Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
LT-t szerintem sem draftoltok az első körökben (1-3-ig gondolom), CB-DE szerintem is eleje lesz.

Off: Amúgy Bazzani, használd a szerkesztés gombot, és szerkeszd néha egybe a hsz-eket 😀 De lehet ez csak az én hülyeségem 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meg is büntették Suh-t 15 ropira. Egy tackle-ért.

Legyen csak jövőre lockout, egy kibaszott VICC ez a liga.MacPhisto
Ugyanezen a meccsen:
A Lions DE-je, Cliff Avril sem úszta meg, hogy képen törölte (még a sípszó előtt) a rivális chicagóiak irányítóját. Avril az egész mérkőzésen szépen beleolvadt a környezetébe, ám ennek ellenére nagyon jól játszott. A játékos 15 000 dolláros pénzbírságot kapott.

Nem emlékszem a szitura.
Remélem más rá sem nézett Cutlerre,mert tuti megbüntetik.
Köszönjük ligavezetés...


STAFFORD MÁR DOBÁL

A sérülésektől gyakran sújtott irányító tegnap már eleresztett pár 10 yardos passzt, de továbbra is Stanton kezd a Lions-ban.

Stafford idén mindössze egyetlen meccset tudott végigjátszani, ugyanis kétszer is rásérült dobóvállára, mely tavaly óta rakoncátlankodik. Korábban már azzal is foglalkoztunk, hogy vajon vissza kell-e vonulnia a fiatal játékosnak, de most úgy tűnik jól halad a rehabilitáció, tegnap már minden fájdalom nélkül tudta hajigálni a disznóbőrt, persze még nem nagy távolságokra. Ettől függetlenül továbbra is Drew Stanton kezd majd a Detroit Lions-ban, aki meglepően jól teljesített a Chicago Beras ellen.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston RFA lesz a szezon végén.
Ahogy olvasom nem nagyon akar maradni,nem is értem miért...
Tesztelni akarja a piacot.
A sok szar cornerünk közzött,talán ő az egyetlen akit nem szopatnak minden meccsen halálra,viszonylagosan kiegyensúlyozottan játszik.
Sajnálnám ha elmenne.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akárki akármit mond,a Lions közönsége az egyik legkitartóbb és legmegbocsájtóbb,mert ilyen szereplés mellett mindig tele a stadion:

Lions announce sellout vs. Packers; game will be broadcast locally

Egy blackoutos meccsünk volt idén.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Injured Reserve# Name Pos. Ht. Wt. Age Exp. College
32 Berry, Aaron CB 5-11 180 22 R Pittsburgh
95 DeVries, Jared DE 6-4 275 34 11 Iowa
46 Dickson, Richard TE 6-2 245 23 R Louisiana State
57 Dizon, Jordon LB 6-0 232 24 3 Colorado
49 Follett, Zack LB 6-1 236 23 2 California
4 Hanson, Jason K 6-0 190 40 19 Washington State
17 Moore, Michael WR 6-2 210 24 R Georgia
47 Nordin, Jake FB 6-3 262 26 1 Northern Illinois
27 Smith, Alphonso CB 5-9 190 25 2 Wake Forest
34 Smith, Kevin RB 6-1 217 23 3 Central Florida
18 Toone, Tim WR 5-10 185 25 R Weber State
93 Vanden Bosch, Kyle DE 6-4 278 32 10 Nebraska
12 Williams, Derrick WR 5-11 197 24 2 Penn State

Kemény lista,sztem ligaelsők vagyunk vele.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A másik nagy kérdés,hogy ki helyettesíti phonsot a szezon hátralévő 4 meccsén.

A lehetőségek:
-McDonald
-Vasher
-Ty Hill
-Spievey visszamegy az eredeti posztjára

Szerintetek?
Sztem McDonaldot próbálják ki.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szevasztok Oroszlánok!

Tudom hogy még messze van (meg nem is lenézésből írom) de Ti kit húznátok a drafton?
Mondjuk egy LT mehetne, és akkor Backus eggyel beljebb talán jobb lenne.
Peterman meg Sims eldönthetné egymás között a LG posztot. Meg aztán ott van a secondary is...
Hogy a LB sort ne is említsem...

