Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy negatívabb értékelés:

It is time to hand out grades for the Detroit Lions following their picks in the 2011 NFL draft.

Here's my report card:

First round
No. 13: Nick Fairley, DT, Auburn
He just might be the steal of this year's draft. The pairing of Fairley alongside All-Pro rookie Ndamukong Suh is going to cause nightmares for opposing offensive coordinators. The question marks about Fairley is that he tends to take plays off and some teams were scared off by his supposed "lazy work habits" and moodiness around coaches. His stock dropped on some draft boards following his pre-draft interviews with teams. Lions coach Jim Schwartz sees Fairley's attitude as a huge plus. It's a boom-or-bust pick with A+ potential, but also tremendous risk since the Lions passed on much bigger areas of need in the first round. The ultimate determination will be whether Fairley ends up being more like Suh or more like Shaun Rogers.

Grade: B

Second round
No. 44: Titus Young, WR, Boise State
The Lions passed up bigger needs on the defensive side of the ball to snag Young, who has the speed to stretch the field but isn't quite a burner. Finding a dependable third wideout also is a big need for this team since 2009 third-round pick Derrick Williams has been a total bust. A cornerback or a linebacker here might've been the safer pick, but general manager Martin Mayhew targeted Young and didn't hesitate to select what he thought was the best wideout on the board. Of course, he also thought the same about Williams.
Grade: C

No. 57: Mikel Leshoure, RB, Illinois
It can be argued the Lions got the best running back in the draft if the pre-draft reports about Alabama power back Mark Ingram's knees were accurate. Leshoure is a huge talent. Mayhew's trade with Seattle to get back into the second round and beat other teams to Leshoure marks the second consecutive draft in which he didn't hesitate to make a deal to get a feature back. The NFL trend of sharing the load in the backfield gives the Lions both thunder (Leshoure) and lightning (Jahvid Best), which makes this a brilliant selection. Leshoure has sure hands, good speed and catches the ball out of the backfield. The only lingering question is whether the offensive line, which still hasn't gotten a significant upgrade, is able to open consistent holes for either Best or Leshoure. The running game started to produce in the second half of last season, so maybe that's a sign of better things to come with Leshoure part of the mix.
Grade: A+

Fifth round
No. 157: Doug Hogue, LB, Syracuse
Mayhew stuck to his philosophy of choosing the best player available and took the 6-foot-3, 226-pound Hogue to compete for a spot at outside linebacker. It's an intriguing pick. Hogue played just two seasons at outside linebacker. He ran a very respectable 4.63 seconds in the 40-yard dash at the NFL scouting combine and has the athletic instincts to blossom at the pro level. He might not be the marquee name some hoped for to fill a gaping hole on defense, but there is a lot of potential -- and opportunity -- for him to succeed.
Grade: B

Seventh round
No. 209: Johnny Culbreath, OT, South Carolina State
Impact starters aren't there for the picking this late in the draft. Culbreath is a project. He seems destined for the practice squad, which is fine.
Grade: C

Summary
It's not that difficult to get superstars at the top of the draft when picking first or second, as Mayhew did the past two years. It's an entirely different proposition when picking in the middle of the first round. So, let's give Mayhew the benefit of the doubt on the Fairley selection and see how the mismatch up front in the middle of the defensive front four impacts games next season. The same goes for Young's selection in the second round. He needs to have a decent impact as a rookie to help erase Mayhew's mistakes of trading for Dennis Northcutt, signing Bryant Johnston and the misguided selection of Williams.

The Lions made just five picks in this draft, which makes re-signing cornerback Chris Houston essential and finding another starting corner, help at linebacker and perhaps an upgrade on the offensive line paramount to continuing Detroit's climb in the standings.

If Mayhew and Schwartz get it right with this boom-or-bust draft class, contending for an NFC wild-card playoff spot might happen much sooner rather than later.

Overall grade: B

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!gabtsi
Láthatatlan lenne a hozzászólásom?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem baj, jó csapat viszi a nehéz sorsolást is és a D egyre jobb lesz.
Ha így haladtok egy FA és még egy draft rendberakhat mindent.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát igen.
Pedig akkor is elől draftoltatok. De valahogy nagyon nem akart kijönni a lépés Megatronon kívül.

Szídtátok nagyon ezt a front officet meg a HC-t de mára jó Lions drukkernek lenni szerintemDelonso_
Mindig is büszke Lions drukker voltam. 😀
Sajnos idén nagyon nehéz a sorsolás, pedig a keret egyre jobb...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát igen.
Pedig akkor is elől draftoltatok. De valahogy nagyon nem akart kijönni a lépés Megatronon kívül.

Szídtátok nagyon ezt a front officet meg a HC-t de mára jó Lions drukkernek lenni szerintem
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
szar 😊
Hol van az már.Delonso_
Konkrétan egyetlen játékos sincs már meg a védelemben.
Az offense-ben van még pár.
Azért raktam be amúgy,hogy belemehetünk ilyen vitákba mint "Kellett e Fairley?" meg "Hány snapet bír egy meccsen?",de nem sok értelme van.
Aztán előveszem ezt a csapatot és rájövök,hogy milyen jók is az ilyen "bajok".

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
oh and sziksztín
azért látszik az FO munkája. Sims elcserélése szerinted nem volt hiba? mit kaptatok érte? 5.kör?Habi
Schefflert.
Hármas csere volt Lions-Philly-Broncos
Nem bánom amúgy, nulla volt a vége felé.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem, Philliben is szar volt.tenorx
sajnos

egy jó meccse volt aztán homály

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Szerintem nem, Philliben is szar volt.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
oh and sziksztín
azért látszik az FO munkája. Sims elcserélése szerinted nem volt hiba? mit kaptatok érte? 5.kör?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
szar 😊
Hol van az már.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.Bazzani
ezt egy pillanatig sem merném vitatni, de hány snapen ? nehéz elképzelni h all down álljanak egymás mellett, akkor meg nem luxus ez egy kicsit ?gabtsi
Williams-el fogják rotálni.
Passznál Nick futásnál Williams.
Gondolom.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:Habi
Houstonról nem kaptunk TD idén jóformán.
Phonso pont ellenetek játszotta az egyetlen kurvaszar meccsét amúgy szedte a pickeket.
Vascher számomra is meglepő módon,de jó volt.

Olvasgattam a Ti topikotokat, Arringtont (jól írom?) meg Butlert mindenki szidta, McCourthy jó volt. Kihagytam valakit aki játszott (esetleg jól) ?Bazzani
Azért nálunk sokan képesek lehúzni egy-egy játékost jobban mint azt kellene.
McCourty nagyon jó, remélem nem lesz sophomore slump nála, Bodden bőven jó volt nálunk az első szezonjában, ha nem hátráltatják sérülések elit kezdő cb sorunk lesz. Butlerben én továbbra is bízom, Arrington udfa volt azért annyira tán nem a világ szégyene, Ras I (mert azért most már őt is kell nézni) ha megúszná sérülések nélkül nfl karrierjét bivaly lesz. De nektek nem is kell olyan elit kezdő cb páros. Houstont ahogy írtad újraigazolnátok, Phonso ott van még egy átlagon felüli cb és bőven jók lesztek. Főleg ilyen beton Dline mögött.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fairley nem is bírna folyamatosan a pályán lenni, nem is kell neki. Egyértelmű futás szituációban nem lesz a pályán vélhetően.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.Bazzani
ezt egy pillanatig sem merném vitatni, de hány snapen ? nehéz elképzelni h all down álljanak egymás mellett, akkor meg nem luxus ez egy kicsit ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most leírom,hogy aztán rám lehessen kiabálni:
1. Újraigazoljuk Houstont.
2. Hozunk egy kezdő (elit!) CB-t
3. Hozunk egy kezdő LB-t.

Azt hiszem így nagyon rendben lesz a védelem.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért Butler nem volt annyira szar tavaly szerintem. Volt az elején egy szar meccse a Jets ellen erre indokolatlanul a padra került. Utána meg amikor játszott azért voltak jó meccsei. Például a Colts elleni második félidő ahol leszedte a pályáról Waynet. Nálatok szerintem simán no2 CB lenne.
De a tradehez szólva kell már nektek is valami faszság, túl jól müködik a FO az utobbi időben 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!gabtsi
Tavaly volt egy nagy vita arról,hogy tud e egymás mellett játszani Corey Williams és Suh. Sokan azt mondták,hogy tuti nem. Lámlám az egyik legjobb duó voltak együtt. Most itt van Fairley aki Williams cseréje lehet,tanulhat egy évig mellette, beleerősödhet (főleg fejben) az NFLbe. Jövőre lejár Williams szerződése, akkor kellett volna DT-t hozni Suh mellé. Viszont jövőre Backus helyett kell valakit hozni, az OT lesz a nagyobb prioritás.
Én sem vagyok felhőtlenül boldog,hogy őt húztuk,de sokkal nagyobb lendületet adhat ennek a védelemnek,mint mondjuk egy CB adott volna.
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:Habi
Houstonról nem kaptunk TD idén jóformán.
Phonso pont ellenetek játszotta az egyetlen kurvaszar meccsét amúgy szedte a pickeket.
Vascher számomra is meglepő módon,de jó volt.

Olvasgattam a Ti topikotokat, Arringtont (jól írom?) meg Butlert mindenki szidta, McCourthy jó volt. Kihagytam valakit aki játszott (esetleg jól) ?

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Arról nem is beszélve hogy ilyen fizikális fiatal D linehoz nem kellenek túl erős CB- k
Nem lesz ideje az ellenfélnek nagyot dobni. KVB Suh Fairley Avril .... Megfizethetetlen.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem is kell CB majd összehoztok velünk egy jó kis tradet nálunk úgyis annyi van. Mehet egy Megatron for Bodden+2012 1kör 😀FViktor93
Na még Bodden akarna ide marhára visszajönni,amikor élete leggyengébb szezonját húzta itt le... Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Mem mellesleg megatron senkiért és semmiért nem eladó.

Ez kb a Brady for S.Hill+2012 első kör biznisznek felelne meg.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem is kell CB majd összehoztok velünk egy jó kis tradet nálunk úgyis annyi van. Mehet egy Megatron for Bodden+2012 1kör 😀FViktor93
még azért Butlert is odaadjuk 😀 😀