Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebből két dolog kérdéses. Érdemes e Spievey-t visszatenni CBnek,illetve Coleman SS vagy FS?

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/safety_erik_coleman_says_joini.htmlBazzani
Coleman jó lesz SS-nek kérdés, hogy még megüti-e az átlag NFL kezdő szintjét? A Falconsnál elég problémás a strong safety posztja, mint korábbi csapata, de a tapasztalata bizonyára jelent majd valami pluszt.

Ami Spievey posztváltását illeti, szerintem OTA és minicampek illetve videózás+playbook nélkül nem túl szerencsés, dehát ez még a jövő zenéje, hogy milyen ütemben indul újra a liga, ha újraindul.DoM
Akkor mégegy kérdés.
Ki az a Lions játékos aki esetleg egy csere alapját képezhetné egy nem FA CB-ért?
(Olyanra gondolok akit a Lions elengedne és mások számára is értékes lehet.)
Mert sztem nincs olyan FA CB aki számunkra elérhető és jelentős javulást eredményezne.
(Maximum Carr.)

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ebből két dolog kérdéses. Érdemes e Spievey-t visszatenni CBnek,illetve Coleman SS vagy FS?

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/safety_erik_coleman_says_joini.htmlBazzani
Coleman jó lesz SS-nek kérdés, hogy még megüti-e az átlag NFL kezdő szintjét? A Falconsnál elég problémás a strong safety posztja, mint korábbi csapata, de a tapasztalata bizonyára jelent majd valami pluszt.

Ami Spievey posztváltását illeti, szerintem OTA és minicampek illetve videózás+playbook nélkül nem túl szerencsés, dehát ez még a jövő zenéje, hogy milyen ütemben indul újra a liga, ha újraindul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DoM!
Múltkor elemezgetted itt a CB helyzetet.
Szerinted lehetséges e az alábbi forgatókönyv:
1.Houston visszaigazolása,ő marad a no.1 CB
2.Spievey visszamegy cornernek,no.2
3.Phonso lesz a no.3
4.Erik Coleman lesz a SS
5.Delmas marad a FS

Ebből két dolog kérdéses. Érdemes e Spievey-t visszatenni CBnek,illetve Coleman SS vagy FS?

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/safety_erik_coleman_says_joini.html

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a helyzet hogy szeretem nézni ezeket a képeket, hogy edzegetnek és néha oda képzelem magam hogy milyen jó hangulatban telhet el az edzés, és végre látni egyszerüen hogy csinálnak valamit a fiúk.Ez nagyon jó, stafford fiúnak mintha nagyobb lett volna a karja😊😊
Burleson egy állat ahogy kinéz, biztos nem találkoznék vele egy sötét sikátorban😊mark0919
Stanton pedig tisztára Gerard Piqué 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a helyzet hogy szeretem nézni ezeket a képeket, hogy edzegetnek és néha oda képzelem magam hogy milyen jó hangulatban telhet el az edzés, és végre látni egyszerüen hogy csinálnak valamit a fiúk.Ez nagyon jó, stafford fiúnak mintha nagyobb lett volna a karja😊😊
Burleson egy állat ahogy kinéz, biztos nem találkoznék vele egy sötét sikátorban😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/photo_gallery_lions_players_bu.html

Együtt edzett a csapat nagy része.
Dry Bly is velük edzett.

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jó kis csapat lesz idén a Lions, én PO-ba várom őket.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions' Matthew Stafford is bigger and stronger
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/detroit_lions_matthew_stafford_12.html

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
picsába, a twitteren nem volt ilyen hosszú 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Matthew Stafford says he put an "emphasis" on getting stronger in his upper half this offseason, and reportedly appeared "much thicker" in the chest during player-organized workouts Monday.
"That's 10 weeks of upper body. It was an emphasis," Stafford said. Rookie wideout Titus Young took part in the workout and described Stafford's arm strength as "ridiculous." Added Young, "I would think he had surgery to make his arm stronger." Stafford apparently emphasized upper-body training to become less injury prone after 19 missed games in his first two years.
Höri, ezzel nem éppen megdícsérte, hogy mennyit erősödött a karja? (ha innen van)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Matthew Stafford says he put an "emphasis" on getting stronger in his upper half this offseason, and reportedly appeared "much thicker" in the chest during player-organized workouts Monday.
"That's 10 weeks of upper body. It was an emphasis," Stafford said. Rookie wideout Titus Young took part in the workout and described Stafford's arm strength as "ridiculous." Added Young, "I would think he had surgery to make his arm stronger." Stafford apparently emphasized upper-body training to become less injury prone after 19 missed games in his first two years.
A ridiculous ebben a kontextusban sztem inkább képtelent jelent 😛 . Kíváncsi vagyok hogy néz ki a kigyúrt Mettyú 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Titus Young szerint Stafford karjának ereje nevetséges 😀

kezdődik

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM: Amíg meg nem sérül Berry addig egyértelműen esélye volt a kezdő posztra.
Ha jól emlékszem akkor Houston helye tuti volt, a másik helyre Wade és Berry pályázott.
Leginkább nickel lett volna amúgy.
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/09/aaron_berry_will_be_lions_nick.html
Bazzani
Kösz a linket.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DoM: Amíg meg nem sérül Berry addig egyértelműen esélye volt a kezdő posztra.
Ha jól emlékszem akkor Houston helye tuti volt, a másik helyre Wade és Berry pályázott.
Leginkább nickel lett volna amúgy.
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/09/aaron_berry_will_be_lions_nick.html

Smithre nem jól emlékeztem,ő hamarabb jött mint a Berry sérülés:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/09/detroit_lions_lose_aaron_berry.html

Wyatt: tudom,figyelek. 😉

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Első meccsén kezdett, interceptionje is volt, de ir-re került sajna. Bazzani nem igaz, én mindig őt hozom fel, mert GM játékban 4/4-re hoztam tavaly, úgyhogy én nagyon reménykedem, hogy adtok neki teret 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Van egy név akiről szinte senki nem beszél.
Aaron berry. Ha nem sérül meg,akkor alighanem Smith sem kerül a csapathoz.
Azon sem lennék meglepve,ha ő lenne a kezdő szeptemberben.Bazzani
Nem sok véleményt találtam róla.. már az edzőtábor/preseason alatt is sérüléssel bajlódott, azért hiányzott a felkészülési meccsekről (ez magyarázná a Smithes megjegyzésed is, mert ő még a CHI elleni első meccs előtt egy héttel érkezett, mielőtt Berry végleg lesérült volna)? Vagy anélkül is annyira meggyőző volt az edzéseken, hogy kezdő helyet vívott ki magának?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És A Smith? Egy meccstől eltekintve ahol sérülten játszott nem csinálta rosszul és a HC is nagyon elismerően nyilatkozott róla draft előtt.Delonso_
Smithtől függetlenül létezik a CB probléma. Ideális esetben remek nickelback lehet, míg ha a szükség úgy hozza elég jó No.2, ha olyan kaliberű a másik kezdő corner. Ez utóbbira szerintem kevés esély van, hogy összejön a Lionsnak. Dallas és Philadelphia is előbb akasztja le Asot, mint a Detroit.

Tekintve, hogy A. Smithen kívül nincs pályára engedhető CB-je a csapatnak szerződéssel, így kell a 2 átlagos/átlag feletti játékos.

Jobbnak tartom ezt a variációt, mintha nekiállnak Asot üldözni, vagy Joseph/Taylor szédíti őket, aztán mikor rájuk vágják az ajtót, már minden más opció rég lekerült az asztalról, és annyi marad Mayhewnak, hogy hát... legalább megpróbáltuk.DoM
Van egy név akiről szinte senki nem beszél.
Aaron berry. Ha nem sérül meg,akkor alighanem Smith sem kerül a csapathoz.
Azon sem lennék meglepve,ha ő lenne a kezdő szeptemberben.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
És A Smith? Egy meccstől eltekintve ahol sérülten játszott nem csinálta rosszul és a HC is nagyon elismerően nyilatkozott róla draft előtt.Delonso_
Smithtől függetlenül létezik a CB probléma. Ideális esetben remek nickelback lehet, míg ha a szükség úgy hozza elég jó No.2, ha olyan kaliberű a másik kezdő corner. Ez utóbbira szerintem kevés esély van, hogy összejön a Lionsnak. Dallas és Philadelphia is előbb akasztja le Asot, mint a Detroit.

Tekintve, hogy A. Smithen kívül nincs pályára engedhető CB-je a csapatnak szerződéssel, így kell a 2 átlagos/átlag feletti játékos.

Jobbnak tartom ezt a variációt, mintha nekiállnak Asot üldözni, vagy Joseph/Taylor szédíti őket, aztán mikor rájuk vágják az ajtót, már minden más opció rég lekerült az asztalról, és annyi marad Mayhewnak, hogy hát... legalább megpróbáltuk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neki nagy szerencséje, hogy csak négy évente játszik ellenünk 😂 (ha marad persze 😛)

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lions | Targeting Chris Carr?

Thu, 12 May 2011 07:02:35 -0700

Baltimore Ravens impending free-agent CB Chris Carr may be a likely target for the Detroit Lions. The team has pursued him before, and at 28 years of age, Carr still has several serviceable years left.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Want to re-sign Chris Houston

Thu, 12 May 2011 07:00:11 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew has repeatedly expressed his desire to retain impending free-agent CB Chris Houston. However, Houston wants to test free agency, and Detroit isn't guaranteed he'll return. If the team can't land a top talent to replace him, Houston's contract is Detroit's top offseason priority.Bazzani
Az egyik leginkább megvalósítható forgatókönyv lehet a Houston+Carr páros a CB probléma orvoslására.DoM
És A Smith? Egy meccstől eltekintve ahol sérülten játszott nem csinálta rosszul és a HC is nagyon elismerően nyilatkozott róla draft előtt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Targeting Chris Carr?

Thu, 12 May 2011 07:02:35 -0700

Baltimore Ravens impending free-agent CB Chris Carr may be a likely target for the Detroit Lions. The team has pursued him before, and at 28 years of age, Carr still has several serviceable years left.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Want to re-sign Chris Houston

Thu, 12 May 2011 07:00:11 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew has repeatedly expressed his desire to retain impending free-agent CB Chris Houston. However, Houston wants to test free agency, and Detroit isn't guaranteed he'll return. If the team can't land a top talent to replace him, Houston's contract is Detroit's top offseason priority.Bazzani
Az egyik leginkább megvalósítható forgatókönyv lehet a Houston+Carr páros a CB probléma orvoslására.DoM
Én nem örülnék.
Houston remélem marad, Carr viszont nem kell.
Kíváncsi leszek,hogy Mayhew mit eszel ki.
Sztem símán benne van,hogy Corey Williams-et cseréljük el egy CBre.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lions | Targeting Chris Carr?

Thu, 12 May 2011 07:02:35 -0700

Baltimore Ravens impending free-agent CB Chris Carr may be a likely target for the Detroit Lions. The team has pursued him before, and at 28 years of age, Carr still has several serviceable years left.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Want to re-sign Chris Houston

Thu, 12 May 2011 07:00:11 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew has repeatedly expressed his desire to retain impending free-agent CB Chris Houston. However, Houston wants to test free agency, and Detroit isn't guaranteed he'll return. If the team can't land a top talent to replace him, Houston's contract is Detroit's top offseason priority.Bazzani
Az egyik leginkább megvalósítható forgatókönyv lehet a Houston+Carr páros a CB probléma orvoslására.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions' Matthew Stafford is working out with Calvin Johnson, rookie Titus Young
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/05/detroit_lions_matthew_stafford_11.html

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Targeting Chris Carr?

Thu, 12 May 2011 07:02:35 -0700

Baltimore Ravens impending free-agent CB Chris Carr may be a likely target for the Detroit Lions. The team has pursued him before, and at 28 years of age, Carr still has several serviceable years left.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Want to re-sign Chris Houston

Thu, 12 May 2011 07:00:11 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew has repeatedly expressed his desire to retain impending free-agent CB Chris Houston. However, Houston wants to test free agency, and Detroit isn't guaranteed he'll return. If the team can't land a top talent to replace him, Houston's contract is Detroit's top offseason priority.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Shaun Hill a Mizzou-nél készült, itt van róla egy kis videó, nyilatkozattal, dicséretekkel, meg pár workout jelenettel is: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QGYhjnpDNM4