Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Én már vártam egy hasonló döntést.
szvsz jó lesz.metaxa17
A Packers úgy gondolom úgy reagált, ahogy az egy erős csapathoz illik. Az elmúlt 5 szezonban bejutottunk a playoffba, de "csak" egy 1 Sb és 2 konferencia döntő a mérlegünk. Ez alacsony hatásfok. Egy MVP QB-vel legalábbis mindenképpen. Az eddigiek alapján én úgy érzem, hogy azt a következtetést vonták le, hogy az alapjátékunk bitang erős, ami elég a jó alapszakasz szerepléshez, de a nüanszokkal nincs minden rendben. A ST nem tud extrát hozzáadni (sőt!), a play-callingban nincs benne az trükkös játék potenciál, ami kell egy playoff sorozathoz. McCarthy és csapat kritikus változtatásokat tett. Ez tetszik! Legalább nem ugyanazzal a formulával futunk neki más eredményt remélve.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Én már vártam egy hasonló döntést.
szvsz jó lesz.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Cobb szerződéséről vmi hír ? vagy h haladnak-e , minden nap amikor leülök a gép elé azt várom h meglegyen a megegyezés 😊

Kuhn-t nem vágnám ki idén is "csak " 1 milláért játszott , ami tényleg bagó, ehhez képest vannak kulcsfontosságú blokkjai , nem állunk szarul a sapkával annyira , megint 1 milla simán elfér neki 😊COBBold
Igen Cobb érdekes. Egyre többet hallani, hogy kitesszük Marshallt, mivel ha a szezon kezdete előtt megtesszük, akkor ingyen kivágható. Állítólag már összeboronálták a Ravenssel. Nekünk meg pont egy Cobb típusú, megbízható gyors mélységi célpont kéne. És szerintem Marshall pénzéből simán futna rá, még kevesebb is lenne...Tomcsik
Én azért nagyon valószínűtlennek tartom, hogy elengedjük, föleg hogy Cobb is maradni akar. Nyilván a pénzen rágodnak egy darabig majd de szerintem maradni fog.MaG1Xx
Kardomba fogok dőlni ha hagyjuk elmenni!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tcvpwj3fobcku7mgbd4f
Aaron Rodgers blames Buccaneers' turf for calf injury
Packers quarterback Aaron Rodgers had a calf injury that plagued him during Green Bay's playoff run. The league MVP pointed to the turf at the Tampa Bay Buccaneers' Raymond James Stadium as the culprit.


azt hiszem érdemes lesz böngészgetni a hozzászólásokat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Cobb szerződéséről vmi hír ? vagy h haladnak-e , minden nap amikor leülök a gép elé azt várom h meglegyen a megegyezés 😊

Kuhn-t nem vágnám ki idén is "csak " 1 milláért játszott , ami tényleg bagó, ehhez képest vannak kulcsfontosságú blokkjai , nem állunk szarul a sapkával annyira , megint 1 milla simán elfér neki 😊COBBold
Igen Cobb érdekes. Egyre többet hallani, hogy kitesszük Marshallt, mivel ha a szezon kezdete előtt megtesszük, akkor ingyen kivágható. Állítólag már összeboronálták a Ravenssel. Nekünk meg pont egy Cobb típusú, megbízható gyors mélységi célpont kéne. És szerintem Marshall pénzéből simán futna rá, még kevesebb is lenne...Tomcsik
Én azért nagyon valószínűtlennek tartom, hogy elengedjük, föleg hogy Cobb is maradni akar. Nyilván a pénzen rágodnak egy darabig majd de szerintem maradni fog.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cobb szerződéséről vmi hír ? vagy h haladnak-e , minden nap amikor leülök a gép elé azt várom h meglegyen a megegyezés 😊

Kuhn-t nem vágnám ki idén is "csak " 1 milláért játszott , ami tényleg bagó, ehhez képest vannak kulcsfontosságú blokkjai , nem állunk szarul a sapkával annyira , megint 1 milla simán elfér neki 😊COBBold
Igen Cobb érdekes. Egyre többet hallani, hogy kitesszük Marshallt, mivel ha a szezon kezdete előtt megtesszük, akkor ingyen kivágható. Állítólag már összeboronálták a Ravenssel. Nekünk meg pont egy Cobb típusú, megbízható gyors mélységi célpont kéne. És szerintem Marshall pénzéből simán futna rá, még kevesebb is lenne...

