Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306

Még a végén lehet megnézem ezt a meccset 😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Josh Sitton és Kyle Long 😊

gamerkr
Lehet hogy csalóka de a képeket nézegetve azért fun lehet ez a pro bowl a játékosok többségének. A mieink nyilván szivesebben készülnének a a Pats ellen, persze.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 251 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Josh Sitton és Kyle Long 😊


több mint 9 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Akár 1. körös is lehet, de ezt még kétlem. Jó nagy disznó felépítésű játékos, nagy upside-al akinek az atletikusságától vannak főleg elájulva. A hátával voltak gondok. Lehet a következő Poe de akár a következő (csak, hogy haza beszéljek) Justin Harrell is
Nem egy kis darab ürge. Bár szerintem inkább ILB kellene mint DT.
Köszi a segítséget.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jordan Phillips(NT)-ről mit lehet tudni? Egypár helyen olvastam olyan mock-ot ahol őt írták hozzánk.S.Ricsi
Akár 1. körös is lehet, de ezt még kétlem. Jó nagy disznó felépítésű játékos, nagy upside-al akinek az atletikusságától vannak főleg elájulva. A hátával voltak gondok. Lehet a következő Poe de akár a következő (csak, hogy haza beszéljek) Justin Harrell is

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Jordan Phillips(NT)-ről mit lehet tudni? Egypár helyen olvastam olyan mock-ot ahol őt írták hozzánk.S.Ricsi
Nem egy kis darab ürge. Bár szerintem inkább ILB kellene mint DT.
több mint 9 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Jordan Phillips(NT)-ről mit lehet tudni? Egypár helyen olvastam olyan mock-ot ahol őt írták hozzánk.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 659
Raji ára jól lement (gondolom), meg kéne tartani, Guionnal együtt. Ne csináljunk hiányposztot ha nem muszáj.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 969 — No es importante
Ha 2013 a futójátékról szólt, 2014 a védelemről, akkor 2015 az idegenbeli játékról kell, hogy szóljon. Lehet, hogy tényleg jó ötlet lenne egy kosaras méretű TE/WR-t hozni drafton. Van ilyen az idei classban?GNG
ő kosaras volt ráadásul 😊
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bo546tpahjgjdhgcqsnl
Mayock: Clive Walford 'most explosive tight end' in 2015 draft
Miami's Clive Walford is "the most explosive tight end in this draft" and is enhancing his draft value with his work at the Senior Bowl, NFL Media analyst Mike Mayock said.


de korábbi kosárlabdázóból van OG (Bobby Hart), OT (T.J. Clemmings), DE (Randy Gregory, Za'Darius Smith és Arik Armstead) és CB (Quinten Rollins) a class-ban... CB-tek, Demetri Goodson ugye az egyetemen szintúgy pattogtatott, Peppers-ről nem is beszélve ugye (mondjuk Armsteadet simán el is tudom képzelni nálatok, ha utóbbi utódját keresitek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk idén a TE class nem valami veretes. James-en kívül nekem még Koyack illetve Walford(csak hagyja el a dropokat) szimpatikus de egyikük sem égimeszelő.

@balazs799 viszont jól látja, én is inkább egy ILB-t, NT húznék első 2 körben.
McKinney vagy Perryman tökéletes lenne középre, és inkább csak utánna húznék NT-t (Danny Shelton sanszos, hogy ki lesz lőve mire mi sorra kerülünk 😕 )

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Van ilyen az idei classban?GNG
Igen, ilyen mindig van. A legmagasabb TE prospect az idei classban az Jesse James a Penn State-ről 6-7 (2.01 m). Miután Allen Robinson 2014-ben már Jacksonvilleben vitézkedett ő lett Christian Hackenberg 1. számú célpontja a PSU-n. Jelenleg 3-4. körre taksálják az értékét, de tipikusan az a csávó, aki ha brillírozik a combine-on simán felkúszhat az 1. kör közepére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 090 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végigfutottam az elmúlt évek eredményein főleg az idegenbeli meccsekre fókuszálva:
####W/L; W/L (PO)
2010 3/5; 4/0
2011 7/1;
2012 4/4; 0/1
2013 4/4;
2014 4/4; 0/1

Azt hiszem egyértelmű a feladat McCarthy-éknak az offseasonre. Erre a problémára kell megoldást találni. Mert a tendencia itt egyértelmű. Ha 2013 a futójátékról szólt, 2014 a védelemről, akkor 2015 az idegenbeli játékról kell, hogy szóljon. Lehet, hogy tényleg jó ötlet lenne egy kosaras méretű TE/WR-t hozni drafton. Van ilyen az idei classban?GNG
Nem ismerem én se annyira a college footballt, de magas játékosok mindig vannak, első és középső körökbe jósolva egyaránt. Első 2 körben ha nem oldódik meg az ILB kérdés el kell hozni egy jól ütköző tacklegyárat. Aztán elgondolkodni, hogy tényleg egy magas célpont, CB, DL kérdésben épp melyik posztra lenne egy jó játékos.
TE közül Quarless - Bostic 2ősnek még 1 évig van szerződése, Ricsi Rodgersnek pedig 2018-ig. Én utóbbiba érzem a jövő évi 1. számú TE-et. Egyre többet vontuk be a játékokba, és Aaron is elismerően nyilatkozott róla. 193cm, mindenesetre nem alacsony, de nem is egy torony.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Végigfutottam az elmúlt évek eredményein főleg az idegenbeli meccsekre fókuszálva:
####W/L; W/L (PO)
2010 3/5; 4/0
2011 7/1;
2012 4/4; 0/1
2013 4/4;
2014 4/4; 0/1

Azt hiszem egyértelmű a feladat McCarthy-éknak az offseasonre. Erre a problémára kell megoldást találni. Mert a tendencia itt egyértelmű. Ha 2013 a futójátékról szólt, 2014 a védelemről, akkor 2015 az idegenbeli játékról kell, hogy szóljon. Lehet, hogy tényleg jó ötlet lenne egy kosaras méretű TE/WR-t hozni drafton. Van ilyen az idei classban?
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 098
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.mozsár
Raji maradasa szerintem attol fugg, hogy mashol kell-e. Egy ev kihagyas serules miatt, elotte eleg gyenge jatek... Benne van, hogy megint megkinaljak egy egyeves szerzodessel, kicsit kevesebbert, mint tavaly.

Akit szerintem feltetlenul meg kell tartani: Cobb, Bulaga, Kuhn, House, Guion, Barclay es esetleg Tolzien es Bush. Ha Raji is marad, akkor drafton johet egy ILB es egy CB, ha nem, akkor DT is kell. a tobbi poszt tkp megoldott.casaubon
Cobb, Bulaga, Kuhn, Guion, House, Bush, Tolzien, Lattimore maradjon, Raji csak olcsón. Első 3 kör CB, ILB, DT (nem ebben a sorrendben) utána BPA. Ha megyünk free agencyre, akkor Peppers kaliberű, rögtön javulást hozó embert (bár olcsóért nem biztos, hogy lesz). Offense-nél össze kéne rakni a red-zone-t, kéne egy nagy célpont akire lehetne játszani.moncsy91
Nagy célpont! Erről beszélek mióta!!!!😊 Belegondolni is gyönyörűség mit tudna összehozni Rodgers egy biztoskezű, Graham vagy Gronkowski méretű TE-vel.
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
McCarthynak most a legkisebb gondja a Seahawks elleni vereség lehet..
 pittsburgh.cbslocal.com/2015/01/21/brother-of-green-bay-packers-coach-mike-mccarthy-passes-away/
Nyugodjék békében
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.mozsár
Raji maradasa szerintem attol fugg, hogy mashol kell-e. Egy ev kihagyas serules miatt, elotte eleg gyenge jatek... Benne van, hogy megint megkinaljak egy egyeves szerzodessel, kicsit kevesebbert, mint tavaly.

Akit szerintem feltetlenul meg kell tartani: Cobb, Bulaga, Kuhn, House, Guion, Barclay es esetleg Tolzien es Bush. Ha Raji is marad, akkor drafton johet egy ILB es egy CB, ha nem, akkor DT is kell. a tobbi poszt tkp megoldott.casaubon
Cobb, Bulaga, Kuhn, Guion, House, Bush, Tolzien, Lattimore maradjon, Raji csak olcsón. Első 3 kör CB, ILB, DT (nem ebben a sorrendben) utána BPA. Ha megyünk free agencyre, akkor Peppers kaliberű, rögtön javulást hozó embert (bár olcsóért nem biztos, hogy lesz). Offense-nél össze kéne rakni a red-zone-t, kéne egy nagy célpont akire lehetne játszani.
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.mozsár
Raji maradasa szerintem attol fugg, hogy mashol kell-e. Egy ev kihagyas serules miatt, elotte eleg gyenge jatek... Benne van, hogy megint megkinaljak egy egyeves szerzodessel, kicsit kevesebbert, mint tavaly.

Akit szerintem feltetlenul meg kell tartani: Cobb, Bulaga, Kuhn, House, Guion, Barclay es esetleg Tolzien es Bush. Ha Raji is marad, akkor drafton johet egy ILB es egy CB, ha nem, akkor DT is kell. a tobbi poszt tkp megoldott.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 098
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 696 — Packers Suicide Squad
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, Lattimore

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 696 — Packers Suicide Squad
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 251 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tegnap nézeggem a csatornákat a tv-n, alul kis kép a képben mutatja amire rámész. Sporttv-nél felvillant fél tized másodpercre a kis képben ez rémálom. Azonnal tovább nyomtam de ennyi is elég volt hogy letaglózzon. Hogy tudtátok ezt másodszorra? 😀JayB
én se vettem rá magam. Ez nagyobb kép az utolsó int-ről meg.. áá inkább hagyjuk.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 659
Tegnap nézeggem a csatornákat a tv-n, alul kis kép a képben mutatja amire rámész. Sporttv-nél felvillant fél tized másodpercre a kis képben ez rémálom. Azonnal tovább nyomtam de ennyi is elég volt hogy letaglózzon. Hogy tudtátok ezt másodszorra? 😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
...ahogyan a Bowl.hu fórumait olvasgattuk... Kegyeleti okokból a Packers-drukkerektől inkább nem idézünk semmit.NOL.hu
xD

Nekem nem volt lelki erőm még 1x megnézni a meccset, nagyon valószínű hogy nem is lesz mostanában.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Oldgreenbay

Ricsiek szokás szerint most is pontatlanak voltak. Amikor említettek E.T. Nyilatkozatata arról,hogy nem.veszi be a sérülést,azt pontatlanul tovabnitottak. E. T. Azt mondtq,hogy Rodgers a sérülése ellenére is tökéletesen dobott az endzoneból a Dallas ellen,nem pedig azt,hogy szinlel szerinte.