Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=DET

Szerződések.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://vimeo.com/19189004

Follett video

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Matthew Stafford being criticized

Tue, 25 Jan 2011 15:16:57 -0800

Detroit Lions LB Zack Follett said QB Matthew Stafford (shoulder) is "a china doll right now," referring to his oft-injured quarterback, according to NFL.com. "Stafford, good guy," Follett told KFIG-AM. "He's a china doll right now. Anytime he gets hit, he goes down."Bazzani
PORCELÁNBABA


Matthew Stafford, a Detroit Lions irányítója tavaly 13 meccset hagyott ki vállsérülések miatt, és már a saját öltözőjében is olyasvalakiként szerez hírnevet magának, mint akire nem lehet számítani, hogy folyamatosan jelen van a mérkőzéseken.

Zack Follett, a Detroit linebackere ennek az érzésének adott hangot kedden, amikor a kaliforniai Fresnóban egy rádiónak adott interjút. „Stafford jó gyerek. Most egy porcelánbaba. Amikor megütik, megsérül. De türelmesen várakoznia kell, mert elképesztő tehetség. Félelmetes karja van. Szóval reménykedjünk, mondjuk el néhány imát, jövőre tartsuk épségben, és a Lions képes lesz némi kárt okozni az NFC-ben.” Staffordnak kétéves pályafutása alatt problémái voltak a pályán maradással, több meccset hagyott ki, mint amennyin játszott (19-13). Ettől függetlenül kissé harsány dolog volt Follett-től így beszólni az irányítójának, még akkor is, ha igaza van

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Matthew Stafford being criticized

Tue, 25 Jan 2011 15:16:57 -0800

Detroit Lions LB Zack Follett said QB Matthew Stafford (shoulder) is "a china doll right now," referring to his oft-injured quarterback, according to NFL.com. "Stafford, good guy," Follett told KFIG-AM. "He's a china doll right now. Anytime he gets hit, he goes down."

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Lions' Ndamukong Suh makes AP All-Pro team
http://www.freep.com/article/20110124/SPORTS01/110124045/1049/SPORTS01/Lions-Ndamukong-Suh-makes-AP-All-Pro-team

Ilyen se mostanában volt...
Grat.Bazzani
Suh is the first rookie defensive lineman to make the Associated Press All-Pro team since it began in 1951.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott kurva élet, hogy mások már a harmadik SBt fogják ünnepelni 5 éven belül, mi meg a playoffig nem bírunk eljutni. S akkor az még hol van, hogy ott alkossunk is. (Hátszelünk nekünk nem lesz az tuti.)

WCF takarodjMacPhisto
Most nézem,hogy ott is van általunk draftolt játékos, Jonathan Scott OT.
2006 5.kör.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szabadügynökké válnak idén:

Akiket megtartanék:
Drew Stanton (DET) 3.számú QBnak tökéletes,talán több is annál
Jerome Felton (DET) sok vizet nem zavart,de megoldja a posztot
Corey Hilliard (DET) remekül helyettesítette Cherilust,tán jobb is volt
Turk McBride (DET) depth
Landon Johnson (DET) depth és ST
Chris Houston (DET) az utóbbi évek legjobb corner igazolása

Akiket elengednék:
Kevin Smith (DET) nem nálunk váltja meg a világot,nagyon sérülékeny
Andre Fluellen (DET) évek óta nem igazolja,hogy miért draftolta Millen apó
CC Brown (DET) jajj de gyenge szegény,csak felvillanásai voltak
Brandon McDonald (DET) ha felépülnek a sérültek,akkor nem lesz helye

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' Ndamukong Suh makes AP All-Pro team
http://www.freep.com/article/20110124/SPORTS01/110124045/1049/SPORTS01/Lions-Ndamukong-Suh-makes-AP-All-Pro-team

Ilyen se mostanában volt...
Grat.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a baj, hogy nem látom azt a védelmet, amelyik addig elvihetne minket. Idén volt egy D-Line, és? se linebackerek, se dbackek...MacPhisto
A DLine,Delmas,Spievey és Levy alighanem a következő szezonban is kezdő lesz.
Sztem megtartjuk Houstont és hozunk egy top FA CB-t.
Hiányzik két LB,az egyik lehet,hogy Ayers lesz draftról a másik meg Carpenter lehet,aki jól teljesített amikor kezdő volt, vagy hozunk ide is valakit.
Így pofás lenne a kezdő,csak úgyis lesérül a fele az első két meccsen.

Amúgy szted ez az offense PO szintű?
Futásunk alig van,elkapónk 2 van,a fal olyan amilyen (jobb mint tavaly).
És akkor az irányító kérdést meg sem említem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raiders owner Al Davis takes a shot at Detroit Lions' Calvin Johnson
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/01/raiders_owner_al_davis_takes_a.html

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Kibaszott kurva élet, hogy mások már a harmadik SBt fogják ünnepelni 5 éven belül, mi meg a playoffig nem bírunk eljutni. S akkor az még hol van, hogy ott alkossunk is. (Hátszelünk nekünk nem lesz az tuti.)

WCF takarodjMacPhisto
mondjuk ezt a 0-16 után teljesen megérteném, de azért most már rég nem ott tart ez a Lions. Le lett fektetve a franchise alapja, Stafford is végigtolhatna már egészségesen egy alapszakaszt, plusz ha folytatjátok a jó féle draftolást és sikerülne vmi nagyot húzni FA-n (és még szezon is lenne) akkor jövőre szvsz sikerülhet a PO. Azért azt illik nem elfelejteni, hogy 2 csoportellenfeletek játszott az NFC champ gamet, ami szintén nem teszi könnyebbé a helyzetet.Habi
Az a baj, hogy nem látom azt a védelmet, amelyik addig elvihetne minket. Idén volt egy D-Line, és? se linebackerek, se dbackek...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszott kurva élet, hogy mások már a harmadik SBt fogják ünnepelni 5 éven belül, mi meg a playoffig nem bírunk eljutni. S akkor az még hol van, hogy ott alkossunk is. (Hátszelünk nekünk nem lesz az tuti.)

WCF takarodjMacPhisto
mondjuk ezt a 0-16 után teljesen megérteném, de azért most már rég nem ott tart ez a Lions. Le lett fektetve a franchise alapja, Stafford is végigtolhatna már egészségesen egy alapszakaszt, plusz ha folytatjátok a jó féle draftolást és sikerülne vmi nagyot húzni FA-n (és még szezon is lenne) akkor jövőre szvsz sikerülhet a PO. Azért azt illik nem elfelejteni, hogy 2 csoportellenfeletek játszott az NFC champ gamet, ami szintén nem teszi könnyebbé a helyzetet.Habi
Favre jön majd FA-ról, egy jó draft és NFC Championship sima! :cool:

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kibaszott kurva élet, hogy mások már a harmadik SBt fogják ünnepelni 5 éven belül, mi meg a playoffig nem bírunk eljutni. S akkor az még hol van, hogy ott alkossunk is. (Hátszelünk nekünk nem lesz az tuti.)

WCF takarodjMacPhisto
mondjuk ezt a 0-16 után teljesen megérteném, de azért most már rég nem ott tart ez a Lions. Le lett fektetve a franchise alapja, Stafford is végigtolhatna már egészségesen egy alapszakaszt, plusz ha folytatjátok a jó féle draftolást és sikerülne vmi nagyot húzni FA-n (és még szezon is lenne) akkor jövőre szvsz sikerülhet a PO. Azért azt illik nem elfelejteni, hogy 2 csoportellenfeletek játszott az NFC champ gamet, ami szintén nem teszi könnyebbé a helyzetet.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Kibaszott kurva élet, hogy mások már a harmadik SBt fogják ünnepelni 5 éven belül, mi meg a playoffig nem bírunk eljutni. S akkor az még hol van, hogy ott alkossunk is. (Hátszelünk nekünk nem lesz az tuti.)