több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Cobb szerződéséről vmi hír ? vagy h haladnak-e , minden nap amikor leülök a gép elé azt várom h meglegyen a megegyezés 😊

Kuhn-t nem vágnám ki idén is "csak " 1 milláért játszott , ami tényleg bagó, ehhez képest vannak kulcsfontosságú blokkjai , nem állunk szarul a sapkával annyira , megint 1 milla simán elfér neki 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A Raji kérdéshez: remélem, ha visszajön, azt csak családbarát áron és a csapat részére viszonylag rizikómentesen tudja megtenni.
Lehet, hogy Pennelben is látnak valamit, ha Guion másként lesz elfoglalt?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Itt megvan a 2003-as Seattle elleni győzelmünk is:

 www.youtube.com/channel/UCOHCk10JiMYRQuqYTPykkPg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 426
Tudom, istenkáromlás és, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de érdemei elismerése mellett én bizony megválnék tőle is... meg Kuhn-tól, Hawk-tól és Williamstől szintén. Bulagát, Cobbot és Rajit viszont itt tartanám erőnek erejével. 😊Sanco
Ebből egyedül Kuhn az istenkáromlás, a többi felőlem is mehet 😀
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lényegtelen, hogy ki a coordinator, amíg minden idők legjobb ST játékosa nálunk van Kampman
Tudom, istenkáromlás és, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de érdemei elismerése mellett én bizony megválnék tőle is... meg Kuhn-tól, Hawk-tól és Williamstől szintén. Bulagát, Cobbot és Rajit viszont itt tartanám erőnek erejével. 😊
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan


Egyelőre nem annyira örülök, szerintem is jobb lett volna kívülállót hozni.MaG1Xx
Van még remény. 😀😀

Sam B ‏@Sam_Barrington_ 2 h2 órával ezelőtt

My tweet earlier was not official. It stemmed from an article I read.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 426
Lényegtelen, hogy ki a coordinator, amíg minden idők legjobb ST játékosa nálunk van
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


Egyelőre nem annyira örülök, szerintem is jobb lett volna kívülállót hozni.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A hírek szerint nem volt megtöltve a pisztoly és volt rá minennesotai fegyvertartási engedélye. A pénz a fizetéséből származott (nyiván 😊 ) és állítólag a családjának adta volna. Persze ha ezeket a vádakat meg is úszná, még mindig ott van a mariska, és a "közveszélyes vezetés", amiért lekapcsolták. Nagyon valószínű, hogy GB-i pályafutásának vége ezzel.
Így viszont mindenképpen szerezni kell egy NT-t, remélhetőleg egy olcsó Raji mellé.MaG1Xx
Én elhiszem. A fű amúgy azért volt nála, mert a hétvégén arra készült, hogy végiglátogassa az állami kórházakat, és orvosi füvet akart adni, hogy megkönnyítse a szegény beteg emberek dolgát. A fegyver egyébként azért volt nála, mert két hete szárnyra kapott egy kósza pletyka, miszerint Hernandez ellen akár ejthetik is a vádakat, nyilván féltette a családját a jó öreg Guion. Azért vezetett őrült módon egyébként, mert a lánya terhes, őt vitte a kórházba épp, csak amikor lekapcsolták a fakabátok, kiderült, hogy annyira sietett, hogy otthon felejtette a szegény párát.


több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mondjuk ezek a fű bajok olyanok hogy az 53-mas rosterből 50 embert el lehetne vele kapni. Ezért én még nem törnék pálcát felette.JayB
Green Bay-ben azért ez az 50es szám nagyon valószínűtlenmetaxa17
abszolút nem az.
btw azért itt nem egy kis zacsi fűről van ám szó, hanem 357 grammról 😀😀😀D meg mellé egy pisztolyról és 190 000 $-ról. szóval itt tuti kábszerkereskedésről van szó, ami viszont már sokkal neccesebb ügy, mintha csak otthon pöfékelt volna..brk
Remélem nem derül ki, hogy a pisztoly már el is sült valahol! Nem kellene egy újabb Hernandez ügy a ligának! És persze nekünk sem.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahogy fel kell dolgozni ezt a PO kiesést. Ő úgy tervezte, hogy training campig lazulgat majd ebből otthon. A kp nyilván a sűrű pizzarendelés miatt kellett, a fegyó pedig arra, ha a elfelejtették volna a dupla pepperonit.
Miért kell ezért ekkora felhajtást csinálni?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mondjuk ezek a fű bajok olyanok hogy az 53-mas rosterből 50 embert el lehetne vele kapni. Ezért én még nem törnék pálcát felette.JayB
Green Bay-ben azért ez az 50es szám nagyon valószínűtlenmetaxa17
abszolút nem az.
btw azért itt nem egy kis zacsi fűről van ám szó, hanem 357 grammról 😀😀😀D meg mellé egy pisztolyról és 190 000 $-ról. szóval itt tuti kábszerkereskedésről van szó, ami viszont már sokkal neccesebb ügy, mintha csak otthon pöfékelt volna..brk
Itt egy rendőrségi fotó arról amit találták Guion verdájában: (forrás: packersclub.hu)



Az évet azért köszönjük neki.bebop
Nem sz.rral gurít a srác😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A hírek szerint nem volt megtöltve a pisztoly és volt rá minennesotai fegyvertartási engedélye. A pénz a fizetéséből származott (nyiván 😊 ) és állítólag a családjának adta volna. Persze ha ezeket a vádakat meg is úszná, még mindig ott van a mariska, és a "közveszélyes vezetés", amiért lekapcsolták. Nagyon valószínű, hogy GB-i pályafutásának vége ezzel.
Így viszont mindenképpen szerezni kell egy NT-t, remélhetőleg egy olcsó Raji mellé.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Meglátjuk, adnak-e neki még egy esélyt - már ha az igazságszolgáltatás vagy a liga nem meszeli el előbb. Kár lenne érte - bár ha Jollynak adtak több esélyt is, neki is járna. Pláne, hogy AR is az egyik legjobb haverjának tekinti (már ha ez számít valamit, emlékezhetünk Ruvell Martinra). Marad Raji, valószínű olcsón, nem kapkodtak nagyon utána tavaly sem, ha jól rémlik. Előny Thompsonnál.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
volt kis mellékes 😊 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Mondjuk ezek a fű bajok olyanok hogy az 53-mas rosterből 50 embert el lehetne vele kapni. Ezért én még nem törnék pálcát felette.JayB
Green Bay-ben azért ez az 50es szám nagyon valószínűtlenmetaxa17
abszolút nem az.
btw azért itt nem egy kis zacsi fűről van ám szó, hanem 357 grammról 😀😀😀D meg mellé egy pisztolyról és 190 000 $-ról. szóval itt tuti kábszerkereskedésről van szó, ami viszont már sokkal neccesebb ügy, mintha csak otthon pöfékelt volna..brk
Itt egy rendőrségi fotó arról amit találták Guion verdájában: (forrás: packersclub.hu)



Az évet azért köszönjük neki.

GB
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Pedig Rogers biztos nem így gondolta a RELAX-et. 😊
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Mondjuk ezek a fű bajok olyanok hogy az 53-mas rosterből 50 embert el lehetne vele kapni. Ezért én még nem törnék pálcát felette.JayB
Green Bay-ben azért ez az 50es szám nagyon valószínűtlenmetaxa17
abszolút nem az.
btw azért itt nem egy kis zacsi fűről van ám szó, hanem 357 grammról 😀😀😀D meg mellé egy pisztolyról és 190 000 $-ról. szóval itt tuti kábszerkereskedésről van szó, ami viszont már sokkal neccesebb ügy, mintha csak otthon pöfékelt volna..brk
Ez szép szép mennyiség. Meszeltek neki sajnos.