Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az egyik mockban egy Denzel Perryman nevű srácat emlegettek, mint gyilkos tackle gyáros. Na ilyet szívesen látnék Barrington mellett.

GNG
Ha McKinney kiesne esetleg (van rá esély) akkor simán ő a target (nálam)

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hát azt hiszem a Packers szurkolóként egy szavunk nem lehet. Eddig az offseason maximálisan azoknak a hibáknak a javításáról szól, amiket látni lehetett. McCarthy leadta a play-callingot, Slocum kivágva, Bostick kivágva, B. Jones kivágva.

McCarthy azt mondta a "kombány" interjúban, hogy az a pozíció, ami tavaly a safety volt, az most az ILB. Tavaly mondjuk óriási mázlija volt TT-nek, mert Ha Ha meglepetésre csúszott le egészen hozzánk. Így az esetében a BPA és a need tökéletes találkozása volt. Nem tudom, hogy lesz-e idén ilyen. Az egyik mockban egy Denzel Perryman nevű srácat emlegettek, mint gyilkos tackle gyáros. Na ilyet szívesen látnék Barrington mellett.

Jövőhéten szerintem már jönnek, majd a szerződéshosszabbításos hírek is. Alig várom.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-release-LB-Brad-Jones/22eb618d-b715-451c-b63e-eff6c17cf04d?campaign=social_20150220_40864786&adbid=568882200055193600&adbpl=tw&adbpr=35865630

Egész hivatalos!

1M dead money jön utána és ezzel együtt spóroltunk 3.6M-ót. Remek döntés!balazs799
Eddig remekül alakul a offseason megint.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
Imáitok meghallgattattak! Vagy csak olvassák a topikot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brad Jonesnak is viszlát!metaxa17
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-release-LB-Brad-Jones/22eb618d-b715-451c-b63e-eff6c17cf04d?campaign=social_20150220_40864786&adbid=568882200055193600&adbpl=tw&adbpr=35865630

Egész hivatalos!

1M dead money jön utána és ezzel együtt spóroltunk 3.6M-ót. Remek döntés!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Brad Jonesnak is viszlát!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nyilván, erre kis összegben fogadni is lehetett volna, ezért voltak a smileyk 😊Gergőbácsi
my bad 😀😀😀

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 669 — Packers Suicide Squad
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀Gergőbácsi
VikingsDrip
nyilván, erre kis összegben fogadni is lehetett volna, ezért voltak a smileyk 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀Gergőbácsi
Vikings

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 669 — Packers Suicide Squad
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊mozsár
No és melyik az a másik csapat 😀 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!Béczkó
De az nem, hogy ilyen hamar leigazolja egy másik csapat.😊
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Brandon Bostick released by Green Bay Packers

Várható volt!
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!MaG1Xx
Azt hiszem ez egy teljesen korrekt elvárás az elmúlt szezon teljesítményének fényében.
Ennek bele kell férnie!mozsár
És most már 585 ezer dollárral több van a sapka alatt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000470723/article/brandon-bostick-released-by-green-bay-packersmozsár
Speciel nekem nem fog hiányozni...
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!MaG1Xx
Azt hiszem ez egy teljesen korrekt elvárás az elmúlt szezon teljesítményének fényében.
Ennek bele kell férnie!mozsár
És most már 585 ezer dollárral több van a sapka alatt.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ebua5ysfj5btvagakit6
Brandon Bostick released by Green Bay Packers
Tight end Brandon Bostick will be remembered in Packers lore as the player who botched the onside kick against the Seahawks in the NFC title game. On Monday, Green Bay cut ties with him.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!MaG1Xx
Azt hiszem ez egy teljesen korrekt elvárás az elmúlt szezon teljesítményének fényében.
Ennek bele kell férnie!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Viktor71 Philadelphia Eagles 15
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051Viktor71
Ha én gazdag lennék, jaga diga diga jaga daga diga diga dom.balazs799
És ez még nem is a horror kategória.
Pár hete találkoztam egy Limited Montana mezzel már 9000$-ért bárki elviheti.
Még jó hogy lehet kapni!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051Viktor71
Ha én gazdag lennék, jaga diga diga jaga daga diga diga dom.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Viktor71 Philadelphia Eagles 15
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nálunk jobban kevesen tudhatnák milyen az mikor nincs B de még C opció se QB poszton. Flynn erős B opció, ittvan, jól van, köszöni szépen, fizessük ki és bízzunk benne hogy kukába dobott pénz lesz.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 422 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örök igazsága az NFL-nek (90%-ban😀), hogy QB kapcsán mindig egy sérülésnyire vagy attól, hogy QB needes legyen a csapatod 😛
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.GNG
Szerencsére Tolziennek nem kellett ebben az idényben pályára lépnie, így nem tudhatjuk mennyit fejlődött. MM szerint sokat, ha tényleg így van vele mindenképp aláírnék. Flynn a "szezonmegmentő" számomra továbbra is rejtély.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.GNG
Flynnt hülye lenne bárki is elvinni, elég helyen bizonyította hogy nem kezdő kaliber, másrészről hülye lenne ha itt hagyná a biztos helyét szerintem.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Érkezik az edzői stábba Jerry Montgomery, az Oklahoma védőfalának edzője, akit januárban co-DC-nek is kineveztek a Sooners-nélbaggio
Akkor recruitolhatja is Phillips-et. 😊