Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ezt nem is értettem, hát pont nem az lett volna a szabályváltoztatás lényege, hogy mindkét fél legalább 1x támadhasson.....????? Ezt úgy kellett volna, hogyha az először támadó csapat TD-t szerez a másik még jöhessen, és ha csak FG-jutnak mondjuk, azzal legyen vége..... ezt eléggé elrontották......dande
A lényeg, hogy korábban megvolt a pénzfeldobás a hosszabbítás elején, majd elég volt a field goal is. Többnyire "csak" field goal volt, mert ha lejutott az először támadó mondjuk a 30 yardig, onnan már lehetett kísérletezni simán.
Most már nem elég a field goal, mert ez esetben támadhat a másik csapat is.
Ellenben a TD véget vet a mérkőzésnek.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 423
Nekem személy szerint nem volt bajom azzal, hogy nem mentünk neki negyedikre. Okosan játszottunk, pontokat szereztünk, inkább két másik dolgot emelnék ki.

Írta valaki, még meccs alatt az eredménykövetőben, hogy igazából egyetlen normális drive-ot nem vezetett az O, mindig csak a Hawks hibáiból indultunk jó helyről. Ez így is volt, egészen az utolsó percig, akkor Rodgers és az O nagyon szépen végigment, kicsit jobb time managementtel talán több is kijött volna.

Ami viszont baromira zavart. 5 perccel a vége előtt 12 pont előnynél nálunk a labda, mindháromszor Lacy fut, ebből az első kettő mínusz yardos úgy hogy esélye se volt, annyira olvasták hogy mit fogunk csinálni, harmadikra összejön plusz kettő, puntolhattunk is. Én értem, hogy Rodgers nem volt teljesen 100 százalékos, de annál a 3 & out-nál olyan szinten fantáziátlanok és (talán kicsit gyávák is?) voltunk, hogy fájt nézni.

De persze az egész meccs tele volt olyan jelenetekkel, amikből ha jól jövünk ki, megvan.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy ilyen meccs utan nincs mit mondani. Rá kell nyitni egy üvegre és együtt leguritani. Amekkora érzelmi és fizikai hullámvasút volt ez a meccs a Hawks fanoknak, meg nagyobb nektek. Ilyenkor nem vigasz,de legalább úgy "estetek el", hogy arról meg évekkel később is beszélni fognak.

Sok mimdenrol lehetne mondani,hogy döntő faktor volt,vagy lehetett volna, de én most csak annyit írok,hogy a hosszabbítás szabályai nem engednek fair játékot. Az nem lenne szabad,hogy egy penzfeldobason dolhessen el a meccs,úgy,hogy a másik támadói nem lephetnek palyqra.

Ezeken viszont már nem tudunk változtatni,szóval csak annyit írok,hogy Borzasztoan jól felkeszultetek a meccsre,és idegenben sem maradtatok szegyenben,sőt olyan teljesítmény volt ami után biztosan nem csökken a fanjaitok szama.undisputedly
Ezt nem is értettem, hát pont nem az lett volna a szabályváltoztatás lényege, hogy mindkét fél legalább 1x támadhasson.....????? Ezt úgy kellett volna, hogyha az először támadó csapat TD-t szerez a másik még jöhessen, és ha csak FG-jutnak mondjuk, azzal legyen vége..... ezt eléggé elrontották......
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy ilyen meccs utan nincs mit mondani. Rá kell nyitni egy üvegre és együtt leguritani. Amekkora érzelmi és fizikai hullámvasút volt ez a meccs a Hawks fanoknak, meg nagyobb nektek. Ilyenkor nem vigasz,de legalább úgy "estetek el", hogy arról meg évekkel később is beszélni fognak.

Sok mimdenrol lehetne mondani,hogy döntő faktor volt,vagy lehetett volna, de én most csak annyit írok,hogy a hosszabbítás szabályai nem engednek fair játékot. Az nem lenne szabad,hogy egy penzfeldobason dolhessen el a meccs,úgy,hogy a másik támadói nem lephetnek palyqra.

Ezeken viszont már nem tudunk változtatni,szóval csak annyit írok,hogy Borzasztoan jól felkeszultetek a meccsre,és idegenben sem maradtatok szegyenben,sőt olyan teljesítmény volt ami után biztosan nem csökken a fanjaitok szama.
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Csak egy példa: 3 és 19-nél, amikor 3 ember imitálta (mert tényleg a snap utáni 3-4 másodpercben tényleg csak annyira támadták Wilsont, mint amennyire a térdelésnél szokás) a pass-rusht és természetesen Wilson passza sikeres lett, akkor a mi Rikárdónk oda-meg vissza volt, hogy micsoda fantasztikus munkát végzett a O-fal, hogy megvédték Wilson-t.
De tényleg számtalan helyzetben visított fel, mint egy kismalac, ha a Seahawks valamilyen játékot megcsinált. Nekem semmi bajom nem volt eddig vele, elviseltem a baromságait hosszú évek óta, de ez a meccs tényleg elég gusztustalanul egyoldalúra sikeredett.Sanco
Nekem alapveteően tetszik a SportTV NFL-es teljesítménye. Ne felejtsük honnan indultak. Ezzel együtt vannak kritikai észrevételeim.
Pl: Éveken keresztül a Seahawks-t a SportTV egy kicsit időnként lesajnálta, legalábbis úgy éreztem, bár lehet, hogy tévedek. Aztán volt egyszer egy meccs talán a Chicago (ebben nem vagyok biztos) ellen pár éve, amikor Olivér volt a szaki, de olyan módon beszélt a Hawks mellett, hogy nálam alaposan kiverte a biztosítékot. (Pedig Olivért amúgy bírtam sokáig.) Még a bíró szaki elég jó. Szóval néha egy kicsit mintha átestek volna a ló túlsó oldalára a SportTV-nél.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Csúnya volt. Ellenben egy sérült A-Roddal voltunk meccsben egy olyan csapat ellen idegenben, aki 2 éve dominálja a ligát.

Komolyan, még Brad Jones is csinált fumblit...volt egy olyan OL-ünk amire évek óta vágyunk, a D# szezon végére nagyon összekapta magát, erre Rodgers sérülése a lehető legrosszabbkor jött. Szidhatjuk McCarthyt, Burnettet, Bostickot....de még HaHát is, mert rajta csinálták meg a meccsdöntő 2 pontost, plusz ejtett egy sima INT-et kulcsszituban, Vagy Caperst hogy a végén miért nem hagyott egy safetyt segíteni Tramonnak. Mondjuk az más kérdés, hogy 1-1ben nem lehet otthagyni őt egy WR-rel. Voltak szép pillanatai a karrierje során, de tényleg megérett a cut. Ennyi pénzért nem lehet ezt a teljesítményt eltűrni, főleg hogy azt az összeget jobb helyre is el lehet költeni (Cobb pl).

Azt okosan nem vette be Rodgers, hogy Sherman bal keze használhatatlan. Nyilván rohadtul fájt neki, de amint balfra fordult Jordy a routeon, már jammelte is. Ha felé dobnak simán lehúzta volna ballal is 😊.

Ami mégis nagyon fáj, hogy E.T és Chancellor lehozták az egyik legrosszabb meccsüket, Wilson minősíthetetlen volt a meccs 3/4-ben, Sherman megsérült, a pass rusht simán megfogta a támadófalunk, Crosby mindent berúgott...és még így is sikerült 16-0-ról kikapni.

Nem ilyen névnapi ajándékra vágytam, de megéltem én már a Giants elleni havas meccsen a leolvadást és az Arizona elleni WC, avagy "minden idők legjobb PO meccsét" is. Tartsuk egyben a csapat magját, jövőre meg toljunk egy veretlen szezont, mert az alapanyag már adott hozzá!

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A pártatlan közvetítéstől nagyon messze álltak még magyar viszonylatban is
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!hegedusggergo
Hú én nem láttam a magyar közvetítést. Mit nyomatott Ricsu, és kivel?
Köszi elöre isHelmut Zimmer
hegedusggergo
Az kemény lehetett, tekintve, hogy a hoxt sem kedveli...
Mindegy jobbulást!Helmut Zimmer
Csak egy példa: 3 és 19-nél, amikor 3 ember imitálta (mert tényleg a snap utáni 3-4 másodpercben tényleg csak annyira támadták Wilsont, mint amennyire a térdelésnél szokás) a pass-rusht és természetesen Wilson passza sikeres lett, akkor a mi Rikárdónk oda-meg vissza volt, hogy micsoda fantasztikus munkát végzett a O-fal, hogy megvédték Wilson-t.
De tényleg számtalan helyzetben visított fel, mint egy kismalac, ha a Seahawks valamilyen játékot megcsinált. Nekem semmi bajom nem volt eddig vele, elviseltem a baromságait hosszú évek óta, de ez a meccs tényleg elég gusztustalanul egyoldalúra sikeredett.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A pártatlan közvetítéstől nagyon messze álltak még magyar viszonylatban is
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!hegedusggergo
Hú én nem láttam a magyar közvetítést. Mit nyomatott Ricsu, és kivel?
Köszi elöre isHelmut Zimmer
hegedusggergo
Az kemény lehetett, tekintve, hogy a hoxt sem kedveli...
Mindegy jobbulást!
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
A vereség okai szerintem:
1. első félidőben sok pontot hagytunk ott.
2. az első félidei 2 INT miatti 0 kockázatvállalás a 2. félidőben
3. Ha-Ha a 2 INT ellenére két baromi nagyot hibázott (3. INT a kezei között ment el és a 2 pontosuknál is bénázott)
4. Burnett lefekvése abból a kameraállásból nevetséges volt (de megnéznék egy totalt is, h mire lett volna sansza). Tényleg úgy tűnt, mintha azt hinné, hogy vége a meccsnek....
5. CM miért nem volt pályán a végén a futójátékoknál?
6. Bostick bénázása az on-side kick-nél
7. gyönyörű volt a fake FG TD-jük, de akkora előnyünknél talán jobb lett volna az FG-t feladni és biztosítani.
8. Rodgers lába. Bár a zsebből is elég jó volt, ő akkor hozza saját top formáját, ha kimozoghat. Amennyiben nem őt kell mindenáron védeni, valszeg a futás blokkolások is jobban mentek volna.
9. miért kellett (Ricsiék után szabadon) cover 0-t játszani a végén? oké, h ment nekik a futás, de mégis!

nem fontossági sorrendben írtam, de a lista hosszából látszik, hogy bőven lett volna sansz nyerni...

nagyon frusztrál engem is, hogy így buktunk, de összességében védekezésben sokkal többet csináltunk, mint amire számítottam. Crosby pedig külön sajnálom, mert élete meccse lehetett volna.
soha rosszabb szezont, de lassan jó lenne egy olyan szezon, amikor Rodgers végig egészséges.
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Üdv Packers rajongók!
Seahawks rajongóként nem kést akarok forgatni Bennetek, nagyon illetlen lenne. Miután a meccset láttam élőben (a FOX eredeti közvetítését), majd a másik konf döntő helyett felvételről, még most sem értem az utolsó 5 percet a 4. negyedben. Mintha hirtelen összeomlott volna a Packers, és a Seahawks megérezvén a lehetőséget élt vele. Egy olyan offense vitt be gyorsan 3 TD-t, ami addig jószerivel semmit érdemlegeset nem csinált.
Persze örülök a Seahawks sikerének, de azért el kell ismernem a meccsen a Packers volt jobb - kb. 55 percig. De a meccs 62-63 percből állt és az utolsó pár perc (4. negyed vége és OT) 21-3-jával a Seahawks fordított.
Végül a Seahawks egy borzalmas meccset fordított
Miért sikerült nyerni a Sehawks-nak?
- a Packers támadóit ötször is mezőnygólon tartotta a Seahawks D
- a Seahawks ST kétszer is nagyot húzott (fake field goal, onside kick)
A D és ST (és a Packers hibái) lehetőséget adott 55 perc borzalom után a támadósornak a végére, a lehető legjobbkor végre felébredni a bénultságból.

Szóval a szezon a tegnapi meccs 55. percéig álomszerű volt számotokra. Remélem együtt marad a csapatotok és jövőre lesz alkalmatok megpróbálni visszavágni. (Aztán persze remélem nem sikerül. 😊 )
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
A pártatlan közvetítéstől nagyon messze álltak még magyar viszonylatban is
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!hegedusggergo
Hú én nem láttam a magyar közvetítést. Mit nyomatott Ricsu, és kivel?
Köszi elöre isHelmut Zimmer

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Alig aludtam az éjjel.eredetileg úgy volt,hogy végignézzük a Patrióták meccsét is ám egy ilyen derby után nem lett értelme...67 évesen nekem már sok volt ez az izgalom ....
MÉGIS.
Köszönöm- Köszönöm - Köszönöm.....
A Green Bay Packers-nek az egész szezont...Azt ,hogy egy ilyen meccsen el tudták hitetni velem,hogy kint vagyunk az SB-n. Ugyanakkor azt is ,hogy vissza hoztak a földre.
Az utolsó öt percig álom--- utána ébredés..
Ezt a meccset sajnos MI vesztettük el.. Leállt teljesen a csapat amikor az utolsó felpattanót megszereztük.. Én is azt hittem innen nem lehet veszíteni...Rosszul hittem .........Igaz Én nem értek az Amerikai Futballhoz.. Nem tudom mi az a "SB"- "LB" vagy a még ennél is finomabbak.. Szeretem ezt a játékot nézni és IMÁDOM .a Green Gay Packerst.......
Szeptemberben Új szezon ... Egészséges A Roddal , hibáinkból tanulva nézhetünk az újabb kihívások elé.. Reménykedem ,hogy legalább ennyire eredményesen mint a mostani szezonban..

Go Packers GO

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!hegedusggergo
Nehéz lesz. Tiszta ideg voltam és nem tudtam aludni. Reggel 6-kor már majdnem sikerült de jött a kislányom hogy játszunk társasjátékot.
- Melyikkel? - kérdezem
- A "Ki nevet a végén?"-nel.
Szóval nehéz lesz elfelejteni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Ennek a kiesésnek a hogyanja a legfájóbb. Bemutattuk, hogyan kell a Seattle ellen Seattle-ben játszani. Majd pillanatok alatt leromboltuk, amit felépítettünk. Én a 4. kísérletekre még nem is kötnék bele, számítani lehetett egy kevés pontos meccsre és így indokolt a FG választása. Viszont a 2. félidős "bunkerfoci" nem méltó a csapathoz. Ismét beigazolódott z örök igazság: "TÁMADNI KELL, MERT KÜLÖNBEN KIKAPUNK!"
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!hegedusggergo
Hú én nem láttam a magyar közvetítést. Mit nyomatott Ricsu, és kivel?
Köszi elöre is
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
A tegnapi meccset el kell felejteni, Ricsiék ámokfutásával együtt! GO PACK GO!!!

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
4-1 eknek neki kell menni, egyiik tutti meglett volna 2ből. ellenfél térfelén. Ezeknek konzervativ hivásoknak ideje lejárt. kár Rodgers sérülésére fogni,jol játszott. Lacey is jol futott.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Este én se leszek az eredménykövetőbe, amúgy is PO meccseken lehetetlen követni, úgy szét van offolva, és közösen nézem meg egy hawksos ismerősömmel egy kocsmába.
Megbeszéltük, ha valaki TD-t szenved el fizet egy sört, mivel már 7re odaérünk alapozás is lesz, remélem éjféltájt örömmámoros órdítás hatására keltem majd fel a környéken lakókat. 😀

Green and Gold till I'm Dead and Cold! balazs799
gondolom azért ordítottál hazafeléOld Green Bay
Sajnos magamba meredve, csöndesen sétáltam haza 😕


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mióta GB drukker vagyok a legfájóbb vereségen vagyok túl, pedig láttam még Farvot is játszani 1-2 évig, szóval volt bőven meccs. Esküszöm, visszasírom a Kap-es read option alázást, mert ennél az is jobb lett volna.

DE!

A D óriásit játszott, 3 negyed alatt pontot nem engedett egy NFC döntőben idegenben. Az, hogy ők is elfáradtak-elengedtek nagy és kulcs játékokat sajnos benne van, nem egy D csapat vagyunk. Lynch nagyot játszott, de alapvetően a lehetőségekhez képest nem is fogtuk rosszul, az hogy egy állat az más kérdés.
A védelem 22 pontot engedett összességében. Tegyük a szívünkre a kezünk, bőven gondoltunk ennyit a meccs előtt, és nem is vagyunk az a csapat, ami 22 pontot szerezve nyerni szokott. (az alapszakaszban csak a Tampa ellen sikerült ennél kevesebb pontot szerezve (20) nyerni). Nem mondom, hogy a védelem a végén nem hibás abba, hogy 5p alatt 15pontot kaptak, de addigra már rég el kellett volna dönteni.

És ez a legfájóbb az egész meccsbe, hogy egy egészséges Rodgersel az első félidőben bucira verhettük volna a hawks-t. Sajnos nagyon látszott a játékán a sérülés. Aki nem látja hétről hétre ezt lehet nem veszi annyira észre, de ez egy nagyon limitált AR volt, aki nem tudott a sérülése miatt egy jó ütemet felvenni a meccsen, amiből csak úgy szórta volna a yardokat.
A pontjaink többségét TO-ek után értük el, magunktól semmi O teljesítményünk nem volt. A pass prot ma is jó volt, nem volt konstansan nyomás Aaronon, az hogy a Seattle coverage jó lesz arra számítottunk, de egy egészséges Rodgers szét tudta volna azt szedni ennyi lehetőségből, mint amennyit kaptunk.
Sajnos tudjuk mi is, ez a csapat Rodgersé nem bűnbakként állítom fel, csak egyszerűen nélküle, vagy egy ilyen limitált teljesítménnyel tőle mi egy középszintű csapat vagyunk, amit nagyszerűen példázott a tavalyi szezon is.

Túl kell ezen tenni magunk, mert a meccs végén annyi, de annyi kulcs szituációban jöttünk ki rosszul az adott szituációból, hogy az egy szezonra elég lett volna. Én se húznám rá 1 ember hibájára ezt az egészet, a csapat kapott ki. És egy Offense beállítottságú csapatnál ilyen gyenge O teljesítménnyel nem lehet egy nagy csapat ellen nyerni, az utolsó 5p-en belüli balfaszkodások ide-oda.

Jövőre új szezon, elkérjük az adamantiumozó gépet Strykertől, és egy egészséges Rodgersel végigverünk mindenkit, mert a csapat képes rá, főleg ilyen jó D teljesítménnyel.

Idén benne voltunk az NFL legjobb 4 csapatába, szép szezon volt. Kár hogy a hab hiányzik a tortáról, de ettől a torta még finom volt.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Este én se leszek az eredménykövetőbe, amúgy is PO meccseken lehetetlen követni, úgy szét van offolva, és közösen nézem meg egy hawksos ismerősömmel egy kocsmába.
Megbeszéltük, ha valaki TD-t szenved el fizet egy sört, mivel már 7re odaérünk alapozás is lesz, remélem éjféltájt örömmámoros órdítás hatására keltem majd fel a környéken lakókat. 😀

Green and Gold till I'm Dead and Cold! balazs799
gondolom azért ordítottál hazafelé

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@waynelarrivee
One of the toughest losses I have ever broadcast involving a team I am broadcasting for.

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együttRubens
Burnett azért maradhatOld Green Bay
A cutot Csak Bostickra értettem. Egy TE aki nem tud elkapni egy onside kicket édes istenem... Burnett meg gyalogoljon Green Bayig gondolkozzon csak mi a fasznak feküdt leRubens
Amúgy sem sokat tett hozzá ehhez az évhez. Nem lesz nagy veszteség. Bár az is igaz, hogy nem ezen ment el a meccs. Már sokkal korábban le kellett volna zárni. Igaz, ha el kapja a labdát akkor ott nagyjából vége is lett volna. Azért sajnálom is a szerencsétlen. Nagyon szar érzés lehet most Bosticknak lenni. Nyílván sokaknak az ő neve fog beugrani, hogy ki miatt estünk ki.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szörnyű szezonzárás lett ez így, egy agyonnyert meccset ilyen amatőr módon elbukni. Wilson a Carolina ellen is a "kiemelt" labdákkal tudott sikeres lenni és sajnos az utolsó negyedben is ezek a passzok jöttek be neki. Sose szerettem ha zónázott a csapat, mert általában csúnya vége lett, ahogy most is. Az utolsó negyedet leszámítva azért nagyot játszott a csapat, (bár az O inkább csak küzdött) szóval le a kalappal a csapat előtt. Kár, hogy megint egyéni hibák döntöttek.

Ryan-nek mekkora elégtétel lehetett már az a TD passz Slocum ST-jének, azok után, hogy annak idején ő lett a bűnbak és ő vitte el Slocum helyett a balhét. 😀
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az hogy a packers.com-on ilyen kérdés felmerülhet Rodgers neve nélkül azért sokat elárul a meccsről

Who was the player of the Packers-Seahawks game?
S Ha Ha Clinton-Dix50%
WR Randall Cobb1%
K Mason Crosby47%
CB Sam Shields1%Old Green Bay

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együttRubens
Burnett azért maradhatOld Green Bay
A cutot Csak Bostickra értettem. Egy TE aki nem tud elkapni egy onside kicket édes istenem... Burnett meg gyalogoljon Green Bayig gondolkozzon csak mi a fasznak feküdt le