Hajrá a Sajtfejűek ellen!Johnnie
Nem hiszek benne,hogy LT-t hozunk a drafton, főleg az előző hozzászólásomban leírtak miatt.
Ha hozunk LT-t akkor az FA piacon,vagy valami fondorlatos cserével.
Elméletileg BPA-t húzunk.
Jelenleg két jelölt van amit én olvastam.
Mivel nem tudni,hogy Vanden Bosch sérülése milyen komoly éshát ő sem mai gyerek,így az egyik Bowers DE.
A msáik pedig az örök téma (CB) Peterson.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy kicsit még árnyaltabb legyen a kép:

Lions | Gosder Cherilus not expected to play
Comment (0)


Fri, 10 Dec 2010 14:07:25 -0800

Detroit Lions OT Gosder Cherilus (leg) did not participate in practice Friday, Dec. 10, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. He is listed as doubtful for Week 14 and is not expected to play.

Ez lehet az első meccs idén amikor nem a kezdő OLine játszik.
Hilliard vagy Fox (alighanem az előbbi) helyettesítheti Cherilust.
Ha jól gondolom akkor Zombo jöhet szembe vele.

Azért Backust védve kicsit,kurva nehéz dolga van a csoportellenfeleink elleni meccseken.
Peppers,Allen,Matthews...senkinek nem ízlene ez a trió, pláne nem egy rookie-nak,ha draftolnánk egy LT-t.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Derick Williams IR, Brian Clark ment rosterre. Mindketten elkapókdeny79
Hát a jubiluimi 25. játékosotok PUP/IR listán. Azért ez már durva nagyon durva ez a fél keret.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Derick Williams IR, Brian Clark ment rosterre. Mindketten elkapók
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tökmindegy, kit húzunk. Harmadik héten már IRon lesz, vagy kokózni fog és lecsukják, vagy csak szerel egyet és a commish eltiltja.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szevasztok Oroszlánok!

Tudom hogy még messze van (meg nem is lenézésből írom) de Ti kit húznátok a drafton?
Mondjuk egy LT mehetne, és akkor Backus eggyel beljebb talán jobb lenne.
Peterman meg Sims eldönthetné egymás között a LG posztot. Meg aztán ott van a secondary is...
Hogy a LB sort ne is említsem...

Hajrá a Sajtfejűek ellen!Johnnie
Bár nem vagyok Lions fan, de én szvsz első körben Cornert húznék. Idén nincs olyan LT akit megérné húzni top5ös pickkel.
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Szevasztok Oroszlánok!

Tudom hogy még messze van (meg nem is lenézésből írom) de Ti kit húznátok a drafton?
Mondjuk egy LT mehetne, és akkor Backus eggyel beljebb talán jobb lenne.
Peterman meg Sims eldönthetné egymás között a LG posztot. Meg aztán ott van a secondary is...
Hogy a LB sort ne is említsem...

Hajrá a Sajtfejűek ellen!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.MacPhisto
Nem sisak, ahogy mondtam is korábban. nyakszirt környéke. Nem tudom a szabályt, ezért mondtam is, hogy nem óhajtok pálcát törni Suh felett. Egyébkétn szerintem a szerelés kivitele nem szép, ez az odabaszok egyet még nyak környékére dolog szerintem nem gyere be, azt se álíltom, hogy itt most hirtelen szabélyt kéne módosítani😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
bazsar Chicago Bears 7
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.Bazzani
Suh szerelése egyértelműen fejre ment, így pedig teljesen jogos a büntetés. Kockázd ki a videón, 0:50-nél és 1:02-nél mutatják a szerelést szemből és oldalról. Gondolom Suh-nak elszállt az agya, amikor más sokadszorra látta, hogy a második félidőben elmegy a meccs. Teljesen megértem a srácot!

Nagyon jó csapatotok van, sok jó játékossal, és a kulcspozíciókon klasszisokkal. Az idényetekben a mutatott játék alapján simán benne lehetett volna 5-6 győzelem, de akár egy pozitív szezon is. Nem véletlenül volt mindenkinek szimpatikus a csapat, ez lehetett volna a nagy story, a nagybetűs Come Back. De tényleg, még a harmadik QB-val is egy jó teljesítményt mutattatok.

Go Bears!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.MacPhisto
Nem lehet pontosan megállapítani hova ment. Valahol a váll és a nyak környékére. Viszont szerintem ez simán benn a játékban. Ha a QB fut számítson rá, hogy kapni fog. Nem ér zászlót, büntetést még kevésbé.visi_b
Sztem sem érdemelt zászlót,büntetést meg végképp,de igazából semmit nem változtatott a játék képén...de tlg nem érdemelt vna semmit,úgy h visszanézték meg végképp nem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.MacPhisto
Nem lehet pontosan megállapítani hova ment. Valahol a váll és a nyak környékére. Viszont szerintem ez simán benn a játékban. Ha a QB fut számítson rá, hogy kapni fog. Nem ér zászlót, büntetést még kevésbé.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Drew Stanton to start in Week 14
Comment (1)


Wed, 08 Dec 2010 20:55:50 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz confirmed that QB Drew Stanton will make his second consecutive start in Week 14 against the Green Bay Packers, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Reméljük hasonlót produkál mint a medvék ellen.



Két sztárigazolás:


Lions | Barry Turner claimed off waivers
Comment (1)


Wed, 08 Dec 2010 20:56:23 -0800

The Detroit Lions claimed DE Barry Turner (Bears) off waivers Wednesday, Dec. 8, according to Adam Schefter, of ESPN.



Lions | Prince Miller signed
Comment (0)


Wed, 08 Dec 2010 08:34:31 -0800

The Detroit Lions have signed CB Prince Miller off the Baltimore Ravens' practice squad, according to Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Terms of the contract were not disclosed.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.Bazzani
Suh olyan lesz mint Jabbar NCAAben az egyetemen(nem ehetett zsákolni 😀) Suh csak óvatosan csinálhat majd tackelt kis hévvel mert túl erős. 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Nálunk Nix tavaly kijelentette, hogy az alapozási fázis nem megfelelő, és részben ennek köszönhető a sok sérülés, amely a Billst sújtotta tavaly.
Idén változtattak ezen, és annak ellenére, hogy az utóbbi hetekben sajnos több meghatározó játékosunk kidőlt, (Hangman, Edwards), összességében valóban kevesebb a sérülés. POZ pl üveg, de azzal együtt, hogy "erősödött" 7 fontot, jobban is bírja a gyűrődést.

Üdv
H
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Suh 15ezres büntit kapott, Cutler leütközéséért. itt a video róla: http://www.youtube.com/watch?v=kw6vxVVXWUM&feature=player_embedded

Közben Kyle Vanden Bosch is IR került. 11 meccsen 49 tackle, 4 sack a mérlege, valamint 12 hit-e volt a QB-kon (legtöbb Suh-val együtt).deny79
Véleményes... Először azt mondtam volna, hogy lófütty, aztán látom Hósuli ábrázolását a történekről, utána meg a lassítást. Én úgy látom, hogy nem a fejét éri, ahogy a bünti szerint mondja a spori, hanem a nyakszirtje alá megy az ütés, vagy nyomás, ahogy a kommer mondja "more of a push".

Biztos nem én vagyok a szakértő a témában, úgyhogy nem tudok igazságot tenni😀kishaszi
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cc0192/Official-ruling-on-Suh-s-hit-on-Cutler?module=HP_video Itt is erről van szó és nemigen tudják megmagyarázni...

Cutler már futott a labdával és elhagyta a LOS-et is, úgyhogy a futóknak kijáró "védelem" illette meg. Szerintem gondoljunk bele, ha Forte fut a labdával és Suh ugyanígy szereli az zászló-e. Szerintem aligha. Vicken pl ennél durvábbakat is szoktak ütközni mikor fut (például múlt héten a Texans egyik védője sisakkal szállt bele a derekába oldalról) és nem dobnak rá semmit, és szerintem nem is kéne, mert ha egy Qb úgy dönt hogy fut a labdával akkor legyen felkészülve, arra, hogy keményet kaphat.
Más kérdés, hogy Suh alkalmazhatott volna normális szerelést is, nem ezt az ellökést, de a lökés is csak akkor szabálytalan ha fejere, nyakra megy. Ez meg inkább a hát felső részét, nyakszirtet érte.