Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Jött egy potenciális 3. számú QB Matt Blanchard. Ezzel szerintem az O-val kapcsolatban minden kérdés eldőlt.
Szerintem az O-ba mindenképpen érkezik egy rotációs falember a későbbi körökben 4-7., meg szerintem egy nagydarab potenciális RZ célpont 2-5. kör között. Van 9 pickünk, hogy a CB-ILB szükségletet kielégítsük. Nem elképzelhetetlen az sem, hogy Hyde vagy Hayward fellép Shields mellé.
A GB most olyan, mint egy Ferrari a garázsban, amihez már hozzák a versenypálya tuning készletet. Nagyon nehéz alacsonyan tartani a várakozásokat. Nem tudom, hogy bírom ki szeptemberig 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Méghogy Teddel unalmasak az Offseasonok... tegnap is csak kapkodtam a fejem a sok hír között! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Sőt lehet, hogy lesz egy kosarasunk is! 😀
 www.kansas.com/sports/college/big-12/kansas-state/article18217328.html
Ahhoz képest, hogy még életében nem focizott, elég jól kapkodta a labdákat. A cikk szerint eszébe sem jutott, hogy focizzon, de a Green Bay hívására most mégis lehet, hogy az NFL-ben fog kikötni az NBA helyett.
6-7 magas és 265 fontot nyom és a sebessége is nagyon jó ekkora testhez.
Jó kis RZ fegyver lehetne belőle. Csak az a kérdés, mennyi idő alatt tudja felszedni azt, amit mások a fősulis évek során már megtanultak.

Úgy tűnik, a csapat nagyon szeretne egy Graham/Gronk típusú TE-t, mert valahogy javítani kell a tavaly évvégi RZ teljesítményen. Ha lenne egy TE a Nelson/Cobb/Adams WR trio mellett, plusz Lacy (Kuhn töri előtte az utat 😊 ) és ugyebár Rogers kezében a labda, akkor védelem legyen a talpán, aki az összes opciót levédekezi.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
S. Richardson is marad, matcheltük:

Packers matched the Raiders' one-year, $2.55 million offer sheet to S Sean Richardson.

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kuhn marad:
9 minutes ago
#Packers FB John Kuhn has signed a on-year deal worth 870K to return to Green Bay, his agent said..brk
Újabb jó deal!
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kuhn marad:
9 minutes ago
#Packers FB John Kuhn has signed a on-year deal worth 870K to return to Green Bay, his agent said.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packersclub.hu megszűnt?MaG1Xx
Nem
Meghekkelték, újraindulnak.
Ahogy olvastam, tartalom meglesz, bár lesz vele dolguk bőven.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Packersclub.hu megszűnt?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1 meccsel korábbra gondoltam a NE elleni meccset, de biztos ez is lesz majd ugyan olyan jó :-/


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon ellenfelek:
Aug. 13-17, at New England Patriots
Aug. 20-24, at Pittsburgh Steelers
Aug. 27-30, PHILADELPHIA EAGLES
Sept. 3-4, NEW ORLEANS SAINTS
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Újabb secondary (backup) játékost fogunk elveszíteni. Sean Richardson aláírt a Raidershez egy évre 2,5 millióért. Az 1 millióval több mint, amit mi adtunk neki a Restricted Free Agent szerződés keretében. Ha hétfőig megadjuk neki a 2,5 millát akkor marad. Erre nem sok esélyt látok. Egy főleg ST-ben szereplő játékosnak nem fogunk ennyit fizetni.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Most olvastam és nem emlékeszem megjelent-e annak idején a fórumon.
Bocs, ha már igen és ismétlésbe bocsátkozom!
Ha így is van, azért valjuk be - Olyan jó erről olvasni!😊

After Green Bay's Week 14 matchup, Rodgers had officially started 100 career regular-season games. He had more touchdown passes (222), more passing yards (27,520) and a better passer rating (107.3) than any other quarterback through 100 starts. Rodgers also was No. 1 in zero-interception games (58), 100-plus passer rating games (60) and touchdown-to-interception ratio (4.11:1).
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Egy újabb raszta távozik a csapattól:

 www.jsonline.com/blogs/sports/298365831.html?page=1

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
csak funchesstől mentsenek meg minketDrip
Pedig Finley-hez hasonlítják.😀😀😀
 bleacherreport.com/articles/2416389-michigans-devin-funchess-could-be-a-matchup-weapon-in-the-prosmozsár
bullshit

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
csak funchesstől mentsenek meg minketDrip
Pedig Finley-hez hasonlítják.😀😀😀
 bleacherreport.com/articles/2416389-michigans-devin-funchess-could-be-a-matchup-weapon-in-the-pros
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
csak funchesstől mentsenek meg minket

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Állítólag ezekkel a játékosokkal találkozott a vezetőség a draft előtt. A lista adhat némi támpontot, kiket nézett ki magának a csapat.

