Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Not spending much time on QB prospects

Fri, 25 Feb 2011 10:21:17 -0800

Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team is not spending much time scouting the quarterback prospects because they are happy with the quarterbacks they have on their roster, according to Tom Kowalski, of MLive.com.

Idén kiderül,hogy Stafford tud e egészséges maradni egy teljes szezonon keresztül.
Ha nem akkor jövőre QB draft valószinűleg.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions Sleepers: Top 5 Detroit Backups Who Will Help in 2011

http://bleacherreport.com/articles/619959-detroit-lions-sleepers-top-5-detroit-back-ups-who-will-help-in-2011#page/1

Willie Young és Aaron Berry nagy meglepetés lehet, Carpenter már tavaly is jó volt.
Toone kimaradt. 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions not interested in pursuing free agent Shaun Rogers

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/02/detroit_lions_not_interested_i.html

Kicsit bánom, de teljesen megértem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Kyle Vanden Bosch feeling good

Mon, 21 Feb 2011 23:58:53 -0800

Detroit Lions DL Kyle Vanden Bosch (neck) said Monday, Feb. 21, that he feels good after having neck surgery in early December, reports Carlos Monarrez, of the Detroit Free Press. "I kind of just want to get back to full strength and then maybe back off a little bit," Vanden Bosch said. "It was just a bulging disk that was a cumulative injury from years of hitting. Now that that's taken care of structurally, I'm fine."

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Carlos Monarrez


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | No OLBs on roster considered starters

Mon, 21 Feb 2011 12:58:12 -0800

The Detroit Lions do not see LBs Bobby Carpenter, Ashlee Palmer and Caleb Campbell as full-time players at outside linebacker, according to Chris McCosky, of The Detroit News.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Chris McCosky


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Expected to look for LBs this offseason

Mon, 21 Feb 2011 10:23:47 -0800

The Detroit Lions are expected to look for outside linebackers and middle linebackers in free agency as well as the 2011 NFL Draft, reports Chris McCosky, of The Detroit News.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Chris McCosky


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | DeAndre Levy willing to change spots

Mon, 21 Feb 2011 10:14:50 -0800

Detroit Lions LB DeAndre Levy said he is willing to move from middle linebacker to outside linebacker if the team asked him to make the switch, reports Chris McCosky, of The Detroit News.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Chris McCosky


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jason Hanson not wearing boot on foot

Sun, 20 Feb 2011 12:17:34 -0800

Detroit Lions PK Jason Hanson (Achilles', ankle) is no longer wearing a walking boot on the foot where he suffered an Achilles' tendon injury during the season, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Hanson said he is not sure when he will be able to resume football-related activities.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Two could compete for starting safety job

Sat, 19 Feb 2011 13:20:58 -0800

Detroit Lions SS Erik Coleman and SS Amari Spievey could compete for the starting safety job opposite FS Louis Delmas during training camp, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyébként Bazzani Jimmy Smithről se feledkezz el. Már sok helyen előrébb írják, mint Harrist. Nagy, fizikális corner, aki alig engedett elkapást az egyetemi évei alatt (nem akarok hülyeséget mondani, de vagy 15 körül engedett)tenorx
Utolsó két évében összesen 11 elkapást csináltak róla, az ellenfelek többsége nem is dobott az irányába.
Az én tippem szerint 3-4 CB kimehet mire mi választunk.
Lutri volna megtippelni,hogyha CB-t húzunk ki lesz az.
Jelenleg egymidegy,hogy Harris vagy Smith.
Combine sokat számít,ami előrébb való,hogy Chris Houstont alá kell íratni.
(Ha Aso jön akkor minden sztornó. 😀 )

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Utolsó két évében 11-et,csak,hogy pontosak legyünk 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Egyébként Bazzani Jimmy Smithről se feledkezz el. Már sok helyen előrébb írják, mint Harrist. Nagy, fizikális corner, aki alig engedett elkapást az egyetemi évei alatt (nem akarok hülyeséget mondani, de vagy 15 körül engedett)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Calvin-Jones WR duo igencsak komolyan hangzik...és ha rookie cap lenne addigra fizuba nem lenne annyira veszélyes...Rolni
Szerintem is jól hangzik.
Nekem a CJ-Burleson duóval sincs semmi bajom (főleg,hogy minőségi TE célpont is van mellettük),de gondolni kell egy esetleges sérülésre (jajj csak ne legyen),vagy arra ha Megatront nem sikerül megtartani 2012re.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
3.számú lehetőség:
Van egy poszt a csapatnál ami sokak szerint megoldott, szerintem meg nem. Volt egy időszak amikor csak ide választottunk az első körben, nevettek is rajtunk rendesen. Most nem lennék meglepve,ha WR-t húznánk a 13.pickel. Ott van ugyebár a liga egyik legjobb elkapója Megatron,mellette a jó idényt futó Burleson és....és....annyi. B.Johnson,D.Williams nálam nem élné meg a következő 53as keretet. A WR draft akkor léphet leginkább életbe,ha Julio Jones valami csoda folytán nem kelne el addigra mire mi választunk. Azt láthattuk,hogy Mayhew BPA alapján draftol leginkább így Jones választása számomra egyáltalán nem lenne meglepő.

Julio Jones, WR, Alabama


Bazzani
A Calvin-Jones WR duo igencsak komolyan hangzik...és ha rookie cap lenne addigra fizuba nem lenne annyira veszélyes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon érdekes helyzetben vagyunk ezzel a 13.pickel.
A legnagyobb needünknek pont nem kedvez ez a hely,vicc az,hogy túl korai hozzá.
Ugye az OLB posztról beszélek.

Kezdjük a legkézenfekvőbb tervel,ha a legnagyobb needünket a 13.picken akarjuk orvosolni.
(Véleményem szerint nem ez a verzió lesz.)

1.számú lehetőség:
Nem valami erős az idei OLB class,mondották az okosok. Túl sok lehetőségünk nincs ha ez a verzió lép életbe. Igazából két esélyes a dolog,két játékosra redukálnám én is a dolgot. Az egyik Von Miller aki 3-4es játékos inkább,de amennyire nagy a hype-ja tuti nem marad benn addigra. A sokkal valószínűbb lehetőség:

Akeem Ayers OLB UCLA


Ha ez a verzió lép életbe akkor második körben egy CB-t, harmadikban egy G-t húznék.
Későbbi körben egy biztoskezű WR-t CJ és Burleson mögé és egy késői körös RB-t.
Nézegettem videókat és egyszer meccsen is láttam John Clay-t a Wisconsin futóját játszani,őt szívesen látnám nálunk.

2.számú lehetőség:
Sok éves probléma a CB kérdés a Lionsban. Továbbra is vannak bajok,de aki látta minden meccsünket (van ilyen rajtam kívül?) az láthatta,hogy korántsem olyan nagy ez a baj,mint az utóbbi években. Ez alighanem a DLine megerősödésének köszönhető,hisz már rég nincs annyi ideje az ellen irányítójának passzolni,mint amikor Kalimba Edwardsok, Chuck Darbyk vagy Grady Jacksonok "riogatták" őket. Nem mellesleg Houston az utóbbi évek legjobb cornere aki Lions mezben játszott, Alphonso Smithnek vannak gondjai az emberfogással (Branch szószerint hülyét csinált belőle),de rekordmennyiségű picket fogott. Vascher tűrhető backup volt, Aaron Berry nagy reménységként sajnos nagyon hamar IRre került.
De könnyen elképzelhető,hogy CB húzás lesz.
Ha igen akkor sajnos a két sztárcorner (Peterson és Amukamara) valószinűleg kimegy addigra.
Ha szerencsénk van akkor a válsztásunk Brandon Harris-re (Miami) eshet.

Brandon Harris, CB, Miami


Ez esetben a második körben az OLB poszt, harmadikban pedig a G vagy a WR probléma orvosolható, majd az RB.

3.számú lehetőség:
Van egy poszt a csapatnál ami sokak szerint megoldott, szerintem meg nem. Volt egy időszak amikor csak ide választottunk az első körben, nevettek is rajtunk rendesen. Most nem lennék meglepve,ha WR-t húznánk a 13.pickel. Ott van ugyebár a liga egyik legjobb elkapója Megatron,mellette a jó idényt futó Burleson és....és....annyi. B.Johnson,D.Williams nálam nem élné meg a következő 53as keretet. A WR draft akkor léphet leginkább életbe,ha Julio Jones valami csoda folytán nem kelne el addigra mire mi választunk. Azt láthattuk,hogy Mayhew BPA alapján draftol leginkább így Jones választása számomra egyáltalán nem lenne meglepő.

Julio Jones, WR, Alabama


Ha így történne akkor a második és harmadik körben jöhetne CB és OLB,később egy G és egy RB.

4.számú lehetőség:
Van egy dolog amit Mayhewnál mindenképp számításba kell venni. Ez pedig a 13.cetli eltradelése. Mivel számunkra fontos játékost a 20.pick környékén is találunk könnyedén így némi ellenértékért alighanem lejjebb fogunk tradelni.
Most egy olyan ötletet dobok be amit eddig sehol nem olvastam, úgyhogy levédetem.
A támadófal egyik szegmenséről van szó,de meglepően nem az örök slágertéma LT poszt, hanem a center és G poszt. Miért?
Raiola már nem fiatal és sokak szerint az egyik oka,hogy nem megy a futás, Peterman pedig egyszerűen gyenge. Találtam mindkét posztra megoldást egy személyben:

Stefen Wisniewski, C/G, Penn State

Első évében játszhatna G-ot Peterman helyén,később pedig átvehetné Raiola helyét a C poszton.
Ebben az esetben második harmadik körben jöhetne a CB és az OLB,majd a WR és a RB.

5.számú lehetőség:
A Cherilus projekt nagyjából megbukott. Buta mint a segg, blokkolásban sem jár az élen. Ez akkor látszódott,amikor a szupertehetségnek nem nevezhető Hilliard könnyedén pótolta az utolsó meccseken. Ha Cherilus nem kap még egy évet (minek kapna???) és nem Hilliard lesz az RT akkor bizony cselekedni kell. Pont akkor kell T-t választanunk amikor gyengécske a felhozatal? Nembaj,talán szerencsével járunk. Hallgatok Höriék szavára és a prototípus RT-t jelölöm meg választásképpen bár lehet,hogy símán meg lehetne letrade-el is:

Gabe Carimi, OT, Wisconsin

Külön jó lenne,ha sikerülne behúzni mellé a már említett John Clay-t, hisz csapattársak voltak.
A későbbi körökre megmaradna a CB és OLB need,valamint a 3.számú WR poszt megoldása.


Talán egy kis segítséget tudtam adni azoknak,akik mockot akarnak csinálni,vagy csak kíváncsiak arra,hogy mi várható a mi pickjeinknél.
A combine után csinálok egy csak Lionsra vonatkozó tippet.
Könnyebb volna ha lenne FA,meg nem is kellene annyit várni némi beszédtémára.
Go Lions!

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meghallgattam a draftos podcast-ot, most volt időm rá.
Nagy köszönet Tibinek és Hörinek ezúton is.
Kicsit gondolkodóba estem. Egyrészt azért,hogy miért nem vagyok olyan izgalomban az idei draft miatt,mint tavaly meg azelőtt, másrészt hogy ki jöhetne hozzánk a 13.pickel.
Talán az a kisebb várakozás oka,hogy idén (meglepetésre) nem vagyunk a top5ben. Ilyen utoljára még a Millen időkben volt, Cherilust vittük a 20.pickel. Nem is jött be nagyon...
Vagy a másik nyilvánvaló ok ez a lockout téma. Free agency nélkül valahogy nem lenne igazi ez az offseason,ilyenkor már mennek általában a nagy találgatások,most meg a legnagyobb hír a csapat körül,hogy Suh elment valami autóversenyt megnézni.
Az idei draftra némi meglepetést várok,de erről később.
Nagyon bízok Mayhewban. Folynak az előkészületek, vezetőink készülnek a combinera.
Schwartz says Mayhew is particularly good at laying out draft scenarios prior to the selection process, posing potential trades and other moves to help the group get a good idea of what Detroit would do in each situation.
Én nagyjából öt lehetséges verziót találtam a draftunkra, melyet a következő hozzászólásban fogok részletezni (folyamatosan szerkesztve). Egyrészt talán kicsit felpörög a topik másrészt,hogy elüssem az időt amíg a kiscsaj alszik mellettem.
Tehát...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem jól jártok vele, de egyértelműen SS, Spievey mögött nem látom a helyét.somoskovig
Spievey volt idén a SS nálunk. 😉
De köszönöm az infókat.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
érkezett Atlantából Eric Coleman SS

