Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?
balazs799
Az attól függ ki az a Tibi Atya.
mozsár
Egy lecsúszott alkoholista Pap. Semmi? Nem láttad még? Ki a jelenlegi elakpó sorotok akik egészségesek? Kit lenne érdekes behúzni a Fantasyba?
Coolearie
Azt pedig végkép nem értem miért hajazok egy pedofil papra.😕
mozsár
Nem te, a hírt közlő oldal munkatársára gondoltam.
Nem lesz olyan szar a védelnünk mint tavaly főleg az első 8 héten, de a top 10nekem elég erős prognosztizáció. Aztán persze annak örülnék a legjobban, ha én tévednék.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
napi jó hír:
Fox Sports reported Packers WR Randall Cobb will be able to play Week 1.
gamerkr
És reméljük a 2015-ös első játékhétre gondolnak.
Érdekességek az edzésről:
- Rajion Neal kick returner-ként dolgozott, Philly ellen rémlik egy szép visszahordása
- kipróbáltak egy rakat kombinációt, sok új emberrel (akik úgysem lesznek a rosteren)
- Abbrederis végre edzhetett
- D. Randall elcsípett egy Rodgers-passzt.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
napi jó hír:
Fox Sports reported Packers WR Randall Cobb will be able to play Week 1.

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boykin-t kitette a Panthers, az, hogy ott tudott magának helyet kiharcolnia, nem egy jó jel....

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?
balazs799
Az attól függ ki az a Tibi Atya.
mozsár
Egy lecsúszott alkoholista Pap. Semmi? Nem láttad még? Ki a jelenlegi elakpó sorotok akik egészségesek? Kit lenne érdekes behúzni a Fantasyba?
Coolearie
Eddig nem hallottam róla, mert nem vagyok a Facebookon. Most is csak ennyit tudok róla, hogy egy fiktív profil. Azt pedig végkép nem értem miért hajazok egy pedofil papra.😕

Most Cobbnak van egy kis zúzódása, de a hírek szerint az első héten kezdeni fog. A jelenlegi állás szerint Adams lett a 2. számú elkapó. Tavaly a szezon végére nagyon elkapta a fonalat és dícsérték a TC-ben mutatott teljesítményét is.
Utána Montgomery (rookie) és Janis (2. éves) és Myles (eddig csak a PT-ben szerepelt) következik. Az utolsó három közül bármelyik lehet boost vagy bust is.Nekem Janis a kedvencem, de pusztán szimpátia alapján. Fizikálisan Nelson copy, csak egy kicsit gyorsabb.
De per pillanat másik kettő valószinűleg megbízhatóbb elkapó.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?
balazs799
Az attól függ ki az a Tibi Atya.
mozsár
Egy lecsúszott alkoholista Pap. Semmi? Nem láttad még? Ki a jelenlegi elakpó sorotok akik egészségesek? Kit lenne érdekes behúzni a Fantasyba?

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
azért sokat nem volt fenn a kezdő DEF eredeti felállásában. Most azt olvasom, hogy Hayward helye közel sem biztos...

Mindenesetre jó lenne, ha mellőznék a folyamatos big playek beszopását. Ha megmarad a Neal, Jones, Perry, Peppers, Matthews rotáció a szélen, plusz a tartalékok (Elliott, Mulumba) akkor az igazi passrush is visszatér majd 😊

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?
balazs799
Az attól függ ki az a Tibi Atya.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nálunk is megvoltak az első elbocsátások:
LB Tavarus Dantzler, T Fabbians Ebbele, LB Josh Francis, DT Lavon Hooks and T Vince Kowalski.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Látom titeket sem kerülnek el a gondok, ha ez így megy tovább akkor a 2. Számú csapataink feszülnek egymásnak a nyitányon...

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ha már meccs: úgy emlékszem, valaki innen (LN vagy Sanco) nyomatta a 60 dolláros mystreams-t. Nem találtam a kínálatban a ,meccsünket. Ti is így jártatok?
Gergőbácsi
live247 -en se látom....
gamerkr
ugyan az a cég. van 3 ilyen oldaluk, a műsor mindenhol egyezik.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nincs lelki erőm megnézni a meccset de hogy legyen valami pozitívum is: ahogy olvasom, Hundley egész korrekt volt. Három negyedet játszott, 111.6 passer rating, 315 yard, 2 TD. Még akármi is lehet belőle...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 424
a sérüléseken túl azért történt más is a meccsen:

@WesHod After the #Packers' punt coverage unit was flagged for 12 men on the field in 2nd quarter, there were 10 on the field during re-punt

o_O
gamerkr
semmi gond, egyszer csak összejön
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a sérüléseken túl azért történt más is a meccsen:

@WesHod After the #Packers' punt coverage unit was flagged for 12 men on the field in 2nd quarter, there were 10 on the field during re-punt

o_O

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Cobb - shoulder....
gamerkr
Packers versatile starting defensive back Micah Hyde was carted off the field with what the team later reported was a neck injury. Green Bay's starting right tackle Bryan Bulaga also left with an ankle injury.
 cs608829.vk.me/v608829353/ac55/QTzYhbf8oUc.jpg
MaG1Xx
térjünk vissza erre néhány forduló után 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Cobb - shoulder....
gamerkr
Packers versatile starting defensive back Micah Hyde was carted off the field with what the team later reported was a neck injury. Green Bay's starting right tackle Bryan Bulaga also left with an ankle injury.
 cs608829.vk.me/v608829353/ac55/QTzYhbf8oUc.jpg

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Cobb - shoulder....
gamerkr
Láttam Rapoport hirét... Mennyire komoly lehet tudni valamit?
balazs799
az elso hirek szerint nem sulyos, McCarthy nem aggodik
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Bulaga és Hyde is megsérült. Nyilván 4 kezdőjátékos dől ki a 90 közül. Hogy utálom az egész preseasont.. .
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cobb - shoulder....
gamerkr
Láttam Rapoport hirét... Mennyire komoly lehet tudni valamit?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb - shoulder....

több mint 8 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
ha már meccs: úgy emlékszem, valaki innen (LN vagy Sanco) nyomatta a 60 dolláros mystreams-t. Nem találtam a kínálatban a ,meccsünket. Ti is így jártatok?
Gergőbácsi
Én voltam és úgy jártam, hogy még elő sem fizettem idén. 😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha már meccs: úgy emlékszem, valaki innen (LN vagy Sanco) nyomatta a 60 dolláros mystreams-t. Nem találtam a kínálatban a ,meccsünket. Ti is így jártatok?
Gergőbácsi
live247 -en se látom....

több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ha már meccs: úgy emlékszem, valaki innen (LN vagy Sanco) nyomatta a 60 dolláros mystreams-t. Nem találtam a kínálatban a ,meccsünket. Ti is így jártatok?
Gergőbácsi
Nem én voltam.