Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
ha már meccs: úgy emlékszem, valaki innen (LN vagy Sanco) nyomatta a 60 dolláros mystreams-t. Nem találtam a kínálatban a ,meccsünket. Ti is így jártatok?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fenn maradjak, vagy ne maradjak.... Rohadtul nem hiányzik még egy kórház rész, pedig engem még nem is ütnek négy negyeden át.

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Közben leigazoltuk James Butlert a Louisiana-Lafayette volt elkapóját.
 espn1420.com/former-cajuns-wr-james-butler-signs-with-green-bay-packers/

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Letroy fellebezése elutasítva. Marad a három meccsre szóló eltiltás.
Csoda lett volna ha enyhítenek rajta.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Kövezzetek meg, DE.

Nelson nyilván elit, borzasztó nehezen pótolható, az egyik ha nem a legszerethetőbb figura az egész csapatban és nincs igazság hogy már most kidőlt. Next Man Up! Ebben a ligában majdnem mindig így születnek az új sztárok. Tele vagyunk fiatal srácokkal akikből egy Aaron Rodgers álmából felkelve is 1000 yardos elkapót csinál. Valaki itt breakout év előtt áll.
JayB
Remélem igazad lesz. Több elemző is Jonest és Boykint említi (ha nem lesznek rosteren) mint lehetőséget.
Cobb, Adams OK.
Janis mindkét előszezonban jól muzsikált. Tavaly 2 vagy 3 meccsen kapott lehetőséget. Most aztán megdolgozhat a hírnévért. Tőle még sok szépet látunk szerintem.
TyM: bármi lehet.
Abbrederis ma sem edzett bár legalább az edzést megnézte (ahogy Perillo is): sokan nem lennénk meglepve ha nem maradna a rosteren (mondtam volna 2 napja). Abszolút zsákbamacska, edzéseken szépen dolgozott amíg tudott...

Lehet meg kell nézni a Philly elleni meccset.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kövezzetek meg, DE.

Nelson nyilván elit, borzasztó nehezen pótolható, az egyik ha nem a legszerethetőbb figura az egész csapatban és nincs igazság hogy már most kidőlt. Next Man Up! Ebben a ligában majdnem mindig így születnek az új sztárok. Tele vagyunk fiatal srácokkal akikből egy Aaron Rodgers álmából felkelve is 1000 yardos elkapót csinál. Valaki itt breakout év előtt áll.
JayB
ez tiszta sor, nálam azok a játékok a problémásak, ahol klasszikus Rodgers to Nelson van, vagyis egyik másik improvizációja hoz/hozott ki nagy playeket.

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Kövezzetek meg, DE.

Nelson nyilván elit, borzasztó nehezen pótolható, az egyik ha nem a legszerethetőbb figura az egész csapatban és nincs igazság hogy már most kidőlt. Next Man Up! Ebben a ligában majdnem mindig így születnek az új sztárok. Tele vagyunk fiatal srácokkal akikből egy Aaron Rodgers álmából felkelve is 1000 yardos elkapót csinál. Valaki itt breakout év előtt áll.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cobb - Adams - Montgomery - Janis az én véleményem alapján Nelson nélkül a 4 favorizált WR. (Stakrs is jó kezekkel rendelkezik, biztos lesznek trükkös játékok mikor Laci és Ő is a pályán lesz).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Abbrederis sajnos agyrázkódást szenvedett még az első edzésnapon, nem is edzett azóta, kérdéses hogy egyáltalán kap-e roster helyet?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Köszönöm a gyors válaszokat! Jordy sérülése előtt is nagy ugrást vártam idénre R. Rodgers részéről( főleg RZ-ban lenne egy jó, stabil target Aaron-nak), ezek utána még inkább. Remélem Adams is hozza a playoff formáját, akkor nem lehet gond.
3. számú WR-nek kit láttok ti esélyesnek?
Mert tavaly elég sokan írták, hogy Abbrederis elég ügyes, de ugye ő meg kihagyta az újonc évét. Janis és Ty(őt várják a legtöbben 3.számúnak, ahogy olvastam) is itt vannak.

Szerkesztette: Pep71
több mint 8 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Szomorú ez a hír... jobbulást neki! Jól kezdődik ez a szezon (is). 😕
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mielőbbi teljes felépülést Jordynak. Nagyon fog hiányozni, nemcsak a pályáról, hanem az öltözőből is.
Azt nem hinném, hogy Adams, Montgomery esetleg Janis megcsinálják azokat a nagy játékokat, hosszú elkapásokat amiket ő tudott. A játék átalakul és jönnek a rövid passzok. Cobb eddig is félisten volt a szememben, most előreléphet. Lacy jól nézett ki az eddigi meccseken, azért ez megnyugtató. TE-sor is eredményesebb kell hogy legyen mint tavaly volt.
Az egyetlen pozitívum, hogy az előszezonban és nem mondjuk az 5. héten dőlt ki. Van 3 hét felkészülni és 3 héttel több a felépülésig 2016 nyaráig.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Sziasztok! Jól kezdődik a szezon...Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen Nr.1 elkapó sérülése esetén, mint Nelson, mennyire változik meg a csapat támadórendszere. Arra gondolok, hogy egyszerűen Adams vagy valaki átveszi a rout-jait stb vagy sokkal jobban át kell szervezni? Nem vagyok szakértő a témában, nem is olyan választ várok, csak, hogy körülbelül milyen viszzaesésre kell számolni. Köszönöm előre is. Go Pack Go!
Pep71
Valamennyivel biztos több lesz a futás. A route-jait teljes mértékben szerintem senki nem tudja "átvenni", (főleg nem ezt a klasszikust:  www.packers.com/media-center/videos/Big-play-Jordy-Nelson-races-80-yards-for-a-TD/a2689bea-19cc-4bbc-9a65-82fd606c36cf) pl. Cobb, egy nagyon jó WR, de teljesen más testfelépítésű, nem egy tipikus deep threat, inkább rövid passzoknál hasznos. Jordy viszont egy "univerzális" WR, ilyen szempontból is érzékeny veszteség. A tapasztalata is nagyon sokat fog hiányozni, kicsit fura belegondolni, hogy a nemrég még rookie Cobb most a rangidős az elkapók között.
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Sziasztok! Jól kezdődik a szezon...Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen Nr.1 elkapó sérülése esetén, mint Nelson, mennyire változik meg a csapat támadórendszere. Arra gondolok, hogy egyszerűen Adams vagy valaki átveszi a rout-jait stb vagy sokkal jobban át kell szervezni? Nem vagyok szakértő a témában, nem is olyan választ várok, csak, hogy körülbelül milyen viszzaesésre kell számolni. Köszönöm előre is. Go Pack Go!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Jordy-t nem lehet pótolni, de azért örülnék, ha érkezne még egy (veterán) elkapó nem túl sok pénzért.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
‏@WesHod The #Packers announced Jordy Nelson sustained a significant right knee injury in Pittsburgh. He will miss the remainder of the season.

sajnos szakadt :S :S :S 😕

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
jó az öreg a háznál:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000514887/Eddie-Lacy-7-yard-touchdown-run?campaign=Facebook_video_lacy

KUUUUUUUUUHHHN

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A Mester szavai az aláírásomban megint csak aktuálisak...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem hiszem, hogy most ész nélkül kellene igazolni valakit a pótlására (ami eleve lehetetlen), házon belül megoldjuk. Tuti, hogy a WRek és TEk is odateszik magukat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A Pats leigazolta,szóval most már mindegy.

Ha ACL is lesz a dolog vége(mert ismétlem,még nem hivatalos),a fiatalok majd megoldják,Adams jó gyerek,és Montgomery is nagyon be fog válni.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Redzsi Vajné (ez asszem nem a Palácsik Tímea szerelme) jöhet próbajátékra, miután megsérült az a fehér elkapógyerek.

Vajnénak állítólag volt pár jó éve az Indianapolis Coltsban régebben, legalábbis az ottani szurkolók szerint, én nem nagyon tudok róla mit mondani, mert nem ismerem. A google szerint néger, és még nem került intim kapcsolatba Zimány Lindával. Egy rejtély a csávó.
Törölt
Tényleg 36 éves WR lenne a megoldás Jordy pótlására? Akár milyen jó is volt régen, tavaly 700 yard és 2 TD. Ennyit Montgomery vagy Janis is össze fog gereblyézni.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Redzsi Vajné (ez asszem nem a Palácsik Tímea szerelme) jöhet próbajátékra, miután megsérült az a fehér elkapógyerek.

Vajnénak állítólag volt pár jó éve az Indianapolis Coltsban régebben, legalábbis az ottani szurkolók szerint, én nem nagyon tudok róla mit mondani, mert nem ismerem. A google szerint néger, és még nem került intim kapcsolatba Zimány Lindával. Egy rejtély a csávó.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem csak a No.1 WR-t vesztettük el erre a szezonra, hanem egy kurva jó fej srácot is. Végtelenül szimpatikus, szerény gyerek.
Borzasztóan sajnálom Jordy-t!!!!!
mozsár
Ha valaki,akkor ő igazi példakép. A pályán,és azon kívül is csak jókat lát,hall az ember róla.
Nem véletlen választottam ezt a felhasználónevet. : )
Nelson87
Sokunk nagy kedvence, az biztos. És nem véletlenül.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
:S
Mindenesetre Montgomery és Abbrederis villoghat 😊

több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Kár érte sajnálom a csávót mert őt bírom a fehér wr-ek közül. Pedig nagy szükségetek lett volna rá egy Hawks veréshez a PO-ban.😀