Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Good bye A.J.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
nagyszerű tweenerDrip
Épp most olvastam, hogy nagy csalódás a combine eredménye. Nem jó hír 😕GNG
Az élcsapatoknak talán kevésbé rossz mint azoknak, akiknek sok problémás posztra kellene megoldást találni.
Nekünk ugyebár, az általánosan elfogadott vélemény szerint, egy jó ILB a legnagyobb hiányunk. A többi poszton nincs nagy gáz (persze a D line-t még lehetne erősíteni). Azért ezt a problémát sok csapat elcserélné!😊
Ha nem is jön össze egy olyan ILB, aki már az idén robbanthat, azt sem érzem olyan nagy bajnak. Jones ment és Hawk vagy követi vagy marad, de valószinűleg kevebbet lesz a pályán. Tehát valószinűleg Lattimore és Barrington lesz a kezdő páros és ez már mindenkép előrelépés a tavalyi Jones-Hawk duóhoz képest. Persze ez csak az én szerény véleményem.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
nagyszerű tweenerDrip
Épp most olvastam, hogy nagy csalódás a combine eredménye. Nem jó hír 😕GNG
én előtte se voltam oda érte

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
nagyszerű tweenerDrip
Épp most olvastam, hogy nagy csalódás a combine eredménye. Nem jó hír 😕
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
nagyszerű tweener

több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
OLB, nekünk középre kell valaki.balazs799
Most nézem,tényleg OLB. Bár játszott ILB-ként is,amellett,hogy safety és running back is egyben. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.Nelson87
OLB, nekünk középre kell valaki.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szó van itt McKinneyről és Perrymanről is,de mit gondoltok Shaq Thompsonról? Szerintem rohadt nagy húzás lenne a drafton,bár az első körös választást nem áldoznám rá.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Egy kis szerencse....
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25077676/thrift-store-vince-lombardi-sweater-sells-in-auction-for-43020

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
barrington tuti kezdő?braxa88
Az idei teljesítményeket látva szvsz nálam egyértelmű. Jones borzalmas volt, cutoltuk is. Hawk nálam 1 szinttel nyújtott jobbat mint Jones, épp nem Cutolnám, de szintén nem volt jó. (Bár Cut esetén se ugornék fel örjöngve).
Lattimore mind a 2 nél jobb volt, de mint írtam nem volt magasan a léc. Barrington viszont remekül játszott. Igazi kezdő 3-4es ILB teljesítménye volt. Jól olvasott és határozottan osztott tackle-t, (nem 4-5 ... 8-9 yarddal később mint Hawk pl).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
barrington tuti kezdő?
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az egyik mockban egy Denzel Perryman nevű srácat emlegettek, mint gyilkos tackle gyáros. Na ilyet szívesen látnék Barrington mellett.

GNG
Ha McKinney kiesne esetleg (van rá esély) akkor simán ő a target (nálam)

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hát azt hiszem a Packers szurkolóként egy szavunk nem lehet. Eddig az offseason maximálisan azoknak a hibáknak a javításáról szól, amiket látni lehetett. McCarthy leadta a play-callingot, Slocum kivágva, Bostick kivágva, B. Jones kivágva.

McCarthy azt mondta a "kombány" interjúban, hogy az a pozíció, ami tavaly a safety volt, az most az ILB. Tavaly mondjuk óriási mázlija volt TT-nek, mert Ha Ha meglepetésre csúszott le egészen hozzánk. Így az esetében a BPA és a need tökéletes találkozása volt. Nem tudom, hogy lesz-e idén ilyen. Az egyik mockban egy Denzel Perryman nevű srácat emlegettek, mint gyilkos tackle gyáros. Na ilyet szívesen látnék Barrington mellett.

Jövőhéten szerintem már jönnek, majd a szerződéshosszabbításos hírek is. Alig várom.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-release-LB-Brad-Jones/22eb618d-b715-451c-b63e-eff6c17cf04d?campaign=social_20150220_40864786&adbid=568882200055193600&adbpl=tw&adbpr=35865630

Egész hivatalos!

1M dead money jön utána és ezzel együtt spóroltunk 3.6M-ót. Remek döntés!balazs799
Eddig remekül alakul a offseason megint.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
Imáitok meghallgattattak! Vagy csak olvassák a topikot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-release-LB-Brad-Jones/22eb618d-b715-451c-b63e-eff6c17cf04d?campaign=social_20150220_40864786&adbid=568882200055193600&adbpl=tw&adbpr=35865630

Egész hivatalos!

1M dead money jön utána és ezzel együtt spóroltunk 3.6M-ót. Remek döntés!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Brad Jonesnak is viszlát!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nyilván, erre kis összegben fogadni is lehetett volna, ezért voltak a smileyk 😊Gergőbácsi
my bad 😀😀😀

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀Gergőbácsi
VikingsDrip
nyilván, erre kis összegben fogadni is lehetett volna, ezért voltak a smileyk 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀Gergőbácsi
Vikings

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!MaG1Xx
Azt hiszem ez egy teljesen korrekt elvárás az elmúlt szezon teljesítményének fényében.
Ennek bele kell férnie!mozsár
És most már 585 ezer dollárral több van a sapka alatt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000470723/article/brandon-bostick-released-by-green-bay-packersmozsár
Speciel nekem nem fog hiányozni...
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!MaG1Xx
Azt hiszem ez egy teljesen korrekt elvárás az elmúlt szezon teljesítményének fényében.
Ennek bele kell férnie!mozsár
És most már 585 ezer dollárral több van a sapka alatt.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ebua5ysfj5btvagakit6
Brandon Bostick released by Green Bay Packers
Tight end Brandon Bostick will be remembered in Packers lore as the player who botched the onside kick against the Seahawks in the NFC title game. On Monday, Green Bay cut ties with him.