2008-ban és 09-ben végignyomta a szezont, idén kiszorult a kezdőből.
1 évre írt aláHöri
Ahogy nézem 2004 óta szinte minden meccsen kezdő volt, tavaly alig játszott.
Igazából nem ismerem a játékát,de C.C.Brown-hoz képest bárki upgrade.
Remélem idetéved valami Falcons fan és mesél róla.
Alighanem Spievey mögé jött backupnak amúgy.Bazzani
Bár nem vagyok Falcons fan, de azért pár komment. 😊 Coleman jó munkásember, megbízható, mondjuk inkább futás ellen hasznos, coverben nem tökéletes. Idén megsérült kb. az első meccsen a térde, és a helyére beugró Moore túl jó volt ahhoz, hogy visszakerüljön Coleman a csapatba, miután felépült. Szerintem jól jártok vele, de egyértelműen SS, Spievey mögött nem látom a helyét.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
érkezett Atlantából Eric Coleman SS

2008-ban és 09-ben végignyomta a szezont, idén kiszorult a kezdőből.
1 évre írt aláHöri
Ahogy nézem 2004 óta szinte minden meccsen kezdő volt, tavaly alig játszott.
Igazából nem ismerem a játékát,de C.C.Brown-hoz képest bárki upgrade.
Remélem idetéved valami Falcons fan és mesél róla.
Alighanem Spievey mögé jött backupnak amúgy.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
elvették a Lions 7. körét és az ötödik körös picket el kell cserélniük a Chiefs ötödik körösével (9 <-> 23), "szabotázs" miatt 😂JJ Tiller
Hatalmas büntetés, úgyis óriási zseniket szoktunk húzni a 7.körben.
Első három kör kell majdhogynem tökéletesre,a többi csak ajándék ha bejön.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
elvették a Lions 7. körét és az ötödik körös picket el kell cserélniük a Chiefs ötödik körösével (9 <-> 23), "szabotázs" miatt 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Atlantából Eric Coleman SS

2008-ban és 09-ben végignyomta a szezont, idén kiszorult a kezdőből.
1 évre írt alá

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnálom a srácot nagyon... Mondjuk kissé ironikus, azután, hogy leporcelánozta Staffordot.tenorx
Ironikus valóban.
Bár aki látta az esetet (jóformán kitörték a nyakát),az annak is örül,hogy nem bénult le.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Sajnálom a srácot nagyon... Mondjuk kissé ironikus, azután, hogy leporcelánozta Staffordot.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez most mi? Career ending? Wtf....tenorx
A sérülés után pár nappal már pedzegették a dolgot.
JPP ütötte agyon a Giants ellen egy visszahordásnál ha jól emlékszek.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Ez most mi? Career ending? Wtf....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ehh...


Lions | Zack Follett unlikely to return

Mon, 14 Feb 2011 07:14:45 -0800

Detroit Lions LB Zack Follett (neck) is unlikely to return after suffering a serious neck injury in 2010, according to CBSSports.com.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Backustüsi91
Először éreztem azt,hogy nem volt szar.
Persze tudom a Stafford sérülés meg minden...de Peppers akárkiről megcsinál egy sacket egy meccsen. Stafford egy kisebb szellőtől megsérül.

Szerinted ki a legjobb (legkevésbé rossz...) LT az NFC North-ban?Bazzani
Hát idei teljesítménye miatt mindenképp Cliftont mondanám. Packers jó szereplésének (Rodgerst nem törték széjjel) nagy szerepe van szvsz. Bár McKinne nem volt olyan domináns mint korábbi éveiben talán még őt is Backus elé teszem, rólunk meg nem ejtek szót inkább 😊. Bár ha úgy nézzük Backustól nem vártak sokat, ahhoz képest elég megbízható volt.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Backustüsi91
Először éreztem azt,hogy nem volt szar.
Persze tudom a Stafford sérülés meg minden...de Peppers akárkiről megcsinál egy sacket egy meccsen. Stafford egy kisebb szellőtől megsérül.

Szerinted ki a legjobb (legkevésbé rossz...) LT az NFC North-ban?

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lions' Johnson, Suh, Backus (?!?!) on ESPN's All-NFC North team

http://www.freep.com/article/20110212/SPORTS01/110211065/1049/sports01/Lions-Johnson-Suh-Backus-ESPN-s-All-NFC-North-teamBazzani
divat csapatból még a kevésbé jól teljesítő emberek is hamarabb kapnak elismerést 😛 😂tüsi91
Kire gondolsz?Bazzani
Backus