Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért ilyen szar játékkal (főleg offense) meccset nyerni nem semmi.
Köszönjük Henne, gondolom előjött a michigani vér. 😀Bazzani
Jó az, három zsinórban, legyen inkább négy

Hanyadik pick lesz így ebből, szerény számításaid szerint? 7-9 környékén?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ilyen szar játékkal (főleg offense) meccset nyerni nem semmi.
Köszönjük Henne, gondolom előjött a michigani vér. 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
amikor annak idején mondtam radió caféban h nem lesz ligautolsó a lions még hüledezett mindenki 😀

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Gyerekek! Mi ez a győzelmi széria? 😀
GRAT!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gratula a hármas győzelmi sorozathoz!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nagyon nagy grat ismét!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint nyertünk.
Nem hiszem el.
Shaun Hill meg egy ügyetlen fasz.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Shaun Hill lesz a kezdő.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d296d0/article/stafford-out-for-season-schwartz-waiting-to-reveal-lions-qb?module=HP_headlines
Kellemes ünnepeket!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions defensive tackle Ndamukong Suh finished first in fan balloting at his position and first among all rookies, the NFL announced today.
TAPSBazzani
Elég jól tolta hozzá, megérdemelte.Gogo
Jaja.
Az egyik legkomolyabb produkció volt rookietól az utóbbi években.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MINNESOTA: The Vikings did not put quarterback Brett Favre on injured reserve after he suffered a concussion in the loss to Chicago on Monday night. Coach Leslie Frazier said it is unlikely the 41-year-old quarterback will play on Sunday at Philadelphia. The Vikings, who are assured of their first losing season since 2006, play the Lions in the season finale at Ford


Nagyon remélem,hogy játszik ellenünk az utolsó fordulóban. Azt is remélem,hogy Suh-ék elveszik a kedvét a visszatéréstől.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Lions | Two QBs limited Wednesday
Comment (1)


Wed, 22 Dec 2010 13:23:10 -0800

Detroit Lions QBs Shaun Hill (finger) and Drew Stanton (shoulder) were limited during practice Wednesday, Dec. 22.


Lions | Matthew Stafford out for Week 16
Comment (0)


Thu, 23 Dec 2010 08:25:39 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz has ruled QB Matthew Stafford (shoulder) out for the team's Week 16 game, according to Chris McCosky, of The Detroit News. "Matthew Stafford is not ready to play this week," Schwartz said. "We've left the door open for a comeback. But being so close to the end of the season, it changes your thoughts a little bit, but we're not at that spot (ready to put him on IR) yet." Schwartz was asked if the team was reluctant to put Stafford on Injured Reserve because they didn't want him to deal with the stigma finishing his first two NFL seasons on the shelf. "That doesn't really play into it," Schwartz said. "It's still a rehab and we're still trying to keep good players available to possibly play."

Lassan tényleg ZacRob lesz terítéken...Bazzani
Tré,Stanton gyereket megnéztem vna utolsó 2 meccsen

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Detroit Lions defensive tackle Ndamukong Suh finished first in fan balloting at his position and first among all rookies, the NFL announced today.
TAPSBazzani
Elég jól tolta hozzá, megérdemelte.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions defensive tackle Ndamukong Suh finished first in fan balloting at his position and first among all rookies, the NFL announced today.

http://www.freep.com/article/20101222/SPORTS01/101222002/1049/SPORTS01/Suh-wins-Pro-Bowl-fan-voting-at-DT?GID=38b66x2Zhxvrfb9WEElMqhuulYoGrFU7QfTeFjcr5W4%3D

TAPS

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Two QBs limited Wednesday
Comment (1)


Wed, 22 Dec 2010 13:23:10 -0800

Detroit Lions QBs Shaun Hill (finger) and Drew Stanton (shoulder) were limited during practice Wednesday, Dec. 22.


Lions | Matthew Stafford out for Week 16
Comment (0)


Thu, 23 Dec 2010 08:25:39 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz has ruled QB Matthew Stafford (shoulder) out for the team's Week 16 game, according to Chris McCosky, of The Detroit News. "Matthew Stafford is not ready to play this week," Schwartz said. "We've left the door open for a comeback. But being so close to the end of the season, it changes your thoughts a little bit, but we're not at that spot (ready to put him on IR) yet." Schwartz was asked if the team was reluctant to put Stafford on Injured Reserve because they didn't want him to deal with the stigma finishing his first two NFL seasons on the shelf. "That doesn't really play into it," Schwartz said. "It's still a rehab and we're still trying to keep good players available to possibly play."

