NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w2qpw77mjrpnarvi7gch
Around The NFL's Pain Rankings
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Az NFL.com-on most fut ez a pain ranking cikksorozat. Szerencsére nem vagyunk érintettek benne, de például csoportunkból a Detroit és a Vikings igen. Amellett, hogy vicces a cikksorozat, főleg, ha nem veszi véresen komolyan (mint sok kommentelő) azért elég elgondolkodtató is. Nekem az jött le belőle, hogy mennyire elképesztően QB centrikus a liga. Hiába sokkal futó központúbb volt a játék, azok a csapatok, akik nem tudtak játékképes franchise QB-kat találni évtizedekre beragadhattak a sikertelenségbe. A siker egyik fő kulcsa a konzisztencia. Ahogy én látom lehet valaki a világ legkiválóbb edzője egy elit, vagy közel elit irányító nélkül maximum egy ígéretes középcsapatot tud faragni bármilyen társaságból. Erre viszont nem kíváncsi senki és ha 3-4 középszerű év után elfogy a türelem, akkor onnantól kezdve egy lefelé tartó spirál indulhat. Akkor jönnek az 1-15-ös szezonok, meg évi 4 Qb és 2 HC, 3 évente meg új GM és ez akár évtizedekig is elhúzódhat. Nem véletlen, hogy Favre összerántott 67 ezer embert. Elképesztő szerencsénk van, hogy két HOF irányító követte egymást.
több mint 8 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Nem tudom volt-e már?

Gratula Neki. 😊
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Még egyáltalán nem biztos, hogy a Packers jövőre Londonba jön a Jaguars ellenfeleként. A tulajunk, Shao Khan a hírek szerint vonakodik megfosztani a Jacksonvillebelieket attól az élménytől, hogy 8 év után Aaron Rodgers és csapata a tiszteletét tegye nálunk, az elnökötök, Mark Murphy elmondása szerint,
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/21670/packers-jaguars-in-london-not-a-sure-thing
(Nekünk) fun fact: 2008ban, amikor először és egyben utoljára nálunk járt Rodgers a Packers kezdő QBjaként, a Green Bay vesztesen hagyta el a találkozót!iktriad
A szurkolók élményén túl Khan-t valószinűleg a jegyeladásból származó plusz bevétel hagyja hidegen. Valószinűleg azért sem akar lemondani a meccsről mert a Packers az egyik olyan csapat, akinek a drukkerei tömegesen követik a kedvenceket ha idegenben játszanak. Jacksonville-ben pedig pont jól jön az ilyen kísérő had, mivel általában van kiadó hely a lelátókon. 😊mozsár
Kétségtelen, hogy mindig jó. ha jól utazó szurkolókkal rendelkezik az ellenfél, de szerencsére azért mostanság vagyunk olyan jó helyzetben jegyeladásilag, hogy ez ne legyen faktor.

Mondjuk szerintem a végső döntés Goodellé lesz, és szerintem a Packers lesz a londoni ellenfelünk jövőre, hacsak Khan nem ellenkezik nagyon a górénál.iktriad
A próféta szóljon belőled!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egyáltalán nem biztos, hogy a Packers jövőre Londonba jön a Jaguars ellenfeleként. A tulajunk, Shao Khan a hírek szerint vonakodik megfosztani a Jacksonvillebelieket attól az élménytől, hogy 8 év után Aaron Rodgers és csapata a tiszteletét tegye nálunk, az elnökötök, Mark Murphy elmondása szerint,
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/21670/packers-jaguars-in-london-not-a-sure-thing
(Nekünk) fun fact: 2008ban, amikor először és egyben utoljára nálunk járt Rodgers a Packers kezdő QBjaként, a Green Bay vesztesen hagyta el a találkozót!iktriad
A szurkolók élményén túl Khan-t valószinűleg a jegyeladásból származó plusz bevétel hagyja hidegen. Valószinűleg azért sem akar lemondani a meccsről mert a Packers az egyik olyan csapat, akinek a drukkerei tömegesen követik a kedvenceket ha idegenben játszanak. Jacksonville-ben pedig pont jól jön az ilyen kísérő had, mivel általában van kiadó hely a lelátókon. 😊mozsár
Kétségtelen, hogy mindig jó. ha jól utazó szurkolókkal rendelkezik az ellenfél, de szerencsére azért mostanság vagyunk olyan jó helyzetben jegyeladásilag, hogy ez ne legyen faktor.