Position Name School Source Meeting Location
FB Jalston Fowler Alabama Combine Interview* Combine
RB Jay Ajayi Boise St. Walter Football Combine
RB Dominique Brown Louisville Combine Interview Shrine Game
RB Malcolm Brown Texas Walter Shrine Game
WR Tre McBride William & Mary Combine Interview Combine
WR Mario Alford West Virginia Combine Interview NFLPA Bowl
WR Justin Hardy East Carolina Combine Interview Combine
WR Josh Harper Fresno St. Combine Interview Combine
WR Devin Funchess Michigan Packer Report Combine
WR Jaelen Strong Arizona St. Packer Report Combine
TE Clive Walford Miami Combine Interview Combine
TE Maxx Williams Minnesota Walter Combine
TE Jeff Heuerman Ohio State Combine Interview Combine
TE Tyler Kroft Rutgers NJ.com Combine
OL Andrew Donnal Iowa Combine Interview Combine
OL T.J. Clemmings Pittsburgh Walter Senior Bowl
OL Jamon Brown Louisville Combine Interview Combine
OL Jamil Douglas Arizona St. Combine Interview Combine
OL Mitch Morse Missouri Packer Report Combine
DT Jordan Phillips Oklahoma Combine Interview Combine
DT Danny Shelton Washington Combine Interview Combine
DT Carl Davis Iowa Ryan Wood (GBPG) Senior Bowl
ILB Denzel Perryman Miami Walter, Wood Senior Bowl, Combine
ILB Benardrick McKinney Mississippi St. Wood Combine
ILB Ramik Wilson Georgia Combine Interview Combine
ILB Stephone Anthony Clemson Tony Pauline Combine
ILB Jordan Hicks Texas Combine Interview Combine
ILB Bryce Hager Baylor JSOnline Combine
CB Marcus Peters Washington Ryan Wood Combine
CB Nick Marshall Auburn Combine Interview Combine
CB Justin Coleman Tennessee Walter Shrine Game
CB Charles Gaines Louisville Packer Report Combine
S Tevin McDonald Eastern Washington Walter Shrine Game
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Április elsejei tréfa?!
 packersclub.hu/2015/04/breaking-ted-thompson-visszavonul-a-draft-elott/
Őszintén remélem, hogy az!mozsár
Jézus. Én ezt a cikket ma olvastam, le is vert a víz. A kommentekben jelzik, h csak tréfa volt..

GB
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Április elsejei tréfa?!
 packersclub.hu/2015/04/breaking-ted-thompson-visszavonul-a-draft-elott/
Őszintén remélem, hogy az!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Rajié már elhangzott, de itt van most akkor egybe a 2 NT szerződése.
B.J. Raji 1 év 3.5M + 500.000 teljesítmény ösztönző.
Letroy Guion 1 év 2.75M

1 szabadügynökünk maradt, akinek még mindig nagyon várom, hogy adjunk szerződést: KUUUUUUUHNbalazs799
Bush-t kihagytad, gondoltam szólok időben, hogy bűnöd megbánhasd. 😉 MI a helyzet Barkley-val?Gergőbácsi
Barclay 😀 És ő kapott már szerződést én úgy tudom, és overthecap szerint is, 1 év 1.5M. Ha emlékeim nem csalnak akkor tendert kapott mint Richardson.

Bush OMG hogy is hagyhattam ki 😀 viccet félretéve valóban nagyon hasznos special team player, de azért nem hullajtok majd könnyeket, ha mégse sikerülne megegyezni.balazs799
Köszi az infót és a pontosítást. Én azért elmorzsolok egy cseppet, ha nem lesz már a mi játékosunk. Kuhn meg jöjjön vissza olcsóért és egész pofásan nézünk ki. Ami ugyan lófüttyöt nem jelent majd november, december környékén, de most per pill mi másnak örüljünk? Minden jó és szép. Alig várom már Ted drafton történő "ámokfutását". 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rajié már elhangzott, de itt van most akkor egybe a 2 NT szerződése.
B.J. Raji 1 év 3.5M + 500.000 teljesítmény ösztönző.
Letroy Guion 1 év 2.75M

1 szabadügynökünk maradt, akinek még mindig nagyon várom, hogy adjunk szerződést: KUUUUUUUHNbalazs799
Bush-t kihagytad, gondoltam szólok időben, hogy bűnöd megbánhasd. 😉 MI a helyzet Barkley-val?Gergőbácsi
Barclay 😀 És ő kapott már szerződést én úgy tudom, és overthecap szerint is, 1 év 1.5M. Ha emlékeim nem csalnak akkor tendert kapott mint Richardson.

Bush OMG hogy is hagyhattam ki 😀 viccet félretéve valóban nagyon hasznos special team player, de azért nem hullajtok majd könnyeket, ha mégse sikerülne megegyezni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Rajié már elhangzott, de itt van most akkor egybe a 2 NT szerződése.
B.J. Raji 1 év 3.5M + 500.000 teljesítmény ösztönző.
Letroy Guion 1 év 2.75M

1 szabadügynökünk maradt, akinek még mindig nagyon várom, hogy adjunk szerződést: KUUUUUUUHNbalazs799
Bush-t kihagytad, gondoltam szólok időben, hogy bűnöd megbánhasd. 😉 MI a helyzet Barkley-val?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rajié már elhangzott, de itt van most akkor egybe a 2 NT szerződése.
B.J. Raji 1 év 3.5M + 500.000 teljesítmény ösztönző.
Letroy Guion 1 év 2.75M

1 szabadügynökünk maradt, akinek még mindig nagyon várom, hogy adjunk szerződést: KUUUUUUUHN


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Rapoport szerint B.J. is marad 1 évre.balazs799
Igen, megkötötték az üzletet. A szerződés 3.5 millióról szól, de felmehet 4-ig is a teljesítmény alapján.
Lényegében a tavalyi szerződést kötötték újra egy kicsit jobban a teljesítményhez kötve a pénzt.
Azt hittem ennél kevesebbe fog fájni Raji megtartása.
A lényeg, hogy a NT pozicióval nem kell nagyon foglalkozni a drafton. TT koncentrálhat az ILB és a CB posztokra. És a TE-re, ha lesz egy jó prospect a választhatók között a 3. körben.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rapoport szerint B.J. is marad 1 évre.


Liverpool Fc fan