Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666


Beszarás, azt tudtátok, hogy ez a fickó a Conan a barbárból tagja volt a 61-es bajnokságot nyert Packers-nek? Én meg azt hittem Vonnegut az, hosszú hajjal.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A nap képe!

/Incredibly proud to continue to be a part of this team and organization./


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem akarjuk meggyőzni Willist, hogy a visszavonulás helyett jöjjön hozzánk "levezetni" némi aprópénzért? 😀moncsy91
Félek nem jönne. 😊
Ellenben Lofton lehet, hogy megérne egy bátortalan kísérletet, még egy ILB draft mellett is.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Nem akarjuk meggyőzni Willist, hogy a visszavonulás helyett jöjjön hozzánk "levezetni" némi aprópénzért? 😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Stez a ti csoportotokról is írt  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-dominans-rodgersek-szetesoben-a-lions-felelmetes-vedelme-2399591Wyatt
Két helyesbítés csak: Bulaga még nem távozott a csapattól (reméljük nem is fog), Hawk utódja nagy valószínűséggel Barrington személyében már megvan.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a ti csoportotokról is írt  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-dominans-rodgersek-szetesoben-a-lions-felelmetes-vedelme-2399591

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Tolzien is aláírt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
és Ház sorsa mi lesz?Janek
Mi lesz Shutdownnal és Bush-sal?
Ha House és Blulaluga visszatérne, maximálisan elégedett lennék.Gergőbácsi
Nose tackle párosunk is még kérdéses. Ma-holnap jöhetnek majd még a hírek.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.Gergőbácsi
Minimumévi 7 milliót akar. Az szép pénz egy RTnek. És meg is fogja kapni valahol, mert alig van minőségi RT, aki még elérhető.iktriad
Nála a sérülékenysége a kérdőjel de én azt mondom megéri a kockázatot, ki kell fizetni, persze ha lehet finomítani akkor hajrá, de tartsuk meg!

Cobb előtt meg le a kalappal, ilyen döntésben bíztam (nyilván ha elfogadja a jobb ajánlatot az is érthető lett volna perszepersze).

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagy húzás TT-től. Piaci ár alatt megtartani egy elkapót... Le a kalappal. Szerintem még nem érte el Cobb a plafonját. Hosszútávra megalapozott a csapat. Én megdöbbenék ezek után, ha BB elmenne. A corner kérdés meg majd meglátjuk, hogy alakul.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Cobb had 6-7 offers today. He turned down considerably more money elsewhere to sign w GB.

ez a lényeg srácok, itt SB lesz pár éven belül!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
és Ház sorsa mi lesz?Janek
Mi lesz Shutdownnal és Bush-sal?
Ha House és Blulaluga visszatérne, maximálisan elégedett lennék.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.Gergőbácsi
Minimumévi 7 milliót akar. Az szép pénz egy RTnek. És meg is fogja kapni valahol, mert alig van minőségi RT, aki még elérhető.iktriad
Cserébe a draft igen erős OT poszton.
Amúgy ez a Cobb pénz csak szerintem baromi sok?
Persze remek játékos de 10milla/év???Bazzani
Megeri. Hihetetlenul hasznos playa.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és Ház sorsa mi lesz?Janek
Davon House akár kiköthet nálunk is. Az egyetemi HCje a New Mexico Stateen, DeWayne Walker jelenleg éppen a Jaguars DB edzője, és egy kis depth nem jönne rosszul.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
és Ház sorsa mi lesz?

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.Gergőbácsi
Minimumévi 7 milliót akar. Az szép pénz egy RTnek. És meg is fogja kapni valahol, mert alig van minőségi RT, aki még elérhető.iktriad
Cserébe a draft igen erős OT poszton.
Amúgy ez a Cobb pénz csak szerintem baromi sok?
Persze remek játékos de 10milla/év???Bazzani
TT szerint biztos sok, azt hiszem az eredeti ajánlat 9 körül volt. A lényeg, hogy kiköhögte, és hogy Cobb is figyelembe vett más szempontokat a pénz mellett. Azért szerintem még van esély Balulagára is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.Gergőbácsi
Minimumévi 7 milliót akar. Az szép pénz egy RTnek. És meg is fogja kapni valahol, mert alig van minőségi RT, aki még elérhető.iktriad
Cserébe a draft igen erős OT poszton.
Amúgy ez a Cobb pénz csak szerintem baromi sok?
Persze remek játékos de 10milla/év???

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.Gergőbácsi
Minimum évi 7 milliót akar. Az szép pénz egy RTnek. És meg is fogja kapni valahol, mert alig van minőségi RT, aki még elérhető.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs, cserébe bejelenthetnéd elsőnek nálunk, hogy Maclin és Graham marad 😉
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Szép volt Ted, okos lépés Randall. 😊 Nagyon remélem, hogy Bulaga következik a sorban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az ember munka miatt 5 kor kel, feel 6 kor mikor már kivakartam magam az ágyból felmászok twitterre. Látok egy ilyen hírt, és még az örömöt se adod meg nekem, hogy elsőnek jelentsen be. 😀
De leszarom!
BRAKING NEWS
Ian Rapoport @RapSheet
Randall Cobb and the #Packers have reached a 4-year deal worth $40M, source said (as @AdamSchefter said 1st). Has $17M guaranteed

Bulaga híre is érkezhetne! 😀
Szép Napot 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem erre a hírre jó ébredni minden Green Bay fannak, szép vasárnapot 😀


Adam CaplanHitelesített felhasználó ‏@caplannfl

"@AdamSchefter: Randall Cobb back to Green Bay on a 4-year, $40 million deal, per source." Another player re-signs...
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Hawk Bengals vizitre megy jövőhéten.
Egy pár Cobb-os tweet:
@McClain_on_NFL: Texans making run at Randall Cobb and Jeremy Maclin to replace Andre Johnson. Expect them to target Torrey Smith, too.

@Gil_Brandt: I think 1st big FA to sign will be Randall Cobb. My guess is it will be with either Jaguars or Raiders.

@CharlesRobinson: Per Randall Cobb, a return to #Packers would likely be for $1-2 mil less per yr than elsewhere (not counting non-personal income tax states)
@CharlesRobinson: I would not pin the Randall Cobb situation solely on the #Packers. Cobb's camp wants to see what the market is. There's a ton of $ out there
@CharlesRobinson: REGARDING Randall Cobb (not per!), #Packers fans citing Jordy Nelson salary should realize Nelson's $9.75 mil per yr is cheap in this market
@jasonjwilde: #NFL source confirms @CharlesRobinson's report on @rcobb18: Based on early interest, he'd be taking $1-2M/year less to stay with #Packers.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A Bulaga körüli csönd engem is idegesít kicsit. Lehet most meg fogtok kövezni, de nálam az első számú FA redign az Bryan. 13as sérülése komoly volt, de remekül tért vissza, és nagyon jól játszott 14ben. Csak neki jár le a szerződése a fal kezdő tagjaiból. 25éves, ha 14es önmagát, és sérülésmentességét tudja hozni, akkor hosszú évekig védhetné még AR jobb oldalát. Kötelező az újraigazolása!balazs799
Nem kövezlek meg.😊 Nagyon fontos lenne Cobbot is megtartani de annyira jól összeállt ez a fal most AR előtt, hogy tényleg kötelező egyben tartani.

A hírek szerint Házzal még nem is tárgyaltunk. Érdekes... TTék nem kapkodják el a dolgokat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Bulaga körüli csönd engem is idegesít kicsit. Lehet most meg fogtok kövezni, de nálam az első számú FA resign az Bryan. 13as sérülése komoly volt, de remekül tért vissza, és nagyon jól játszott 14ben. Csak neki jár le a szerződése a fal kezdő tagjaiból. 25éves, ha 14es önmagát, és sérülésmentességét tudja hozni, akkor hosszú évekig védhetné még AR jobb oldalát. Kötelező az újraigazolása!


Liverpool Fc fan