Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Randall Cobb seeks deal averaging $9 million annually, per report
Pay the man, ffs!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Viktor71 Philadelphia Eagles 15
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051Viktor71
Ha én gazdag lennék, jaga diga diga jaga daga diga diga dom.balazs799
És ez még nem is a horror kategória.
Pár hete találkoztam egy Limited Montana mezzel már 9000$-ért bárki elviheti.
Még jó hogy lehet kapni!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051Viktor71
Ha én gazdag lennék, jaga diga diga jaga daga diga diga dom.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Viktor71 Philadelphia Eagles 15
Találtam ma egy érdekességet a neten amit ebbe a topicba tudok ajánlani!
 olx.hu/hirdetes/nfl-nike-green-bay-packers-alairt-mez-clay-matthews-ID38jCz.html#ec9d065051
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Nálunk jobban kevesen tudhatnák milyen az mikor nincs B de még C opció se QB poszton. Flynn erős B opció, ittvan, jól van, köszöni szépen, fizessük ki és bízzunk benne hogy kukába dobott pénz lesz.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örök igazsága az NFL-nek (90%-ban😀), hogy QB kapcsán mindig egy sérülésnyire vagy attól, hogy QB needes legyen a csapatod 😛
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.GNG
Szerencsére Tolziennek nem kellett ebben az idényben pályára lépnie, így nem tudhatjuk mennyit fejlődött. MM szerint sokat, ha tényleg így van vele mindenképp aláírnék. Flynn a "szezonmegmentő" számomra továbbra is rejtély.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.GNG
Flynnt hülye lenne bárki is elvinni, elég helyen bizonyította hogy nem kezdő kaliber, másrészről hülye lenne ha itt hagyná a biztos helyét szerintem.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nézegetve az elemzéseket, eddig három fő véleményt olvastam:
-az idei QB szabadügynök felhozatal nagyon gyenge
-az idei QB draft class nagyon gyenge
-legalább vagy 10 csapatnak van tátongó lyuk a keretében a QB helyén

Szerencsére mi vagyunk a ligában talán legtávolabb ettől a 10 csapattól, de a back-upok miatt érdekes lehet a dolog. Ha jól tudom, akkor Flynn és Tolzien is piacra kerülhet idén.

A kérdésem az, hogy egy ilyen helyzetben mit lépnek a GM-ek. Mi a logika ilyenkor?

Más szemete az én aranyam lehet, ezért beindul egy gyenge QB-kat tartalmazó keringő. Mindenki szerencsét próbál. Ennek értelmében Flynn és Tolzien is kaphat kecsegtető ajánlatokat ilyen Tampa, St. Louis, Buffalo, Cleveland kaliberű helyektől (lehet nem pont tőlük, de a lényeg az, ahol most kérdőjeles QB-k vannak)

Vagy: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. Mindenki ráül arra, ami van és az aktuális, de alacsony potenciálú QB-k 1 éves szerződéseket kapnak. Nálunk is Flynn és Tolzien aláír egy évre és akkor a back-up kérdés letudva.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Érkezik az edzői stábba Jerry Montgomery, az Oklahoma védőfalának edzője, akit januárban co-DC-nek is kineveztek a Sooners-nélbaggio
Akkor recruitolhatja is Phillips-et. 😊
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Akkor aztán jöhet Clemens, Bennett, vagy akárki aki késztetést érez magában és természetesen van Pro liszensze. 😉Sanco
Nehogy már szembeköpjék az edzői szakmát!Gergőbácsi
Így így. Mert azt ugye senki sem szeretné, hogy idejöjjenek holmi edzők, akik épp most jöttek le a fáról és még egy szalmát se tettek keresztbe, de már ők hívják a játékot.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Érkezik az edzői stábba Jerry Montgomery, az Oklahoma védőfalának edzője, akit januárban co-DC-nek is kineveztek a Sooners-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Legyen bármi az edző keringőből, csak egy számít. A macikat oda - vissza.balazs799
Crosby 25-ről bármikor beveri 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen bármi az edző keringőből, csak egy számít. A macikat oda - vissza.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!mozsár
A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok. És nem csak a Seahawks elleni meccsre gondolok, de hasonló idén a Falcons ellen is előfordult meg korábbi években is (csak konkrét ellenfelekre már nem emlékszem).

