Green Bay Packers
78 feliratkozó
több mint 2 éve
Nehéz szavakat találni arra, amit az elmúlt két meccsen produkált a csapat... A KC ellen nem egyszerűen csak nyertünk, hanem végig vezetve nyertünk. Csendben jelzem, hogy PO-helyen állunk. (Remélem, Watson nem dőlt ki.)
több mint 2 éve
Ez megint impressziv volt! Nagyon tetszett az O play hívás! És a kivitelezés is meggyőző volt. Végre megint lehetett izgulni, meg ezek ilyen mini PO hangulatot hozó meccsek voltak számomra. Watson állandó sérülése ami egyrészt szomorú, másrészt elgondolkodtató.
több mint 2 éve
Ez extra volt , az elmúlt két hétben két fix playoff csapatot vertunk meg . Love pedig hétről hétre egyre jobb… már 65% playoff esélyünk .Ahogy ígértem a délelőtt az espn playoffmachinnal fog kezdődni 😀
több mint 2 éve
2 érv a W mellett:When it's your birthday & gameday, you can't help but smile. 😁
— Green Bay Packers (@packers) December 3, 2023
Happy birthday, @RashanAGary 🥳 #GoPackGo | #SmileLikeAPro pic.twitter.com/R0q3xWmLsz
December football at @LambeauField. ❄️#KCvsGB | #GoPackGo pic.twitter.com/zOD72ToPRC
— Green Bay Packers (@packers) December 3, 2023
több mint 2 éve
20 százalék esélyt adunk magunknak a KC ellen, szóval, lélekben készülök a hajnali vereségre. | (Miközben titokban reménykedem a csodában.🙂 Ha megint úgy kijön a lépés, mint az előző fordulóban, akkor bármi megtörténhet.) | Utána viszont mind az öt meccs reálisan nyerhető, ha nem is mindegyik könnyen. De szép lenne...
több mint 2 éve
Savage aktiválva lett IR-ről
több mint 2 éve
visszavonult D-Jax, akinek (is) megköszönhetjük, hogy bejutottunk a PO-ban abban a bizonyos évben 😊 😊Jó pihit DeSean!
több mint 2 éve
jó persze, ez a magyar EÜ és úgy sejtem nem vagy milliárdos. Arod el is mondta a McAfee show-ban, hogy kivételes helyzetben van a pénze, összeköttetései és amiatt, hogy neki az az egyedüli “munkája” jelenleg, hogy visszatérjenNekem az orvos, a röntgenes és a gyógytornász is azt mondta, a körülményekhez képest szerencsém van, hogy nem kell műteni. Franc se tudja.🙂 (Azt, hogy az ellátásom során milyen élményekkel gazdagodtam, inkább nem kezdem el mesélni. Hosszú OFF lenne...🙂)azt olvastam erről, hogy a részleges olyan szempontból rosszabb, hogy nem műtik, emiatt lassabb a regeneráció. de ezt az internet mondta szóval ¯\_(ツ)_/¯Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Pontosan ezt kérdeztem a gyógytornászomtól múlt héten. Konkrét választ adott: "fogalmam sincs". Annyit tett hozzá, hogy az élsportolók nyilván gyorsabban regenerálódnak.
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
(Nekem augusztusban - több mint két héttel Rodgers sérülése előtt - volt részleges Achilles-szakadásom. Nem műtötték, hét hétig gipsz + még mindig mankóval járok. Ahogyan elnézem, pár hónapig ez így is marad.)
nagylaza, főpohárnok
Fontos_Vidra
nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Nekem az orvos, a röntgenes és a gyógytornász is azt mondta, a körülményekhez képest szerencsém van, hogy nem kell műteni. Franc se tudja.🙂 (Azt, hogy az ellátásom során milyen élményekkel gazdagodtam, inkább nem kezdem el mesélni. Hosszú OFF lenne...🙂)azt olvastam erről, hogy a részleges olyan szempontból rosszabb, hogy nem műtik, emiatt lassabb a regeneráció. de ezt az internet mondta szóval ¯\_(ツ)_/¯Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Pontosan ezt kérdeztem a gyógytornászomtól múlt héten. Konkrét választ adott: "fogalmam sincs". Annyit tett hozzá, hogy az élsportolók nyilván gyorsabban regenerálódnak.
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
(Nekem augusztusban - több mint két héttel Rodgers sérülése előtt - volt részleges Achilles-szakadásom. Nem műtötték, hét hétig gipsz + még mindig mankóval járok. Ahogyan elnézem, pár hónapig ez így is marad.)
nagylaza, főpohárnok
Fontos_Vidra
több mint 2 éve
azt olvastam erről, hogy a részleges olyan szempontból rosszabb, hogy nem műtik, emiatt lassabb a regeneráció. de ezt az internet mondta szóval ¯\_(ツ)_/¯Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Pontosan ezt kérdeztem a gyógytornászomtól múlt héten. Konkrét választ adott: "fogalmam sincs". Annyit tett hozzá, hogy az élsportolók nyilván gyorsabban regenerálódnak.
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
(Nekem augusztusban - több mint két héttel Rodgers sérülése előtt - volt részleges Achilles-szakadásom. Nem műtötték, hét hétig gipsz + még mindig mankóval járok. Ahogyan elnézem, pár hónapig ez így is marad.)
nagylaza, főpohárnok
Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Pontosan ezt kérdeztem a gyógytornászomtól múlt héten. Konkrét választ adott: "fogalmam sincs". Annyit tett hozzá, hogy az élsportolók nyilván gyorsabban regenerálódnak.
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
(Nekem augusztusban - több mint két héttel Rodgers sérülése előtt - volt részleges Achilles-szakadásom. Nem műtötték, hét hétig gipsz + még mindig mankóval járok. Ahogyan elnézem, pár hónapig ez így is marad.)
több mint 2 éve
Plusz csinálják meg a Metlifeban a talajt
több mint 2 éve
Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Volt achilesz szakadásom , és a magyar eü-t nem hasonlítanám az amcsihoz , de ez még így is brutális , én 2-3 hónap után tudtam manko nélkül szép lassan sétálni , és most 3 évvel utána érzem kb ugy h hasonlo a vádlim a sérülés előttihez, ha ez tényleg muködik mármint ez az uj eljárás akkor ez valami egészen forradalmi dolog .
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
Viszont én a helyében biztosan nem játszanék már idén , egészen minimális a sansz h ez a Jetts bejut a po-ba , inkább jövőre toljon , egy full egészséges Last dancet , azt nagyon tudnám élni , jah és a Jetts Fo nyáron rakjon elé egy falat .
Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
A rehabjához elég sok új kütyüt használ, közte pl antigravitációs futópadot. A speed bridge nevű új eljárással műtötték, ami eleve gyorsítja a rehabot. Mindenesetre egy átlagembernél 6-9 hónap a teljes rehab, de a sportolóknál ezt rövidíteni tudják, bár arra senki nem gondolt, hogy ennyivel.Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Elvileg valami nagyon új kísérleti műtétet hajtottak rajta végre, de így is durva számomra
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
zacknorb
Mindenesetre ez is azt bizonyítja, hogy Áron nem ember 😊
Lesz benne kockázat, nem is kicsi..
több mint 2 éve
Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Elvileg valami nagyon új kísérleti műtétet hajtottak rajta végre, de így is durva számomra
Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
gerappa
több mint 2 éve
Ha esetleg van Orvos a csoportban? 😀Az hogy lehetséges, h A-rod 79 nappal Achilles ín szakadás után dobál??? Számomra hihetetlen.
több mint 2 éve
Lássuk be, a mi szempontunkból nem alakult rosszul ez a Vikings-Bears meccs...
több mint 2 éve
Elvileg Lafleurel 15:0 a decemberi mérlegünk. 🤫Ha nyernénk véletlen vasárnap olyan dolog történne amire egy hónappal ezelőtt semmi esély nem volt , befogom ütni a keresőbe h Espn playoff machine 😀Várjatok már, nincs még vége a szezonnak. Miért kell most a drafton agyalni?🙂Már a jövő héten meglehet a pillanatnyi 7. kiemelés, jó tudom, tudom.
nagylaza, főpohárnok
Tactful Cactus
nando89
több mint 2 éve
Várjatok már, nincs még vége a szezonnak. Miért kell most a drafton agyalni?🙂Miért ne? Mini bye week van 😊
nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Love jól halad előre a Packers Franchise QB válássá vezető úton.több mint 2 éve
Ha nyernénk véletlen vasárnap olyan dolog történne amire egy hónappal ezelőtt semmi esély nem volt , befogom ütni a keresőbe h Espn playoff machine 😀Várjatok már, nincs még vége a szezonnak. Miért kell most a drafton agyalni?🙂Már a jövő héten meglehet a pillanatnyi 7. kiemelés, jó tudom, tudom.
nagylaza, főpohárnok
Tactful Cactus
több mint 2 éve
Várjatok már, nincs még vége a szezonnak. Miért kell most a drafton agyalni?🙂Már a jövő héten meglehet a pillanatnyi 7. kiemelés, jó tudom, tudom.
nagylaza, főpohárnok
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Várjatok már, nincs még vége a szezonnak. Miért kell most a drafton agyalni?🙂