Mondjuk szerintem a végső döntés Goodellé lesz, és szerintem a Packers lesz a londoni ellenfelünk jövőre, hacsak Khan nem ellenkezik nagyon a górénál.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Még egyáltalán nem biztos, hogy a Packers jövőre Londonba jön a Jaguars ellenfeleként. A tulajunk, Shao Khan a hírek szerint vonakodik megfosztani a Jacksonvillebelieket attól az élménytől, hogy 8 év után Aaron Rodgers és csapata a tiszteletét tegye nálunk, az elnökötök, Mark Murphy elmondása szerint,
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/21670/packers-jaguars-in-london-not-a-sure-thing
(Nekünk) fun fact: 2008ban, amikor először és egyben utoljára nálunk járt Rodgers a Packers kezdő QBjaként, a Green Bay vesztesen hagyta el a találkozót!iktriad
A szurkolók élményén túl Khan-t valószinűleg a jegyeladásból származó plusz bevétel hagyja hidegen. Valószinűleg azért sem akar lemondani a meccsről mert a Packers az egyik olyan csapat, akinek a drukkerei tömegesen követik a kedvenceket ha idegenben játszanak. Jacksonville-ben pedig pont jól jön az ilyen kísérő had, mivel általában van kiadó hely a lelátókon. 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egyáltalán nem biztos, hogy a Packers jövőre Londonba jön a Jaguars ellenfeleként. A tulajunk, Shao Khan a hírek szerint vonakodik megfosztani a Jacksonvillebelieket attól az élménytől, hogy 8 év után Aaron Rodgers és csapata a tiszteletét tegye nálunk, az elnökötök, Mark Murphy elmondása szerint,
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/21670/packers-jaguars-in-london-not-a-sure-thing
(Nekünk) fun fact: 2008ban, amikor először és egyben utoljára nálunk járt Rodgers a Packers kezdő QBjaként, a Green Bay vesztesen hagyta el a találkozót!
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Nagyon felemelő érzés volt végignézni a videókat.
Király ez a TD adatbank, bár lehetne benne több januári-februári dátum 😊
Kösz mindent Favre Apó!
 data.jsonline.com/sports/favre/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Buchert.Csaba 38 — NFL fan
Rengeteg szép emléket idéz fel bennem ha meglátom ezt az embert, köszönöm Brett!!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
A Legenda visszatér 3...2...1...


 www.packers.com/media-center/videos/Brett-Favre-addresses-fans-at-Lambeau-Field/b2d438d1-d333-456b-87a8-24127fd833c4

Nehéz volt, de tartottam magam. Ám 9:30 után végül nekem is a szemembe repült egy bogár...balazs799
Aa a képedről beugrott a Luie élete😀 Anderson vezércsel,köszönöm😀 Ezért egy szó erejéig hajrá Packers!😀

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Legenda visszatér 3...2...1...


 www.packers.com/media-center/videos/Brett-Favre-addresses-fans-at-Lambeau-Field/b2d438d1-d333-456b-87a8-24127fd833c4

Nehéz volt, de tartottam magam. Ám 9:30 után végül nekem is a szemembe repült egy bogár...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Úgy néz ki jövőre a Packers is játszik Londonban.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25241204/report-packers-to-play-in-london-in-2016mozsár
Azt hittem ez a hír nagyobb visszhangot fog kiváltani.😕
Azért én örülök neki, hogy ha jönnek😊mozsár
Majd ha hivatalos lesz.
Akkor viszont azonnal repjegy, szállás, jegy, pezsgő.. 😊
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Úgy néz ki jövőre a Packers is játszik Londonban.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25241204/report-packers-to-play-in-london-in-2016mozsár
Azt hittem ez a hír nagyobb visszhangot fog kiváltani.😕
Azért én örülök neki, hogy ha jönnek😊
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Úgy néz ki jövőre a Packers is játszik Londonban.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25241204/report-packers-to-play-in-london-in-2016
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsire nem adunk

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na most tényleg figyelünk a legkisebb vacakokra is már, Spikes egyből ki lett vágva a kocsikázása után. A késést pedig tényleg nem bírja BB, korábban is volt ezzel problémája néhányaknak, kicsit vaskalapos ebben, de az eredmények nem mondanak neki nagyon ellent 😊
Graynél amúgy sokkal jobb példa Butler, aki konkrétan a Super Bowl-gyűrűt mentette meg nekünk. Aztán kapott három hét pihit, mert lekésett egy repcsit 😀Wyatt
Nem a járatát törölték?
mert mintha a NFLPA azt írta volna a közleményében, hogy ráadásul önhibáján kívüli ok miatt büntették.Pari
De, rossz időjárás miatt törölték a járatot.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Na most tényleg figyelünk a legkisebb vacakokra is már, Spikes egyből ki lett vágva a kocsikázása után. A késést pedig tényleg nem bírja BB, korábban is volt ezzel problémája néhányaknak, kicsit vaskalapos ebben, de az eredmények nem mondanak neki nagyon ellent 😊
Graynél amúgy sokkal jobb példa Butler, aki konkrétan a Super Bowl-gyűrűt mentette meg nekünk. Aztán kapott három hét pihit, mert lekésett egy repcsit 😀Wyatt
Nem a járatát törölték?
mert mintha a NFLPA azt írta volna a közleményében, hogy ráadásul önhibáján kívüli ok miatt büntették.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most tényleg figyelünk a legkisebb vacakokra is már, Spikes egyből ki lett vágva a kocsikázása után. A késést pedig tényleg nem bírja BB, korábban is volt ezzel problémája néhányaknak, kicsit vaskalapos ebben, de az eredmények nem mondanak neki nagyon ellent 😊
Graynél amúgy sokkal jobb példa Butler, aki konkrétan a Super Bowl-gyűrűt mentette meg nekünk. Aztán kapott három hét pihit, mert lekésett egy repcsit 😀