Ha sikerül ezen javítani az mindenképpen pozitívum. De itt az edzőkérdések után lassan 100%-ban a szabad ügynökökre koncentrálni.moncsy91
"A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok." Pont erre gondoltam, többek között, a tökösséggel. Merjünk egy közép hosszú passzjátékot vállani a firstdown-ért, ha már ilyen QB és elkapóink vannak és ne csak fussunk, hogy pörögjön az óra!mozsár
Azért azt csendben tegyük hozzá, hogy a Packers - valahol mostanság olvastam, remélem, jól emlékszem - az elmúlt öt szezonból négyben a top5 támadóalakulat volt (szerzett pontok alapján), ugyanebben az öt évben kétszer is vezette a ligát a szerzett pontok tekintetében. Az elmúlt idényben mind a 20+, mind a 40+ passzkategóriában top 5 volt. Igaz az is, hogy ezek a kulcsdrive-ok nem a tökösséget sugallták mindig, sőt túl sokszor, de árnyaljuk a képet annyival, hogy AR sérülése is hozzájárult a konzervatívabb felfogáshoz a szezon végén. Mindenesetre, ahogy Kampman is írta, nem semmi önkritika kell, hogy az egyik legjobb playcaller átadja a stafétát. Lehet, hogy belátta, hogy a HC egyéb feladatai miatt a playhívás szenvedhet csorbát, ha továbbra is ő döntene? Mindenesetre ott marad az O közelében, lehet, hogy még jobban sül el ez a váltás, mint azt sokan várjuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!mozsár
A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok. És nem csak a Seahawks elleni meccsre gondolok, de hasonló idén a Falcons ellen is előfordult meg korábbi években is (csak konkrét ellenfelekre már nem emlékszem).

Ha sikerül ezen javítani az mindenképpen pozitívum. De itt az edzőkérdések után lassan 100%-ban a szabad ügynökökre koncentrálni.moncsy91
"A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok." Pont erre gondoltam, többek között, a tökösséggel. Merjünk egy közép hosszú passzjátékot vállani a firstdown-ért, ha már ilyen QB és elkapóink vannak és ne csak fussunk, hogy pörögjön az óra!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Azért nem akármilyen önkritika kell ahhoz, hogy valaki vezetőedzőként lemondjon a playhívás jogáról, utoljára ehhez hasonlót a Redskinsnél láttam még 2009-ben, igaz ott nem önként mondott le a HC, hanem elvették tőleKampman
mondjuk vicces, hogy Rodgers egyetemi edzője, Tedford ugyanezt meglépte anno 2008-ban még a Californiánál 😊

amúgy a legutóbbi ilyen az NFL-ben Jason Garrett volt a Dallas-nál 2013-ban, de ott is nagy külső nyomásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Azért nem akármilyen önkritika kell ahhoz, hogy valaki vezetőedzőként lemondjon a playhívás jogáról, utoljára ehhez hasonlót a Redskinsnél láttam még 2009-ben, igaz ott nem önként mondott le a HC, hanem elvették tőle
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!mozsár
A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok. És nem csak a Seahawks elleni meccsre gondolok, de hasonló idén a Falcons ellen is előfordult meg korábbi években is (csak konkrét ellenfelekre már nem emlékszem).

Ha sikerül ezen javítani az mindenképpen pozitívum. De itt az edzőkérdések után lassan 100%-ban a szabad ügynökökre koncentrálni.moncsy91
Szerintem nincs a playhívásokkal semmi baj, amíg nem jönnek el az órapörgető run-run-pass-punt drive-ok. Az hogy nem ment neki a 4.-nek MM abszolút érthető volt és (ha nincs a meccsvégi bénázás, vagy a kb. 28 különböző szerencsétlen szituációból csak egyben szerencsénk van, akkor SB-t játszhatott volna a csapat) a meccs alakulása (utolsó 5 percig) őt igazolta. Lehet, hogy egy-két Cobb passz, vagy Raji felküldése FB-ként, esetleg elkapóként nagyot szólna, de Rodgers-szel a csapatban nem hiszem, hogy a trükkös játékokra kéne alapozni. Szóval én amondó vagyok, jobb lenne ha minden maradna a régiben, addig, amíg el nem dőlt már a meccs a javunkra. Akkor aztán jöhet Clemens, Bennett, vagy akárki aki késztetést érez magában és természetesen van Pro liszensze. 😉Sanco
Nehogy már szembeköpjék az edzői szakmát!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!mozsár
A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok. És nem csak a Seahawks elleni meccsre gondolok, de hasonló idén a Falcons ellen is előfordult meg korábbi években is (csak konkrét ellenfelekre már nem emlékszem).

