Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.tüsi91
az a tesója Luke, Josh már volt Lions játékos : http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_McCownGeronimo
Tényleg, akkor az előző hszem tartalma semmis.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva GlassfordotDelonso_
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.tüsi91
az a tesója Luke, Josh már volt Lions játékos : http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_McCown

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva GlassfordotDelonso_
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DETROIT LIONS FUTURE SCHEDULE

Home:
Chicago
Green Bay
Minnesota
Atlanta
Carolina
Oakland
San Diego
(NFC West Team)

Away:
Chicago
Green Bay
Minnesota
New Orleans
Tampa Bay
Denver
Kansas City
(NFC East Team)

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
A legbalszerencsésebb csapat címre símán benevezhetünk.Bazzani
Olvassátok el, érdemes.

http://www.thelionsinwinter.com/2010/11/detroit-lions-nfl-and-luck.html

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva GlassfordotDelonso_
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez már tlg nagyon durva azért...Besttel mi a helyzet,milyen sérülése van?anfernee

Nagyjából ez.

A legbalszerencsésebb csapat címre símán benevezhetünk.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva Glassfordot
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bazdmeg....tenorx
Jaja. 😀

Leírom mégegyszer a két nevet:
Josh McCown and J.T. O'Sullivan

Na az egyikük lehet az irányítónk,ha Stanton (alighanem) betlizik a hétvégén.
Felmerül bennem a kérdés,hogy futójáték (Best nem játszik várhatólag)nélkül szerzünk e pontot a Bears ellen !?Bazzani
ez már tlg nagyon durva azért...Besttel mi a helyzet,milyen sérülése van?

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazdmeg....tenorx
Jaja. 😀

Leírom mégegyszer a két nevet:
Josh McCown and J.T. O'Sullivan

Na az egyikük lehet az irányítónk,ha Stanton (alighanem) betlizik a hétvégén.
Felmerül bennem a kérdés,hogy futójáték (Best nem játszik várhatólag)nélkül szerzünk e pontot a Bears ellen !?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Bazdmeg....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Team works out two quarterbacks
Comment (0)


Tue, 30 Nov 2010 19:44:47 -0800

The Detroit Lions worked out free-agent QBs Josh McCown (Panthers) and J.T. O'Sullivan (Chargers) Monday, Nov. 29, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Detroit Lions QB Shaun Hill (finger) is potentially out for the season, and there is no clear timetable for a return by QB Matthew Stafford (shoulder).


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Shaun Hill might be done for the season
Comment (0)


Tue, 30 Nov 2010 19:34:24 -0800

Detroit Lions QB Shaun Hill (finger) might miss the remainder of the season, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. A person familiar with the situation said Tuesday, Nov. 30, that Hill broke the index finger on his throwing hand in the first half of the Week 12 game against the New England Patriots, Thursday, Nov. 25. QB Drew Stanton took first-team reps in practice Tuesday and is expected to make his second career start in Week 13 against the Chicago Bears.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Shaun Hill wearing finger splint
Comment (0)


Tue, 30 Nov 2010 12:55:44 -0800

Detroit Lions QB Shaun Hill (finger) appears to be wearing a splint on the index finger of his throwing hand during practice Tuesday, Nov. 30, according to The Associated Press. Hill sat on the side while QB Drew Stanton took first-team repetitions.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
http://www.youtube.com/watch?v=XqhkmgB9oQI

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Shaun Hill claims Pats player went after broken arm
Comment (0)


Fri, 26 Nov 2010 06:57:04 -0800

Detroit Lions QB Shaun Hill (forearm), who was playing with a broken left forearm Thursday, Nov. 25, said a New England Patriots defender tried to break his arm on a quarterback sneak play, MLive.com's Philip Zaroo reports. "That's why I eventually gave up the ball," Hill said. "Somebody was down there (in the pile) literally trying to break my arm, which is already broken. Literally, trying. And, uh, you know, I guess wasn't seen (by officials)."

