Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Állítólag Wes Welkert szeretné TT.
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/18/8240621/wes-welker-greg-jennings-packers-wide-receivers-nfl-free-agency-2015
Biztos, hogy ez most a legfontosabb?
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sok sikert Shutdown a Brownsnál!

Közben:
Greg Jennings says he would 'definitely reconcile' with Packers. LOL, kösz nem.
Van többek között egy Davante Adamsünk

o_o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Tramon elköszönt a Twitteren. Mi is köszönjük a Green Bay-nél eltöltött 9 évet. Az SB győzelem évében maradandót alkotott. Szerintem mindenki emlékszik pályafutása első pick6-ére:



A Packers egyik meghatározó arca/hangja távozott. Sok sikert neki a továbbiakban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
OFF
Megláttam, szétröhögtem magam, nem hagyhattam ki! 😀 😀 😀


Az alapötlet egy másik méltán híres NT-ről jött.
/https://www.google.hu/search?q=AIR+Wilfork&safe=active&rlz=1C2CHMO_huHU579HU579&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iegHVdulKIHoUKSvgagJ&ved=0CAYQ_AUoAQ/
ON


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Sziasztok! Még nagyon sok van az offseasonből, de azért kezd kikristályosodni, hogy CB/ILB/DT needünk lesz a draftra. Az NFC North-on belül szerintem még mindig fantasztikusan állunk, de szerintem ahhoz, hogy komoly faktor legyünk akár a SB-ra is, ahhoz kéne találni egy két megateljesítményt védelembe. Itt ligaelit számokra gondolok.GNG
Igen, egy Peppers kaliberű játékos még simán beférne ebbe a védelembe. Talán kettő is.😊
Én most nem látok a piacon ilyent, de látva néhány csapat sapkáját, még lesznek kivágások. Hátha onnan sikerül összeszedni valakit a hiányposztokra.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Köszönet Tramonnak, a legjobbakat, Shutdown!
Most pedig: Thompson Time! Vagy a nagy csend, vagy valami olcsó, nagyon sokak által kétségbe vont, de aztán tutinak minősülő igazolás. (Vagy k.... nagy mellényúlás, de ez belefér.) Ja, és a cap rendben van. Maraton, Ted, maraton.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tramon olyan mint a banán, túléretté vált és "megbarnult" XD

Amúgy meg köszönjük azokat az éveket, amikor méltó volt a shutdown névre! Na meg azért a többit is. 😊moncsy91
Egyetértek..kapta a szidást a követőben mindig, de azért nélküle nem lenne #12-nek gyűrűje 😊Hall Of Green
bizony, milyen meccseket hozott ott hétről hétre, az egész sec-el együtt!

több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Tramon olyan mint a banán, túléretté vált és "megbarnult" XD

Amúgy meg köszönjük azokat az éveket, amikor méltó volt a shutdown névre! Na meg azért a többit is. 😊moncsy91
Egyetértek..kapta a szidást a követőben mindig, de azért nélküle nem lenne #12-nek gyűrűje 😊

több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Tramon olyan mint a banán, túléretté vált és "megbarnult" XD

Amúgy meg köszönjük azokat az éveket, amikor méltó volt a shutdown névre! Na meg azért a többit is. 😊
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
azigen o_o : Of the 60 Packers currently under contract, only Julius Peppers has ever played a game for another team.Spigo
Én ezt (is) nagyon szeretem a csapatban. Draft and develop. (Azért nem bánnám ha néha egy nagyon kicsit aktivabbak lennénk a FA piacon).mozsár
Ugyanerre a nótára
 tdmagazin.hu/hirek/mintha-a-packers-egy-masik-ligaban-jatszana
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Még nagyon sok van az offseasonből, de azért kezd kikristályosodni, hogy CB/ILB/DT needünk lesz a draftra. Az NFC North-on belül szerintem még mindig fantasztikusan állunk, de szerintem ahhoz, hogy komoly faktor legyünk akár a SB-ra is, ahhoz kéne találni egy két megateljesítményt védelembe. Itt ligaelit számokra gondolok.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Állítólag Ted bátyó 9M/évet ajánlott Revisért.Gergőbácsi
Ezzel nem állítottuk nagy dilemma elé, hogy melyik klubhoz írjon alá.😊mozsár
Én Revis felett nem törnék pálcát. Megvan neki a gyűrű és inkább a bankszámláját gyúrja már. Szerintem sokan fognánk a fejünket ha ezzel a szerződéssel és nulla motivációval játszana nálunk.moncsy91
Ha az jött volna le, hogy én bárki felett is pálcát akartam törni, akkor elnézést! Szó sem volt erről!mozsár
Gondoltam, hogy nem így gondolod. Csak a saját véleményemet akartam kifejteni, hogy ilyen helyzetben el lehet fogadni a döntését. 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
azigen o_o : Of the 60 Packers currently under contract, only Julius Peppers has ever played a game for another team.Spigo
Én ezt (is) nagyon szeretem a csapatban. Draft and develop. (Azért nem bánnám ha néha egy nagyon kicsit aktivabbak lennénk a FA piacon).
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Állítólag Ted bátyó 9M/évet ajánlott Revisért.Gergőbácsi
Ezzel nem állítottuk nagy dilemma elé, hogy melyik klubhoz írjon alá.😊mozsár
Én Revis felett nem törnék pálcát. Megvan neki a gyűrű és inkább a bankszámláját gyúrja már. Szerintem sokan fognánk a fejünket ha ezzel a szerződéssel és nulla motivációval játszana nálunk.moncsy91
Ha az jött volna le, hogy én bárki felett is pálcát akartam törni, akkor elnézést! Szó sem volt erről!
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
azigen o_o : Of the 60 Packers currently under contract, only Julius Peppers has ever played a game for another team.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Állítólag Ted bátyó 9M/évet ajánlott Revisért.Gergőbácsi
Ezzel nem állítottuk nagy dilemma elé, hogy melyik klubhoz írjon alá.😊mozsár
Én Revis felett nem törnék pálcát. Megvan neki a gyűrű és inkább a bankszámláját gyúrja már. Szerintem sokan fognánk a fejünket ha ezzel a szerződéssel és nulla motivációval játszana nálunk.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Állítólag Ted bátyó 9M/évet ajánlott Revisért.Gergőbácsi
Ezzel nem állítottuk nagy dilemma elé, hogy melyik klubhoz írjon alá.😊
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Linsley szép kis bónuszt kapott az NFL-től (a második legtöbbet idén). Nagyot teljesített tavaly az tuti. Sérülés nélkül, két-három rookie mistake-kel.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Peppers ügyben történt valami új?Old Green Bay
Semmi hír, jelenleg 21M vagyunk a sapka alatt, úgy hogy Peppers szerződése is bele van kalkulálva. 99%-ra biztosan mondom, hogy marad. Minden fontos FA-ket visszahoztuk, a maradék + más csapatból jött FA-kre pedig a 21M bőven bőven elég.balazs799
Köszi, az infót.
Közben
Tramon Williams✔ @HighRizer38
It's not about the hand you are delt it's how you play it.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Peppers ügyben történt valami új?Old Green Bay
Semmi hír, jelenleg 21M vagyunk a sapka alatt, úgy hogy Peppers szerződése is bele van kalkulálva. 99%-ra biztosan mondom, hogy marad. Minden fontos FA-ket visszahoztuk, a maradék + más csapatból jött FA-kre pedig a 21M bőven bőven elég.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Peppers ügyben történt valami új?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Csak egy felvetés de én bepróbálkoznék Rolando Mcclainél , nekem tetszett a játéka a Dallasban hiányposztra jönne és talán nem is lenne annyira drága . Vélemény?😊nando89
Srác kissé balhés. Most is 4 meccses eltiltással kezdi a kövi szezont. A vezetés errefelé ezt nem szereti.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Csak egy felvetés de én bepróbálkoznék Rolando Mcclainél , nekem tetszett a játéka a Dallasban hiányposztra jönne és talán nem is lenne annyira drága . Vélemény?😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Akeem Ayers kell ide FA-n, mert ő versatile és TT azt szeresse. 😊Sanco
No és a verszatil mellett vajon Packer people-e? 😊Gergőbácsi
Ayers a Ramsben verszatilkodik tovább.LN
Nem baj, van nekünk verszatil Hyde, meg Matthews.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Állítólag Ted bátyó 9M/évet ajánlott Revisért.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.