Ha sikerül ezen javítani az mindenképpen pozitívum. De itt az edzőkérdések után lassan 100%-ban a szabad ügynökökre koncentrálni.moncsy91
Szerintem nincs a playhívásokkal semmi baj, amíg nem jönnek el az órapörgető run-run-pass-punt drive-ok. Az hogy nem ment neki a 4.-nek MM abszolút érthető volt és (ha nincs a meccsvégi bénázás, vagy a kb. 28 különböző szerencsétlen szituációból csak egyben szerencsénk van, akkor SB-t játszhatott volna a csapat) a meccs alakulása (utolsó 5 percig) őt igazolta. Lehet, hogy egy-két Cobb passz, vagy Raji felküldése FB-ként, esetleg elkapóként nagyot szólna, de Rodgers-szel a csapatban nem hiszem, hogy a trükkös játékokra kéne alapozni. Szóval én amondó vagyok, jobb lenne ha minden maradna a régiben, addig, amíg el nem dőlt már a meccs a javunkra. Akkor aztán jöhet Clemens, Bennett, vagy akárki aki késztetést érez magában és természetesen van Pro liszensze. 😉
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!mozsár
A tökösségen túl még az is jó lenne ha megszűnnének azok az időhúzás jellegű drive-ok. És nem csak a Seahawks elleni meccsre gondolok, de hasonló idén a Falcons ellen is előfordult meg korábbi években is (csak konkrét ellenfelekre már nem emlékszem).

Ha sikerül ezen javítani az mindenképpen pozitívum. De itt az edzőkérdések után lassan 100%-ban a szabad ügynökökre koncentrálni.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
 www.foxsports.com/nfl/story/green-bay-packers-san-francisco-49ers-to-add-position-coach-mike-solari-020915

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.Gergőbácsi
És az a mondás is igaz, hogy a puding próbája az evés.😊
Ha egy kicsit tökösebb lesz a csapat a play hívásoknál akkor az mindenképpen előnyére fog válni. Persze vígyázzva, hogy ne essünk át a ló másik oldalára!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
 www.acmepackingcompany.com/2015/2/8/8001887/packers-mike-mccarthy-tom-clements-edgar-bennett-play-calling-duties

Ez jó lesz nekünk, vagyis a csapatnak??MaG1Xx
Jó kérdés, főként azt tekintve, hogy nem tudjuk, Clementsnek eddig mennyi beleszólása volt a playcall-ba. Gondolom semmi. Maga a playbook viszont biztos az ő érdeme is, lehet, hogy ez a változás jót tesz majd. Viszont igaz marad a mondás, players, not plays.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Én már vártam egy hasonló döntést.
szvsz jó lesz.metaxa17
A Packers úgy gondolom úgy reagált, ahogy az egy erős csapathoz illik. Az elmúlt 5 szezonban bejutottunk a playoffba, de "csak" egy 1 Sb és 2 konferencia döntő a mérlegünk. Ez alacsony hatásfok. Egy MVP QB-vel legalábbis mindenképpen. Az eddigiek alapján én úgy érzem, hogy azt a következtetést vonták le, hogy az alapjátékunk bitang erős, ami elég a jó alapszakasz szerepléshez, de a nüanszokkal nincs minden rendben. A ST nem tud extrát hozzáadni (sőt!), a play-callingban nincs benne az trükkös játék potenciál, ami kell egy playoff sorozathoz. McCarthy és csapat kritikus változtatásokat tett. Ez tetszik! Legalább nem ugyanazzal a formulával futunk neki más eredményt remélve.