Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rapoport szerint B.J. is marad 1 évre.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Jó hír!
A gyakorlatot alapján kb. mennyi lehet az eltiltása?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Guion marad, 1 évre.gamerkr
Egy hiányposzt kipipálva!😊
Én remélem Raji is marad!
PS.: Végre történik valami nálunk is!😊mozsár
Bízom benne én is h marad Raji is , így 1000% h nem kéne NT posztra draftolnunk, mehet máshova a Pick .
Én például draftolnék 2 Cornert egyiket az elején a másikat a vége felé projektnek 😊
ILB posztra is eltudnám ezt képzelni..😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Guion marad, 1 évre.gamerkr
Egy hiányposzt kipipálva!😊
Én remélem Raji is marad!
PS.: Végre történik valami nálunk is!😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Guion marad, 1 évre.

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Rodgers idén is kiszurkolta a Wisconsinnak a Final Fourt 😊baggio
A Green Bay-nek is.😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Rodgers idén is kiszurkolta a Wisconsinnak a Final Fourt 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Boykin párduc lett, s ha igazak a hírek a Seahawks érdeklődik Guion iránt
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Fehér CB?
Érzem, hogy közeledik a vég 😀JustoVillar
Ezt akartam írni. Belegondolva, sztem még az életben nem láttam fehér bőrű cornert NFL-ben!bebop
Edelman néhány éve játszott cornert, lehet hogy őt láthattad 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Fehér CB?
Érzem, hogy közeledik a vég 😀JustoVillar
Ezt akartam írni. Belegondolva, sztem még az életben nem láttam fehér bőrű cornert NFL-ben!

GB
több mint 9 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Fehér CB?
Érzem, hogy közeledik a vég 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ki mondta, hogy nem vagyunk aktivak a holtszezonban? Most is leigazoltuk Kyle Sebeticet...
Egy szimpatikus wisconsini srácnak tűnik. Remeljük egy udfa gyöngyszem, amit a NYG nem vett észre.GNG
TT belecsapot a lecsóba! Nem is értem, mire ez a nagy pörgés.😊
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ki mondta, hogy nem vagyunk aktivak a holtszezonban? Most is leigazoltuk Kyle Sebeticet...
Egy szimpatikus wisconsini srácnak tűnik. Remeljük egy udfa gyöngyszem, amit a NYG nem vett észre.GNG
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ki mondta, hogy nem vagyunk aktivak a holtszezonban? Most is leigazoltuk Kyle Sebeticet...
Egy szimpatikus wisconsini srácnak tűnik. Remeljük egy udfa gyöngyszem, amit a NYG nem vett észre.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
5000 dolcsi 😊 Itthon mit kapnál 400g mariska bitroklásért? 😊balazs799
itthon alapesetben ejnyebejnyétől 5 évig kaphat. Ha az üzletelést is rá tudják bizonyítani akkor 2-től 8 év. (de lehet, hogy már rosszul tudom)uatu
1-5 év az alapeset, elterelés ekkora mennyiségnél már nincs.
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
5000 dolcsi 😊 Itthon mit kapnál 400g mariska bitroklásért? 😊balazs799
itthon alapesetben ejnyebejnyétől 5 évig kaphat. Ha az üzletelést is rá tudják bizonyítani akkor 2-től 8 év. (de lehet, hogy már rosszul tudom)
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
5000 dolcsiba fájt neki az incidens, de az ügy lezárult, újra az NFL-el foglalkozhat. Így, hogy jövőre is játszhat, szerintem több csapattól is jöhet hívása a napokban.
Elvileg Raji szerződését már nagy erőkkel hegesztik TT-ék, ha vele készülne megállapodás akkor nem hiszem, hogy Guion is maradna.
Bár pénzünk még bőven lenne rá, 21M cap spaceünk van, amivel az 5. legjobban állunk a ligában.balazs799
5000 dolcsi 😊 Itthon mit kapnál 400g mariska bitroklásért? 😊

GB
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
5000 dolcsiba fájt neki az incidens, de az ügy lezárult, újra az NFL-el foglalkozhat. Így, hogy jövőre is játszhat, szerintem több csapattól is jöhet hívása a napokban.
Elvileg Raji szerződését már nagy erőkkel hegesztik TT-ék, ha vele készülne megállapodás akkor nem hiszem, hogy Guion is maradna.
Bár pénzünk még bőven lenne rá, 21M cap spaceünk van, amivel az 5. legjobban állunk a ligában.balazs799
Viszont az NFL még nem zárta le az ügyet. Az eddigi gyakorlat szerint 2-4 meccses eltiltással számolhat. Ez tovább növeli az esélyt, hogy Rajit szerződtetjük. Lehet, hogy Guion is meg lesz tartva, ha nagyon kevésért marad, mert MM nagyon elégedett volt vele.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
5000 dolcsiba fájt neki az incidens, de az ügy lezárult, újra az NFL-el foglalkozhat. Így, hogy jövőre is játszhat, szerintem több csapattól is jöhet hívása a napokban.
Elvileg Raji szerződését már nagy erőkkel hegesztik TT-ék, ha vele készülne megállapodás akkor nem hiszem, hogy Guion is maradna.
Bár pénzünk még bőven lenne rá, 21M cap spaceünk van, amivel az 5. legjobban állunk a ligában.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Guion elvileg megúszta a börit, fog maradni vajon ?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két extra 6. körös kompenzációs picket kaptatok: (6/35; 6/37)iktriad
Az előzetes kalkulációk 3 picket jósoltak.
Nyomják Krahácsot!😕mozsár
Túl jól draftol Thompson, nem akarják ennyire rossz helyzetbe hozni a vetélytársakat. 😀
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Két extra 6. körös kompenzációs picket kaptatok: (6/35; 6/37)iktriad
Az előzetes kalkulációk 3 picket jósoltak.
Nyomják Krahácsot!😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két extra 6. körös kompenzációs picket kaptatok: (6/35; 6/37)
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Van vmi hír Raji, Guion ügyben? Tudom, hogy mindkét játékos szerződtetésében van kockázat, de egy évre szerződtetni őket mindkét fél számára előnyös lehet. A csapatrész mélyülne, nekik pedig van egy évük bizonyítani. Vagy TT kivár és még olcsóbban esetleg hosszabb időre akarja őket szerződtetni? Próbálok filózni és szerintem a DL-be nem kéne lyukakat hagyni, mert azt a draftról már nehezebben lehetne pótolni. Elég ha ott a CB, ILB posztokra kell koncentrálnunk.moncsy91
Még semmi. Én nem tartom valószínünek, hogy Guiont szerződtetjük, TT nem díjjazza az ilyen balhékat. Raji állítólag nagy formában van, jó lenne megtartani, kérdés hogy mennyiért maradna. Ugye egy évet kihagyott, előtte meg rendesen beleszürkült a mezőnybe, gondolom túl sokan nem kapkodnak érte de biztos van olyan csapat aki vinné.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Első, saját készítésű Infografikánk 😊
 packersclub.hu/?p=6748Eligor
Klassz lett, így tovább!

GB