Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Az 5. körös trade-del kb be is áraztuk ezt a class-t (legalábbis a hátralévő részét), amihez a Pats is hozzátett a cserealapra húzott long snapperrel.

Húztunk az elején egy kis mélységet a sec-be, meg erősítést a spec teambe, aztán a 4. körben egy needet is, és ennyi volt idén a történet. A többi már csak viccelődés.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
köszönöm
akkor jöhetnek a melákokGergőbácsi
Felfelé mi ma már nem cserélünk 😊
Egy rakáson jön majd 3 a hatodik végén.LN
nohát melák, de nem erre gondoltam 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
köszönöm
akkor jöhetnek a melákokGergőbácsi
Felfelé mi ma már nem cserélünk 😊
Egy rakáson jön majd 3 a hatodik végén.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
köszönöm
akkor jöhetnek a melákok

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
szerintem lesz itt még támadófalember, QB isGergőbácsi
jött is. Brett HundleyMaG1Xx
mi volt a trade?Gergőbácsi
5th 30-at + a 7th adtuk fel
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
szerintem lesz itt még támadófalember, QB isGergőbácsi
jött is. Brett HundleyMaG1Xx
ha jól látom, az idei 7. kör ment még érte az 5/30-on felül.

Packers move in for UCLA QB

Packers receive:
» 2015 fifth-round pick (No. 147): Brett Hundley


Patriots receive:
» 2015 fifth-round pick (No. 166)
» 2015 seventh-round pick (No. 247)
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
szerintem lesz itt még támadófalember, QB isGergőbácsi
jött is. Brett HundleyMaG1Xx
mi volt a trade?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
szerintem lesz itt még támadófalember, QB isGergőbácsi
jött is. Brett Hundley

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Megjött az LB.Jake Ryan (Michigan). Tud róla valaki valamit?mozsár
4-3ban SAM , nálunk lehet 2. ILB. Zóne coverageben jó, igazi csapatvezér, órákat bent ült filmezni, viszontACL szakadás miatt már kihagyott 1 évet,blokkoknál leragad, missed tacklek, de összességében nem rossz pick, csak fejlődjön 😊

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Fehér gyerek északról aki jó zone coverage-ben és sokat ül a filmszobában. Tipikus packerman.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Megjött az LB.Jake Ryan (Michigan). Tud róla valaki valamit?mozsár
semmit, hacsak nem annyit, hogy TT azért is választotta, hogy esetleg majd összekeverik CMIII-mal, ha egyszerre lesznek a pályán. Már ha még hosszú szőke rőzsével nyomatja.Gergőbácsi
Zseniális terv! De ahhoz még növesztenie kell a haját.😊
Egyébként nekem is pont az jutott eszembe, amit GNG.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Megjött az LB.Jake Ryan (Michigan). Tud róla valaki valamit?mozsár
semmit, hacsak nem annyit, hogy TT azért is választotta, hogy esetleg majd összekeverik CMIII-mal, ha egyszerre lesznek a pályán. Már ha még hosszú szőke rőzsével nyomatja.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nah végre, jött egy ILB.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/xpqjhaqeefu7w79y20eh
Jake Ryan Stats, News and Video - LB | NFL.com
Latest on LB Jake Ryan including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Kiköpött AJ Hawk 😊
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
szerintem lesz itt még támadófalember, QB isGergőbácsi
linebacker mar van...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Megjött az LB.Jake Ryan (Michigan). Tud róla valaki valamit?
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
szerintem lesz itt még támadófalember, QB is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
pedig ezek elég mindfuck pickek ... Randall mint 1. körös safety ? ugyan 😊 Megy nicklelbe oké rendben. Jött Rollins aki viszont kurva jó lesz, még szélen is de akkor 1. körbe minek Randall? Montgomery meg szintén jó WR egyébként de hova ???
no mindegy úgyis az lesz h TT egy geci nagy zseni

több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
balazs799
DB posztokkal kapcsolatban csak azt tudom elképzelni, hogy a jelenleg keretben lévők közül vannak olyanok, akikkel nem elégedett a vezetés, meg így tényleg egy darabig nem kell a DB-kel foglalkozni.

WR poszt tényleg érdekes, főleg, hogy 183 cm a srác, tehát nem is egy tipikus red zone célpont.

Kíváncsian várom a folytatást, de az látszik ennek a draftnak a felhozatala nem egyezik a mi igényeinkkel. ILB-t meg csak azért draftolni, mert vki ILB szerintem felesleges és rááldozni az 1-3. körös pick-et. Elvégre tavaly sem álltunk jobban a poszton és olyan, aki hozza Hawk-Jones szintet biztos van még az újoncok között. 😊

Azért remélem a maradék 6 választással mélyítjük azokat a pozíciókat, ahol jó ha van mennyiség (és persze minőség). Szerencsére abban a helyzetben vagyunk, hogy az ILB-n kívül megvagyunk a kezdővel, úgyhogy mindenhova mehetnek a projekt, rotációs vagy szituációs emberek.

Lényeg a lényeg és ezt szerintem Mindannyian tudjuk a fórumon a csapat azért tart ott ahol, mert TT draftol nem pedig a szurkolók. 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Továbbra se kérdőjelezem meg Thompsont. De a 2. és a 3. körös pickünk-et se értem. A második érthető lenne, ha nem Randall jött volna az elsőben.
Vagy ha tényleg volt ilyen lehetőség is, hogy első két körben hozunk két DB-et akkor minek matcheltük az OAK Sean Richardson-ra tett ajánlatát?
Shields no1 CB - Hayward no2 CB és Ha ha no1 FS - Burnett no1 SS páros valószínűleg a kezdő DB négyesünk lesz. (persze ha Casey egészséges tud maradni, és mivel lesznek még preseason matchek is ez nem teljesen biztos). Nickelnek (hybrid DB-nek) ott volt eddig is Hyde, jött mellé Randall, akit már több helyen most CB-nek írnak. Richardson SS, Banjo FS. Megvoltunk 8 DB-el plusz még az apró Goodson és az egyebek.
Erre hozunk még egy DB-et? Lehet biztonsági pick volt, hogy nagyobb eséllyel jöjjön be legalább az egyik, vagy akkor éppen ezt kívánta a BPA.
Gyorsan megnéztem 16-ba FA lesz a két csere Safety és Hayward. Lehet arra tankoltunk be, hogy belőlük mondjuk csak 1 embert tartanánk jövőre meg? Nem látom most át.

3. körben pedig hoztunk egy WR-t aki elvileg jó returner alapanyag is lehet.
Tettük mindezt úgy, hogy Nelsonnal van egy elit WR, Cobbal nálunk a liga (talán) legjobb slot elkapója. Tavaly egy kiváló újonc szezont hozó Adams van a csapatba még és Abbrederis -ről tavaly a sérülése előtt nagyon jókat mondtak, Janis is itt van még plusz White.
Félreértés ne essék, vártam WR-t a drafton, hiszen TT mindig húz WR-t, és még el is fért volna egy 5. körös mondjuk, de már a harmadik körbe? AR ráadásul bárkiből kihozza a legjobbját, nem kell valaki klasszis legyen ahhoz, hogy szép számokat hozzon mellett.

ILB-nk egyenlőre Barrington, Bradford és ha csak tényleg nem lelünk gyöngyszemre (szemekre) akkor Matthews 😕, esetleg még Mulumba is, mert OLB viszont van bőven. A Daniels - D. Jones DE-ek mögött pedig egy Thorton van, aki tavaly sérülés miatt nem játszott, bár 3. körben hoztuk, Boyd és L. Robinson. Az OL-be is jöhetett volna valaki, mert a kezdőn túl az se veretes, 3. számú TE is várhatóbb pick lett volna valamelyik körbe.

Továbbra se mondok semmi rosszat a draftunkra, mert úgy vagyunk egy sikeres csapat, hogy csak a draftról építkezünk, és Ted nagyon jól végzi ezt a munkát, és 100%-ban bízok is benne. Csak most 2 nap után még nem látom, a miérteket. Persze szurkolóként lehet ezt nem is kell.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Ha van csapat ahol nem ér megkérdőjelezni a húzásokat másnap az pont mi vagyunk.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
A mai nap
62pick: Quinten Rollins CB
94pick: Ty Montgomery WR

McKinney, Kendricks, Perriman ILB-k a második körben mind élöttünk mentek ki.
Dawson volt még elérhető a harmadik körben is nálunk, de nem vittük el akkor sem.

(Clay Matthews dislike this)balazs799
TT próbára teszi a bizalmunkat. Lehet, hogy ez volt a maximum, ami kihozható ebből a draftból, de eddig csak projekt játékosokat választottunk, akikből jobb esetben évek múlva lehet stabil kezdő. Nekem úgy néz ki, hogy a special teambe draftolunk. Mondjuk Ty Montgomary az is lehet, hogy az 53-as keretbe se kerül be. Tényleg ennyire kellett egy kick returner 2015-ben? Következő körben puntert fogunk draftolni?

Eddigi véleményem:

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez a draft eléggé wtf eddig. Ebben a WR pickben ha megfeszülök sem látok rációt, jóval nagyobb needjeink is vannak. ILB pedig nagyon kellene, mert bajban leszünk. Talált TT csiszolatlan gyémántot a későbbi körökben?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mai nap
62pick: Quinten Rollins CB
94pick: Ty Montgomery WR

McKinney, Kendricks, Perriman ILB-k a második körben mind élöttünk mentek ki.
Dawson volt még elérhető a harmadik körben is nálunk, de nem vittük el akkor sem.

(Clay Matthews dislike this)


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Nem akarom kommentálni picket, mert nem értek hozzá. A corner depth-et mélyíteni kellett jött is a pick bízzunk benne, hogy hasznos tagja lesz a csapatnak. Valószínű CB-ILB pick-érték arányban ez volt a jobb.

A csoportellenfelekkel kapcsolatban meg egy köszit küldjünk a Jets-nek, hogy nem hagyták Leonard Williams-t a Medvéknek. Nem jó ilyen védőket látni az ellenfélnél.
több mint 8 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
hát elég nehezen barátkozok meg ezzel a pickkel ... egy Jimmie Ward 2.0 végülis. Hamarabb hoztam volna Jalen Collins-t hamár CB
Na mindegyDrip
Pontosan ez jutott eszembe nekem is😊