Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na most kell húzni első körben QB-t.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adams pedig tag?

Igen



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Azok a számok nem igazak egyébként

 www.youtube.com/watch?v=fLNiOiOZSWM
Peszinter Ferenc
Az 50 M/év hír belengetése után mondta, hogy "categorically false", hogy a legjobban fizett qb akarna lenni. (McAffee) 😀 Lássuk a medvét (mármint most nem a pályán)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Kíváncsi vagyok a Wilson csere ellenértékére a mostani szerződés fényében

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
De sz@r lett volna Londonba úgy kimenni, hogy már nem AR az irányítónk..
James007
Azt még nem írták, hogy kezdő is lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 888 — Kinek mit intézett a kormánya
De sz@r lett volna Londonba úgy kimenni, hogy már nem AR Jordan Love az irányítónk..
James007
Így a helyes, ez nekem is nagy félelmem volt
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Jó ez így.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
De sz@r lett volna Londonba úgy kimenni, hogy már nem AR az irányítónk..
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Teljesen jot ir. Nektek gyakorlatilag csere es valljuk be ha AR-al nem megy akkor vele se fog, ergo teljesen felesleges es most jo(bb) aron tudtok kiszalni belole ha akartok.
Persze SB window alatt is a tavoli jovobe huztak, arra meg akar pont maradhat is.

Persze izlesek es pofonok de en hulyet kapnek ha a SB window alatt az elso korben huznank egy tavoli projekt jatekost magas plafonnal ( kecsegtetot ). Volt is ra pelda, sajnos.
no
Szia.
Lions drukker vagyok.
Mi az a SB window, tudnál segíteni?
Bazzani
Tessék

 www.sbwindowsltd.co.uk/

Szívesen

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Istenem most az a baj hogy mennyit keres? Mennyit kene keresnie egy back to back MVP-nek? Mint minden nagy qb deal ez is 1-2 evig tunik majd csak soknak. Kurvara oroljunk hogy marad es meg evekig azon izgulhatunk kikapunk e az NFC dontoben.
JéBé
Ennyi van meg 2 évünk minimum amikor reális lehet egy Sb run , utána meg úgyis teljes rebuild jön , adtunk meg magunknak 1-2 lövést én ezt eltudom fogadni , jobban mint a kozepszert .
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Teljesen jot ir. Nektek gyakorlatilag csere es valljuk be ha AR-al nem megy akkor vele se fog, ergo teljesen felesleges es most jo(bb) aron tudtok kiszalni belole ha akartok.
Persze SB window alatt is a tavoli jovobe huztak, arra meg akar pont maradhat is.

Persze izlesek es pofonok de en hulyet kapnek ha a SB window alatt az elso korben huznank egy tavoli projekt jatekost magas plafonnal ( kecsegtetot ). Volt is ra pelda, sajnos.
no
Szia.
Lions drukker vagyok.
Mi az a SB window, tudnál segíteni?
Bazzani
Saját Budi ablak.

A tiétek (is) zárva van, ezért kurva büdös van szervezeten belül.

A mi budinkból épp távozott egy Lőcs, mi fellélegzünk. Rudolph megkapta a budit, használja okosan.

A tundra budija most lehet, hogy kicsit befagyott.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Istenem most az a baj hogy mennyit keres? Mennyit kene keresnie egy back to back MVP-nek? Mint minden nagy qb deal ez is 1-2 evig tunik majd csak soknak. Kurvara oroljunk hogy marad es meg evekig azon izgulhatunk kikapunk e az NFC dontoben.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azok a számok nem igazak egyébként

 www.youtube.com/watch?v=fLNiOiOZSWM
Peszinter Ferenc
Annyit kap, mint Nemeth Krisztian a Debrecentol.

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 714 — 中国加油
Azok a számok nem igazak egyébként

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ilyen az, amikor egy játékos túszul ejti a csapatot.

50m/év. Eszement őrültség ez, nem super bowl window.
Amadeus
Lesz belőle olyan szerződés, hogy gyakorlatilag meg se látszik a cap-en.
Tilitoli, void évek, farzsebbe kápé és társai.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
ilyen az, amikor egy játékos túszul ejti a csapatot.

50m/év. Eszement őrültség ez, nem super bowl window.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Teljesen jot ir. Nektek gyakorlatilag csere es valljuk be ha AR-al nem megy akkor vele se fog, ergo teljesen felesleges es most jo(bb) aron tudtok kiszalni belole ha akartok.
Persze SB window alatt is a tavoli jovobe huztak, arra meg akar pont maradhat is.

Persze izlesek es pofonok de en hulyet kapnek ha a SB window alatt az elso korben huznank egy tavoli projekt jatekost magas plafonnal ( kecsegtetot ). Volt is ra pelda, sajnos.
no
Eszkimo se írta hogy ne cseréljék el, viszont első kör az teljesen irreális úgy, hogy egy meccsen játszott és még azon is szarul. Ráadásul ha még be is válna, akkor is két éven belül új szerződést kell neki adni.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adams Tag-et kap egyelőre .
nando89
Csücskösen de belefért a -25millás capbe.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Adams Tag-et kap egyelőre .
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Teljesen jot ir. Nektek gyakorlatilag csere es valljuk be ha AR-al nem megy akkor vele se fog, ergo teljesen felesleges es most jo(bb) aron tudtok kiszalni belole ha akartok.
Persze SB window alatt is a tavoli jovobe huztak, arra meg akar pont maradhat is.

Persze izlesek es pofonok de en hulyet kapnek ha a SB window alatt az elso korben huznank egy tavoli projekt jatekost magas plafonnal ( kecsegtetot ). Volt is ra pelda, sajnos.
no
Szia.
Lions drukker vagyok.
Mi az a SB window, tudnál segíteni?

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Teljesen jot ir. Nektek gyakorlatilag csere es valljuk be ha AR-al nem megy akkor vele se fog, ergo teljesen felesleges es most jo(bb) aron tudtok kiszalni belole ha akartok.
Persze SB window alatt is a tavoli jovobe huztak, arra meg akar pont maradhat is.

Persze izlesek es pofonok de en hulyet kapnek ha a SB window alatt az elso korben huznank egy tavoli projekt jatekost magas plafonnal ( kecsegtetot ). Volt is ra pelda, sajnos.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én örülök, tényleg. A vele felálló GB-t kell legyőzni, az tisztességes feladat. Remélem, a visszavonulása előtt még sok borsot törünk az orra alá, mert eddig szerethető ellenfél voltunk....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Jordan Love remek huzas volt, jol megerositettek AR csapatat vele. 😊
no
Love hozott 2 MVP szezont | Rodgersnek | .
Még jó, hogy megérte.

Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
1 gunnert adtok és vihetitek
alatriste
Tee Higgins-Pittman kozul (mint kovetkezo elkapok a drafton ) az egyik lehet jobban segitett volna.

De ha ezen mulik akkor az elso kor megint QB kell hogy legyen 😊
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jordan Love remek huzas volt, jol megerositettek AR csapatat vele. 😊
no
Love hozott 2 MVP szezont | Rodgersnek | .
Még jó, hogy megérte.

Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
1 gunnert adtok és vihetitek


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami a lenyeg, hogy ezek utan a Packers kenytelen elcserelni Love-ot, muszaj most, amikor szar a draft class. Siman kapni fog erte elso kort.
Stez
Örülök, hogy neked ez a lényeg. Nekem az, hogy megállapodtunk Rodgers-el.
Egyébként ha lesz ilyen hülye, akkor vigyék Love-ot Isten hírével. Én nem adnék érte egy harmadikat sem.
S boldog vagyok, hogy nem kell megtapasztalnunk, milyen is vele a kezdőben pályára lépni.
esz-ki-mo
Hat kerlek szepen, nekem a punci a lenyeg, nem Rodgers vagy Love. ☺️