Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nagyon örülök Crockettnek,mivel Starks már nem egy mai gyerek. Lacy-vel jó kis párost alkothatnak a jövőben.

James Jones.....hát. A tapasztalata jól jönne,de azt a 700 yardot más is összeszedné. Meglátjuk,ha Rodgers is azt mondja,hogy hasznos tagja lesz a csapatnak,akkor egy percig sem kételkedem.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Eddig ők igazoltak a PS-hez.
TE Justin Perillo
OL Matt Rotheram
WR Jared Abbrederis
LB James Vaughters
LB Carl Bradford
DT Christian Ringo
OT Jeremy Vujnovich

Ez eddig nem rossz.
De remélem a két elküldött RB-ből is legalább egyet visszaveszünk.

Crockett is visszajött a PS-be. James Jones visszatérése egyre valószinűbb.mozsár
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
SportTvs meccsünk lesz az nyitóhéten.
Most akkor Barclay Bulaga és Bakhtiari cseréje is egyben? Örülnétek Jonesnak? Az oaklandi pályafutása kimaradt számomra, de azért ott is összehozott 6 TD-t meg 666 yardot. Micsoda egy fenevad.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Eddig ők igazoltak a PS-hez.
TE Justin Perillo
OL Matt Rotheram
WR Jared Abbrederis
LB James Vaughters
LB Carl Bradford
DT Christian Ringo
OT Jeremy Vujnovich

Ez eddig nem rossz.
De remélem a két elküldött RB-ből is legalább egyet visszaveszünk.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a Jared Abbrederis vmi 4. vagy 5. körös pick volt idén, vagy nem?
Go
Tavaly draftoltuk az 5. körben.
Nelson87
marad nálunk, PS-ban.
Közben James Jones nálunk vizitál...

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Végre ma délelőtt meg tudtam nézni a meccset. Kellemesen zárult a felkészülés. Az 53-as keret megvan, még jön hozzá a gyakorló keret. Nelson kiesése ellenére szerintem összeségében azért erősen jöttünk ki ezekből a meccsekből. Teddy Thompson nem csak abban elképesztő, ahogy a draftról tudja építeni a csapatot, hanem ahogy az utcáról. Ebben nyilván a scout team is vastagon benne van, de hogy például a Guntert is megtalálták. Ráadásul hiányposztra. Egy magas hosszú karú corner igen gyorsan berobbanhat ebben a divizióban. Chris Banjonak nagyon örülök. Megérdemelte, hogy bekerüljön.

Hundley-val pedig belenyúltunk a tutiba megint. Nyilván nem érdemes ezt ennyire korán elkiabálni, de atya világ mennyire magabiztosan nézett ki a pályán. Tolzian 4. meccse nagyon harmatosra sikerült. Hundley okozhat még 2 év múlva komoly fejfájást a vezetésnek. Reméljük tudja tartani a fejlődési pályát és megfelelő prioritásokat állít fel.

Nate Palmert magyarázza már meg nekem valaki? Én nem értem mit látnak benne, vagy mi volt a game tapeken, ami meggyőzte McCarthy-éket, hogy ő ide kell, nem mondjuk Bradford, vagy Vaughters. Biztos, hogy jobban értenek hozzá. Végülis Burnett is későn érett be.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Na,megvan az 53 fő. Eléggé meglepett,hogy Alonzo Harris került be 3. számú RB-ként,számomra ez volt a legnagyobb meglepetés.
Nelson87
Ez tényleg meglepetés.
Remélhetőleg jobb lesz mint névrokona, DeJuan volt.
Azért remélem Rajion Neal vagy Crockettet legalább a PS-be visszahozzuk.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ez a Jared Abbrederis vmi 4. vagy 5. körös pick volt idén, vagy nem?
Go
Tavaly draftoltuk az 5. körben.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ez a Jared Abbrederis vmi 4. vagy 5. körös pick volt idén, vagy nem?

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Itt van egyben, hogy kik nem lesznek rosteren:

The Green Bay Packers have released the following players:

WR Jared Abbrederis
LB Carl Bradford
RB John Crockett
S Jean Fanor
C Garth Gerhart
CB Tay Glover-Wright
TE Mitchell Henry
RB Rajion Neal
TE Justin Perillo
C/G Andy Phillips
DT Christian Ringo
G Matt Rotheram
LB Joe Thomas
DT Khyri Thornton
LB James Vaughters
T Jeremy Vujnovich
CB Ryan White


Egyértelmű meglepetés Neal (és talán Crockett), így Alonzo Harris lesz a 3. RB.

Akinek örülök:

- Gunter: megérdemli, UDFA-ként sem volt elveszve, sőt
- Ripkoswki: A fehér JB24, akkora ST király lesz belőle remélhetőleg 😀
- Mulumba: sérülésből remek visszatérés

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Na,megvan az 53 fő. Eléggé meglepett,hogy Alonzo Harris került be 3. számú RB-ként,számomra ez volt a legnagyobb meglepetés.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ringo aligha megy PS-be szerintem...

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
#Packers have waived 6th-round rookie DT Christian Ringo, per a source. Defensive line down to 5 for opener in Chicago.
— Ryan Wood (@ByRyanWood) September 5, 2015

továbbá:
CB Ryan White
S Jean Fanor
G Matt Rotheram
OL Andy Phillips
TE Justin Perillo
TE Mitchell Henry
OL Garth Gerhart
ILB Joe Thomas
OL Jeremy Vujnovich
ILB Carl Bradford
DT Khyri Thornton
LB James Vaughters
WR Ed Williams

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Elkezdődtek a bejelentések
Egy kis meglepetés rögtön az elején: Rajion Neal cut.
mozsár
Akkor Crockett lesz a befutó,amit nem is bánok. Utolsó meccsen nagyon okosan játszott.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Elkezdődtek a bejelentések
Egy kis meglepetés rögtön az elején: Rajion Neal cut.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én kérek elnézést (és nem először) TTéktől. Nyilván "éles" helyzetben derülnek majd ki a dolgok de sanszos, hogy megint egy zseniális draftot hoztak össze a fejeseink.
Hundleyért szerintem sok csapat a lelkét eladná most. Tényleg nagyon ígéretesnek tűnik a srác és hát van is kitől tanulnia. 😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fene a beleteket, hogy ti is mindig bele-bele tudtok nyúlni a jóba QB kérdésben. Máshol meg mennyit szenvednek egy-egy utódlással. Mit utódlással, 15-20 éve vagy szinte soha nem volt normális kezdő QB. Persze még ez az eleje mindennek, történhet egész másként is, de azért ezek nem véletlenek, és van itt olyan szakmai stáb, aki figyel arra, hogy ne rontsa el azt ami jó. BTW a mi első számú védelmünk ellen se ment rosszul neki.

Sok sikert vele tovább!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Elég jól tolták a fiúk a ma hajnalban. Úgy néz ki már kettő második számú QB-nk van, Hundley remek volt.
A sérültek épüljenek fel (a Bearsnél is), különben:
'Now onto the the 5th preseason game vs. the Bears...'
Old
tényleg ilyen jól tolta Hundley? nem néztem a meccset. Masthayről is már jókat írnak.
na igen, football here it comes 😊. VÉGRE.
gamerkr
Hundley statjai magukért beszélnek: 16/23 - 70% completion, 4TD, 0 Int, 142,2 passer rating, 236 passzolt yard. Ez utóbbin még lehetne javítani.😊
Egyébként az egész pre-season nézve is nagyon jók a számai: 45/65 -71%, 7TD, 1 Int, 730 yard, 129.7 passer rating. Összehasonlításul álljon itt a másik 6 rookie QB eredménye: összesen 5 TD és 7 Int, valamint átlagban 71,0 passer rating.
A draft idején sokan mondták, hogy egy steal, de a TC alatt nem igazolta miért is trédelt fel érte TT. Most már sokan foghatják a fejüket miért hagyták, hogy az ÖTÖDIK!!! körben elhozzuk.
Leírom, mielőtt valaki más teszi meg, hogy tény ezeket számokat nem az első számú védelmek ellen hozta! De ez igaz a többi rookie QB-re is!

A WR-ek közül Janis és Myles W. a mostani teljesítményével, szvsz. bebiztosította a helyét a 53 között. Pinkard és Abbrederis pedig a PS-re lehet esélyes.
RB közül szerintem Neal és Crockett marad, de valószinű a ez egyik csak a PS-ben.
A többi poszt esetében nem mernék jósolgatni, hogy a még kiadó helyekért kinek a javára dönt majd a csapat vezetősége.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elég jól tolták a fiúk a ma hajnalban. Úgy néz ki már kettő második számú QB-nk van, Hundley remek volt.
A sérültek épüljenek fel (a Bearsnél is), különben:
'Now onto the the 5th preseason game vs. the Bears...'
Old
tényleg ilyen jól tolta Hundley? nem néztem a meccset. Masthayről is már jókat írnak.
na igen, football here it comes 😊. VÉGRE.

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Elég jól tolták a fiúk a ma hajnalban. Úgy néz ki már kettő második számú QB-nk van, Hundley remek volt.
A sérültek épüljenek fel (a Bearsnél is), különben:
'Now onto the the 5th preseason game vs. the Bears...'

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azt hittem Adrian Hubbard legalább az PS-t megéri. Ezek szerint nem tudott kellően fejlődni. A többi nem meglepő.
GNG
Engem is csak ez lepett meg. Sajnálom, mert drukkoltam neki, hogy legalább a PS-be bekerüljön! A többiért nem fáj a szivem.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Azt hittem Adrian Hubbard legalább az PS-t megéri. Ezek szerint nem tudott kellően fejlődni. A többi nem meglepő.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Abbrederis elvileg játszik ma, kíváncsi vagyok mit tud?

Tőlük elköszöntünk:
WR Javess Blue (waived/injured)
WR Jimmie Hunt (waived/injured)
QB Matt Blanchard
WR James Butler
TE Harold Spears
OLB Adrian Hubbard
DB Kyle Sebetic

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Fox Fantasy 10. helyre rangsorolja a védelmet és a ST-et.
Ez egy kicsit hízelgő, különösen az Eagles elleni meccs után.

 www.foxsports.com/fantasy/football/story/2015-fantasy-football-draft-advice-defense-special-teams-rankings-071315
mozsár
Tibi Atya, te vagy az?
balazs799
Az attól függ ki az a Tibi Atya.
mozsár
Egy lecsúszott alkoholista Pap. Semmi? Nem láttad még? Ki a jelenlegi elakpó sorotok akik egészségesek? Kit lenne érdekes behúzni a Fantasyba?
Coolearie
Azt pedig végkép nem értem miért hajazok egy pedofil papra.😕
mozsár
Nem te, a hírt közlő oldal munkatársára gondoltam.
Nem lesz olyan szar a védelnünk mint tavaly főleg az első 8 héten, de a top 10nekem elég erős prognosztizáció. Aztán persze annak örülnék a legjobban, ha én tévednék.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
napi jó hír:
Fox Sports reported Packers WR Randall Cobb will be able to play Week 1.
gamerkr
És reméljük a 2015-ös első játékhétre gondolnak.
Érdekességek az edzésről:
- Rajion Neal kick returner-ként dolgozott, Philly ellen rémlik egy szép visszahordása
- kipróbáltak egy rakat kombinációt, sok új emberrel (akik úgysem lesznek a rosteren)
- Abbrederis végre edzhetett
- D. Randall elcsípett egy Rodgers-passzt.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!