--------------------------------------------------------------


Lions | Gosder Cherilus nursing knee injury
Comment (0)


Fri, 26 Nov 2010 16:47:19 -0800

Detroit Lions OT Gosder Cherilus (knee) was forced to leave the Week 12 game against the New England Patriots Thursday, Nov. 25, due to a knee injury, reports Tom Kowalski of MLive.com. Cherilus was icing the knee after the game.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Kyle Vanden Bosch left Week 12 game
Comment (0)


Fri, 26 Nov 2010 16:46:14 -0800

Detroit Lions DE Kyle Vanden Bosch (undisclosed) was forced to leave the Week 12 game against the New England Patriots Thursday, Nov. 25, due to an undisclosed injury, reports Tom Kowalski of MLive.com. Vanden Bosch was unable to return.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Belszólnék a vitába egy kicsit és elmondanám mi az ami engem kurvára zavar.
Van egy ember,nevezzük mondjuk Mayhewnak.
Szerinetm a csapat vezetésénél található emberek közül egyértelműen ő az ész.
Összehozott két év alatt,egy elfogadhatónak mondott keretet,amivel egy normális HC pozitív közeli eredményt tudna elérni. A Pgrew over Oher nagy baklövés volt,de az FAban jól mozogtunk,jó embereket hoztunk olcsón.
Az FA igazolásoknál ugye az a nehéz,hogy épeszű játékos nem akar a Lionsban játszani,mert az nagyjából a karrierje végét jelenteni.
Van egy másik ember,nevezzük mondjuk Schwartznak.
Megkapta a lehetőséget. Első évben nem is okozott kirívó csalódást, csináltunk két W-t. Igaz,hogy sikerült magunkat megveretni a liga akkori leggyengébb csapatával otthon,de azt mondtuk belefér. Mondjuk megvédtük a 0-16os rekordunkat.
Jött a nagy reménykedés megint,na most jön a mi évünk.
Jöttek a jól csengő nevek,mert egy felfelé ágazó Lionsba kicsit szivesebben jöttek az emberek.
Jött Vanden Bosch, Rob Sims, Corey Williams, Chris Houston stb. Mind jobbacskán csengő nevek,mint az Eric King vagy Chuck Darby féle aranyvonulat. Jött egy kibaszot jó drafton Suh,Best és társai. Na majd most.
Erre ugyanott vagyunk,semmiféle fejlődés nincs a csapatban. A meccseink rendszeresen addig tartanak amíg az ellenfél HC-a ki nem elemez minket a szünetben. Edző stábunk semmit nem tud hozzátenni a meccshez,a legritkább esetben dobjuk be jókor a piros zászlót, nem jókor kérünk időt.
Persze az oldalvonal melletti kecskeszakáll vakargatás és a gyermeki toporzékolás nagyon megy.
Kérdem én,mi esély van arra,hogy Schwartz megtanulja a szakmát és az idény felénél nem az 1/1ért harcolunk nagy erőkkel,amikor olyan tehetségek játszanak a csapatban,amire sok csapat csak irígykedik?
Persze várjuk meg amíg lejár Megatron szerződése és akkor jöhetnek a Northcutt féle elkapózsenik újra. Tudjátok mi a vicc? Egy normális edző ilyenekkel is tudna csapatot csinálni.
Schwartz meg ezzel a Patsel Bradystül mindenestül összehozna 4-5 győzelmet. Nagy szerencsével.
Mondjuk azt is össze lehetne számolni egykézen,hogy hány olyan meccsünk volt amikor Stafford kezdte és fejezte is be a meccset. Csak egy jó HC ilyenekre is felkészül,nem játszat olyan játékokat a bojlertestű, általános iskolai dobótechnikájú csereQBjával,amit nem tud.

Egy szusszra ennyi. 😀

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Nyúlhatsz, mert szerintem annyira nem jártok rosszul ezekkel a vereségekkel, így behúzhatjátok Patrick Petersont. Igazából mostmár playoff úgyse lesz, az a különbség, hogy elöl húztok, vagy középen.tenorx
Az igaz, a korai draft értékére legjobb példa itt Suh. De azért vannak tehetségek mittomén a 6. vagy 10. picken is, nem kell feltétlen a TOP 3 mindig.

