapat a világon semmiben - kivéve a globetrotterst - akit ne lehetne megfogni, any given sunday. Szóval akkor most jól megaszontad. 😊MacPhisto
Végülis 3.leírásra megértetted miről beszélünk és nem a tévképzetedről írtál miszerint azt mondjuk hogy a Vikes jobb mint a Lions. Ezért már megérte a mai nap.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nincs olyan csapat a világon semmiben - kivéve a globetrotterst - akit ne lehetne megfogni, any given sunday. Szóval akkor most jól megaszontad. 😊MacPhisto
igen, ezt mondjuk. illetve hogy ez egy division game, ahol _minden_ megtörténhet. de leginkább semmit nem mondunk, mert nyilván csak be akarunk ugatni, és a Lions (sorozatos) vereségeit csak Bazzani jósolhatja meg 😛

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Nincs olyan csapat a világon semmiben - kivéve a globetrotterst - akit ne lehetne megfogni, any given sunday. Szóval akkor most jól megaszontad. 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
szerintem nem mondta, hogy erősebbek, mint ti. mint ahogy én se mondanám, hogy akár ti, akár a Bears erősebbek vagytok nálunk, mégis benne van egy vereség akármelyikőtök ellen. division game, megtörténhet. nem véletlenül hozta fel példának az első Packers-VikingstSzobi22
Senki nem írta hogy jobbak vagytok, csupán hogy nem vagytok annyira jók hogy félválról lehetne venni a meccset ellenünk.
Jó ebbe a topicba járni mert máshol senki nem tudja úgy kiforgatni a hsz-eket mint ti. 😀
Amúgy meg ha jól emlékszem kemény 3 ponttal vertetek meg egy olyan meccsen ahol egy normális edzői stábbal időtök se lett volna a fordításra, de ezt hagyjuk kikaptunk nincs mit szépíteni,de azért pont ellenetek nem írnám le magunkat.Toca
Itt meg arra utaltam ,hogy nem vagy direkt kiforgatjátok a hszeket amiket ír valaki, vagy csak nem tudjátok megfelelően értelmezni, ha ezt elolvastad volna mielőtt reagálsz talán nem állítanál hülyeséget.
Egy szóval sem mondtam hogy nem jobb a Lions, annyit mondtam hogy úgy érzem meglehet fogni. Ettől függetlenül messze nem mi vagyunk az esélyesek.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Ha jól emlékszem, bírói segítséggel meg Orlovsky önsafetyjével vertétek két ponttal a 0-16os csapatunkat. Akkor tehát az NFC döntős brigád nem volt sokkal jobb, mint a történelem legszarabb csapata xDDD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Azért én nem írnám még le a Vikes-t, tudnak még meglepetést szerezni, a GB csak kis szerencsével verte meg őket a múltkor, nekem az évad egyik legjobb meccse volt, az amikor az első tíz másodpercben már TD-t futottak. Szóval lehet, hogy gyengék úgy általában, de azért nem lepne meg egy W ellenetek, benne van ez is szerintem. De az biztos, hogy idén nagyon jók vagytok és egyre inkább felszálló ágban lesztek.Gabez
Egyszer gyengék, másszor erősebbek mint mi.
Mi meg idén jók vagyunk,de gyengébbek mint a Vikings.
Kezdem érteni.

Tehát a 6-3 tulajdonképpen gyengébb mint a 2-7?Bazzani
Jó ebbe a topicba járni mert máshol senki nem tudja úgy kiforgatni a hsz-eket mint ti. 😀
Amúgy meg ha jól emlékszem kemény 3 ponttal vertetek meg egy olyan meccsen ahol egy normális edzői stábbal időtök se lett volna a fordításra, de ezt hagyjuk kikaptunk nincs mit szépíteni,de azért pont ellenetek nem írnám le magunkat.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért én nem írnám még le a Vikes-t, tudnak még meglepetést szerezni, a GB csak kis szerencsével verte meg őket a múltkor, nekem az évad egyik legjobb meccse volt, az amikor az első tíz másodpercben már TD-t futottak. Szóval lehet, hogy gyengék úgy általában, de azért nem lepne meg egy W ellenetek, benne van ez is szerintem. De az biztos, hogy idén nagyon jók vagytok és egyre inkább felszálló ágban lesztek.Gabez
Egyszer gyengék, másszor erősebbek mint mi.
Mi meg idén jók vagyunk,de gyengébbek mint a Vikings.
Kezdem érteni.Bazzani
szerintem nem mondta, hogy erősebbek, mint ti. mint ahogy én se mondanám, hogy akár ti, akár a Bears erősebbek vagytok nálunk, mégis benne van egy vereség akármelyikőtök ellen. division game, megtörténhet. nem véletlenül hozta fel példának az első Packers-Vikingst

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Azért én nem írnám még le a Vikes-t, tudnak még meglepetést szerezni, a GB csak kis szerencsével verte meg őket a múltkor, nekem az évad egyik legjobb meccse volt, az amikor az első tíz másodpercben már TD-t futottak. Szóval lehet, hogy gyengék úgy általában, de azért nem lepne meg egy W ellenetek, benne van ez is szerintem. De az biztos, hogy idén nagyon jók vagytok és egyre inkább felszálló ágban lesztek.Gabez
Egyszer gyengék, másszor erősebbek mint mi.
Mi meg idén jók vagyunk,de gyengébbek mint a Vikings.
Kezdem érteni.

Tehát a 6-3 tulajdonképpen gyengébb mint a 2-7?Bazzani
Ez csak vmi párhuzamos univerzum lehet😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Ben Graham érkezett punternek. Nagyon bírtam amikor a Cardsban játszott, igaz az átlaga leromlott, de idén is volt beugró egy meccsen akkor sem volt rossz.Fucu
Remélem soha többet nem látom ezt a Malone-t a csapat környékén.
Szerintetek nézett valaha NFL meccset? Főleg Bearst?Bazzani
Szerintem oda rúgta, ahová mondták neki.

Az első returnnél egy kurva nagy blokkot nem fújtak be, azon múlott a TD. A másik nagy returnnél simán elbasztuk a coverage-et.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért én nem írnám még le a Vikes-t, tudnak még meglepetést szerezni, a GB csak kis szerencsével verte meg őket a múltkor, nekem az évad egyik legjobb meccse volt, az amikor az első tíz másodpercben már TD-t futottak. Szóval lehet, hogy gyengék úgy általában, de azért nem lepne meg egy W ellenetek, benne van ez is szerintem. De az biztos, hogy idén nagyon jók vagytok és egyre inkább felszálló ágban lesztek.Gabez
Egyszer gyengék, másszor erősebbek mint mi.
Mi meg idén jók vagyunk,de gyengébbek mint a Vikings.
Kezdem érteni.

Tehát a 6-3 tulajdonképpen gyengébb mint a 2-7?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ben Graham érkezett punternek. Nagyon bírtam amikor a Cardsban játszott, igaz az átlaga leromlott, de idén is volt beugró egy meccsen akkor sem volt rossz.Fucu
Remélem soha többet nem látom ezt a Malone-t a csapat környékén.
Szerintetek nézett valaha NFL meccset? Főleg Bearst?

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Best mégsem edzett :-/
De állítólag jObban van.
Remelem jövőhéten már játszik.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Azért én nem írnám még le a Vikes-t, tudnak még meglepetést szerezni, a GB csak kis szerencsével verte meg őket a múltkor, nekem az évad egyik legjobb meccse volt, az amikor az első tíz másodpercben már TD-t futottak. Szóval lehet, hogy gyengék úgy általában, de azért nem lepne meg egy W ellenetek, benne van ez is szerintem. De az biztos, hogy idén nagyon jók vagytok és egyre inkább felszálló ágban lesztek.
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Múlt heti punt katasztrófa volt.
Vissza sirjuk Nick Harrist. Most mar tényleg nem értem miért kellett elküldeni :-/

Best edzett ma elvileg!
Ez azért jó hír.