Lassan tényleg ZacRob lesz terítéken...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanton: separated shoulder

Tényleg Zac time lesz lassan. Na most akkor Hill és Stanton is sérülékeny, vagy csak Staffordot kúrogatják ezzel? :mad:MacPhisto
A Miami ellen a törött ujjú Hill kezd.
Komolyan mondom,hogy amikor kezdünk ráálnni a jó utra,valami mindig történik.
Hillt amúgy is gyűlölöm nézni.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
M.V.P.

tavalyelőtti preszezon óta mondom 😛Höri
hiába, túl jó volt az alma matere
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Stanton: separated shoulder

Tényleg Zac time lesz lassan. Na most akkor Hill és Stanton is sérülékeny, vagy csak Staffordot kúrogatják ezzel? :mad:

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sokkot kapok, ha odaadtam neked az irl Lions franchise QBt 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
M.V.P.

tavalyelőtti preszezon óta mondom 😛

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Amiatt esetleg nem aggódsz ha nagyon felmentek valaki elviszi előttetek PP-t ? Vagy annyira nem gáz ?Toca
Nem látom azt a csapatot,akinek olyan nagy CB needje lenne (persze most a top5 esélyesekről beszélek),hogy beáldozná PPre a top5-ös picket.
Persze ha a Broncos nem tud aláírni Champ-el,akkor...

Remélem idetéved valami nagyobb draftguru és megerősít ebben.Bazzani
Speciel én magunkra gondoltam márha nem QBt draftolunk akkor simán PP-t el kell vinnünk
(Persze ehhez még meg kell előznötök, de számomra az is reális)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amiatt esetleg nem aggódsz ha nagyon felmentek valaki elviszi előttetek PP-t ? Vagy annyira nem gáz ?Toca
Nem látom azt a csapatot,akinek olyan nagy CB needje lenne (persze most a top5 esélyesekről beszélek),hogy beáldozná PPre a top5-ös picket.
Persze ha a Broncos nem tud aláírni Champ-el,akkor...

Remélem idetéved valami nagyobb draftguru és megerősít ebben.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nézegettem kicsit a velünk nagyjából egyenlően álló csapatok sorsolását.
Nem szeretném ha top3ban draftolnánk.

A Carolina sztem már nem nyer meccset,marad 1/1
Bengalsnak a mai az utolsó nyerhető meccse a Browns ellen,sztem nem erőltetik túl,maradnak 1/2.
A Bills sem nyer már idén,ők lesznek az 1/3.
A Broncos megverheti a Texanst amivel négy győzelme lehet,ugyanannyi mint nekünk ha behúzzuk a vikingek ellenit vagy esetleg valamelyik idegenbelit amire kicsi az esély.
Az előtte lévő két csapat már nem utolérhető(Dallas & Cards),van egy-egy nyerhető meccsük + egymás ellen is játszanak,ott is lesz az egyiknek egy W.

Tehát 1/4 vagy 1/5 leszünk.
Ott sztem benn lesz Peterson,és ott már jobban vállalható egy CB pick,mint 1/2nél mondjuk.Bazzani
Na hát jóslásból nem kapnék diplomát az tuti.
Nagyon kellett ez a győzelem,mert az összes közvetlen rivális (aki mögöttünk van) nyert a Broncost kivéve.
Viszont lassan utolérjük a Cardsot és a Redskinst.
Egy győzelemmel és egy kis szerencsével akár a csoport 3.helye is meglehet, sőt a top5ből is kiküzdhetjük magunkat.Bazzani
Amiatt esetleg nem aggódsz ha nagyon felmentek valaki elviszi előttetek PP-t ? Vagy annyira nem gáz ?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem kicsit a velünk nagyjából egyenlően álló csapatok sorsolását.
Nem szeretném ha top3ban draftolnánk.

A Carolina sztem már nem nyer meccset,marad 1/1
Bengalsnak a mai az utolsó nyerhető meccse a Browns ellen,sztem nem erőltetik túl,maradnak 1/2.
A Bills sem nyer már idén,ők lesznek az 1/3.
A Broncos megverheti a Texanst amivel négy győzelme lehet,ugyanannyi mint nekünk ha behúzzuk a vikingek ellenit vagy esetleg valamelyik idegenbelit amire kicsi az esély.
Az előtte lévő két csapat már nem utolérhető(Dallas & Cards),van egy-egy nyerhető meccsük + egymás ellen is játszanak,ott is lesz az egyiknek egy W.

Tehát 1/4 vagy 1/5 leszünk.
Ott sztem benn lesz Peterson,és ott már jobban vállalható egy CB pick,mint 1/2nél mondjuk.Bazzani
Na hát jóslásból nem kapnék diplomát az tuti.
Nagyon kellett ez a győzelem,mert az összes közvetlen rivális (aki mögöttünk van) nyert a Broncost kivéve.
Viszont lassan utolérjük a Cardsot és a Redskinst.
Egy győzelemmel és egy kis szerencsével akár a csoport 3.helye is meglehet, sőt a top5ből is kiküzdhetjük magunkat.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ugye mondom, a power rushing.

Fogy az aláírásom 😛MacPhisto
Morris valami kegyetlen jó volt.
Nem tudom,hogy eddig miért nem ment ez.
Nem hinném,hogy a Cherilus-Hilliard csere eredménye.Bazzani
Egyszerű. Belül futunk...MacPhisto
Jaja lehet.
A másik ami tetszik a futásoknál az Logan.
Nagyon sokat szidtam azt az embert de az egyik legnagyobb fogásunk.
Tegnap Burlesonnak is volt egy trükkös futása,hoztunk is belőle 25 yardot.


Morris now has 55 carries for 283 yards and three touchdowns over his past four games.