Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Megint nálunk az MVP :cool:Kampman
Szerinted megérdemelten?

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Megint nálunk az MVP :cool:
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
A Slocum realeash nagyon érett. Az offseason rögtön egy jó és vitathatatlan döntéssel kezdődik. A ST játék az alatt a pár év alatt is jelentősen felértékelődött mialatt nézem az NFL-t. Egy passzorientált ligában nagyon nem mindengy, hogy honnan kezdenek a csapatok. Ha a special teamet sikerül összekapni az öles előrelépés egy újabb NFC North trófea felé 😊

A kommentek között hatalmas téma volt AJ Hawk. Sokan követelik a fejét. Szerintetek a kezdő napjainak vége?GNG
Mar az ideny masodik feleben se kezdett minden meccsen. De cserenek szerintem maradni fog, nem fogjak kitenni, mar csak azert sem, mert o Rodgers egyik legjobb baratja a csapatbol.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
A Slocum realeash nagyon érett. Az offseason rögtön egy jó és vitathatatlan döntéssel kezdődik. A ST játék az alatt a pár év alatt is jelentősen felértékelődött mialatt nézem az NFL-t. Egy passzorientált ligában nagyon nem mindengy, hogy honnan kezdenek a csapatok. Ha a special teamet sikerül összekapni az öles előrelépés egy újabb NFC North trófea felé 😊

A kommentek között hatalmas téma volt AJ Hawk. Sokan követelik a fejét. Szerintetek a kezdő napjainak vége?GNG
Szerintem járhatóbb út lesz ha a drafton jön egy ILB és Barringtonnal közösen lesznek ezen a poszton. Hawk-nak pedig kiegészítő szerep marad. Úgyhogy igen, szerintem már nem lesz kezdő.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A Slocum realeash nagyon érett. Az offseason rögtön egy jó és vitathatatlan döntéssel kezdődik. A ST játék az alatt a pár év alatt is jelentősen felértékelődött mialatt nézem az NFL-t. Egy passzorientált ligában nagyon nem mindengy, hogy honnan kezdenek a csapatok. Ha a special teamet sikerül összekapni az öles előrelépés egy újabb NFC North trófea felé 😊

A kommentek között hatalmas téma volt AJ Hawk. Sokan követelik a fejét. Szerintetek a kezdő napjainak vége?
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Van valami hír arról, hogy Cobbal hosszabbítanak-e? Gondolom igen, mert elnézve a cap-et, van rá mód...szóval a mikor a kérdés. 1 bő hónap és FA nyitás, nyilván nem várják meg.Chargers LT
Elvileg akarnak vele es o is szeretne, azon mulik, hogy a penzen mikor egyeznek meg. De meg van ra ido.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Slocum kirakvabalazs799
még épp időben és mégis milyen későn
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Slocum kirakva


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Van valami hír arról, hogy Cobbal hosszabbítanak-e? Gondolom igen, mert elnézve a cap-et, van rá mód...szóval a mikor a kérdés. 1 bő hónap és FA nyitás, nyilván nem várják meg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Akkor egy kis pletyka:

 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2015/01/28/slocums-fate-decided-next-week/22499949/

Reméljük jövőhéten búcsút intünk Slocumnak.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum.
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
mondjuk azt olvastam twitteren, hogy Mastay a 30. volt a ligában a puntok tekintetében és 31. a 20 yardon belül, szóval ez inkább annak szól szerintem, hogy megtartanánk, csak hozunk mellé versenytársat.brk
És tavaly meg az egyik legjobb volt és tavalyelőtt is, szóval nem hiszem, hogy ő felejtett el puntolni. A punterek yard statjai is csalókák, mert hiába rúgja be 20 yardon belülre, ha a gunnerek nem érnek oda és hagyják bepattogni a EZ-ba, akkor akármilyen pöpec is volt a punt az -20y az átlagba. Nyilván erre az a kézenfekvő megoldás, hogy akkor rúgja ki oldalra, viszont ez meg nem rajta múlik, hanem a ST edzőn, aki megmondja neki, hogy hová rúgja, márpedig általában a pálya közepe volt a célpont. Az sem nagyon segített Masthay-en, hogy sokszor ideje sem nagyon volt elrúgni a labdát, mert már ott voltak a blokkolók (csoda, hogy csak kétszer blokkolták, Crosby öt blokkjával már egész pofás számot kapunk 😀 ). Nem azt mondom, hogy Masthay-nak nincs része a dologban, de az érdekes, hogy Ryan is "megtáltosodott", miután kirúgták (kiszabadult) a GB ST-ből.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
Még véletlenül se akarom Slocumot védeni (sőt), de azért amit a múlt szezonban művelt Masthay az vállalhatatlan volt. Azon a fronton (is) lépni kell vmit.MaG1Xx
Szerintem csak annyiról szól a dolog mint Crosby esetében, amikor csináltak egy kis házi versenyt. Crosbynál ez bejött, remélem most is így lesz.Old Green Bay
és annyit még hozzá, hogy ez volt az első rosszabb éve, eddig mindig javuló tendenciát mutatott az átlagok tekintetében. Slocum viszont egyértelműen felelős azért, hogy az ST a liga legalja. Remélem érkezik megoldás.Gergőbácsi
Mondjuk Meskó Zoli esete mutatja, hogy ebben a ligában elegendő egy rosszabb év.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
Még véletlenül se akarom Slocumot védeni (sőt), de azért amit a múlt szezonban művelt Masthay az vállalhatatlan volt. Azon a fronton (is) lépni kell vmit.MaG1Xx
Szerintem csak annyiról szól a dolog mint Crosby esetében, amikor csináltak egy kis házi versenyt. Crosbynál ez bejött, remélem most is így lesz.Old Green Bay
és annyit még hozzá, hogy ez volt az első rosszabb éve, eddig mindig javuló tendenciát mutatott az átlagok tekintetében. Slocum viszont egyértelműen felelős azért, hogy az ST a liga legalja. Remélem érkezik megoldás.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
Még véletlenül se akarom Slocumot védeni (sőt), de azért amit a múlt szezonban művelt Masthay az vállalhatatlan volt. Azon a fronton (is) lépni kell vmit.MaG1Xx
Szerintem csak annyiról szól a dolog mint Crosby esetében, amikor csináltak egy kis házi versenyt. Crosbynál ez bejött, remélem most is így lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
Még véletlenül se akarom Slocumot védeni (sőt), de azért amit a múlt szezonban művelt Masthay az vállalhatatlan volt. Azon a fronton (is) lépni kell vmit.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/Sanco
mondjuk azt olvastam twitteren, hogy Mastay a 30. volt a ligában a puntok tekintetében és 31. a 20 yardon belül, szóval ez inkább annak szól szerintem, hogy megtartanánk, csak hozunk mellé versenytársat
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Packers sign punter Cody Mandell
MaG1Xx
Érdekes. Nyilván megint a punter lesz a hibás (lásd Ryan elküldése), még véletlenül sem Slocum. :-/
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Packers sign punter Cody Mandell

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pro Bowl kitekintő
A meccs legemlékezetesebb GB-i pillanata Jordy TD-je után, az ünneplés az ellenfél csapatából CMIII-al. 😀

Maga a TD és az ünneplés:  fat.gfycat.com/FrigidShamefulEel.webm

Vége
(egyébként a tavalyihoz hasonlóan vállalható, és egész élvezhető lett a meccs)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Üdv köztünk!

a megemésztés még folyamatban.... 😊

több mint 9 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Üdvözletem Kedves NFL/ Green Bay Fanok,

végre sikerült regisztrálnom a fórumra, egy ideje olvasgattam a hozzászólásokat, egy ilyen conf. döntőn elszenvedett vereség után azonban végleg időszerűnek éreztem, h csatlakozzam. (ezt ugyanis maximum csak csoportos terápián lehet valahogy megemészteni)😊 Magamról kb. annyit, hogy "kiégett" NHL drukkerből lettem "szerelmese" ennek a sportnak. (ligának) A megfertőződésemnek, hálás köszönet a sport1tv-nek!(bár én is az amcsi közvetítést részesítem előnyben) NHL-t 15+ éve követtem, az utóbbi jó néhány évben élőben nézve minden egyes alapszakasz és PO: meccset. Játszottam is a sportot, igaz "pár" ligával alacsonyabb szinten.😊 Amerikai fociban eléggé hiányos a tudásom, de még/már így is többet tudott adni ez a sportág, mint az elmúlt évek nhl meccsei...
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096

Még a végén lehet megnézem ezt a meccset 😊metaxa17
Kivel játszunk?😊
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306

Még a végén lehet megnézem ezt a meccset 😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Josh Sitton és Kyle Long 😊

gamerkr
Lehet hogy csalóka de a képeket nézegetve azért fun lehet ez a pro bowl a játékosok többségének. A mieink nyilván szivesebben készülnének a a Pats ellen, persze.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi