Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mason Corsby GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL 😊
Agyament gurulós focihoz szokott kommentátor.GreenTron
Amikor nem ment ennyire "Harangozó" Crosbynak, mi is tudtunk így örülni az eredménykövetőben egy-egy sikeres rúgásnak.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Mason Corsby GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL 😊

Agyament gurulós focihoz szokott kommentátor.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ezzel a tegnapi (januári) RZ offense-zel azért illene már valamit kezdeni. Jelenleg szerintem ez a legnagyobb hiányosságunk. Az elkapósor valami hihetetlen mélységű, JN, RC és DA mögött Janis, Montgomery és a sérült Abbrederis (bár őt még nem láttuk) Rodgersszel elég jók lehetnek.
Reméltem, hogy mind a 4 QB pályára léphet. Tolzienről ugye sok jót elmondtak már hetekkel ezelőtt de tényleg látványos a fejlődése, beleszámítva, hogy a Patriots 2-3 vonala volt az ellen. Blanchard és Hundley fog küzdeni a 3. helyért. Kizártnak tartom hogy 2 irányítóval vágnánk neki a szezonnak.
Jó, hogy Quarless pályán volt, volt egy-két bizonytalansága, de rendben lesz. Az utóbbi időben nagyon rájárt a rúd.
Harris futott néhány Starks-osat, Straks meg ügyesen talált üres helyeket ahol Rodgers megtalálta háromszor is.
Akik tetszettek: Rollins, Ryan, Gunter.
A legfontosabb: ha jól tudom nem volt komoly sérülésünk.
Bivalyerős lesz a roster, csak maradjon mindenki bevethető állapotban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Főleg Packers szurkolókkal folytatott fantasy anyone? 😊

 packersclub.hu/game-center/
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagyon keveset lehetett látni a Vikings kezdőből és AP nem lépett pályára, de az az egy drive nem volt rossz. A Vikesnál megvannak az elemek, ahhoz, hogy egy igazán jó csapattá álljanak össze. Meglátjuk. Szerintem nagyon kemény meccseket fogunk ellenük játszani.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Még a végén tényleg lesz ebből az Adams gyerekből valaki.😊
 bleacherreport.com/articles/2543614-packers-davante-adams-makes-great-1-handed-catch-over-cb-at-practice
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eszméletlen jó lett a promó 😊
 www.youtube.com/watch?v=744xuKfD_sYGreenTron
wow, soha nem voltam GB szimpatizans, de ez a video eleg elnok lett. egy szamomra full semleges csapat vidijen vagyok libaboros 😀 (bar azert Favre + Reggie White tenyleg a liga valaha volt legszukebb elitjebe tartoznak, oket eddig is szerettem)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Eszméletlen jó lett a promó 😊
GreenTron
köszönöm a több mint hétperces libabőrt 😊
ez bicegő Rodgers replay még mindig üt.

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 www.jsonline.com/sports/packers/green-bay-packers-depth-chart-b99494648z1-302691781.html

Én nem tudnám 53-ra csökkenteni a keretet. 55-58 marad mindig.
Mondjuk nem is MM a monogramom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Eszméletlen jó lett a promó 😊


Szerkesztette: GreenTron
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra."balazs799
Ilyen nevű felállás is létezik?..:pCoolearie
bizony, csakúgy mint a psychoGergőbácsi
Nem pontosan jó így a megfogalmazás. A Nascar felállás lényege annyi, hogy a klasszikus falemberek helyet használ 4 "elefánt rushert".Eligor
nem akartam jobban kifejteni, de igen.

A lényeg, hogy ebben a felállásban a falban van a Peppers-Perry-Neal-CMIII quartet


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
"Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra."balazs799
Ilyen nevű felállás is létezik?..:pCoolearie
bizony, csakúgy mint a psychoGergőbácsi
Nem pontosan jó így a megfogalmazás. A Nascar felállás lényege annyi, hogy a klasszikus falemberek helyet használ 4 "elefánt rushert".
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Jézusom....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
te jó ég..

#Packers TE Andrew Quarless said that his daughter died at birth last week. He returned to camp yesterday and spoke to the press todaygamerkr
😕
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
te jó ég..

#Packers TE Andrew Quarless said that his daughter died at birth last week. He returned to camp yesterday and spoke to the press today

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
nabaz, most nézem idén is játszunk megint? kezd unalmas lenni 😛

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
"Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra."balazs799
Ilyen nevű felállás is létezik?..:pCoolearie
bizony, csakúgy mint a psycho

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most nézem csak, hogy az "egyenaláírásunk" Tramon miatt már nem aktuális annyira.

több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nyilván lesznek bőven snappek, amikor megy majd az irányítóra, de sajnos elsődlegesen tackle gyár lesz. Amit klasszisai alapján szintén magas szinten tud űzni, de amihez legjobban ért az az edge rush. Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra. Itt komoly szerepe lesz idén is.

Peppers tavaly is állat volt, szvsz idén se lesz ez másképp, hajtani fog, mert esély van a SBra, amire már nagyon éhes. De azért erősebb lenne az a pass rush, ha a másik oldalon CMIII lenne, aki egy hasonló klasszis (elit pass rusher), míg Perry, csak átlag NFL player. De sajnos láttuk mit műveltek a futók tavaly ellenünk a 8.hétig. Kell bentre Matthews, így viszont Danielsen lesz nagyobb "nyomás". Neki kell majd Papperssel generálnia a nyomást, és persze ő se egy Watt, de a 3-4es DEek közü bőven a jobbak között van (sőt).

Szerintem jobban fogja kezdeni az idényt a védelem mint tavaly. Futás ellen ott lesz egy bizonyítási vágytól fűtött Raji és Matthews is. A pass rush valszeg átlagos lesz, de valamit valamiért.
Persze nem kell csodákat várni. Az Onak kell majd meccseket nyernie, a Dnek a feladata ezt megkönnyíteni.balazs799
Lehet, meg kéne nézni McDanielt DE-ben, ha már kitette a Hawks. Szép szál legény (6'7", 305lb), futás ellen is jó lenne.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra."balazs799
Ilyen nevű felállás is létezik?..:p

több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem ez helyzetfüggő lesz, mint tavaly is nem egyszer. Egyértelmű passz-szitunál úgy megy majd ki QB-t siettetni, mint a sicc. ha meglesz rá a lehetőség.Gergőbácsi
Valahol olvastam egy összefoglalót az eddigi edzésekről. ILB-ként az A-gap-en keresztül meg majd nyomorgatni az ellen QB-t. Remélem Raji csinál majd neki sok helyet.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilván lesznek bőven snappek, amikor megy majd az irányítóra, de sajnos elsődlegesen tackle gyár lesz. Amit klasszisai alapján szintén magas szinten tud űzni, de amihez legjobban ért az az edge rush. Tavaly sikeres volt a Nascar felállás is, amikor pályán volt az összes OLBnk, és mentek az irányítóra. Itt komoly szerepe lesz idén is.

Peppers tavaly is állat volt, szvsz idén se lesz ez másképp, hajtani fog, mert esély van a SBra, amire már nagyon éhes. De azért erősebb lenne az a pass rush, ha a másik oldalon CMIII lenne, aki egy hasonló klasszis (elit pass rusher), míg Perry, csak átlag NFL player. De sajnos láttuk mit műveltek a futók tavaly ellenünk a 8.hétig. Kell bentre Matthews, így viszont Danielsen lesz nagyobb "nyomás". Neki kell majd Papperssel generálnia a nyomást, és persze ő se egy Watt, de a 3-4es DEek közü bőven a jobbak között van (sőt).

Szerintem jobban fogja kezdeni az idényt a védelem mint tavaly. Futás ellen ott lesz egy bizonyítási vágytól fűtött Raji és Matthews is. A pass rush valszeg átlagos lesz, de valamit valamiért.
Persze nem kell csodákat várni. Az Onak kell majd meccseket nyernie, a Dnek a feladata ezt megkönnyíteni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Szerintem ez helyzetfüggő lesz, mint tavaly is nem egyszer. Egyértelmű passz-szitunál úgy megy majd ki QB-t siettetni, mint a sicc. ha meglesz rá a lehetőség.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Az eddigi edzések alapján Guion 3-4es DEt játszott, míg (sajnos) nem nagy meglepetésre a szörny ILBt. A társa valószínűleg Barrington lesz.balazs799
Amíg ennyire hasznosan játszik azon a poszton,addig nem baj.Tavaly pl. hatalmasat javult a futás elleni védekezés,azzal,hogy ő ILB lett.Nelson87
Matthews helyét nem az határozza meg, hogy milyen jól játszik ILB-t. A pass rush egy passzorientált ligában sokkal fontosabb, de szerencsére elég jó az egészséges pass rush állomány ahhoz, hogy Matthews futókat vigyen a földre. Matthews addig fog középen játszani, amíg az irányító vakoldalán megvan az a nyomás, amitől ő se tudna sokkal többet biztosítani. Ha ez adott Matthews még középről is tud zúzni és akár a QB-ra is nyomást helyezni, de amint a QB vakoldalát az LT egyedül bevédi Matthews képességei a belső falemberek gyömöszkélésére és futó tackelek gyártására pazarlódnának.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Az eddigi edzések alapján Guion 3-4es DEt játszott, míg (sajnos) nem nagy meglepetésre a szörny ILBt. A társa valószínűleg Barrington lesz.balazs799
Amíg ennyire hasznosan játszik azon a poszton,addig nem baj.Tavaly pl. hatalmasat javult a futás elleni védekezés,azzal,hogy ő ILB lett.