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azt hiszem a "ne legyenek balhés játékosokra" nem a Patriots a jó példa

Persze vannak ott is rázós figurák. Ez egy ilyen sport.😊 De ha elgurul a gyógyszerük, akkor szivfájdalom nélkül vágják ki vagy padoztatják őket. (amennnyire én látom).
Szerintem mindenki emlékszik, hogy a Gray gyerek egy 4 TDs meccs után elkésett az eligazításról és Belichick simán padoztatta a hátralévő meccseken. És csak elaludt szegény, nem szívott vagy lövöldözött.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Egy Belichick-féle vasfegyelem soha nem válik a csapat kárára. Aki rossz fát tesz a tűzre, az ne számítson dicséretre!
mozsár
Azt hiszem a "ne legyenek balhés játékosokra" nem a Patriots a jó példa 😊
Egyetértek viszont, hogy Green Bay eddig nem tartozott a balhés gárdák közé, nem jó ez a tendencia.
Nem szakadna meg a szívem, ha megvállna a csapat tőle.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Richard Rodgers time.MaG1Xx
Amúgy is több potenciál van benne szerintem.
Andrew egy teljesen NFL átlag játékos, különösebben nem kiemelkedő a blokkolásoknál, és az elkapásokat is nehéz úgy megítélni, hogy nem tűnik ki AR mellett sem.
Ricsiről mindenki tudja, hogy mit nyilatkozott róla Rodgers. Szimplán csak a tavalyiak alapján én amúgy is őt kezdettem volna.balazs799
Igen talán kicsit jobb Rodgers, de nálam nagyon közel vannak jelenleg egymáshoz. A lényeg, hogy még eltiltás esetén sincs baj a kezdő TE-vel. Gond akkor lesz ha Rodgers megsérül. Mögötte csak nulla offensetapasztalattal rendelkezők vannak.
Ennek ellenére nem bánnám ha a csapat vezetősége a sarkára állna és egy kicsit odacsapna a renitenskedőknek, mert kezd elszaladni a ló néhány emberrel. Nem biztos, hogy pedagógiailag nagyon jó húzás volt Letroyt is egy közel 3 millás szerződéssel "jutalmazni" a pisztolyos-fűves esete után. Egy Belichick-féle vasfegyelem soha nem válik a csapat kárára. Aki rossz fát tesz a tűzre, az ne számítson dicséretre!

A TC-ig pedig senkit nem engednék Floridába. Forrófejűeket bezárni egy hűtőkamrába és ott készülhetnek a november utáni hazai meccsekre.😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Richard Rodgers time.MaG1Xx
Amúgy is több potenciál van benne szerintem.
Andrew egy teljesen NFL átlag játékos, különösebben nem kiemelkedő a blokkolásoknál, és az elkapásokat is nehéz úgy megítélni, hogy nem tűnik ki AR mellett sem.
Ricsiről mindenki tudja, hogy mit nyilatkozott róla Rodgers. Szimplán csak a tavalyiak alapján én amúgy is őt kezdettem volna.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez enélkül is egyértelmű volt 😊

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Richard Rodgers time.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kommentek:
What do you expect from a guy that has 'Gods Gift' tattooed on his arm.
Quarless...Clueless...Jobless...
Is Tony Gonzalez open to coming out of retirement for his shot at a ring? 😊
Way to go Plaxico, Q.
Can we get Bostick back? Nah forget that. LOL

A hülyéje.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sokkal jobb lenne ha nem tartana ennyi ideig ezeknek a marháknak a szünet. Nagyon ráérnek hülyének lenni! Lövöldözés, verekedés itt-ott baleset...ParadSEC
vagy csak maradjanak GB-ben, úgy hőségük sem nagyon lenne. Florida meg ilyen biszem-baszom államok, hihetetlen.