Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.JayB
Flynn semmivel nem ér többet,mint Tolzien,vagy Hundley.Amikor szükség volt rá,akkor sem ért egy forintot sem(Egyetlen egy jó meccse volt pár éve a Lions ellen,de annak nem volt tétje.)
több mint 8 éve
packersfan Green Bay Packers 1
Sziasztok!
Lesz idén is Packers tábor! Tudtok róla valamit?
Állítólag az előző nagyon jól sikerült!
 packersclub.hu/tabor/KondásTibi
Jaja, tényleg nagyon jó volt a tavalyi! Én is ott voltam, a szervezők nagyon odatették magukat! 😀
Az ideire is megyek, ez nem kérdés! A szállás is jónak tűnik a képek alapján, a hangulat pedig tutira jó lesz!
Sőt, én úgy hallottam, hogy valami meglepivel is készülnek az idén minden résztvevőnek.
több mint 8 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Sziasztok!
Lesz idén is Packers tábor! Tudtok róla valamit?
Állítólag az előző nagyon jól sikerült!
 packersclub.hu/tabor/

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Elkezdődtek az edzések. Matthews-t komolyan készítik a hybrid OLB/ILB játékra. Meglátjuk. Reméljük idén Jake Ryan lesz az, aki előlép. Nagyon jó lenne végre egy igazán erős D#, ami stabilan a liga első felében tanyázik.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A szentély az űrből:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25193948/look-heres-what-green-bays-lambeau-field-looks-like-from-space


I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.JayB
Van 3 irányítónk. Hova hozzunk vissza egy negyediket?Halfkey
Jók ők bármire? Nem tudjuk. Flynn jó.JayB
valoszinuleg azt latjak, hogy Tolzien legalabb olyan jo mar, mint Flynn. es olcsobb is.casaubon
Már csak 1 kiadó hely van a 90-es rosteren. Illetve kettő, de gondolom az egyik Damarious Randall-nak van fenttartva. Meg lennék lepve ha Flynn kapná azt az egyet. Tavaly nem alkotott maradandót, bár abban, hogy az eggyel korábbi szezon nem ment kukába, mindenképpen nagy szerepe volt. De úgy látszik nem csak a politika az egyetlen terület, ahol a "hála" ismeretlen fogalom.
Szerintem Flynn az idei szezont is otthon a fotelben kezdi és reménykedik, hogy lesz csapat, ahol a QB sérülés(ek) miatt előveszik a telefonkönyvet és megcsörgetik, hogy ugorjon be és mentse a menthetőt. Remélem nem mi leszünk az a csapat!
Egyébként négy QB-k van már, akikből egy biztos nem éri meg a 53-as keretszűkítést.
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.JayB
Van 3 irányítónk. Hova hozzunk vissza egy negyediket?Halfkey
Jók ők bármire? Nem tudjuk. Flynn jó.JayB
valoszinuleg azt latjak, hogy Tolzien legalabb olyan jo mar, mint Flynn. es olcsobb is.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.JayB
Van 3 irányítónk. Hova hozzunk vissza egy negyediket?Halfkey
Jók ők bármire? Nem tudjuk. Flynn jó.
több mint 8 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.JayB
Van 3 irányítónk. Hova hozzunk vissza egy negyediket?
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Mondjuk hogy mértnem hozzuk vissza Flynn-t azt nehezen értem. Rodgers bár nem sérülékeny de nem is vasember, egyszer már csúnyán benéztük ezt a backup helyzetet, nem kéne megint.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A futószekcióban lehet, hogy John Crockettel is számolni kell.

WR poszton a Nelson-Cobb-Adams-Montgomery-Abbrederis-Janis hatosfogatra tennék egyelőre.
DL szerintem Ringo "buborékon van" Boyd és Thornton inkább bent, mint kint.
LB sor, az eleje nálam is stimmel, Mulumba viszont billeg. Ha Ryan középre megy (márpedig megy), akkor OLB poszton elég vastagok vagyunk nélküle is. Elliott jó volt, Matthews, Neal, Perry, Peppers pedig biztosan elötte van. Bradford meg kint és bent is hasznos lehet. Hubbard pedig fizikálisan jobb adottságokkal bír.

CB poszton pedig LaDarius Gunter lehet kihívó, némileg magasabb/fizikálisabb, mint a többi CB (6-2, 201).
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Tombol az ubiszezon. Azért egy korai roster előrejelzést összeraktam. Azokat emeltem ki félkövérrel, akinek nagyon oda kell raknia magát, hogy legyen helye, mert most bubérokon van. Aki nincs említve annak a neve óriási meglepetés lenne az 53-ban.

RB: Itt szerintem szinte biztos, hogy a Lacy, Starks, Raijon Neal trió helyet fog kapni. (3)
FB: 80% esélyt adok neki, hogy Kuhnt nevezzük és Ripkowski edzőcsapatban vár majd a jövő évre. (Esetleg Nealt kifúrhatja) (1)
QB: Rodgers helye biztos. Szerintem 3 QB-t nevezünk és Tolzian, Hundley, Blanchard meccseli le egymás között. meglepetés lenne, ha Flynn-t visszahoznánk. 90%-ot adok rá, hogy Tolzian, Hundley lesz. (3)
OL: A tavalyi kezdőötös fix, mellé szerintem Barcley és Tretter is fix. Rajtuk kívül még egy ember lesz szerintem, amit a Phillips, Vujnovich, Gerhardt trió meccsel majd le. Nekem tetszik ez a hybrid új srác, lehet idén ő lesz az UDFA, aki megcsinálja. (8)
TE: Richard Rodgers és Quarless biztos. Szerintem 3-at nevezünk és azt Backman és Perillo lemeccseli. A rookie szerintem előnyben van (3)
WR: Nelson, Cobb, Adams biztos (Montgomery-t én special teambe számolom), mellé még ketten lesznek nevezve, ami a Abbrederis, Janis, White, Javess Blue (tetszett adatlap alapján) négyesből fog kikerülni. Előbbi kettőnek van nagyobb esélye, aztán meglátjuk. (5)

O: 23

DL: Jones, Daniels, Guion, Raji helye fix, melléjük jönnek még 2-3 ember, Pennel, Ringo nagy esélyesnek tűnik, Boyd és Thornton van buborékon szerintem. (6-7)
LB: Matthews, Peppers, Neal, Perry, Berrington 100%, Bradford, Mulumba, Ryan, 90%, A maradék 1-2 helyért pedig a Francis, Hubbard, Palmer, Elliott négyes küzd majd meg. Elliott és Palmer esélyes szerintem (9-10)
CB: Kérdés, hogy nállunk mennyire vállnak el a CB-k és az S-ek. Szerintem ide Shields, Hayward, Rollins és Randell helye foglalt. 2 helyért fog megküzdeni a Banjo, Sebetic, Goodson, Bush 4-es (5-6)
S: Burnett, Clinton-Dix, Richardson és Hyde bérelt hellyel rendelkezik. Banjo a cornerekkel meccseli le szerintem, hogy csatlakozhat-e. (4-5)

D:26

K: Kőműves Crosby már nem úgy rúgja a labdát, mintha tégla lenne, szóval idén nem kell izgulnia. Remélem ez nem rontja le a formáját.
P: Masthey kapott egy kis kihívást, remélem ez gatyába rázza, ha nem, jöhet Mandell
LS: Goode as always.
KR: Montgomery kickoff returnökben fogja kivenni a részét, de lehet 4. számú elkapó is.

ST: 4

Természetesen a sérülések mindent felülírhatnak és akkor valakinek könnyebb lesz az út.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 www.packers.com/media-center/photo-gallery/Aaron-Rodgers-set-to-appear-on-Celebrity-Jeopardy/bcada987-6578-4b11-8a93-7b1d39790694
too smartOld Green Bay
Azért a Harley-Davidsonos kérdésre igazán tudhatta volna a választ. Már csak a wisconsini kötődés miatt😊
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
 www.packers.com/media-center/photo-gallery/Aaron-Rodgers-set-to-appear-on-Celebrity-Jeopardy/bcada987-6578-4b11-8a93-7b1d39790694
too smart

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Folyik a helycsinálás az UDFA-nak.
Ma elküldte a csapat Luther Robinsont. Sokat nem tett hozzá a csapat teljesítményéhez. Igaz, mindössze 62 snap-et volt fent a pályán, részben sérülés miatt. Legemlékezetesebb megmozdulása az volt, amikor beleütött Ponder passzába, ami így Peppershez kerül, aki a megszerzett labdát TD-re hordta vissza.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jake Ryan, Brett Hundley, Aaron Ripkowski, Christian Ringo már alá is írta rookie szerződését.

The long-snapper at minicamp is named Thor Hadfield.
😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Cobb 100. lett az NFL játékosok szavazatai alapján összeállított Top 100-as listán.
Tavaly még nem volt a legjobb százban.
Remélem jövőre jóval előrébb végez majd!😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szvsz Rollins jobb, mint Randall, nekem az 1. körötök nem tetszett, de a többi okés, még Hundley is, mert belőle tényleg lehet értéket faragni. Talán még a FB pick fejvakarós.😊 Az offense-etek továbbra is ligaelit, de a védelem renoválása sok munkátokba fog kerülni. Nem látom azt a bivaly front 7-t, amitől rettegne az ellen (CM III egyedül, akit külön gameplanezni kell), a secondary meg "in progress" jelenleg. Aki sokpontos meccseket akar nézni, az tuti titeket választ majd.😊Go Vikings!
meg aki szívrohamot akar kapni/kihordani 😊
sokkal kiegyenlítettebb csoportot várok idén, igazi ki-ki meccsekkel. Érdemes megnézni a schedule-kat, lesznek benne meredek hetek!

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Szvsz Rollins jobb, mint Randall, nekem az 1. körötök nem tetszett, de a többi okés, még Hundley is, mert belőle tényleg lehet értéket faragni. Talán még a FB pick fejvakarós.😊 Az offense-etek továbbra is ligaelit, de a védelem renoválása sok munkátokba fog kerülni. Nem látom azt a bivaly front 7-t, amitől rettegne az ellen (CM III egyedül, akit külön gameplanezni kell), a secondary meg "in progress" jelenleg. Aki sokpontos meccseket akar nézni, az tuti titeket választ majd.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Crockett komoly sleeper lehet. Kulcsjátékos volt több FCS bajnoki címnél is a North Dakota Staten. Rá nagyon érdemes figyeli. Plusz igazi csapatember, az East-West Shrine Gamen pl. 50 yardos sprinteket vágott le, csak hogy gratuláljon 1-1 csapattársának egy nagy play után. Edzésen!
több mint 8 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
OFF:
Úgy látszik a Raiders Cooper draftolásával nem tartott igényt Jones-ra.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tetszett amiket McCarthy mondott a sajtótájékoztatón. Legyen is úgy!Gergőbácsi
Azért ez a fizimiska sem semmi! Ezzel a szakállal egész komoly kinézete lett. 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Tetszett amiket McCarthy mondott a sajtótájékoztatón. Legyen is úgy!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Én is kezdek kicsit pozitivabban viszonyulni a drafthoz. Kétségtelen, hogy az idei draftunkban nincs olyan nagy ígéret, mit 2013-ban Lacy vagy mint tavaly Ha-Ha. Ne is várjunk olyan elsőéves kiugrásokat mint, amik ezekből a draftokból jöttek! Jó ha egy kezdő játékos kikerül ez idei draftból. Én még Ryan-ben látom a legnagyobb esélyt erre. Esetleg Randall.
Aki még hozzátehet az idei szezonhoz az Montgomery. Ha a tavalyi pocsék visszahordás átlagot sikerülne néhány yarddal feltornázni, már nagy nyereség lenne. És nem kellene Hyde-ot és Cobb-ot sem fárasztani.
A többiek vsz. csak akkor lépnek pályára, ha a sérülések miatt be kell ugrani a poszton. Nem lenne jó ide eljutni!
Ami miatt csalódott vagyok, az az, hogy nem érkezett red zone célpont. Illetve a sencondarynk továbbra is alacsony. Nem lesz egyszerű a Megatron és Graham égimeszelőknek feldobott labdákat leszedniük.
több mint 8 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Szerintem egész jó volt az idei draftunk. 😊
A sec fel lett töltve szóval nem lesz gond a jövő évi drafton. Montgomery returner lesz inkább, úgyhogy Hyde-nak nem kell összetörnie magát. Ryan needre érkezett, szerintem egész jó lesz bár én Bradford-tól várok jó teljesítményt. Hundley backup-nak jó. Aaron Ripkowski, azt írták róla, hogy illik a rendszerünkbe, Kuhn már nem olyan fiatal bár még mindig elit. Christian Ringo, a DL posztot is feltöltöttük, de ő nem hiszem, hogy kapni fog játékidőt. Backman (TE) jött utoljára, remélem jó a keze... , valószínűleg spec-ben fog játszani.
Olyan B/B+ a szubjektív véleményem a draftunkról. 😀