Stafford önbizalma helyre állhat. A panthers védelme nem a legerősebb.
A rongten szerint pedig javul a keze is.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ben Graham érkezett punternek. Nagyon bírtam amikor a Cardsban játszott, igaz az átlaga leromlott, de idén is volt beugró egy meccsen akkor sem volt rossz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ki is verte meg utoljára tétmeccsen a Packerst? ennyi.MacPhisto
A Pats.Gergőbácsi
Jogos, NFCn belül viszont miMacPhisto
Így van. Szvsz amúgy nem csinálunk sweepet az NFCN-n belül. Meg az is durva, hogy - ha jól láttam - jelenleg PO helyeken a Northból és az AFC Northból is 3-an álltak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vikes????WTF😊 a Vikingst hagyjuk,olyan jók idén h go vikings el is tűnt fórumról...1 meccsen simán van esélyetek Pékersz ellen,ha vki megfogja 1x őket az vagy ti vagy mi leszünk sztem...anfernee
A Vikingsnál rengeteg dolog nincs rendben. Pl. a defense, úgy kompletten (Allent leszámítva). Bár egy csoport derbi azért teljesen más. A csoport sorrendje: Packers és utána jó messze Bears és Lions kb azonos szinten. A Lions nyerte a hazai meccsét egy elég rossz meccsen, 2 nagy playel, teljesen megérdemelten. Most mi nyertünk simán, de a meccset jelentősen befolyásolta, hogy a Lionsnak az elejétől futni kellett (volna) az eredmény után. Bears topikba írtam, hogy a 2 WC helyre 4 csapat pályázik: Falcons, Cowboys, a Lions és a Bears.

A Packers ellen nem látom, hogy mi hogyan nyerhetnénk idegenben. A hálaadás napi meccs már érdekesebb, egy jól pöfgő Detroit akár meg is foghatja őket, de ha a Packers relatíve közel teljesít a maximumához, akkor esélytelen. A legideálisabb és valljuk be tán ez a realitás Bear szemszögből: Lions 2 L, Bears L a Packers ellen.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Vikes????WTF😊 a Vikingst hagyjuk,olyan jók idén h go vikings el is tűnt fórumról...1 meccsen simán van esélyetek Pékersz ellen,ha vki megfogja 1x őket az vagy ti vagy mi leszünk sztem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem hálaadáskor is nyerünk otthon.MacPhisto
Szerintem nem, de izgalmas lesz.
Miért kurva erős ellenfelet választunk mindig Hálaadásra?
Sőt 90%ban a Packerst...Bazzani
Miért azt választjuk ?!
Akkor miért nem egy osztrák másodosztályú csapattal játszunk 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem hálaadáskor is nyerünk otthon.MacPhisto
Szerintem nem, de izgalmas lesz.
Miért kurva erős ellenfelet választunk mindig Hálaadásra?
Sőt 90%ban a Packerst...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
először rajtunk kellett volna túljutnotok, de az sem sikerült, mit fog akkor a Packers csinálni veletek? a Viks szerintem jobb nálatok jelenleg (az idény elején még nem így volt), szerintem most csúsztok le a harmadik helyre.Gabez
Muahahahaha.
Azért mert volt egy szar meccsünk?
Láttad te azt a fantasztikus Vikingsot most a MNF-on?

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Ki is verte meg utoljára tétmeccsen a Packerst? ennyi.MacPhisto
ki merem jelenteni, hogy az a tavalyi szezon legrosszabb meccse volt 😀Hurka
először rajtunk kellett volna túljutnotok, de az sem sikerült, mit fog akkor a Packers csinálni veletek? a Viks szerintem jobb nálatok jelenleg (az idény elején még nem így volt), szerintem most csúsztok le a harmadik helyre.Gabez
A vikes? Loál.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Mikor nyertünk utoljára halaadason?!
Ráadásul idén nem egy erős patsel, hanem egy veretlen Packersel játszunk :-/
Az NFL networkon is dumaltak arról hogy pont mi foghatjuk meg a GB-t halaadason.
Én örülnek neki a legjobban de nincs rá sok esély.

Ráadásul akkor simán lehetnénk 10-6. Az pedig érhet PO-t.topmodell
Ki is verte meg utoljára tétmeccsen a Packerst? ennyi.MacPhisto
A Pats.Gergőbácsi
Jogos, NFCn belül viszont mi

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM