Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Imádom az ilyen videókat valamiért.
A Lions hívja LeShoure-t majd pick is in:
http://www.sportsbuzz.com/buzz/12676

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És egy kis előzetes a Suh-Fairley párosról:
http://www.youtube.com/watch?v=Ekd79jGqUic&feature=channel_video_title

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A LIONSNÁL JÓL MEGY A BÉRLETELADÁS


A szezon körüli bizonytalanságok ellenére, a Detroit Lions csapatánál a bérletek értékesítése jól megy. Úgy tűnik, a csapat komoly lendületet szerzett a tavalyi szezon során.

Az utolsó határidő a bérleteseknek a helyük megújítására május 18. A Lions elnöke Tom Lewand elmondta, hogy a csapat „jelentősen előrébb jár” mint tavaly ilyenkor.

Ez egy nagyon jó hír egy olyan csapatnak, mely komoly nehézségek árán tudta csak a Ford Fieldet megtölteni az elmúlt években. A Lions az utolsó négy meccsét megnyerte 2010-ben, ezzel nagy népszerűséget nyerve magának.

„Sokkal előrébb tartunk, mint tavaly ilyenkor. Ez a növekedés már 2009 óta tart” – nyilatkozta Lewand. A Lionsnak tavaly már mindössze egy mérkőzésén volt „blackout”, amikor a helyi televíziókon nem közvetítették a találkozókat. Ez nagyon jó hír a siralmas 2008-as év után.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"(If) Johnny Culbreath (was) at Florida State or Auburn or Alabama ... (his) name would have been called in the first round," Davis said.

http://www.freep.com/article/20110508/SPORTS01/105080522/S-C-State-coach-New-Lions-OL-Culbreath-ready

Mondjuk nem jó előjel,ha valakit a chicagoi Webbhez hasonlítanak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Did not give Nick Fairley playbook

The Detroit Lions did not give DT Nick Fairley a playbook when the lockout was briefly lifted last week because head coach Jim Schwartz said the team did not want to overload him with information. Fairley did watch tape at the team's facility and took notes on the defensive scheme when he was there for his press conference.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | DeAndre Levy expected to stay at MLB

Detroit Lions linebackers coach Matt Burke said he expects LB DeAndre Levy to stay at middle linebacker even though he has the ability to play outside linebacker.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Zack Follett believed to be on track in rehab

Detroit Lions linebackers coach Matt Burke said it is his understanding that LB Zack Follett (neck) is on track in his rehab from the neck injury he suffered this season.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aztakurva.... Hát mondjuk így lehet jobban jártatok.tenorx
Nagyjából olyan mintha odaadtuuk volna PPért Fairleyt Youngot meg LeShouret. :/Bazzani
Nem olyan, a 4th pickünket adtuk volna, nem a feltradelt 2ndöt.MacPhisto
Nagyjából olyan sztem.

Most van ugye Fairley+Leshoure+Young.
Akkor lenne PP+egy harmadik körös játékos.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Aztakurva.... Hát mondjuk így lehet jobban jártatok.tenorx
Nagyjából olyan mintha odaadtuuk volna PPért Fairleyt Youngot meg LeShouret. :/Bazzani
Nem olyan, a 4th pickünket adtuk volna, nem a feltradelt 2ndöt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Hülye brigád ez a Cardinals. Mindenkinek megérte volna szerintem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egy kis cornerbackezés...

Házon belül komolyan vehető megoldás kezdőként egyedül A. Smith. Vashernek 2006 óta nem volt normális éve, legjobb esetben nickelbackként lehet vele számolni. C. Houstonnak négy teljesített éve van, ami azt jelenti, hogy ha visszaáll a free agency hagyományos üteme, akkor szabadon igazolható lesz.

A piac

Nnamdi Asomugha egyértelműen a legkeresettebb játékos lesz, amint lehet igazolni. Hála a Raidersnek, annyi pénzt keresett az elmúlt években, hogy nyugodt szívvel engedhet az igényéből egy keveset, ha olyan csapathoz vágyik, ahol saját megítélése szerint kedvező esélyei lehetne a Super Bowlra.

J. Joseph többször nyilatkozta, hogy maradni akar a Bengalsnál. Még a franchise taget is az első nap aláírta volna, ha megkapja. Nehéz elképzelni, hogy nem sikerülne vele megállapodni nekik ---> nem opció.

Chris Carr és Josh Wilson a Ravensnél Jimmy Smith draftolása miatt hamar létszámfelettivé válhat, és nem fognak nagyon ragaszkodni hozzájuk Foxworthszel a keretben.

Ike Taylor: bár Curtis Brown nagyon jó CB lesz, valószínűbbnek tartom, hogy megállapodnak Taylorral a Steelersnél, minthogy hagyják elsétálni.

Antonio Cromartie senkinek sem lesz olcsó mulatság (kell a pénz a népes családnak), különösen hogy nem az akire nyugodt szívvel lehetne mondani, hogy klasszis No.1 CB, akire minden körülmény között lehet számítani. A Jetsnél Kyle Wilson felé nagy bizalmat fog jelenteni, ha hagyják elmenni.

Talán még Richard Marshall lehet komoly célpont, de ő nálam az a kategória, akit vki nagyon túl fog fizetni, és utána évekig szívja majd miatta a fogát. hogy ezért shutdown cornert akart.

A kínálat tehát nem túl széles, ha valaki FA-n keresztül akarna No.1 CB-t szerezni.

Melyik csapatok érdeklődhetnek CB után a Lions mellett?

Jacksonville, Dallas, SF, Seattle, Philadelphia lehet leginkább a DET riválisa a top játékosok közül valakinek a megszerzésére.

Ráadásnak: Washington, Chicago, Carolina is CB után nézhet.

Nagyon érdekes licitháborúk alakulhatnak itt ki...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez draft közbeni trade lett volna,nem mostani
mondjuk így még érdekesebb a Cards draftja 😊Newman
És ki mondta,hogy ez mostani trade? 😉Bazzani
a törlés gomb csodái :rolleyes:

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aztakurva.... Hát mondjuk így lehet jobban jártatok.tenorx
Nagyjából olyan mintha odaadtuuk volna PPért Fairleyt Youngot meg LeShouret. :/

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez draft közbeni trade lett volna,nem mostani
mondjuk így még érdekesebb a Cards draftja 😊Newman
És ki mondta,hogy ez mostani trade? 😉

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez kemény:

Lions | Made big offer to Arizona to tradeup

Wed, 04 May 2011 06:19:32 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions offered the Arizona Cardinals their first round, second round and fourth round draft choice for the Cardinals' first round draft choice.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tried to trade up for Patrick Peterson

Wed, 04 May 2011 06:18:54 -0700

The Detroit Lions tried to trade up in the first round of the 2011 NFL Draft and were looking to draft CB Patrick Peterson but did not get the trade completed and Peterson went to the Arizona Cardinals.Bazzani
Kellett ugyan CB mindenképpen, és PP lett volna az igazi, de Farleyval is jól jártatok, CB class meg jövőre is jónak ígérkezik.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Aztakurva.... Hát mondjuk így lehet jobban jártatok.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez draft közbeni trade lett volna,nem mostani
mondjuk így még érdekesebb a Cards draftja 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez kemény:

Lions | Made big offer to Arizona to tradeup

Wed, 04 May 2011 06:19:32 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions offered the Arizona Cardinals their first round, second round and fourth round draft choice for the Cardinals' first round draft choice.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tried to trade up for Patrick Peterson

Wed, 04 May 2011 06:18:54 -0700

The Detroit Lions tried to trade up in the first round of the 2011 NFL Draft and were looking to draft CB Patrick Peterson but did not get the trade completed and Peterson went to the Arizona Cardinals.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello sziasztok!!!Ez télleg nagyon jó kis draft lett, fairley kemény srác, titus fürge, mike egy hummer😊😊
Ha lesz szezon márpedig lennie kell, azt szeretném kérdezni hogy szerintetek mondjuk ha 3 embert tudnánk igazolni mint free agent-ből, akkor szerintetek kik lennének azok akiket letudnánk igazolni???Ráadásul jönnének is hozzánk, bár mondjuk már azért egyre jobbak vagyunk szóval ez is csalogató lehet más számára😊
Szóval kiváncsi vagyok hogy ti mit mondtok hogy kiket szerezhetnénk meg??
köszi srácok, go lions😊 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Nagy elmék ha találkoznak. 😊 Bár most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy milyen nyelven is hallottam. 😉
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Gil Brandt < Horváth Róbert 😀Döme
http://www.youtube.com/watch?v=PHVeyo4W18U


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Gil Brandt < Horváth Róbert 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos nem tudom belinkelni a Nick Fairley-es Sport Science-es videót, mert minden oldalról törölték de akinek van ESPN America adója szíves figyelmébe ajánlom.
Valami brutális a csávó. Úgy szétzúzza a műemberkét ~3600 lbs force-al, hogy a háttérbe ennyit hallani a becsapódás után : "Ohhh my God". 😀
Iszonyat őserő van a csávóban.
Meg is jegyzik a végén, hogy Suh csapattársa lesz...
Ez a két figura mindent visz a Lions-ban.
Gratulálok a csapatnak, formálódik a védelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha Stafford 16 meccsen egészséges a 9 győzelem már 2010-ben könnyen összejött volna. Mindegy. Ezen most két luxuspickkel még javítottak is. Az eredménynek jönni kell, mert különben el lehet kezdeni magyarázni például, hogy minek megint korai futó, amikor egy éve az első körbe ugrott vissza a csapat Bestért. A lényeg, hogy drukkolok nektek! :cool:

A Lionsnak kijár már egy kicsi a rivaldafényből, amire a Fairley pick (pályán teljesítményben remélt értéke mellett) tökéletesen alkalmas. Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.

Együtt lehet élni az elkövetkező hetekben, hónapokban, hogy minden szakértől és elemző "sleeper" csapatának fogja választani a Lionst :rolleyes:, csak ha mindenki arról beszél, akkor az már nem annyira sleeper meg meglepetés... gondolom én.

Tavaly azok voltak, Stafford és Best sérülése miatt nem lett belőle semmi. Ősztől meg lehet imádkozni, hogy Stafford egyben maradjon.

Hajrá Lions!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintem idén már meglesz a 8-8.Ha nem lenne ilyen erős a csoport, akkor egy-két év múlva szerintem simán legalább WC esélyes lesz a csapat. Csak Stafford legyen egészséges...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_3747_Shocking_words!_Detroit_Lions_are_a_contender.html

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM