Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Azt írják, hogy az eddigi ST segédedző Ron Zook lehet a befutó. Akárhogy is valamit tenni kell ezzel a csapatrésszel.

 www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/headlines/20150123-chip-kelly-s-commitment-helps-eagles-soar-to-first-in-sportsday-s-annual-nfl-special-teams-rankings.ece

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Sikerült hajnalban néhány pillanat alatt az "év legszánalmasabb veresége" és az "év legidiótább játékhívása" címeinket is elveszítenünk. Egyedül az MVP maradt meg nekünk. Ez egy ilyen szezon volt..James007
Azért mi több balfaszkodással tudtuk csak elveszíteni a NFC döntőt, míg a Seahawks csak egy nagy hülyeséget csinált. Szóval szerintem a legszánalmasabb vereség még mindig a miénk.😀😀😀
A legidiótább playhívást én is nekik adom.😊
Bár olvasva a kommenteket van, aki szerint volt benne ráció.
"Ha a Seattle maximalizálni akarta az esélyét, vagyis 26 másodperccel a vége előtt még háromszor szerencsét próbálni, akkor egyik downon mindenképpen passzolni kellett az egy időkérés miatt."

Igen volt benne, de nem igazán hittem a szememnek, amikor láttam, hogy nem Lynch fut. Kb. ugyan úgy mint amikor Bostick blokkolás helyett megpróbálta elkapni az onside kick-et.
Sajnálom a Hawks szurkolókat. Ugyanazt érezhetik, mint mi két hete.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sikerült hajnalban néhány pillanat alatt az "év legszánalmasabb veresége" és az "év legidiótább játékhívása" címeinket is elveszítenünk. Egyedül az MVP maradt meg nekünk. Ez egy ilyen szezon volt..James007
Hát lefekvés után nem sírtam tele a párnámat a Seahawks miatt. Ami viszont nehezen vitatható, hogy a GB-nek el kell kezdenie termelnie a SB szerepléseket, mert az egy dolog, hogy arról beszélünk, hogy Rodgers a liga legjobb irányítója, de ha ez így van, akkor annak gyűrűkben is meg kell testesülnie.
Jövőre halálosra kell csiszolni azt a gépezetet, ami idén fel-fel villant.
Az azért bizakodásra ad okot, hogy a Pats is egy vesztes főcsoport döntő után nyert. Hátha mi jövünk.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Sikerült hajnalban néhány pillanat alatt az "év legszánalmasabb veresége" és az "év legidiótább játékhívása" címeinket is elveszítenünk. Egyedül az MVP maradt meg nekünk. Ez egy ilyen szezon volt..
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
50 szakertobol 31 szerint igen, nehany szurkolo mast gondol, ez mindig igy van.
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
csak úgy...

/quote]
Egy giffet légszives egyszer tegyél be(mobilosoknak elég szar betölteni), másrészről jó kis dirtyplay, nem tudom mit szólnál ha Rodgers kapna ilyet.hegedusggergo
Nem szeretnék ezzel több oldalas veszekedést elindítani, de sztem kapott idén dirtyplayt... "Next question"

Lépjünk inkább tovább. A két giffel igazad volt, az egyiket kivettem.valakis

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
csak úgy...

/quote]
Egy giffet légszives egyszer tegyél be(mobilosoknak elég szar betölteni), másrészről jó kis dirtyplay, nem tudom mit szólnál ha Rodgers kapna ilyet.hegedusggergo

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
csak úgy...


On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Player of The Year: Watt (pech, ilyen nicncs)
Most Valuable Player:Rodgers (ilyen van, meg is kapta)
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Akkor körülírom, amiről szerintem szól az MVP szavazás. Azt díjazzák, aki egy sikeres csapat sikeréhez a legtöbbet tette hozzá, a sikerességéhez a legnagyobb mértékben járult hozzá, kvázi nélküle messze nem lenne olyan sikeres a csapat. ez Wattnál több ponton is bukik.Sanco
Akkor kapja Jamaal Charles minden második évben. 😊

Watt megérdemelte vóna, Sanco is ezt mondja. De nem így lett.
Sztem Wattról mindenki tudja és elismeri enélkül is, mekkora király, többet ér az minden díjnál.ulpianus
Ha sikeres csapat vón' a Csífsz, akkor igen. 😛

Én inkább azt mondom, hogy Watt egy Best Player(vagy inkább Performance)of the Year díjat érdemelt volna, nem pedig MVP-t.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Tényleg sajnálom Wattot, szívem szerint neki is adtam volna egy védő MVP címet, de tény, hogy Rodgers megérdemelte. 50-ből 31 szavazatot kapott, nálunk jóval tapasztaltabb szakértőktől ez azért jelent valamit. Tényleg nem volt olyan domináns, mint 2011-ben (bár azt a címét is sokan elvitatták Brees miatt) de azt hiszem, az a Lions elleni 2. félidő tökéletesen visszaadta, hogy miért ő az MVP és mi lett volna, ha ő nincs
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor körülírom, amiről szerintem szól az MVP szavazás. Azt díjazzák, aki egy sikeres csapat sikeréhez a legtöbbet tette hozzá, a sikerességéhez a legnagyobb mértékben járult hozzá, kvázi nélküle messze nem lenne olyan sikeres a csapat. ez Wattnál több ponton is bukik.Sanco
Akkor kapja Jamaal Charles minden második évben. 😊

Watt megérdemelte vóna, Sanco is ezt mondja. De nem így lett.
Sztem Wattról mindenki tudja és elismeri enélkül is, mekkora király, többet ér az minden díjnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
hajaj jómenő vagy.kapitnono
😀😀 Ez megint betonkeményre sikeredett, tesó... 😀😀
Na, elengedem a témát, ha nem bánod.. Ha bánod, akkor is.. 😉
több mint 9 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
 packersclub.hu/2015/02/mvp-a-szamok-nyelven/
nem csinált semmi különöset..
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
Azért Watt kapcsán mond valamit.Amadeus91
Hány győzelmet jelentett a Texans-nak, hogy Watt játszott náluk és nem mondjuk M.Wilkerson, M.Williams vagy S. Richardson? Gigatelejesítmény volt az övé, de jelen rendszerben sansztalan, hogy MVP címet szerezzen.Sanco
Most akkor a csapat sikerességét díjazzuk vagy az egyéni teljesítményt?Amadeus91
Akkor körülírom, amiről szerintem szól az MVP szavazás. Azt díjazzák, aki egy sikeres csapat sikeréhez a legtöbbet tette hozzá, a sikerességéhez a legnagyobb mértékben járult hozzá, kvázi nélküle messze nem lenne olyan sikeres a csapat. ez Wattnál több ponton is bukik.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
Azért Watt kapcsán mond valamit.Amadeus91
Hány győzelmet jelentett a Texans-nak, hogy Watt játszott náluk és nem mondjuk M.Wilkerson, M.Williams vagy S. Richardson? Gigatelejesítmény volt az övé, de jelen rendszerben sansztalan, hogy MVP címet szerezzen.Sanco
Most akkor a csapat sikerességét díjazzuk vagy az egyéni teljesítményt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
hajaj jómenő vagy.


több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
Azért Watt kapcsán mond valamit.Amadeus91
Hány győzelmet jelentett a Texans-nak, hogy Watt játszott náluk és nem mondjuk M.Wilkerson, M.Williams vagy S. Richardson? Gigatelejesítmény volt az övé, de jelen rendszerben sansztalan, hogy MVP címet szerezzen.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Ha Watt QB (esetleg RB) lenne meg is kapta volna. De nem az, így Rodgers kapta. Még egyszer: az MVP cím nem arról szól, hogy a posztján ki a legkiemelkedőbb játékos az adott évben.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉James007
Azért Watt kapcsán mond valamit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.kapitnono
Bocs, de ez nem a kisfiúk, hanem a férfiak fóruma.. 😉
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP..brk
egyáltalán nem érdemelte meg.Semmi olyat hűdehatalmasat nem csinált idén.Amit watt csinált idén, bőven neki kellett volna kapnia.


több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
már leírtam az alapszakasz végén, legszívesebben kettébontanám az MVP címet, egyet támadónak, egyet pedig védőnek (plusz megalapítanám az év legrosszabb time managementjét használó edzőnek a Lovie Smith-Mike Smith emléktrófeát)
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szép-szép, de a Lombardinak jobban örültem volna.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?LanceVance
lol, ez a vita már lecsengett. körülbelül 60x leírták miért Rodgers lesz az MVP.