WCF takarodj

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2011es ellenfeleink otthon (márha lenne szezon):
Bears, Packers, Vikings, Falcons, Panthers, Chiefs, Chargers,49ers
Hát nem leányálom,de az idei sztem nehezebb volt.

Az idegenbeli meccseket nem találtam, de a NFC North trió tuti.
Lesz alighanem Broncos és Raiders illetve Saints és Bucs.Bazzani
Illetve Dallas idegenben. Nem nehéz kitalálni igazából, a 16 mérkőzés sorsolása ismert, ha tudod a 8 hazait, akkor 😊deny79
Köszi.
Azért gyönyörű például,hogy a Cowboysal háromaszor játszottunk/játszunk 6év alatt és mind idegenben.
Arra kíváncsi leszek,hogy ezer év után végre otthon kezdjük e a szezont,amióta én követem az NFL-t mindig idegenbe mentünk az első fordulóban.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2011es ellenfeleink otthon (márha lenne szezon):
Bears, Packers, Vikings, Falcons, Panthers, Chiefs, Chargers,49ers
Hát nem leányálom,de az idei sztem nehezebb volt.

Az idegenbeli meccseket nem találtam, de a NFC North trió tuti.
Lesz alighanem Broncos és Raiders illetve Saints és Bucs.Bazzani
Illetve Dallas idegenben. Nem nehéz kitalálni igazából, a 16 mérkőzés sorsolása ismert, ha tudod a 8 hazait, akkor 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2011es ellenfeleink otthon (márha lenne szezon):
Bears, Packers, Vikings, Falcons, Panthers, Chiefs, Chargers,49ers
Hát nem leányálom,de az idei sztem nehezebb volt.

Az idegenbeli meccseket nem találtam, de a NFC North trió tuti.
Lesz alighanem Broncos és Raiders illetve Saints és Bucs.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford kés alá fekszik. Attól függetlenül TC-re már kész lesz csapat szerint.deny79
Akor az első és a tizedik meccsen is vállal két negyedet.
Jó esetben.
Amúgy Hill és Stanton lesz a kezdő egészségüktől függően.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Stafford kés alá fekszik. Attól függetlenül TC-re már kész lesz csapat szerint.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Mac!
Jó ez a PO nem?
Mike"gigabust"Williams TD a Saints ellen, Redding TD a Steelers ellen.
Mi jöhet még?
😀

Bazzani
Most mit mondjak, én mindig mondtam, hogy ezek jó játékosok, főleg BMW.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hírözön:




Lions | Could be interested in Albert Haynesworth

The Detroit Lions could be interested in acquiring Washington Redskins DT Albert Haynesworth this offseason because head coach Jim Schwartz and defensive coordinator Gunther Cunningham believe Haynesworth could be an ideal fit for the team's defense.

Bazzani
Régi DCjének 4-3ba még begyújtaná a rakétákat? Végülis lehet benne egy adag megmutatom mindenkinek, h nem én vagyok szar, csak DCben gyökerek...

Azért a Suh-Big Al DT duo igen erős lenne 😊Rolni
Én nem költeném rá a pénzt.
Mondjuk ha valaki,akkor Scwartz tudná tüzelni.
Inkább Aso + pár jó LB. 😉Bazzani
Nem vagyok biztos benne, h sokat kérne miután DCben teletömték a zsebét...
Aso meg marad nálunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hírözön:




Lions | Could be interested in Albert Haynesworth

The Detroit Lions could be interested in acquiring Washington Redskins DT Albert Haynesworth this offseason because head coach Jim Schwartz and defensive coordinator Gunther Cunningham believe Haynesworth could be an ideal fit for the team's defense.

Bazzani
Régi DCjének 4-3ba még begyújtaná a rakétákat? Végülis lehet benne egy adag megmutatom mindenkinek, h nem én vagyok szar, csak DCben gyökerek...

Azért a Suh-Big Al DT duo igen erős lenne 😊Rolni
Én nem költeném rá a pénzt.
Mondjuk ha valaki,akkor Scwartz tudná tüzelni.
Inkább Aso + pár jó LB. 😉

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hírözön:




Lions | Could be interested in Albert Haynesworth

The Detroit Lions could be interested in acquiring Washington Redskins DT Albert Haynesworth this offseason because head coach Jim Schwartz and defensive coordinator Gunther Cunningham believe Haynesworth could be an ideal fit for the team's defense.

Bazzani
Régi DCjének 4-3ba még begyújtaná a rakétákat? Végülis lehet benne egy adag megmutatom mindenkinek, h nem én vagyok szar, csak DCben gyökerek...

Azért a Suh-Big Al DT duo igen erős lenne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac!
Jó ez a PO nem?
Mike"gigabust"Williams TD a Saints ellen, Redding TD a Steelers ellen.
Mi jöhet még?
😀


több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hírözön:


Lions | C.C. Brown unlikely to return


The Detroit Lions likely will not re-sign impending free-agent SS C.C. Brown this offseason, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Interested in re-signing Bobby Carpenter


The Detroit Lions have expressed interest in re-signing impending free-agent LB Bobby Carpenter this offseason, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Chris Houston likely would start if re-signed

Detroit Lions impending free-agent CB Chris Houston likely would earn of one the team's starting cornerback jobs next season if he re-signed this offseason, reports Tom Kowalski, of MLive.com.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Zack Follett's career could be in jeopardy


Detroit Lions LB Zack Follett's (neck) career could be jeopardy because of the neck injury he suffered during the season, reports Tom Kowalski, of MLive.com.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Could be interested in Albert Haynesworth

The Detroit Lions could be interested in acquiring Washington Redskins DT Albert Haynesworth this offseason because head coach Jim Schwartz and defensive coordinator Gunther Cunningham believe Haynesworth could be an ideal fit for the team's defense.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Expected to bring two PKs to camp


The Detroit Lions are expected to bring PKs Jason Hanson and Dave Rayner to training camp next season and then decide which kicker they will keep on the roster, reports Tom Kowalski, of MLive.com.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Two expected to compete for No. 2 RB job next year


Detroit Lions RBs Maurice Morris and Kevin Smith are expected to compete for the primary backup running back job next season, reports Tom Kowalski, of MLive.com. The team still believes Smith can be a factor out of the backfield even though he has been dealing with injuries recently.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Robert Callaway signed to futures contract

The Detroit Lions have signed DL Robert Callaway to a futures contract, reports NFL Draft Bible's Bo Marchionte.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Do not think Matthew Stafford's injury will be an issue


Detroit Lions Martin Mayhew said the team's doctors do not think QB Matthew Stafford's (shoulder) will be an ongoing issue moving forward, according to MLive.com's Tom Kowalski.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Hoping to re-sign Chris Houston


Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team wants to re-sign impending free-agent CB Chris Houston this offseason, reports Chris McCosky, of The Detroit News.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Team not likely to retain Jordon Dizon

The Detroit Lions are not expected to bring back LB Jordon Dizon (knee), reports Chris McCosky, of The Detroit News. Dizon blew out his knee in the first exhibition game this past season.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Julian Peterson to be released

Detroit Lions general manager Martin Mayhew said Wednesday, Jan. 5, that LB Julian Peterson will be released after the Super Bowl, reports Chris McCosky, of The Detroit News. "Any time you make 31 straight starts for a team, you have given a lot of blood, sweat and tears to make that happen," Mayhew said. "I thanked him and told him we weren't going to bring him back."