Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Atyaég milyen nevek röpködnek itt.
Mi lesz itt amikor elindul a piac? 😀
Amúgy sztem egyikre sincs esély,nem is tudom mikor jött ide jó nevű FA utoljára.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Megfizethetetlen.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Esetleg jöhetne Albert is, occón. Az milyen defensive line lenne 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én titkon remélem, hogy Detroitba jön majd Aso. Nagyon sokat tudna alkotni egy ilyen kaliberű CB egy -ahogy JJ is idézte- ilyen kaliberű Dfal mögött. Remélem, hogy sikerül megcsípni. 1/13 pedig jó lenne Ayersre vagy egy DE-re.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
"Tom Kowalski of MLive.com considered whether the Detroit Lions would go after Asomugha, and he thinks there's a 99 percent chance they do. Making the money work will be the tricky part (as it will for every team), but Kowalski adds that Asomugha would likely be intrigued by playing behind a strong D-line such as the Lions'."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Kérdés, hogy neki mennyire érné meg ide jönnie. Nem lenézve a Lionst, de sztem előbb menne egy SB esélyes csapathoz. Bár ha a pénz motiválja majd akkor ide is nagy esélye lehet.FViktor93
Szerintem nagyon drága lesz, nem hiszem, hogy versenybe szállunk érte.

Backus:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/01/report_detroit_lions_jeff_back.html

Valaki az itteni szakértők közül? 😀MacPhisto
Azért nem kell túlzásokba esni, de idén valóban jobb volt, mint tavaly, és az azt megelőző években, és a sok savazás/kritika inkább amiatt érkezett, különösen a 2009 draft és annak utóhatásai miatt.

LT Backus mellett LG Sims, és RT Cherilus is az NFC North all pro tagja a Millwaukee Journal Sentinel szerint. A Seattle-tól remek rablás volt Sims, és az amúgy is franchise OT Backus játékán azért valamit még ő is tudott javítani.

A Football Outsiders számai alapján futásblokkolásban a detroiti fal volt a leggyengébb 2010-ben, míg pass rush elleni védelemben a negyedik legjobb az alapszakasz során.

http://www.footballoutsiders.com/stats/olDoM
Idén is így volt, a végére kicsit jobb lett a futásblokkolás, de végig jobb volt a passzvédelem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sziasztok most olvastam hogy az oaklandiek egyik legjobb játékosa Nnamdi Asomugha CB, free agent lesz, szerintem ő lehetne megfelelő számunkra!!!!mark0919
Kérdés, hogy neki mennyire érné meg ide jönnie. Nem lenézve a Lionst, de sztem előbb menne egy SB esélyes csapathoz. Bár ha a pénz motiválja majd akkor ide is nagy esélye lehet.FViktor93
Szerintem nagyon drága lesz, nem hiszem, hogy versenybe szállunk érte.

Backus:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/01/report_detroit_lions_jeff_back.html

Valaki az itteni szakértők közül? 😀MacPhisto
Azért nem kell túlzásokba esni, de idén valóban jobb volt, mint tavaly, és az azt megelőző években, és a sok savazás/kritika inkább amiatt érkezett, különösen a 2009 draft és annak utóhatásai miatt.

LT Backus mellett LG Sims, és RT Cherilus is az NFC North all pro tagja a Millwaukee Journal Sentinel szerint. A Seattle-tól remek rablás volt Sims, és az amúgy is franchise OT Backus játékán azért valamit még ő is tudott javítani.

A Football Outsiders számai alapján futásblokkolásban a detroiti fal volt a leggyengébb 2010-ben, míg pass rush elleni védelemben a negyedik legjobb az alapszakasz során.

http://www.footballoutsiders.com/stats/ol
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Sziasztok most olvastam hogy az oaklandiek egyik legjobb játékosa Nnamdi Asomugha CB, free agent lesz, szerintem ő lehetne megfelelő számunkra!!!!mark0919
Kérdés, hogy neki mennyire érné meg ide jönnie. Nem lenézve a Lionst, de sztem előbb menne egy SB esélyes csapathoz. Bár ha a pénz motiválja majd akkor ide is nagy esélye lehet.FViktor93
Szerintem nagyon drága lesz, nem hiszem, hogy versenybe szállunk érte.

Backus:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/01/report_detroit_lions_jeff_back.html

Valaki az itteni szakértők közül? 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sziasztok most olvastam hogy az oaklandiek egyik legjobb játékosa Nnamdi Asomugha CB, free agent lesz, szerintem ő lehetne megfelelő számunkra!!!!mark0919
Kérdés, hogy neki mennyire érné meg ide jönnie. Nem lenézve a Lionst, de sztem előbb menne egy SB esélyes csapathoz. Bár ha a pénz motiválja majd akkor ide is nagy esélye lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok most olvastam hogy az oaklandiek egyik legjobb játékosa Nnamdi Asomugha CB, free agent lesz, szerintem ő lehetne megfelelő számunkra!!!!
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
tenorx
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=1&statisticPositionCategory=TIGHT_END&season=2010&seasonType=REGMacPhisto
http://www.theoaklandpress.com/articles/2010/12/24/sports/doc4d14ec8084eac395815052.txttenorx
Mert egy másodéves megállította volna Pepperst. :rolleyes:

Backus egész évben jó volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
We think we had a pretty good pick at No. 20 in 2009 in Brandon Pettigrew. Bazzani
tenorx
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=1&statisticPositionCategory=TIGHT_END&season=2010&seasonType=REGMacPhisto
http://www.theoaklandpress.com/articles/2010/12/24/sports/doc4d14ec8084eac395815052.txt
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ehh:

Shoulder surgery to keep Lions' Ndamukong Suh out of Pro Bowl


http://www.detnews.com/article/20110105/SPORTS0101/101050437/1126/sports0101/Shoulder-surgery-to-keep-Lions’-Ndamukong-Suh-out-of-Pro-Bowl

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Hát nem jártatok annyira szarul mint alapból kinézett,de azért lehetett volna bőven jobban draftolni.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
We think we had a pretty good pick at No. 20 in 2009 in Brandon Pettigrew. Bazzani
tenorx
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=1&statisticPositionCategory=TIGHT_END&season=2010&seasonType=REG

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
We think we had a pretty good pick at No. 20 in 2009 in Brandon Pettigrew. Bazzani
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew szösszenetek:

• On linebacker Julian Peterson getting benched for the final regular season game: "I will address that. I met with Julian on Monday and we had a great meeting. I thanked him for his two years of service to the organization. Anytime you have 31 straight starts for a team, you've given a lot of blood, sweat and tears to make that happen. But I thanked him and told him we're not going to bring him back. We shook hands and parted ways. I think it's time to move on.''

• On whether Jason Hanson will have competition next year: "The guy's probably a first-ballot Hall of Fame type of kicker and he's had a lot of success here. He had a tough run with injuries this season. We're still formulating our plans for the roster this year at a lot of different positions, but kicker is one of them.''

• On whether the Lions will bring back quarterback Drew Stanton: "If I had one knock on Drew, it'd be his injuries. I was really pleased with his performance on the field, but the injuries set him back again this year. We haven't made a decision on that yet. We don't know what our system is or what's going to be required to retain a guy like Drew Stanton.''

• On the impending lockout March 4 and the problems it will cause in the offseason in trying to acquire players: "I don't view it as being hamstrung. What it means is that we have to prepare for any eventuality. It's more work in terms of preparation and we're fine with that. We're prepared with whatever the new system is. We'll be ready to implement a strategy for it.''

• On having the 13th overall pick in the draft, after having the first and second overall picks the previous two seasons: "Certainly it's more of a challenge to pick at 13 than it is at No. 1 or No. 2. We think we had a pretty good pick at No. 20 in 2009 in Brandon Pettigrew. And we think we had a pretty good pick at No. 30 last year with Jahvid Best. From my perspective, there will be a good player there at No. 13, there's no question about . There will be a great player there at 13, we've just got to find that guy.''

• On quarterback Matthew Stafford and his injury history and his future with the Lions: "He didn't miss any time in college at all. He wasn't an injury-prone guy prior to getting here. I don't think it's going to be an on-going issue, the doctors don't think it's going to be an on-going issue. We want to get him healthy.''

Egyre nagyobb gond lesz az LB sor.
Viszont QB poszton maradunk ennél a hármasnál alighanem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miostmeg azt írják,hogy 1/13as draftcetli a miénk.
Jó lenne,ha végleges lenne.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Esetleg feltradelhetnénk...MacPhisto
Ha trade-elünk akkor csak lefelé sztem.
Ott meg behúzunk valakit aki csúszott valamiért.
Ami számításba jöhet: CB,DE,SS,LB
Sajnálom,hogy gyengécske az LB class,mert oda kellene a legnagyobb upgrade.
De véleményem szerint,most FA-n tömködjük a lyukakat,ha kell akkor draftcetlit is áldozunk.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Esetleg feltradelhetnénk...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ahogy nézem nem játszott Megatron.
Ez így még keményebb győzelem.

Amennyire nem kedveltem Raynert az elején,símán kezdő kicker lehet valahol,ha nálunk Hanson nem vonul vissza.

Mac! 1/14nél is benn lesz Amukamara?Bazzani
Nehéz meg mondani, de ha tippelnem kéne nem hiszem sajnos. Irdatlan nagy mákkal esetleg, esetleg PP csúszhat, és mondjuk a Dallas őt húzza be előttetek 1/10re, és akkor Prince talán lecsúszhat hozzátok.

De mint írtam 1/14re bepróbálhattok BPAt is, úgy is azt szoktatok mostanában, 2. körben is lesz bőven jó corner (fasza draft classnak tűnik)
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ahogy nézem nem játszott Megatron.
Ez így még keményebb győzelem.

Amennyire nem kedveltem Raynert az elején,símán kezdő kicker lehet valahol,ha nálunk Hanson nem vonul vissza.

Mac! 1/14nél is benn lesz Amukamara?Bazzani
mi biztos hogy kivisszük ha még bent lesz...

19.00 meccsek közül a Detrit-Minesotat néztem és a Detroit olyan büntetést is kapott amiről még az életben nem hallottam... de grat a győzelemhez 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1919 jöhet a sav
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy nézem nem játszott Megatron.
Ez így még keményebb győzelem.

Amennyire nem kedveltem Raynert az elején,símán kezdő kicker lehet valahol,ha nálunk Hanson nem vonul vissza.

Mac! 1/14nél is benn lesz Amukamara?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1CAR, 2DEN, 3BUF, 4CIN, 5ARI, 6CLE, 7SF, 8TEN, 9DAL, 10WAS, 11HOU, 12MIN, 13DET, 14MIA, 15STL

Mondtam én,hogy top10en kívül draftolunk.
Ja és nem vagyunk csoportutolsók. 😀