Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ugye mondom, a power rushing.

Fogy az aláírásom 😛MacPhisto
Morris valami kegyetlen jó volt.
Nem tudom,hogy eddig miért nem ment ez.
Nem hinném,hogy a Cherilus-Hilliard csere eredménye.Bazzani
Egyszerű. Belül futunk...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ugye mondom, a power rushing.

Fogy az aláírásom 😛MacPhisto
Morris valami kegyetlen jó volt.
Nem tudom,hogy eddig miért nem ment ez.
Nem hinném,hogy a Cherilus-Hilliard csere eredménye.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
2x nyertetek egymás után ráadásul végre idegenben durva 😀 Ha a Phinst leveritek akkor simán 4 winnel fejezhetitek be a szezont szerintem meglesz ha Stanton marad ilyen.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ugye mondom, a power rushing.

Fogy az aláírásom 😛

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Még a végén meglesz a csoport 3. hely 😛 Szép volt, hajrá.


több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ezer év után nyertünk idegenben.
Stanton kurva jó volt, Megatron vadállat,de a meccsnyerő sztem ma Morris volt.
A rosszra most ne emlékezzünk.Bazzani
Csak a győzelem a fontos 😀 Megatront Pro Bowlra!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezer év után nyertünk idegenben.
Stanton kurva jó volt, Megatron vadállat,de a meccsnyerő sztem ma Morris volt.
A rosszra most ne emlékezzünk.

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
gratula szép volt!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cb pick fontosságánál azt se felejtsük el,hogy Houston alighanem megy.
DE poszton meg ott van az én titkos reménységem Willie Young,kicsit sajnálom,hogy nem próbáltuk ki.
Pre meccseken nagyon jól nyomta.Bazzani
Sztem marad kis plusz zsozsó kell csak nekiBlevi
Az sem baj ha megy.
Azért ebbe a Detroit defbe szívesebben jönnek majd az emberek.
Legalábbis remélem.

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Cb pick fontosságánál azt se felejtsük el,hogy Houston alighanem megy.
DE poszton meg ott van az én titkos reménységem Willie Young,kicsit sajnálom,hogy nem próbáltuk ki.
Pre meccseken nagyon jól nyomta.Bazzani
Sztem marad kis plusz zsozsó kell csak neki
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cb pick fontosságánál azt se felejtsük el,hogy Houston alighanem megy.
DE poszton meg ott van az én titkos reménységem Willie Young,kicsit sajnálom,hogy nem próbáltuk ki.
Pre meccseken nagyon jól nyomta.

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Berry-t 1/5-el vittel a Chiefs, amire sokan szívták a fogukat, hogy túl korán, de vsz Kansas-ben nem sírnak. 1/5-re nem nagyon húznak DB-t kivéve ha nagyon megéri. ELvileg PP megéri.

Mai meccs nekem kicsit necces, sztem kikapunk... de ne legyen igazamBlevi
Igazad van,pont ezért keresgélem az utat kifelé a top3ból.
Sajnos akkora need lett a CB,hogy egyértelmű a pick,főleg ha Peterson tényleg akkora tehetség mint amiket írnak,márpedig miért ne lenne az.
Ahová nekünk ember kéne az az LB sor,de jelenleg nincs top5ös tehetség.
LT dettó.

Kellene még játékos Peterman helyére és Raiola későbbi pótlására,de egyik posztra sem húznak top5ben.

DE jöhet még szóba,mert ugye KVB öregszik,de Jackson és McBride remekül pótolja, a túloldalon meg Avril remekel. Csak akkor lesz DE a választásunk ha PP kimegy előttünk és Amukamaraban nem látják meg Schwartzék a tutit.

DT,RB,WR nem kell,talán egy brutál erőfutó,de az is későbbi körös.Bazzani
Mindenki nagyon nagyra értékeli azok közül akik draft gurunak számítanak. Kell egy jó corner akiről nem szopunk 50-60 yardos TD-ket. Ez van, kell mint egy falat kenyér.
LB-t vsz találunk második körben is.

Korai DE pick-et nem igazán szeretem. De ez magánvélemény.
WR sztem kell, de az ráér. Őszintén szólva nem bánnám ha Roy Williams visszajönne Dallasból.

Fal közepébe is húzhatunk olyan 3-4 körben vannak még megfelelő játékosok.

LEgfontosabb az hogy Stafford rendben legyen
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Berry-t 1/5-el vittel a Chiefs, amire sokan szívták a fogukat, hogy túl korán, de vsz Kansas-ben nem sírnak. 1/5-re nem nagyon húznak DB-t kivéve ha nagyon megéri. ELvileg PP megéri.

Mai meccs nekem kicsit necces, sztem kikapunk... de ne legyen igazamBlevi
Igazad van,pont ezért keresgélem az utat kifelé a top3ból.
Sajnos akkora need lett a CB,hogy egyértelmű a pick,főleg ha Peterson tényleg akkora tehetség mint amiket írnak,márpedig miért ne lenne az.
Ahová nekünk ember kéne az az LB sor,de jelenleg nincs top5ös tehetség.
LT dettó.

Kellene még játékos Peterman helyére és Raiola későbbi pótlására,de egyik posztra sem húznak top5ben.

DE jöhet még szóba,mert ugye KVB öregszik,de Jackson és McBride remekül pótolja, a túloldalon meg Avril remekel. Csak akkor lesz DE a választásunk ha PP kimegy előttünk és Amukamaraban nem látják meg Schwartzék a tutit.

DT,RB,WR nem kell,talán egy brutál erőfutó,de az is későbbi körös.

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nézegettem kicsit a velünk nagyjából egyenlően álló csapatok sorsolását.
Nem szeretném ha top3ban draftolnánk.

A Carolina sztem már nem nyer meccset,marad 1/1
Bengalsnak a mai az utolsó nyerhető meccse a Browns ellen,sztem nem erőltetik túl,maradnak 1/2.
A Bills sem nyer már idén,ők lesznek az 1/3.
A Broncos megverheti a Texanst amivel négy győzelme lehet,ugyanannyi mint nekünk ha behúzzuk a vikingek ellenit vagy esetleg valamelyik idegenbelit amire kicsi az esély.
Az előtte lévő két csapat már nem utolérhető(Dallas & Cards),van egy-egy nyerhető meccsük + egymás ellen is játszanak,ott is lesz az egyiknek egy W.

Tehát 1/4 vagy 1/5 leszünk.
Ott sztem benn lesz Peterson,és ott már jobban vállalható egy CB pick,mint 1/2nél mondjuk.Bazzani
Berry-t 1/5-el vittel a Chiefs, amire sokan szívták a fogukat, hogy túl korán, de vsz Kansas-ben nem sírnak. 1/5-re nem nagyon húznak DB-t kivéve ha nagyon megéri. ELvileg PP megéri.

Mai meccs nekem kicsit necces, sztem kikapunk... de ne legyen igazam
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem kicsit a velünk nagyjából egyenlően álló csapatok sorsolását.
Nem szeretném ha top3ban draftolnánk.

A Carolina sztem már nem nyer meccset,marad 1/1
Bengalsnak a mai az utolsó nyerhető meccse a Browns ellen,sztem nem erőltetik túl,maradnak 1/2.
A Bills sem nyer már idén,ők lesznek az 1/3.
A Broncos megverheti a Texanst amivel négy győzelme lehet,ugyanannyi mint nekünk ha behúzzuk a vikingek ellenit vagy esetleg valamelyik idegenbelit amire kicsi az esély.
Az előtte lévő két csapat már nem utolérhető(Dallas & Cards),van egy-egy nyerhető meccsük + egymás ellen is játszanak,ott is lesz az egyiknek egy W.

Tehát 1/4 vagy 1/5 leszünk.
Ott sztem benn lesz Peterson,és ott már jobban vállalható egy CB pick,mint 1/2nél mondjuk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/the_matchup_week_15_detroit_li.html

Remek kis meccselőzetes.
Minket éreznek jobbnak.

A gyengécske mérlegünk ellenére kurva jó olvasni,hogy milyen jó a DLine.
Meg a spec.team is nagyon jó számokat hoz.Bazzani
Hm, pedig a Tampát még én is megnéztem, a szurkolók kb. három szar év után elfordultak? Na mindegy. Amúgy én örömmel látom ezeket a statokak, hogy jobb csapat a Lions, csak épp mi a turbina alapján hozzák ki, hogy ez a csapat a ligában 21., a másik akárhanyadik támadásban, meg védekezésben? Mert mondjuk a Falcons ellen teljesen egyenrangú teljesítményt raktak fel a pályára, és nem lehetett véletlen, hiszen csak van 8 győzelmük, és ölég nehéz a csoportjuk. A nyert meccsek száma szerintem a legfontosabb statisztikai adat, a killer instinct, ami nem mérhető, a többi meg maradjon meg a fantázia foci szakértőinek.

Amúgy egy "két szimaptikus csapat összecsapása lesz a mai" poénnal akartam lezárni, de úgy érzem, már túlságosan erőltetem ezt a viccet. Sajna ez egy rossz szokásom.füligjimmy
Én sem szeretem a statokat.
Sztem is a nyert meccsek száma az egyetlen fontos stat.
De azért vannak dolgok amiben fejlődtünk.
DLine,specteam.
Ez a Tampa meccs meg bármi lehet,nekünk szinte mindegy,a Tampa se nagyon kerülhet be a POba + sok hiányzó van mindkét oldalon.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/the_matchup_week_15_detroit_li.html

Remek kis meccselőzetes.
Minket éreznek jobbnak.

A gyengécske mérlegünk ellenére kurva jó olvasni,hogy milyen jó a DLine.
Meg a spec.team is nagyon jó számokat hoz.Bazzani
Hm, pedig a Tampát még én is megnéztem, a szurkolók kb. három szar év után elfordultak? Na mindegy. Amúgy én örömmel látom ezeket a statokak, hogy jobb csapat a Lions, csak épp mi a turbina alapján hozzák ki, hogy ez a csapat a ligában 21., a másik akárhanyadik támadásban, meg védekezésben? Mert mondjuk a Falcons ellen teljesen egyenrangú teljesítményt raktak fel a pályára, és nem lehetett véletlen, hiszen csak van 8 győzelmük, és ölég nehéz a csoportjuk. A nyert meccsek száma szerintem a legfontosabb statisztikai adat, a killer instinct, ami nem mérhető, a többi meg maradjon meg a fantázia foci szakértőinek.

Amúgy egy "két szimaptikus csapat összecsapása lesz a mai" poénnal akartam lezárni, de úgy érzem, már túlságosan erőltetem ezt a viccet. Sajna ez egy rossz szokásom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Here we have a quarterback who could bring a Super Bowl championship to Detroit."
Nem mondom,hogy a SB de a rájátszás meglehetne,ha végre egészséges tudna maradni.

Idén egy meccsre talán még beállhat,a Vikings elleni utolsóra.

If only for one game, Matthew Stafford has to play

http://www.freep.com/article/20101218/SPORTS18/101217061/1049/SPORTS01/If-only-for-one-game-Matthew-Stafford-has-to-play?GID=OY4bFhCyd1GGkHYgllK/UbWgTF17ekYYptSGfUEGWas%3D

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/the_matchup_week_15_detroit_li.html

Remek kis meccselőzetes.
Minket éreznek jobbnak.

A gyengécske mérlegünk ellenére kurva jó olvasni,hogy milyen jó a DLine.
Meg a spec.team is nagyon jó számokat hoz.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
ÚJABB BLACKOUT TAMPÁBAN

Tampa Bay-ben nem kíváncsiak a város fiatal, izgalmas csapatára.

Idén ez lesz a hetedik hazai meccse a Buccaneers-nek, és ez lesz a hetedik blackoutjuk is. A Lions meccsre ugyanis nem kelt el a megfelelő számú jegy, ezért a városban és környékén nem közvetítik élőben az összecsapást. Pedig Raheem Morris vezetőedző pont ezen a héten mondta, hogy a csapatot szépen lassan nehéz lesz ignorálni. Szerencsétlenségükre ez pont a saját városukban nem igaz. És azt, hogy igazzá váljon, a nemrég történt letartóztatások sem segítik.


Vicc,hogy nálunk nem volt blackout idén,az egyre combosabb Tampánál meg hét.
És még a Lionst akarják egyesek gondolatban LA-be költöztetni.
Hülyeség,de valamiért nem érzem most magunkat esélytelennek.

Stanton lesz újra a kezdő QB,a Miami meccsre bevethető lesz Hill,a ikingek ellen talán már Stafford is. Bőség lesz itt kéremszépen.Bazzani
Ha már ennyi QBtek van majd dobjatok át egyet nekünk. Mert mire a szezn végére érünk Ramseyt is összetörik. 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ÚJABB BLACKOUT TAMPÁBAN

Tampa Bay-ben nem kíváncsiak a város fiatal, izgalmas csapatára.

Idén ez lesz a hetedik hazai meccse a Buccaneers-nek, és ez lesz a hetedik blackoutjuk is. A Lions meccsre ugyanis nem kelt el a megfelelő számú jegy, ezért a városban és környékén nem közvetítik élőben az összecsapást. Pedig Raheem Morris vezetőedző pont ezen a héten mondta, hogy a csapatot szépen lassan nehéz lesz ignorálni. Szerencsétlenségükre ez pont a saját városukban nem igaz. És azt, hogy igazzá váljon, a nemrég történt letartóztatások sem segítik.


Vicc,hogy nálunk nem volt blackout idén,az egyre combosabb Tampánál meg hét.
És még a Lionst akarják egyesek gondolatban LA-be költöztetni.
Hülyeség,de valamiért nem érzem most magunkat esélytelennek.

Stanton lesz újra a kezdő QB,a Miami meccsre bevethető lesz Hill,a ikingek ellen talán már Stafford is. Bőség lesz itt kéremszépen.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | NFL rescinds fines against Stephen Peterman


The NFL has rescinded two fines against Detroit Lions OG Stephen Peterman for chop block penalties in Week 9 against the New York Jets, reports Tom Kowalski, of MLive.com.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' Carpenter could start at OLB
http://www.freep.com/article/20101217/SPORTS01/12170375/1049/sports01/Lions-Carpenter-could-start-at-OLB

Miért érzem azt,hogy be fog válni?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
#Lions claim CB Eric King off waivers to fill Gosder Cherilus' spotdeny79
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
A kurva annnnnyát ennek a bumerángembernek.
Schwartz te nagyonhülye.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Lions claim CB Eric King off waivers to fill Gosder Cherilus' spot