Én nem tudom, hogy a mondjuk a 10. héten mikor reménykedett rájátszásban egy Lions drukker utoljára? Nem a csoportgyőzelemben feltétlen. Ha jól tudom '99 óta nem jutottak rájátszásba, azóta építkeznek. És sikerült felépíteni egy nfl all time 0-16 rekordot. A kommunizmust építették ilyen faszányosan. 50 év alatt kész lett az alap, és összedőlt. Egy alap nem is tud összedőlni, de megoldották!

Amellett én is azt mondom, hogy ha a mostani csapatot építik tovább, ez egy jó gárda lehet. Csak ugye kérdés, hogy így lesz-e? Vagy jön egy új edző új elképzelésekkel, és minden kezdődik elölről, mert többek közt ez öli meg a csúcsragadozókat, és sorolja a tápláléklánc vége felé.
De persze beszédes, ha megnézzük hogy 2000 óta érkezett edzők milyen győzelem-vereség arányt tudtak felmutatni, és akkor mindenkinek világos lesz sztem, mirú van nagyba szó:
Marty Mornhinweg 2001-02 5-27 (.156)
Steve Mariucci 2003-05 15-28 (.349)
Dick Jauron 2005 1-4 (.200)
Rod Marinelli 2006-08 10-38 (.208)
Jim Schwartz 2009- 2-14 (.125)

És közben is draftoltak, volt 2000 óta (2000 is benne van) 8 TOP 10es pick, és további 4 TOP 20ig. Az egy komplett védelem vagy támadósor +1 ember. És akkor nem is számoltam hogy első körös (TOP 32ig) még van további kettő, és így tovább (TOP 35 illetve 37re jönnek ki a legkedvezőbben a számok, csak direkt nem akartam játszani vele). Tehát a jó draftpozíció az eddig is megvolt. És további türelem kérésére volt elég.ulpianus
Igazad van, szerinted miért akarom felgyújtani a Ford Fieldet?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Az elotte levo ur pedig totalisan lezullesztette a csapatot.
Az uj rezsim mar normalis jatekosokat is hoz. Probal sarbol varat epiteni. Ezek a jatekosok jok, de ennyi messze nem eleg egy sikeres csapathoz. Best meg nem egy vadallat meg, lehet sosem lesz az. Ot nem vennem bele.Delonso_
Delonso!

Ne haragudj, de milyen sárból építkezés!? Mennyivel erősebb a Rams kerete?
Szerintrem az NFL-ben nincs olyan csapat, aminek minden eleme klappolna, és legalább egy "jó" szintet elérne. Valami valahol mindegyik csapatnál vérzik. A kérdés, hogy ezt a HC hogy kezeli, és, főleg akkor hogy kezeli, amikor az ellenfél ott üt, ahol a legjobban fáj.
Nem bántva a szurkolókat, esetünkben a "sehogy" az alkalmazott módszertan lényege!!!
Tudom hogy tudod, nem kioktatás, mert annál én jobban becsüllek, és nem kenyerem, csak a konklúziómhoz kell!

Tudjuk mind, hogy vannak szakemberek, akik persze úgy építik fel a rendszerüket, hogy ha erényt nem is tudnak kovácsolni a gyengeségekből, de legalább kicsit ellensúlyozni tudják.
Vannak szakemberek, akik még a felnőtt játékosokból is ki tudnak hozni olyan rejtett potenciált, amelyről korábban nem tudtunk.

Hogy Suh jó, az nem csoda, az default. A nagy mutatvány az lenne, ha a gyenge DB sor ellenére is működne a védelem. Hogy CJ jó az nem kunszt, mégsincs veszedelmes passzjáték. Hill a rendszert nem érti! Hát 2 man rushnál olyan tanácstalan döntést hozott, hogy szerintem ott lőtte lábon magát az egész O., minden addigi ment a kukába. Milyen szakembergárda készítette fel ezt a csávót?!

Számomra Schwartz Dick Jauron súlyosbítva 0,75 ös szorzóval szaktudás kérdésében! (ami alapvetően nem gáz, mert DJ elképesztő szakember, csak ő sem HC)
Ez az ember képtelen lépni, képtelen belenyúlni a meccsbe (és ez a koordinátorokra is vonatkozik).
Egyszerűen nem alkalmas erre a feladatra. Falkavezér keserű dühét megértem.
Nincs itt semmiféle átok, csak konzekvensen elképesztően rossz személyzeti politika, aminek a legutolsó terméke ez az edzői kar!
A Lions nagyon hasonló drámával küzd, mint mi, nem találja a szakembergárdát. Az, hogy a Pats félidőben kisakkozta őket, az nem meglepetés, a Pats erről (is) híres! De, hogy erre szinte semmilyen értékelhető válaszlépés nem érkezik, az azért csúf.

Szerintem....

üdv
HHelmut Zimmer
Az egeszseges vita sosincs ellenemre.
Nos, a holtszezonban a Rams szurkolok egy emberkent szidtak a front officet es Spanglit.
Milyen rossz draft volt, mennyire gyenge off season activity. De igazoltak egy gyoztes vezert aki vezeti a csapatot, mellette van par ember aki szoszerint osszetori magat. A Rams igy elorebb tart. De ezeddig ot is a pokolba kivantak.
En sosem allitottam hogy Von Schwarz egy remek HC lenne, valoban keptelen eleddig a valtoztatasra, ami azert talan az assistensek hibaja is de o viszi a boret, Azonban a csapat sokkal jobb mint eddig. A jatek is.
Neha egycsapasra megvaltozik minden, altalanossagban ehhez azert ido kell.
Es a Lions erkezik a legmelyebbrol a csapatok kozul.Delonso_
annyit tennék még ehhez hozzá, hogy ez a csapat is sokkal másabb lenne, ha Stafford nem a pálya mellett állna heteket felkötött karral... tudom, porcelán, meg minden, de szerintem sokkal inkább balszerencse is ez... jó lesz ez a Lions, szerintem Schwarz még egy évet megérdemel

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nyúlhatsz, mert szerintem annyira nem jártok rosszul ezekkel a vereségekkel, így behúzhatjátok Patrick Petersont. Igazából mostmár playoff úgyse lesz, az a különbség, hogy elöl húztok, vagy középen.tenorx
Az igaz, a korai draft értékére legjobb példa itt Suh. De azért vannak tehetségek mittomén a 6. vagy 10. picken is, nem kell feltétlen a TOP 3 mindig.

Én nem tudom, hogy a mondjuk a 10. héten mikor reménykedett rájátszásban egy Lions drukker utoljára? Nem a csoportgyőzelemben feltétlen. Ha jól tudom '99 óta nem jutottak rájátszásba, azóta építkeznek. És sikerült felépíteni egy nfl all time 0-16 rekordot. A kommunizmust építették ilyen faszányosan. 50 év alatt kész lett az alap, és összedőlt. Egy alap nem is tud összedőlni, de megoldották!

Amellett én is azt mondom, hogy ha a mostani csapatot építik tovább, ez egy jó gárda lehet. Csak ugye kérdés, hogy így lesz-e? Vagy jön egy új edző új elképzelésekkel, és minden kezdődik elölről, mert többek közt ez öli meg a csúcsragadozókat, és sorolja a tápláléklánc vége felé.
De persze beszédes, ha megnézzük hogy 2000 óta érkezett edzők milyen győzelem-vereség arányt tudtak felmutatni, és akkor mindenkinek világos lesz sztem, mirú van nagyba szó:
Marty Mornhinweg 2001-02 5-27 (.156)
Steve Mariucci 2003-05 15-28 (.349)
Dick Jauron 2005 1-4 (.200)
Rod Marinelli 2006-08 10-38 (.208)
Jim Schwartz 2009- 2-14 (.125)

És közben is draftoltak, volt 2000 óta (2000 is benne van) 8 TOP 10es pick, és további 4 TOP 20ig. Az egy komplett védelem vagy támadósor +1 ember. És akkor nem is számoltam hogy első körös (TOP 32ig) még van további kettő, és így tovább (TOP 35 illetve 37re jönnek ki a legkedvezőbben a számok, csak direkt nem akartam játszani vele). Tehát a jó draftpozíció az eddig is megvolt. És további türelem kérésére volt elég.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Stafford,CJ,Best,Delmas,KVB,Suh...
Sorolhatnám még a remek játékosokat.

Sokkal rosszabb kerettel produkálnak csapatok sokkal jobb szereplést,de minimum hasonlót.
Rossz döntéseket hoz,minimális respectje nincs a bíróknál,piros zászlót nem tud használni,nem mestere az időkéréseknek, necces meccseket mindig elbukjuk a végén.
Soroljam még?
Ja és 4-22es mérleg.Bazzani
Az elotte levo ur pedig totalisan lezullesztette a csapatot.
Az uj rezsim mar normalis jatekosokat is hoz. Probal sarbol varat epiteni. Ezek a jatekosok jok, de ennyi messze nem eleg egy sikeres csapathoz. Best meg nem egy vadallat meg, lehet sosem lesz az. Ot nem vennem bele.Delonso_
Delonso!

Ne haragudj, de milyen sárból építkezés!? Mennyivel erősebb a Rams kerete?
Szerintrem az NFL-ben nincs olyan csapat, aminek minden eleme klappolna, és legalább egy "jó" szintet elérne. Valami valahol mindegyik csapatnál vérzik. A kérdés, hogy ezt a HC hogy kezeli, és, főleg akkor hogy kezeli, amikor az ellenfél ott üt, ahol a legjobban fáj.
Nem bántva a szurkolókat, esetünkben a "sehogy" az alkalmazott módszertan lényege!!!
Tudom hogy tudod, nem kioktatás, mert annál én jobban becsüllek, és nem kenyerem, csak a konklúziómhoz kell!

Tudjuk mind, hogy vannak szakemberek, akik persze úgy építik fel a rendszerüket, hogy ha erényt nem is tudnak kovácsolni a gyengeségekből, de legalább kicsit ellensúlyozni tudják.
Vannak szakemberek, akik még a felnőtt játékosokból is ki tudnak hozni olyan rejtett potenciált, amelyről korábban nem tudtunk.

Hogy Suh jó, az nem csoda, az default. A nagy mutatvány az lenne, ha a gyenge DB sor ellenére is működne a védelem. Hogy CJ jó az nem kunszt, mégsincs veszedelmes passzjáték. Hill a rendszert nem érti! Hát 2 man rushnál olyan tanácstalan döntést hozott, hogy szerintem ott lőtte lábon magát az egész O., minden addigi ment a kukába. Milyen szakembergárda készítette fel ezt a csávót?!

Számomra Schwartz Dick Jauron súlyosbítva 0,75 ös szorzóval szaktudás kérdésében! (ami alapvetően nem gáz, mert DJ elképesztő szakember, csak ő sem HC)
Ez az ember képtelen lépni, képtelen belenyúlni a meccsbe (és ez a koordinátorokra is vonatkozik).
Egyszerűen nem alkalmas erre a feladatra. Falkavezér keserű dühét megértem.
Nincs itt semmiféle átok, csak konzekvensen elképesztően rossz személyzeti politika, aminek a legutolsó terméke ez az edzői kar!
A Lions nagyon hasonló drámával küzd, mint mi, nem találja a szakembergárdát. Az, hogy a Pats félidőben kisakkozta őket, az nem meglepetés, a Pats erről (is) híres! De, hogy erre szinte semmilyen értékelhető válaszlépés nem érkezik, az azért csúf.

Szerintem....

üdv
HHelmut Zimmer
Az egeszseges vita sosincs ellenemre.
Nos, a holtszezonban a Rams szurkolok egy emberkent szidtak a front officet es Spanglit.
Milyen rossz draft volt, mennyire gyenge off season activity. De igazoltak egy gyoztes vezert aki vezeti a csapatot, mellette van par ember aki szoszerint osszetori magat. A Rams igy elorebb tart. De ezeddig ot is a pokolba kivantak.
En sosem allitottam hogy Von Schwarz egy remek HC lenne, valoban keptelen eleddig a valtoztatasra, ami azert talan az assistensek hibaja is de o viszi a boret, Azonban a csapat sokkal jobb mint eddig. A jatek is.
Neha egycsapasra megvaltozik minden, altalanossagban ehhez azert ido kell.
Es a Lions erkezik a legmelyebbrol a csapatok kozul.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Külön megtapsolnám, hogy 24-24 után 7db penaltyt sikerült fújni ellenünk röpke 15 perc alatt.

Na de az a lényeg, hogy "fejlődtünk" meg "kis szerencsével megvan a 4-5 win". S már csak "egy jó draftra a playofftól".
Ha ezt meghallom, nyúlok a bicska után!!!MacPhisto
Nyúlhatsz, mert szerintem annyira nem jártok rosszul ezekkel a vereségekkel, így behúzhatjátok Patrick Petersont. Igazából mostmár playoff úgyse lesz, az a különbség, hogy elöl húztok, vagy középen.tenorx
Szerinted. Szerintem meg az lesz a különbség, hogy Suh meg a többiek is beleszoknak-e a vesztes pocsolyába vagy sem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Külön megtapsolnám, hogy 24-24 után 7db penaltyt sikerült fújni ellenünk röpke 15 perc alatt.

Na de az a lényeg, hogy "fejlődtünk" meg "kis szerencsével megvan a 4-5 win". S már csak "egy jó draftra a playofftól".
Ha ezt meghallom, nyúlok a bicska után!!!MacPhisto
Nyúlhatsz, mert szerintem annyira nem jártok rosszul ezekkel a vereségekkel, így behúzhatjátok Patrick Petersont. Igazából mostmár playoff úgyse lesz, az a különbség, hogy elöl húztok, vagy középen.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Külön megtapsolnám, hogy 24-24 után 7db penaltyt sikerült fújni ellenünk röpke 15 perc alatt.

Na de az a lényeg, hogy "fejlődtünk" meg "kis szerencsével megvan a 4-5 win". S már csak "egy jó draftra a playofftól".
Ha ezt meghallom, nyúlok a bicska után!!!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Szerintem adjuk el Suht és CJt pickekért. Egyszerűen nem ezt érdemlik, legyen normális karrierjük. Lásd CJ, nem fér be a Pro Bowlba? szánalom. Egy Patriotsban szétbaszná Jerry Rice rekordjait.

Fasz kivan, hogy mindig beégetjük magunkat THXgivingen. Persze az NFL nagy örömére, jövőre ki lesz ellenünk bazmeg, remélem megint a Colts vagy mindegy, csak fix kettes legyen, hogy végre el lehessen venni ezt is tőlünk, aztán majd pár péntek déli meccsen meghúzzuk magunkat, mintha mi nem is ebben a ligában játszanánk.MacPhisto
1-2 körös pick-jeinket vihetitek értük! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Na kezdődik az anyázás csapaton belül is. Várható volt.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/25/lions-begin-calling-each-other-out/

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Szerintem adjuk el Suht és CJt pickekért. Egyszerűen nem ezt érdemlik, legyen normális karrierjük. Lásd CJ, nem fér be a Pro Bowlba? szánalom. Egy Patriotsban szétbaszná Jerry Rice rekordjait.

Fasz kivan, hogy mindig beégetjük magunkat THXgivingen. Persze az NFL nagy örömére, jövőre ki lesz ellenünk bazmeg, remélem megint a Colts vagy mindegy, csak fix kettes legyen, hogy végre el lehessen venni ezt is tőlünk, aztán majd pár péntek déli meccsen meghúzzuk magunkat, mintha mi nem is ebben a ligában játszanánk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM